Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenika24

Od teraz -Kto ze mną

Polecane posty

No ja tez juz mykam. a ja zjadłam 2kromki chleba pełnoziarnistego z serem i kawałek papryki. i zjadłam troche zupki warzywnej (same warzywa w niej i troche przyprawione) pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dołączam ot tak sobie, nie wiem jak często będę pisać, bo mam generalnie mało czasu :) Nie chcę dużo schudnąć, w tej chwili ważę jakieś 58kg przy 1,66m wzrostu, 8 kg mniej by mnie zadowoliło. Od poniedziałku chodzę codziennie na basen (uwielbiam pływać, bardzo mnie to uspokaja i odstresowuje :), polecam). Poza tym mniej jem, to wszystko. Do Sylwestra mam zamiar osiągnąć mój cel, na złość byłemu, super motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj o 8 jogurcik,teraz kawka z mlekiem:) około 10 planuje 2 jajka na twardo i pół pomidora. Najgorzej jest z jedzeniem w pracy:( Byle co i byle kiedy:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 witaj:) Zazdroszczę Ci twojej wagi!!! Ale życzę powodzenia w osoągnięciu celu! Ja chcę schudnąć przede wszystkim dla siebie, ale z drugiej strony chcę w końcu zrobić na kimś wrażenie! Marzę o tym ,żeby ktoś powiedział że jestem szczupła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) ja dzisiaj 4 dzien weidera i o boziu moj brzuch obolaly jak diabli!:D z dietka trzymam sie super- nawet nie wiedzialam ze tak dobrze bedzie mi szlo:D widze ze wy tez nie narzekacie- super- na pewno na sylwestra wszystkich zaskoczymy szczuplutkimi cialami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dołączam się dziś rano się ważyłam, mam 68, 5 kg :-( wzrost 164 do tej pory zjadłam kromkę razowca z sałatą i pomidorem kawa z mlekiem podobnie jak Venusianka marzę żeby mi ktoś powiedział - O, schudłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak będę na sylwestra miała 60 kg to będzie dobrze a do wakacji muszę mieć 55 jak ktoś zauważy że schudłam to zaraz tu przylecę się pochwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :-) dolaczam sie do was!!!!!!!!! mam jakies 15 kg do zrzucenia.......10 jest koniecznoscia zebym jako tako wygladala......Zaczynam dzis setny ale mam nadzieje ze ostatni raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 168 cm wzr a waze 70 kg ....nigdy tyle nie wazylam.....czuje sie strasznie ,jak wieprzek...... Nie mam juz sily do swojego ciala.... Moje zalozenia : 1)nie przekraczac 1000kcal dziiennie 2)rezygnuje i eliminuje :tluste i smazone rzeczy,slodycze,chleb,ziemniaki,makaron,ryz,zupy na smietanie,sosy 3)bede jesc 3-4 male posilki w miare regularnie 4)stawiam na bialka glownie chude miesko grillowane lub gotowane,warzywa ,jajka,rybki ,serki chude 5)z owocow jadam jablka,grejpfruty ..... 6)godzinka ruchu dziennie,albo spacer szybkim tempem albo aerobik albo to i to :-) aerobik puszczam na you tube tak wiec oszczedzam a efekt chyba podobny jak bym uczeszczala na takie zajecia : 7)herbata czerwona,zielona ,gora dwie kawki (bo mnie zapychaja z mleczkiem 3,5 %) inne herbatki "odchudzajace" 8)nie poddawac sie a w razie zalamania biec do lusta i spojrzec na swoje sadlo :-0 lub obejrzec ciuchy w ktore juz sie nie mieszcze a tak by ladnie wygladaly na zgrabnym cialku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień mija bardzo poprawnie, aż sama nie mogę uwierzyć ;) Teraz czeka mnie naukowe popołudnie (mnóstwo rzeczy do przygotowania \"na wczoraj\") więc pewnie też nie będzie podjadania. Zaparzę dzbanek herbaty i wytrzymam do wieczora. Wieczorem spowiadamy się z tego co zjadłyśmy przez cały dzień! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero co wrocilam do domu i nie mam za duzo dzisiaj roboty wiec bede musiala sie pilnowac zeby nie podjadac:) narazie od śniadanie nic nie jadłam. dopiero teraz nalałam sobie zupki grzybowej nie zaprawianej wiec ma bardzo mało kalorii i jest zdrowa:) a przede wszystkim przepyszna:P na śniadanie tak jak wczesniej juz pisalam zjadłam 2 kanapeczki z cienkimi plasterkami sera. i mam nadzieje ze uda mi sie juz nic wiecej nie jeśc. trzymajcie kciuki!! pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notuję wszystko co zjem, dotychczas zjadłam : śniadanie --kromka suchego razowca + miska posiekanej sałaty, pomidora, ogórka i skruszonego białego sera obiad-- 2 kromki razowego z topionym serkiem kolacja - 6 misiów żelków haribo jestem niepewna co do tych zelków, czy nie mają za dużo kalorii :-O postaram się już nic nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś mi napisac jaka masz grupe krwi?? sa tez diety zgodne z grupa krwi i ja sie tak w połowie do nich stosuje bo nie chce zeby była cos takiego ze jem mało i nie chudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja ci w takim razie zazdroszcze tej grupy krwi. bo ja chcialabym byc wegetarianka a ta grupa krwi jest do tego idealna. zaraz ci napisze co mozna jesc a co trzeba unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsa i drób Wskazane: warzywa, owoce, soki produkty roślinne. Najkorzystniejsze dla osób z grupą krwi A byłoby całkowite wyeliminowanie mięsa ze swojej diety. Unikać: baraniny, bażanta, bekonu, cielęciny, dziczyzny, gęsi, kaczki, królika, kuropatwy, serc, szynki, wątróbki, wieprzowiny, wołowiny, wołowiny mielonej. Owoce morza Wskazane: dorsz, karp, łosoś, makrela, nawet żabnica, pstrąg tęczowy, pstrąg morski, sardynka, sieja, szczupak, srebrny okoń, ślimaki, żółty okoń. Ryby nie powinny być wędzone. Unikać: barakudy, flądry, halibuta, homara, kalmara, kawioru, kraba, krewetek, łososia wędzonego, małży, morszczuka, muli, okonia, ostrygi, ośmiornicy, raków, sardeli, skrzydelnika, suma, śledzia, tuńczyka, węgorza, żółwia, żab. Jaja i nabiał Wskazane: mleko sojowe, ser sojowy. Obojętne: kefir - zsiadłe mleko. Unikać: mleka w każdej postaci, lodów, masła, maślanki, serwatki, sera brie, sera camembert, ser gouda, serka wiejskiego. Oleje i tłuszcze Wskazane: oleje tłoczone na zimno w tym olej z oliwek, olej z siemienia lnianego oraz z soji. Unikać: oleju bawełnianego, oleju z kukurydzy, oleju krokoszowego, oleju z orzeszków ziemnych, oleju sezamowego. Orzechy i pestki Wskazane: masło orzechowe, orzeszki ziemne, pestki dyni. Unikać: orzecha brazylijskiego, orzechów nerkowca, pistacjowych. Fasole i inne rośliny strączkowe Wskazane: czerwona soja, fasola aduke, azuki, czarna, pinto, zielona, groch "czarne oczko", strączkowe czerwone, zielone. Unikać: fasoli copper, navy, czerwonej, nerkowatej, tamaryndowej. Zboża Wskazane: amarant, gryka, kasza. Unikać: kiełków pszenicy, otrębów pszenicy, płatków familia, grape nut, siedem zbóż, pszenicy, skrobi, ziemniaków. Chleb i grzanki Wskazane: chleb esseński, chleb ezechiela, chleb z kiełków pszenicy, chleb z mąki sojowej, wafle ryżowe. Unikać: angielskich grzanek, bułek z otrębami pszennymi, chleba pełno-pszenicznego, chleba wieloziarnistego, chleba z mąki durum, chleba z mąki macowej, chleba wysokobiałkowego, pumpernikla. Ziarna i makarony Wskazane: gryka, kasza, makaron z karczocha, makaron, mąka ryżowa, mąka żytnia, owies. Unikać: makaronu grysikowego, makaronu ze szpinaku, mąki białej, mąki pełnopszenicznej. Warzywa Wskazane: botwinka, brokuły, cebula czerwona, cebula hiszpańska, cebula żółta, dynia, chrzan, cykoria, czosnek, kalarepa, kapusta bezgłowa, karczoch amerykański, karczoch jerozolimski, kiełki lucerny, marchew, mniszek lekarski, pasternak, pietruszka, por, rzepa, sałata rzymska, szpinak. Unikać: bakłażana, białej kapusty, chińskiej kapusty, czerwonej kapusty, grzybów shiitake, oliwek czarnych, oliwek greckich, oliwki hiszpańskiej, pieczarek, papryki: czerwonej, zielonej, żółtej, pomidorów, ziemniaków: białych, czerwonych, słodkich. Owoce Wskazane: ananas, borówki, czarne jagody, cytryna, figi suszone, figi świeże, grejpfrut, wiśnia, jeżyny, morela, rodzynki, śliwki ciemne, czerwone, suszone, zielone, żurawina. Unikać: bananów, mandarynek, mango, melonu, orzechów kokosowych, pomarańczy, rabarbaru. Soki i napoje Wskazane: sok z ciemnej wiśni, sok z marchwi, sok z winogron, sok z moreli, sok z selera, sok z suszonej śliwki, sok z ananasa, sok grejpfrutowy, woda (z cytryną). Unikać: soku pomarańczowego, soku pomidorowego, soku z papai. Przyprawy Wskazane: czosnek, imbir, melasa, miso, słód jęczmienny, sos sojowy, tamari. Unikać: kaparów, octu balsamowego, octu białego, octu z jabłek, octu winnego czerwonego, pieprzu białego, pieprzu czarnego mielonego, pieprzu czerwonego, wintergreen, żelatyny. Herbatki ziołowe Wskazane: aloes, echinacea, głóg, dziurawiec, łopian, mleczny oset, owoc dzikiej róży, rumianek, imbir, kozieradka pospolita, lucerna, śliski wiąz, waleriana, zielona herbata, żeńszeń. Unikać: cayenne, czerwonej koniczyny, kociomiętki, rabarbaru, szczawiu, znamion kukurydzy. Używki Wskazane: czerwone wino, herbata zielona, kawa bezkofeinowa. Unikać: coca-coli, czarnej herbaty bezkofeinowej, czarnej herbaty regularnej, likierów destylowanych, napojów gazowanych, piwa, wody Selzera, wody sodowej. Inne przyprawy Wskazane: musztarda. Unikać: ketchupu, majonezu, sosu Worcestershire. No i to wszystko troche tego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge się przyłączyć mam 175 waze 63kg i na razie chcialabym schudnąć 4kg potem sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to super:) ja mam grupe krwi 0 wiec o wegetarianizmie raczej nie ma mowy bo bym tylko przytyła. chociaż i tak ograniczam spozywanie miesa. jem raz na miesiąc rzadko sie zdarza zebym częściej. Ale to nie tylko dlatego ze chce byc wegetarianinka ale tez z braku czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venduaza 6 żelków jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Na pewno to lepsze niż tabliczka czekolady ;) Ja dziś: 2 kromki żytniego chleba z pastą jejeczną i kawałkiem schabu na zimno, jogurt gruszkowy, porcja makaronu ze szpinakiem, 2 kawy z mlekiem. Wieczorem wypiję jeszcze szklanke maślanki, albo soku pomidorowego. A teraz idę zrobić jakis krótki trening (chociaż 30 minut) i wracam do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 malych jablek- 350 kcal, 2 jajka na twardo plus wasa- 300 kcal, batnik corny z zurawina- 150 kcal?, barszcz z saszetki 70 kcal = około 870 kcal:) super wracam do nauki i 3mam z was kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedna prosbe oprocz tego ze piszecie co jadlyscie piszcie tez codziennie czy wasza waga cos drgnela czy cos schudłyście. ja jeszcze zjadłam troche zupy na kolacje i 3 malutkie marcheweczki:) i troszke serka topionego. pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×