Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Kochane nerwusy dopisalam sie do listy-jestem czytaczem i rzadko sie wpisuje ale nasze forum b/mi pomaga. Po wielu latach silowania sie z nerwica postanowilam okielznac ja z pomoca lekarza psychiatry i psychologa. Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie stokrotka9.......49.......nerwica lekowa/hipochondria............wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie tez kiszka, cos mnie bierze, chyba mnie przewiało bo mnie zęby bolą i jakby gardło ćmi a to mi sie nie podoba, poza ttym mam od wczoraj nerwoból w głowie ale to tez nie wiem do konca bo moze to od tego mojego przewiania jest, moze to ucho tez być bo ogólnie to całe lewa strona mnie ćmi, łącznie z gardłem po tej stronie. ide akrat dzis do lekarza po dalsze leki to mnie od razu przebada i sprawdzi bo nie ma ochoty byc znowu chora, dopiero co przesmarkałam całe święta a tu wracam do pracy a tu juz jedna kolezanka chora i wczoraj cały dzien na mnie kaszlała - siedzi naprzeciwko a dziisaj jest na zwolnieniu - zapalenie oskrzeli a jej facet ma zapalenie płuc, kurna byleby tytlko na mnie nie przelazło bo mam już dosyc chorób, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie -10 stopni biało i dość przyjemnie :) od wczoraj zaczęło się drugie półrocze w moim technikum... chodzę do szkoły biorę afobam i pramolan narazie nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAncho fajnie ze piszesz:), zdrowko jak tam w szkole bylo? nikitko gdzie jestes? Ja okres dostalam dzis:)ale czuje sie dobrze:) wogole wczoraj ogladaliscie wiadomosci??? Na sam koniec mowili ze ludzie naczytaja sie o chorobach w necie, sami sobie doradzaja co im jest co maja brac, handluja lekami i wydaje im sie ze sa na to chorzy, jak sie naczytaja:)Taki pan sie wypowiadal ze bolaly go nogi poszukal na necie przyczyn i nazw chorob i sobie powmawial te chorobska, poszedl do lekarza, zrobil badania a ten powiedzial ze jest zdrowy:) Ale racja naczytamy sie a potem jestesmy na to chorzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy typowo ciazowe mialam , teraz jest okey. Wreszcie cos zjem. Poszłam do miasta popoludniu , wzielam na uspokojenie 2 tabsy , wyluzowałam sie .Kupilam sobie 2 bluzki. Ale od wczoraj mam masakre w głowie i żoładku , wykoncze sie przez ten pms, rano lęki, serce mi łomocze :( odruchy wymiotne, kaszel na tle nerwowym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CapsLok..
hej.ja 6 dzien na leku p/depr.objawy uboczne zanikaja.dzis odzyskalam apetyt:)i .......tyle dobrego:(godzine temu atak paniki gigant.przechodzi powoli ....ale te kilka gdz.w miare dobrego samopoczucia to byl raj!wcale nie bylo super ale przyzwoicie.Boze jak ja tęsknie za normalnym stanem ducha.wiem ,ze 6 dni to za malo ale cos tam widocznie dzialac zaczyna bo ciut lepiej:) agni-s jakie leki bierzesz? podrowki od zdechlaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) lekcja moja poszła nie jakoś najlepiej ale i nie zupełnie najgorzej. Dostałam cztery. Ale cieszę sie bo wiecie, po prostu od 3.00 w nocy nie spałam, tak się stresowałam. Budziłam się co 5 minut i czekałam z biciem seca na dźwięk budzika. Ja jak się czyms denerwuje to bardzo bardzo. No i chyba z tej okazji jak juz było po wszystkim miałam wyłączenie. Ale juz się tym tak nie martwię bardzo. Za to nie wiem czy ktoś z Was wczoraj słyszał ,bo ja aż dwa razy. W telewizji mówili o takich forach jak nasze i o tym aby NIE CZYTAĆ OBJAWÓW CHORÓB W INTERNECIE. To co mówili niejako otworzyło mi oczy. Że te informacje są w częsci zakłamane, że ludzie często myślą że są STRASZNIE CHORZY a okazuje się że albo są zupełnie zdrowi albo dolega im coś malego. Że niektórzy ludzie na forach niby dobrze życzą i radzą a tak naprawdę wprowadzają w lęki i fobie. Ja tam nie mam zamiaru z was rezygnować ale o tym czytaniu o chorobach naprawdę warto pomyśleć. Spójrzcie na mnie. Wydawało by się ze w mojej głowie siedzi nie wiadomo co. A co się okazało? że jest czysto i nie ma żadniusieńkich zmian. a co się naczytałam w internecie to hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam u mojej psycholozki przed swietami, teraz w sumie nie mam po co isc ....co bede pieprzylam ze @ dostane za 4 dni ;) ja popoludniu czuje sie rewelacyjnie , tylko rano mam od 2 dni jazdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko no ja tez to widzialam w tv!:) agni no fakt to pms jest straszne ja zawsze mam ataki wscieklosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz pozwalała swoim myślom nieustannie krążyć wokół chorób i złego stanu zdrowia, niemal pewne jest, że będziesz doświadczała dolegliwości, o których myślisz. Dlatego budując pewność siebie przy pomocy tworzonych w myślach obrazów należy dopilnować, aby to, o czym myślisz i co sobie żywo wyobrażasz, było pozytywne. Musi to sprzyjać Twojemu wyobrażeniu o sobie i jego polepszaniu, te myśli muszą być nakierowane na cele, które sobie stawiasz - aspiracje i szczęście w Twoim życiu. Co się więc dzieje, jeśli przyłapiesz się na jakiejś negatywnej myśli? Pozwól, że zapytam: co robisz, gdy wywołując film stwierdzisz, że jedno ze zdjęć jest nieostre albo, że nieco się ono prześwietliło? Sądzę, że najprawdopodobniej po prostu wyrzucisz to zdjęcie. Twój mózg powinien działać dokładnie w taki sam sposób. Jeśli przyłapiesz się na myśleniu o czymś, co nie sprzyja osiągnięciu przez Ciebie zakładanego celu, powiedz sobie: "Nie chcę o tym myśleć. Nie chcę tak myśleć". Powiedz swojemu mózgowi, swoimi własnymi słowami, aby pozbył się tej myśli i zastąpił ją bardziej pozytywnym procesem myślowym. Pamiętaj to, co już Ci mówiłem - na jawie możesz kontrolować wszystko, o czym myśli Twój mózg. To nie on Ciebie kontroluje. Denny Richard \"Motywowanie do zwycięstwa\" pozdrawiam ciepło ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja pomimo tego ze biore leki to od wczoraj znowu sie dziwnie czuje,jakies uciski mam w klatce piersiowej i wogule jakies samopoczucie dziwne.tak jak na poczatku mialam.buuuu :(:(:(,az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka III roku
Dawno mnie nie było :) w niedziele przed świętami zaadoptowaliśmy mała kotkę pożera mój cały wolny czas. właśnie się bawi z moim chłopakiem, po dłuuugim namyśle nazwałam ja LUNA bo lunatykuje w nocy :P łazik niesamowity. słodka i kochana kici tuli się i zasypia na rekach bardzo lubi obecność ludzi. A nerwy mnie coraz bardziej sięgają sesja pod koniec stycznia się zaczyna, budzę się w nocy chce mi się wymiotować z nerwów, mam dość jeszcze to wstrętne allegro...wkurzają mnie cwaniacy...ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej studentka:) mój 4-letni kocur dłuuugi czas spał ze mną, potem przeniósł się ale wrócił jakieś 4 dni temu. Obecność ciepłego kociego futerka obok na poduszce daje mi poczucie takiego ciepła, błogości. Koty są najlepszymi zwierzętami na długie jesienno zimowe wieczory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis snil mi sie maly czarny kotek ze go przyprowadzilam do domu zeby dac jesc,na poczatku moj pies go tolerowal a potem sie rzucil w pogon po calym domu i sie obudzilam:) ale czytam znaczenie czarnego kota to oznaka przykrosci, nieszczescia:(albo zazdrosci, a najlepsze jest to z dzis wychodząc z pewnego biura wyskoczyl mi taki czarny kociak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka III roku
stres stop czarne kociaki są super, nie wierze w głupie przepowiednie z kotami chyba ze w to ze spadają na 4 łapy :P miałam na wyjeździe czarnego kota boska bestia i wcale nie był pechowy :Pa moja kicia to mała księżniczka chyba nawet daje sobie pazurki piłować :P z reszta jest jak zabawka...mój czasoumilacz mruczący =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie spicie jeszcze ?? ;) u mnie znowu -10 tym razem z silnym wiatrem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop panny na 2009 ;) Zdrowie Pannie raczej dopisuje, ale jej słabe punkty to układ nerwowy i organy wewnętrzne. Według gwiazd, dla zdrowia Panny będzie zbawienne, jak w miłości, jeżeli przestanie ona tłumić emocje. Usunie to zagrożenie nerwicą i wrzodem żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka III roku
agni a masz horoskop dla bliźniąt???jestem chora czuje się paskudnie a do tego tyle roboty ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie rano bylo -23:( chce zeby bylo cieplooooooooo:) jakjos sie dzis dziwnie czuje jak jechalam samochodem dzis to mialam strasznego stresa bo jest slisko i znow mam objawy nerwicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie :-) Ja jestem chora, mam ostre zapalenie gardła i do poniedziałku jestem na antybiotyku, okropnie kaszlę :-( bolą mnie węzły chłonne w okolicy szyi i pod żuchwą i prawie wszystko mnie już boli :-( Nie wiem czemu te węzły chłonne kłują ... Nie jest dobrze, szukam psychoterapeuty we Wrocławiu,bo sama nie dam sobie rady.. ale nie moge znaleść. Kierowniczko prosze podaj mi jeszcze raz namiary,bo nie mam i napisz czy tam mozna chodzic na psychoterapię czy tylko psychiatra wchodzi w grę ?? Nie ma dnia,nie ma godziny żebym się nie martwiła i nie myslała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka jestes bliziniak?? ja tez:) przez ten wiatr jest sto razy zimniej niz bylo wczoraj i przedwczoraj!!!!!!!!!!! nigdzie juz nie wychodze, mam dosc!!!!!brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie Bliźniętom nie zawsze dopisuje, bo ich słaba strona to system nerwowy, gdzie wiele schorzeń ma początek. Jeśli jednak Bliźnięta zadbają o stabilność emocjonalną, to w ciągu najbliższego roku nie będzie kłopotów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×