Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Lonka20 to trzymam kciuki żeby wszystko się udało:) ale naprawdę podziwiam wszystkie kobiety które są w ciąży i decydują się na ślub i wesele. Jest sporo latania i załatwiania, a samopoczucie nie zawsze dopisuje:( Ale życzę Tobie żeby wszystko się udało i żeby ten dzień był tym wymarzonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........37.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............32..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk teoretcznie w przyszłym tygodniu mogę rodzić:) ale się nie zapowiada, więc poczekam...:P mój mąż to tylko ciągle mówi że nie może się doczekać jak maluszek będzie z nami:) ja od bardzo dawna zastanawiam się jak nasza córeczka będzie wyglądała, do kogo będzie podobna, czyj charakter odziedziczy??:P no i w poniedziałek pakuje torbę do szpitala bo jakoś nie mogę się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mnie nie ma w tabeli? :(:(:( STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........37.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............32..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......34........19.09.09......Poznań.....chłopczyk I proszę mnie nie kasować :P zostało mi 6 tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpisałam wieku swojego :P STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........37.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............32..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......34........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) dawno mnie tutaj nie było cisza jest jak nie wiem:-( nie miaam neta:-( byłam u lekarza mój maluszek waży 1560g:-) a jaki był słodziudki:-) oczwiście sie nie przekrecił a lekarz powiedział że są małe szanse że sie prekręci. Tak jest wszystko ok miałam usg 4d moj lekarz sobie sprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke juz 30 tydzień:-) STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........37.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............32..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........30..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......34........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........37.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............33..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........30..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......34........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> u mnie juz 33 tydzien :) jeszcze tylko 7 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoriaa
wiem ,że to raczej tu nie pasuję ale proszę o radę... mam pytanie... z tego co widzę zdania są wyjątkowo podzielone,,, Chodzi mi o płyn wydostający się z penisa przed wytryskiem,Kiedy byłam podczas miesiączki biorąc prysznic z chłopakiem na chwilkę we mnie wszedł ale po mniej niż 3 min, Powiedziałam,ze nie.NIe doszło do wytrysku.Jednakże kolejnym razem pękło nam zabezpieczenie i kiedy zdążył wyciągnąć wtedy doszło do wytrysku.Czy mogło dojść do zapłodnienia? nie mam okresu już 32 dni... miałam dość regularne ale nigdy nie przywiązywałam wagi do ilości dni między jednym a drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czego są testy ciążowe ?? zrób i po krzyku!!! Panna Freddy K pousuwałam z tej tabelki osoby które się nie udzielają już w naszym wątku. Miło że wróciłaś:) Odzywaj się częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........37.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............33..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........30..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............19..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......34........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........37.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............33..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........31..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............19..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......34........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> co ta u was??? jak sie czujecie??? brzuszki rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
ja nie zapominam, tylko w weekend mam swoje wesele i multum roboty;/, juz mam dosc...ale mimo to i tak sie nie moge doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOnka cos wiem na ten temat bo sama bralam slub w kwietniu :) jest tyle roboty ze nie wiadomo za co sie zabrac :) ale jak przyjdzie dzien slubu to mimo zmeczenia bedziesz szczesliwa :) ja balam sie jak wytrzymam przez cale wesele ale dalam rade, do 5 rano sie bawilam ale na drugi dzien nog nie czulam :) nawet fakt ze jestem w ciazy mi nie przeszkadzal- chodzi mi o rozne dolegliwosci z tym zwiazane.... a jeszcze 2 tygodnie przed slubem w szpistalu lezalam bo sie odwodnilam przez wymioty, i moj maz musial wszystko zalatwiac, biedak ale dal rade :) Bylam dzisiaj u lekarza i jest wszystko oki :) robil mi usg i mialam ujecie na twarz i sie prawie poplakalam jak ja zobaczylam jest taka slodka :) a pozniej ssala paluszek :) mam brac no spe na te skurcze zeby nie doprowadzic do przedwczesnego porodu. Wyniki mam tak dobre ze polozna pwiedziala ze nic tylko z takimi wynikami moge rodzic :) ale mowila ze musze do 10 wrzesnia minimalnie wytrzymac zeby malej pluca sie wyksztalcily. A wogole taki numer jest ze lekarz nie jest pewien czy to dziewczynka bo cos miedzy nozkami widzial :) wiec mam teraz dylemat :) ale jak sie urodzi to bedzie niespodzianka dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę 18.08 na ostatnie usg i mam nadzieję że lekarz potwierdzi płeć juz ostatecznie:) Właśnie dziewczyny mało piszą , cisza się robi i pustki na naszym topiku:( szkoda:( a jak wszystkie urodzą to już wogóle będą rzadko się odzywać bo czasu nie będzie:( w środę idę zrobić sobie kolor przed porodem, bo ostatni balejaż robiłam 19 maja... troszkę dawno...no ale musiałam przetrzymać żeby zrobić bliżej terminu bo po porodzie wiadomo brak czasu;/ oczywiście torby do szpitala nadal nie spakowałam...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) karola ty sie może lepiej już spakuj bo to róźnie bywa:-) moja wyprawka na razie sie nie rusza jeszcze nic nie mam. Nie mam kiedy jechac na zakupy chociaż takie małe ciągle mam coś do załatwienia. dziewczyny wy też tak dużo śpicie??? jakiegoś lenia dostałam, rano wstaje o 6.30 bo męza trzeba do pracy wysłać a później o 8 dalej ide spac i tak do 10-11 (można powiedzieć że śpię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) ja w zasadzie też cały dzień bym mogła przespać lenia mam takiego że koniec świata:P dziś zaczynam sie pakować bo mąż mi ciągle zrzędzi przez telefon...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć;) a co tutaj taka pustka??:( muszę się pochwalić wreszcie spakowałam torbę do szpitala:P huraaaaa:) wreszcie mój mąż nie będzie mi marudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Karola w koncu spakowalas ta torbe :) dla malej tez juz masz spakowana?? co zabralas ze soba?? bo ja w necie tyle czytalam o tym i roznie pisza wiec sama juz nie wiem, a nie dlugo ja juz bede musiala sie pakowac :) ja teraz remont mam w domku, tesc robi nam lazienke na dole specjalnie dla wnuczki zebym na gore nie musiala biegac z mala :) takich tesciow co ja mam to kazdemu zycze :) znalazlam fajna stronke ze zdjeciami z porodow http://www.birthdiaries.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) co tam słychac??? gratuluję krola:-) napisz co wziełas do szpitala dla siebie i dla małej. Mój mały nie chce sie przekrecic, może to i dobrze nie będę sie męczyć. boje sie cholernie tego bólu:-( nie dałabym rady:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka ja tez boje sie bolu, ale podchodze do tego tak rodze naturalnie poboli troche i pozniej przestanie jedynie co zostaje to dyskomfort przez naciecie krocza. A po cesarce lezysz tydzien w szpitalu nie masz odrazu dziecka przy sobie no i rozcinaja ci caly brzuch i wszystkie powloki i boli to bardzo dlugo moja kuzynka miala cesarke i zostaly jej blizny zle chyba zszyli bo grube sie one zrobily i brzydko to wyglada no i dochodzila do siebie przez prawie 3 miesiace. Wiec ja wole rodzic naturalnie i sie pomeczyc troche ale pozniej juz miec spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zadzwonić do szpitala w którym chcecie rodzić i się dowiedzieć bo każdy szpital ma jakieś tam swoje wymogi. Zresztą w razie czego mąż może dowieźć to co potrzeba:) Co do bólu porodowego, wyjścia nie ma urodzić trzeba, zresztą teraz jest możliwość znieczulenia( teoretycznie w każdym szpitalu a w praktyce wygląda to inaczej) W Gdańsku w jednym ze szpitali nie dają znieczulenia do porodu bo (cyt)" nie ma chętnych" - słowa dyrektora szpitala. dobre sobie nie ma chętnych...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia ja już tyle przeczytałam za i przeciw cesarce że już nie wiem co mam myśleć. Wiem że tną brzuch itd, a blizna to zależy od lekarza jak zszyje, słyszałam ze teraz blizny maja gdzies 4-5 cm. Koleżanka miała nie dawno cesarke i super sobie radzi nic ja nie boli lata jakby nie miała wogóle cesarki. Bedzie to będzie. Szkoda że już nie jesteśmy "po" tym wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia2222
witam was gorąco....proszę o porade ....dzisiaj miałam dostac@,ale jestem po badaniu HSG drożnośc jajowodów więc może się opóźnić,owulacje miałam w 17 dc,wiem bo robiłam test owulacyjny,czy jest sens wykonywac test ciążowy czy jeszcze poczekac ze trzy dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka weszła ustawa że znieczulenie jest BEZPŁATNE tak samo jak porody rodzinne. Więc chyba bardziej o to chodzi i o brak anestezjologów, ale pewnie gdyby był cennik np 1000zł za znieczulenie to i anestezjolog by się znalazł:P A co do tej blizny po cesarce to wszystko zależy od lekarza, moja koleżanka rodziła rok temu w maju ma tak malutką bliznę że jak założy strój kąpielowy to nic nie widać. Nie martw się będzie dobrze:) Może twój maluszek zrobi ci niespodziankę i odwróci się w ostatniej chwili:) Zresztą wiele się słyszy o przypadkach gdzie położna albo lekarz potrafią przekręcić dziecko, ale to chyba stara szkoła, nie wiem na ile to jest praktykowane teraz, ale wszystko jest możliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka jutro Twój ślub więc wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)) Ja za tydzień w piątek mam zamiar testować, bo w czwartek odstawiam duphaston. Nie nakrecam się ale mam nadzieje na plusa. Od jutra też zaczynam jazdy na prawo jazdy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa do góry!! Jeszcze wam się uda;) A co do tego to czytałam że niektóre kobiety chociaż są w ciąży to dostają czasem lekkie krwawienie i mylą to z miesiączką. Wieć radzę iśc do ginekologa;) Trzymam za was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×