Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

mnie aż mdli:( ale wczoraj wieczorem burza byla u mnie troche popadało ochlodzilo się, a dzis 29 stopni, ale odczuc ze chlodniej bo wczoraj bylo 33. Także ciezko wytrzymac:/ ale pozostaje nam tylko czekać na te chlodniejsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. u mnie też upał straszny.. tak jak Ty Bianko nie mogę normalnie spać. Tzn. spać jak spać ale zasypiać;/ Poza tym jest mi smutno i ciężko jak cholera.. Mój dobry kolega 5 dni temu się utopił.. Tworzyliśmy paczkę w kilka osób. spotykaliśmy się regularnie.. Nawet się w nim podkochiwałam.. Pojechali na kilka dni nad wodę. Namawiała mnie koleżanka żebym z nimi jechała. miałam inne plany. a potem doszła do nas ta wiadomość. On tak zwykle mało się odzywał, był taki skromny i trochę nieśmiały co u niego lubiłam.. Mówię wam dziewczyny "Spieszmy się kochać ludzi..." prawda jak cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo przykra wiadomosć zdrówko :( wspólczuje Ci , wiem jak ciężko przezywa sie strate bliskiej osoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
czy od tych upałow mozna dostac biegunki???? nic takiego nie zjadlam zeby ja miec:( mam juz dosc tych gorących dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna dostac biegunki i zawrotów głowy :/ ja tez mam dosc a dzis duszno ze mnie klatka piersiowa boli od oddychania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko własnie zycie jest takie kruche:( ktos jest a za chwile moze go nie byc:( u mnie cała noc była burza i padało,rano dopadły mnie przygnebiające mysli ze tylko plakalam. Jesli chodzi o biegunke to tez mialam taka lekką, nie wiem od czego...mam tez m.in tego dosyc!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikulina 332
Mam do was pytanie które moze wyda wam się głupie. Ale ludzie którzy zechcą odpowiedzą na nie. Gdybyście mieli wybrać pomiędzy dziewczyną bardzo ładną ale z małym biustem a brzydką lub nieciekawej urody ale z biustem dużym to z którą byście woleli być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą , która ma dobry charakter jest mądra , wyrozumiała ............itd. Jest takie stare powiedzenie ;;z ładnej miski sie nie najesz ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą , która ma dobry charakter jest mądra , wyrozumiała ............itd. Jest takie stare powiedzenie ;;z ładnej miski sie nie najesz ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko jak sie czujesz? Wiesz ostatnio siotra mi mowiła ze jej kolezanka ma problemy z tarczyca i raz wychodzi jej nadczynnosc a raz niedoczynnosc, wiec raz bierze leki na to za chwile na odwrot, wiec pewnie takich przypadków jest jednak troche, co prawda dziwne to bo nie wiadomo jak leczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogobli
oczywiscie że wariant pierwszy. po co mi maszkara z duzymi cyyckami. na buźkę patrzy się przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ......stres-stop cóz ci mam napisac jest jak jest raz lepiej raz gorzej zazywam codziennie rano tabletke EUTHYROXU za 2 miesiace mam zrobic badania zobaczymy ........sa dni ze czuje sie swietnie ale sa i takie że fatalnie .....dziekuje za troske i pamięc ........pozdrawiam serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilomA
cześć. co u was forumowiczki? jak wakacje? spokojnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizzvityg
jestemy na wakacjach i cieszymy sie póki lato trwa i ładujemy akumulatory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianki
Wyrównanie hormonów potrwa trochę zwlaszcza, ze zwlekałaś z leczeniem a co do badan to pamiętaj, że robi się je na czczo i bez tabletki!!! Euthyrox bierzemy dopiero po pobraniu krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję .....jestem ciekawa jakie będa nastepne wyniki ale jeszcze mam czas dopiero biore leki miesiąc i tydzień .....pozdrawiam wszyskich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko jak sie okazała moja kolezanka tez miała tak jak ty najpierw miała niedoczynnosc, a potem nadczynnosc, potem znowu niedoczynosc wyszła i tak niestety tez brała leki na jedno potem na drugie:( ale pamietaj ze mnostwo ludzi ma problemy z tarczycą, nie jestes sama 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakos pusto sie zrobiło:( Ja dzis byłam u fryzjerka na farbowaniu i podcieciu wlosów, jednak bianko, znow wylądowałam z czarnymi wlosami:) Samopoczucie mam takie zmienne, czwartek- piatek byłam ciagle czyms zdenerwowana niespokojna, a tak ogolnie to od ponad tygodnia serce mi wali jak oszalałe, chciałabym sie jakos tak wyciszyc... Męcze sie tez z zapaleniem spojowek, na okuliste na nfz trzeba czekac wiecznosc:/ wiec jedynie wpsomagam sie kropelkami od internisty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres-stop ja bym sobie tez chetnie zrobiła włosy na czarny kolor ale nie moge farbować chemicznymi farbami bo mi od razu strasznie włosy wypadaja ,więc od 2 lat farbuje wyłacznie henną a ona szybko sie zmywa poniewaz ona nie wnika do wnętrza włosa tylko pokrywa włos po górze ........Nastepna sprwa to ja tez mam problem z oczami od kilku dni mam zapalenie spojówek ale to jest chyba coś w powietrzu bo wielu ludzi sie skarzy na oczy ......ja tylko przemywam rumiankiem i sola fizjologiczną ..... A o sercu to juz brakuje mi słów żeby opisać to co mi sie z nim dzieje , dzis juz miałam taki moment że myslałam ze to juz zawał , nawet zegnałam się juz z mężem w razie śmierci ... ta tarczyca to mi tez chyba wariuje bo nastroje rózne ...... Pozdrawaim wszystkich u mnie zimno , wieczory naprawdę chłodne .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuski na wakacjach
i dlatego pustawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianko_120 a moze .....
na twoje serduszko codziennie polykala bys--- neo mag forte , jedna tabletka codziennie , mnie to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba powyżej ma rację
:) Przy chorej tarczycy kołatanie jest b.częste plus niedobór magnezu, więc suplementacja wskazana! :) A badania robimy najwcześniej po 6 tygodniach na czczo. Ważne, żeby mieć wsparcie nawet osób w sieci, wtedy lżej się znosi złe samopoczucie :) Bianko, w jakim mieście się leczysz i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecze się w Strzelcach opolskich , ale niestety nie mam wsparcia i to jest najgorsze .......a magnez biore cały czas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba powyżej ma rację
Mam na myśli wsparcie tu na forum :) Sprawdzałaś na forum choroby tarczycy na gazeta.pl czy to polecany endo? Szkoda czasu na kiepskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko ja najgorzej z oczami mam wlasnie na wieczor, nie moge wytrzymac!! stosuje krople i oxycort i nic:( tabl na alergie tez nie pomaga:( wiec musze czekac na wizyte u okulisty a propo twojego serduszka to wiem, że trudno uwierzyć, że to błędne koło ale na pewno tak jest! ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for bianka pozdrawiam
czuje w sobie działanie wszechobecnej mocy uzdrawiającej, prowadzi mnie ona ku wyzdrowieniu Czuję sie oczyszczony cieleśnie i duchowo i pokrzepiony boską siłą zycia. Bianko pamietaj że Bog nad nami czuwa! Zawsze nam pomoze!!!!!!!!!! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura spod bałtyku
Cześć wszystkim. Mam zapytanie do was,obecnych. Wprawdzie objaw ten potwierdziły mi książki i lekarz ale chciałabym zasięgnąć waszych przeżyć. Czy w nerwicach jest taki objaw że wydaje wam się że za moment zwariujecie? To takie krótkie momenty ale głupie. Że się nie wytrzyma i sfiksuje plus taki lęk przed tym? Bo ja tak mam i to mnie wkurza strasznie. Oprócz tego i inne objawy ale ten jest błeee. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. W ogóle to mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to typowy objaw
osoba naprawdę chora psychicznie nie zdaje sobie sprawy ze swojego stanu, czasem wręcz oskarża innych o zmowę przeciwko niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak mam zacząc , cieszę się że jesteście że mogę chociaz tu znależć dobre słowo i wsparcie ........ dzis mam fatalny dzień moje zycie całe sie sypie nawet trudno mi teraz pisac wczoraj czułam sie w miare dobrze byłam na urodzinach z dziecmi u bratowej wróciłam o 22 .....połozyłam sie do łóżka poczytała jeszcze ksążke i dobrze spałam rano wstałam i siegając do szafki po garnek zakreciło mi sie w głowie tak że straciłam równowagę nogi mam jakby nie moje takie jakby pod prądem i od rana kreci mi sie w głowie nie moge nic robic nawet trudno mi chodzić .........niedawno pisałam że robiłam rezonans magnetyczny i w wyniku diagnoza do operacji ale lekarz stwierdził ze póki da sie funkcjonowac to nie ruszac tego ......nie wiem co sie stało bo nie boli mnie szyjny tylko piersiowy miedzy łopatkami straszny ból nie moge podciagnąc łopatek do tyłu bo bardzo boli .....ale to idzie jeszcze znieśc najgorsze są te zawroty ............jestem jak pijana ..... Proszę was poradzcie mi cos bo ja juz zaczynam tracic nadzieje , czy te zawroty moga byc od nerwów mam teraz bardzo nerwowy okres przed przygotowaniami do slubu córki wszystko na mojej głowie , malowałam pokoje dzrzwi itd , ale to było w ubiegłym tygodniu i bardzo dobrze sie czułam po za tym ze napracowana nic mi nie dolegało ...pomijaja c serce i oczy a dzis jestem nie do zycia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×