Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

basiu to po tym okresie probuj dalej, moze sie dzidzius zagnieździ:):):) ja tez bym chciala miec dzidzie,ale biore tablety anty, musze znalezc prace dopiero wtedy dzidzka:(tak bym chciala.... ale mysl o porodzie i lekarzach-rzeźnikach mnie przeraza!:( no i ogolnie to w przyszlosci chcialabym zaadoptowac chociaz jedno dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra moja rada
oj basia19g jak cie muli to sie wysraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres -stop a co bedzie jak prace znajdziesz a w ciaze nie bedziesz mogla zajsc ? -adopcja! Ty juz nic nie odkladaj , dzialaj teraz :) zajdziesz w ciaze to i praca sie znajdzie tak pisza w pozytywnym przyciaganiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresiku ja tez bardzo chce dzidziusia.... Agnis i jak Twoje wrazenia po czytaniu tej ksiazki? ja robie obiadek i zaraz zaczynam sie uczyc na kolokwium a tak mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiazka jest okey, dla mnie to jak Potega Podswiadomosci ! trudno to wcielic w zycie codzienne , ale trzeba zrobic renament likwidacyjny starych natretnych mysli "ze cos sie stanie itp." i zaczac zyc pozytywnie myslac i patrzac w przyszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie krucho z pieniązkami, po sesji zabieram sie za szukanie pracy...i moze wtedy za jakies pol roczku zadzialam:)Mam nadzieje ze mojemu chlopakowi tez sie jakos poszczesci w firmie, dopiero to są poczatki, mam nadzieje ze to rozkreci i bedzie mial wiecej pieniazkow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie znerwiccowanaa
myslalam ze znajde tu pomoc przynajmniej jakies 1 zdanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki." Autorem tego cytatu jest - Mark Twain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, może Was to zainteresuje, jutro do Gazety Wyborczej ma być dołączona książka (cz.1): \"Jak pokonać ból\" W części pierwszej ból: głowy, w klatce piersiowej (klatki piersiowej), psychiczny http://www.dodatkidogazet.pl/ksiazki/rid,10195,dd,jak-pokonac-bol-13.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie znerwiccowanaa
innych nie przewiduje w swoim wieku -22 lata :/ a wlasciwie to zadnych ale bol daje do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!! Kawał czasu mnie nie było. I powiem Wam że czułam się naprawdę dobrze. Odkąd okazało się że wynik reznoansu jest OK wyłączenie świadomości miałam raz, jakieś 2,5 tygodnia temu i dziś. I wicie co? już od kilku dni bardzo martwię się tym, że jutro mam swoją pierwszą lekcję w gimnazjum. Będzie to działo się w obecności ok. 14 osób. Będę oceniana i strasznie tego nie lubię i lękam się. Miałam prawie 3 tygodnie wolne od szkoły i dobrze się czułam. a dziś wylączenie swiadomości. Ciekawe czy to powiązane jest ze stresem. Mowię Wam jak się boję..już nawet koszmary mam w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to narzarłam sie przeokropnie jestem ciekawa czy znów zwymiotuje zrobiłam pyszna pizze .dziewczyny prosze napiszcie jak u was wygladaja zawroty głowy bo u mnie przy pochyleniu do przodu i przy skrecie głowy w lewo mi sie kreci .czy to moze byc nerwica ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zdrowko i bianka 🌼 zdrówko podziwiam cie jak ty mozesz z tym funkcjonowac , ja to bym sie z domu nigdzie nie ruszyla, a co mówic lekcje prowadzic :-o widzisz teraz ,ze narazie to od stresiora .,.obserwuj siebie co dalej bedzie ,,,,, bianka ja mialam zawroty glowy jak mialam wychodzic z domu i w trakcie jak szłam to wszystko mi wirowało ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres. no właśnie. Nienawidzę siebie za to, że przejumje się zawsze do szpiku kości tym, o czym inni nawet nie myślą, nie boją się tego. Ja o swoją szkołę drżalam codziennie przez cały okres trwania tej przerwy światecznej a ta lekcja już jutro. Ja chyba dostanę zawału przedwczesnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi-s dzieki ze mi odpisałas ale dalej nie wiem z czego to jest jak mi sie kreci to mnie nie boli brzuch a jak mnie boli brzuch to mi sie nie kreci wiec przypuszczam ze to nerwicowe ale dlaczego tylko wtedy jak sie schylam i jak obracam głowe w lewo .....juz mnie to wkurza czytam POtege podswiadomosci i wmawiam sobieco chwila że jastem zdrowa ze mi sie nie kreci ze serce bije równo miarowo nic mnie nie boli tak powtarzam ale wydaje mi sie to smieszne bo tu mówie ze mi sie nie kreci a tu mi wiruje ze az mnie zarzuca i musz eise czegos zła[pac zeby nie upasc .....możecie mi to wytłumaczyc ......prosze jak te ksiazke zrozumiec jak sie dostosowac do tych wskazówek ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyt
bianka-nie znam fachowej nazwy ale o ile sie nie myle to te twoje zawroty to-zespol szyjny .czy jakos tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko trzymam kciuki:)!!!!Bedzie dobrze!!! nie boj, pomysl sobie co bedzie to bedzie i ze nic ci sie nie stanie❤️wez gleboki oddech i zobaczysz ze dasz rade, ale w sumie to Ci wspolczuje w gimnazjum to najgorsze dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie dzis zimniej niz wczoraj:( ja juz nie wyrabiam z tym nadmiarem obowiazkow a szkole chyba obleje na ostatnim roku bo zamiast sie skupic na pisaniu pracy to mam pelno zaliczen i to z glupich przedmiotow:( Zdrowko napisz koniecznie jak Ci poszedl ten dzien w szkole. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu dasz rade!!!!!:)jak sie przezylo pierwszy roczek to potem trzeba studia skonczyc:) ja mam katarek:(znacie skuteczny sposob? ja wącham chrzan, biore do nosa xylorin i pije calcium, ale moze ktos z was zna cos super dobrego co by pomoglo???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Stresiku:) no w sumie musze dac rade choc jestem zmeczona juz tym wszystkim a pogoda nie sprzyja do dzialania... na katar ja czesto robilam inhalacje z olejku(nie pamietam nazwy kupuje sie w aptece) dobrze jest wymoczyc nogi w bardzo cieplej wodzie nalozyc pozniej grube skarpety i pod kocyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ! Bianka zbadaj kręgosłup, takie zawroty mozna miec od kręgosłupa, bo to aż niemożliwe aby były od nerwicy, nie w takim natęrzeniu i nie w konkretna strone jak skręcasz głowę - to musi byc kręgosłup, zbadaj się, takie jest moje zdanie. Ja miałam potworne skurcze w klatce piersiowej i badany żołądek, serce i dale mnie brało aż prawie żygałam i sie okazało że mam esa miedzy łopatkami, skolioza jak sie patrzy nie dość że na boki to jeszcze do wewnątrz i to był powód. Kręgosłup potrafi dac tak mylne objawy że aż boli, lepiej to sprawdzić, bo moze seria masaży i ćwiczeń i złapiesz równowage a lepiej leczyć plecy niz nerwice, zresztą to to sama wiesz :p Poizdrowionka, nie łamcie sie, mamy słoneczko :) i zajebisty mróz ale to pominę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cieply to raczej nie bedzie:) no a dla mnie mily tez nie bedzie bo nie moge jakos dogadac sie z mezem no i ta szkola mnie dobija... ale juz nie bede marudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×