Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_w_sieci_

Zwyciestwo SMAKUJE Najlepiej

Polecane posty

Gość będę szczuplutka
Hej moge sie przyłączayc? Obiecuje wspierac! ,ostanio staram sie coraz bardziej ograniczac jedzenie a dzis mi sie w końcu udało, zjadłam ok 1000 kcal w tym bardzo mało węglowodanów. Na TAka właśnie diete przechodze. ok 1000 kcal dziennie z jak najmniejszą ilościa węglowodanów, tylko bardzo ciężko mi zrezygnowac z owoców, a pieczywa makaronow itp nie jem!!:) Zyciowa optymistko smakował Ci ten sernik? jak ja jestem na diecie to mi takie grzechy w gardle staja, czy któraś z Was tez tak ma? Klucho starucho, jednocze sie z Toba pojutrze tez mam okropne kolo wrr... Zycze wytrwałości choc wiem jak to ciężko jest pod wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede szczuplutka- witam cie serdecznie:) ja nie mecze sie w ogole wieczorami, najgorzej mi wytrwac miedzy sniadaniem a obiadem:P moze to i lepiej:) a ile ty planuejsz zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha hehehe :D milo mi ze udalo mi sie moimi postami poprawic Ci humorek :-) Od razu ja mam lepszy :D :classic_cool: Ojjjjjjj bede 3mac kciuki jak bedziecie miec to kolokwium :-0 Bedzie git fasola zobaczycie :-) :classic_cool: Ja sie wlasnie wykapalam.....Spedzilam godzine w wannie a depilujac nogi myslalam nad swoja marna egzystencja ....ehhh... Optymistko!Ciebie zirytowal kawaleczek sernika a mnie cala moja osoba irytuje .... :P Wiem,wiem czujesz sie z tym zle,ale jutro postarasz sie i nie zjesz nic zakazanego a dietka bedzie \"szla \" dalej...Wszystko jest ok .:-) Ale te ciasta,ciastka,ciasteczka to przeklenstwo!powiini zakazac pieczenia i sprzedawania tego i robic nagonki po domach :P Tylko w swieta powinno byc dozwolone robienie jakichs ciast ! :-0 heh..... bede szczuplutka-zapraszamy serdecznie :-) widze ze masz taka dietke jak ja :-) 1000 kcal i min wegli... A z jakiej wagi startujesz i do jakiej dazysz? Ja z owocow to tylko jablka a dzis i wczoraj jadlam gruszki jeszcze :-0 potem zalowalam bo mnie brzuch rozbolal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja owoce uwielbiam podobnie jak warzywka.. brokuła mmmm niebo w gebie!:) w ogole znalazlam przepis na fajna salatke: pekinska, kurczak gotowany, kukurydza, ogorek kiszony, jugurt naturalny czosnek i ponoc rewelacja wychodzi, chyba sprawdze to w ktorys dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha oooooo dalas mi pycha pomysl na jutrzejszy obiadek :-) Warzywa tez uwielbiam i z nich za zadne skarby nie zrezygnuje ! ale owoce ograniczam...jedynie do 15stej sobie pozwalam...... Ja uwielbiam taka salatke z gyrosem mmmmrrrrrr ale tam ketchup idzie..... a wnim cukier.... :-0 Ale jakby tak rtoszke zmodyfikowac i zamiast ketchupu jogurt naturalny ,albo jogurt i malutko ketchupu? bylo by ok :-) Ja w piatek jade na zakupy OBOWIAZKOWO!!!!nie mam juz nic "jadalnego" ...Musze serki kupic,tunczyka,mrozonki,jogurty naturalne......herbaty jakies smakowe bo mi pomagaja na gloda....:-) Tak sie zastanawiam co zjesc slodkiego jak juz mnie totalnie nosi na slodycze...Czekolada odpada bo ja nie umiem kosteczki tylko cala bym pochlonela :-0 znam sie hehe Tak samo jak sewrki wiejskie...nie kupuje po 500 gr chociaz wygodniejsze to i ekonomiczniejsze tylko nakupie z 10 serkow po 200 g bo mam gotowa porcje a jak bym duzy otwarla to bym wszamala caly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba!brokuly jak najbardziej :-) juz mi slinka leci jak sobie pomysle o tej salatce :P Nie ma to jak gotowe malutkie porcje hehehe :D Tak sobie pomyslalam moze jakis kisiel kupie....tylko nie orientuje sie ile maja wegi,bede musiala sprawdzic jak juz bede na tych zakupach.... W ogole to ja strasznie lubie sobie planowac posilki i je robic ,tylko jak jestem sama :P Bo jak mi ktos patrzy na rece to mnie skreca i robie wszystko szybko i wychodzi nie dobre :-0 Tak mnie cos brzuch kluje i nie wiem czy to z tej gruszki :-0 juz ich nie tkne 😠 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane dziewczynki :D 👄 sn twarozek + kawa +250 kcal obiad miesko +warzywka na patelnie 400 kcal ale taki9e pycha ze nie zaluje!!!!! :P klucha slonce!a co takiego zjadlas wczoraj?moze akurat nic strasznego? :-( wiem jak sie czujesz.... :-( kurcze...... Wiesz co ja tez bylam takim lasuchem i nie potrafilam zapanowac nad soba ale od 20stego jakos daje rade...nie jem pozniej niz o 18stej a jak mnie nachodzi glod to pije herbatki owocowe!mowie Ci kochana ze sa dobre i potrafia tak jakos zmniejszyc glod ....mi strasznie pomagaja,kup je sobie a nie pozalujesz :-) Nie smutaj sie .....jeden \"napad\" nie przekresla diety!uszy do gory dzis bedzie lepiej zobaczysz!!!!! 👄 a nastepnym razem jak sie uczysz to zaparz sobie taka ,pomysl o nas i o twoim celu i od razu ochota minie ! :-) toa ja wlasnie z zakupow wrocilam :-) kupilam mrozonki tzn warzywka na patelnie,serki wiejskie,waze z blonnikiem i tunczyka w sosie wlasnym :D :D Aha jeszcze jogurt naturalny i 3 rodzaje herbatek smakowych bo jak juz wspomnialam sa dla mnie niezastapione jak mam gloda .....jeszcze teraz te jesienne wieczory,tak milutko sie napic takiej herbatki pod kocykiem :-) A co u reszty? kobietki piszcie cos......smutno tu jak nas tak malo...... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam czyms pochwalic......mialam sie wazyc co tydzien ale nie wytrzymalam.Wlasnie sie zwazylam po obiadku na dodatek a na wadze 68! wiem ze to pewnie woda ale i tak bardzo sie ciesze ze cos tam ze mnie spada :P Wlasnie zaparzylam sobie 3 herbatki bo mamm gloda..... :P czerwona,owocowa i jeszcze jedna z cynamonem...oooooooohhhhhh aaahhhh jak mi pachnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już napisałam Ci samotna na moim topiku - gratuluję spadku wagi :-) miły początek !! u mnie też sukcesik, który zamieszczam w stopce. Chciałabym, żeby w przyszły piątek było już 57 - ale to takie bardziej marzenie, bo się nie spodziewam.... A dawno 57 nie widziałam. 58 mignęło mi w wakacje podczas kolejnej głupiej diety, a 57 to ho ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D Ja wlasnie zjadlam sniadanko jajecznica na pomidorku + wasa (jedna kromeczka) =230 kcal.Teraz tak jak toa ide zaparzac herbatki :P Pozniej wziac prysznic i biegne na miasto z kolezanka....Kurcze obiecalam jej kiedys piwko i pewnie dzis bede je musiala wypic........a to tyle kcal.....Kosztem obiadu bede to musiala uczynic....Ehhhhhh :-0 Dawniej tak lubilam poszalec od czasu do czasu z % a teraz jak przejrzalam na oczy il;e to ma kcal tak zwatpilam i nie ma sily na mnie......:D Nawet w lodowce mi reds stoi i go nie tykam :P Ale dzisiaj chyba sie zlamie i wypije z nia to piwko na miescie....Albo cos sciemnie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam jablo czyli lacznie juz 300 kcal za mna :P\\ Jejjjku tak mi sie nudzi i taki mam jakis dziwny humor znowu :-( Adorinka,optymistka,klucha,toa,bede szczuplutka hgdzie jestescie????? Ja znalazlam jedno ogloszenie o prace i wypadalo by zadzwonic ale mam jakas taka dziwna blokade w sobie...boje sie...cholera jasna,nie wiem czego ale sie boje!przeciez mnie tam nie zjedza !!!! co sie ze mna stalo? Chyba mam jakas wewnetrzna blokade ze beda sie ze mnie smiac ze jestem gruba i pewnie mnie nie przyjma bo wygladam jak kulka :-0 .Oszaleje zaraz..........Nie no musze zadzwonic MUSZE!!!obiecuje ze popoludniu to zrobie....Ale takiego mamm stresa...Na miasto mykam dopiero o 13stej,zaraz ide pod prysznic...siedze taka jakas zdolowana i nie moge sie do niczego zabrac.Musze kupic psiakowi obroze nowa ,tabletki na odrobaczenie i cos na pchelki zeby nie zlapal :P Poza tym musze zrobic wplaty diwe bo zamowilam butki na allegro i dwie pary spodni.....Kupilam sobie wczoraj swieczki zapachowe :D wyrozkladalam po pokoju i siedze jak jakis matol .......Moglabym tak przesiedziec cala jesien i zime...Ale niestety z mojej ostatniej pracy (zarobilam w wakacje 6 tys) zostatly mi tylko 3.....Mamie dalam prawie 1000 zl a reszte przeznaczylam dla siebie...Ale kasa leci tym bardziej ze takie rzeczy jakie jem musze kupic sobie sama bo u mnie w domu nikt mnoie je mrozonek ,wasy czy serkow wiejskich...Wiec musze znalezc jakas prace.Prawko chcialam teraz robic......A mam taka okropna blokade :-0 Nic mi sie nie chce jakis taki bezsens czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem cały czas, ale buszuję po necie :-) dziewczyno!!! dzwoń!!! Twoje obawy ( jestem gruba..) są bezsensowne, poza tym to tylko telefon, nie musisz się póki co nikomu pokazywać... A co to za oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) przejrzałam cały wasz topik i stwierdziłam, że macie tu taki sympatyczny klimat, że chętnie bym się dołączyła :) mam 167cm wzrostu i ważę ok.54kg (moja waga pokazuje 54 a za chwilę 58 :/ po kolejnych 10 min np.52..Mówimy nie \"produktowi za złotówkę z carrefoura\"..chyba kupie nową) Ale niestety i boczki mam, i brzuszek no i uda dosyć okrągłe..Dziś jestem po śniadanku: 2 kromki Wasy do tego 1/4 pudełeczka pasztetu sojowego (jestem wegetarianką) i na to pomidorek i ogórek :) Życzę udanego dnia :) u mnie pełno słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w_sieci_
toa zadzwonie ....obiecalam to sobie i musze zadzwonic!!!!!! kocur ka uwazam ze nie masz sie z czego odchudzac i to moje najszczersze zdanie,jedyne co powinnas to utrzymac wage i z calego serca zaprzaszam do nas :-) Milo jak nasze grono sie powieksza :-) Mozesz pisac na kazdy temat i na pewno bedziemy sobie wszystkie jakos pomagac !!!!!!! :-) Ruszam na miasto moje skarby bede wieczorkiem albo popoludniu :-) kwietniowa panienka :-) jak dlugo cie u nas nie bylo :-( Ciesze sie bardzooooooooo ze zagladnelas i ze z dietka idzie coraz lepiej! Sciskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna _w_sieci_
ja tam bylam wyzej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-want-to-be-skinny
przejrzałam ten topik i uznałam, że panuje tu fantastyczna atmosfera:) więc bardzo ucieszyłabym się gdybyście i mnie mogły przygarnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wygląda, że wagę mam właściwą, ale niestety bardziej wyglądam na ok 60 ( i nie jest to tylko moje zdanie :() .Moją zmorą jest okrągła twarz..Nawet ciut ciut nie chce wyszczupleć przez co wszyscy daja mi więcej kg i 16 lat (na to drugie nie narzekam bo liczę że w przyszłości także będę wyglądać młodziej ;p). samotna_w_sieci łap za telefon i dzwoń :) ja też obecnie poszukuję pracy i nie bardzo mi to wychodzi..mam w cv okropne zdjęcie (a nie mam innego na kompie-format) i czasami aż wstyd mi je wysyłać, ale jednak staram się przełamać!I dobrze napisała jedna z dziewczyn, że praca dodatkowo pomaga przy dietce :) im więcej zajęć tym mniej myślisz o jedzeniu,poznajesz nowych ludzi :) trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta moje kochane nawalilam....ze wszystkim....najpierw alkohol potem kalorie z jedzenia masa kaloriii....nie chce nawet o tym myslec....czuje sie jak ...... no comment.... :-( Zepsulam wszystko ...jestem mniej niz zero warta,tak wam powiem... :-( zalamka totalna...GLUPIA jestem !!!!!!!! :-9 zaraz herbate przeczyszczajaca wypije a jutro chyba glodowke zrobie chociaz nie wiem czy to cos pomoze....jak moglam tak wszystko zepsuc? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) chętnie do Was dołączę, fajny klimat tu panuje:P A jak wiadać w stopce mam z czego zrzucić. To jest takie dziwne - jeszcze pare lat temu ważyłam koło 52 i nawet nie wiedzialam co to jest kaloria ... i pojawily sie kompulsywle zajadanie problemow. Ktos mi powiedzial ze woli pocieszac sie jedzeniem niz miec problem z papierosami, ale wiecie co ? chyba nie zdaja sobie sprawy co to znaczy tyc po 15 kg w ciagu 2 miesiecy i chudnac i tak w kółko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-want-to-be-skinny
nie martw się, każdemu zdarzają się wpadki;) JUTRO BĘDZIE LEPIEJ;] i ze wszystkim sobie pięknie poradzimy. Gdzieś nawet kiedyś czytałam, że takie jednoniowe wpadki właśnie pomagają na coś ze schudnęciem, że jak organizm się do małej dawki kalorii przyzwyczaił i zaczyna wolniej spalać, i dasz mu tę troszkę większą dawkę to zaczyna przyspieszac. Oczywiście nie róbmy tak często, ale nie należy też wpadać w panikę;) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×