Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Fajny, dzieki, spisałam numer telefonu i adres mailowy, będę sie kontaktować. Tylko szkoda, że biały, trzeba będzie zmienic przystrojenie samochocdu w razie co. Ciekawe, czy będę mogła się już z tą pania wstepnie umówić na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamaiwam przystrojenie na allegro.pl, więc zapytam, czy są w innym kolorze niż ecru. Jak nie będzie, to poszukamy albo innego przystrojenia albo samochodu, na sczęście jest jeszcze trochę czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Środę hhihi ;) Dziewczyny widzę że taśtacie od ranka Spanielka, ja też uwielbiam fajerwerki ale na swój ślub to wymyślę coś innego może Środa - autko fajne aczkolwiek ja bym z tego typu wolała mini coopera :) Aga80 - widzę że Cię ogarnęła chęć tworzenia - witam w klubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Broneczka25 w środę... :) Te kaucje sa kolosalne, te strony już przejrzałam. Broneczka25, nad mini cooperem też mysleliśmy, ale na tych stronach nigdzie nie był do wynajęcia, niestety. Jak nie będzie FIAT 500, to będzie mini cooper, a jak nie to pojedziemy naszym Clio i już :D Poważnie o tym myśleliśmy, byłoby to oryginalne, śmieszne i w ogóle troche inne, ale na razie szukamy.... Broneczka, ja dzieki Tobie przystroję sama kościól i jak nie będzie przystrojenie sali (bo tego jeszcze nie wiem), to salę też przystroje sama, będę miała mnóstwo pomosników, więc w zespole siła i na pewno damy radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki spanielka, wysłałam maila do tego gościa. DZIĘKUJĘ! Ale fajny ten ciemny... Kiedyś może sama takim pojeżdżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że udało mi się w Was zaszczepić chęć do "samodekoracji" :D pomyślcie - przynajmniej wszystko będzie dokładnie tak jak chcecie!!! A u mnie dziś leniwie, szaro za oknem, o 6 rano wsunął się pod kołderkę mój Męcizna który wrócił po remanencie w firme, a ja musiałam wstać buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amój ma do pracy na 10.00, wstaje razem ze mną, czyli o 6.20, a wieczorem o 21.00 już spiący jest i mało pożytku z niego :D Na szczęście w nocy budzi nas pies, bo trzeba go wypuścić siusiu i wtedy "rozmawiamy", to już jakis rytuał, czy coś... :D Ale najgorsze jest to, że rano niewiele z tego pamiętam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D , więc musi sie to zmienić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa spoko - jak się nie pamięta rozmowy to jeszcze nie jest źle... ja ostatnio nie pamiętałam jak chciał mnie zbałamucić, podobno tylko warknęłam i dał sobie spokój.... Do teraz myślę że mnie wkręcał.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiegając od tematu, co myslicie o koronkowych kozakach do ślubu? Na allegro widziałam mnóstwo takich kozaków, byłabym za, tylko myslę, że będzie mi trochę gorąco w nich, bo zdecydowałabym się na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
Środa Zależy od sukienki,ale bardzo podobają mi sie te koronkowe kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia miesko - sliczna sala... Broneczka 25 - :):):):):):):) mam to samo, tylko ze mi sie to raz nie przydarzylo a malo kiedy podobno tego nie robie :):):):):):):) niewiem bo nie za bardzo pamietam:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa - dla mnie takie kozaczki to ..... w sensie że wielkie nie :( źle mi się kojarzą aha i dam Ci zaraz na e-mail fotkę sama zobaczysz czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy dziewczyny, przecież napisałam, że rozmawiamy, ale wziełam to słowo w cudzysłow, myslałam, że skumacie, dlatego wydało mi sie to takie smieszne " ROZMAWIAMY" na tematy erotyczne :D Jejku, ale dałam plamę... Mówię, co noc to samo... Ok. 2.00 budzi nas pies, potem "ROZMOWA", a potem spać i tak co noc od tygodnia chyba, bo o 21.00 moaj druga połowa śpi, więc w nocy sie odwięcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole kozakow nie biore pod uwage bo nie potrafie w obcasach chodzic, raczej cos na plaskim albo eleganckie balerinki :) ale kozaki sa ... ekstrawaganckie ale ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc: Broneczka25, maila dostałam, zobaczyłam i jedyny komentarz do tego, to ŁO MATKO!!!!! Róznica będzie polegać na tym, że po pierwsze będę miała długa suknię i nie będzie tych kozaków widać, po drugie, po prostu byłoby to coś innego i po prostu mi sie twe buty podobają. Są trzy minusy, - w takich butach chodza też dziwk.i - będzie mi w nich bardzo gorąco - maja bardzo wysoki obcas Twoje buty Broneczka, są przecudne, jesli bym takie znalazła, na pewno bym kupiła, są piekne. W nocy sie ...., bo lubimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, dużo wyższy jest od ciebie narzeczony? Skoro możesz iść w czółenkach, to przypuszczam, że nie ma między Wami dużej różnicy wzrostu. Ja ma z tym problem, bo mój Łukasz jest ode mnie wyższy o całe 25 cm, czyli troche dużo, dlatego nie mogę sobie pozwolić na całkiem płaskie buty... :(, chociaż bym chciała i wolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25, z tej strony podobaja mi sie tylko te Twoje, sa piekne. Kurcze, dokładnie takie, jakie bym chciała. Wybacz, że to piszę, ale chyba sie na nie skuszę, okaże się w praniu, jak już będę iała kupowac, ale na razie ładniejszych nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ależ kupuj Kochana na zdrowie!!!! są bardzo wygodne i mają abo obcas taki jak te albo niższy też są na kaczuszce takiej 2,5 cm są białe i takie jak ja mam czyli kremowe koszt ok 180zł są na pewno w salonach AGNES :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×