Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

u mnie dziadki siedza, zjedlismy ciasto, wypilismy szampana i teraz siedza z rodzicami i gadają o wojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka nerwica Was dopadła? ja walcze z zespolem obesesyjno kompulsyjnym... juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwica lękowa + napady paniki. Cechy nerwicy natręctw też mam. Ale walczę dzielnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JA TERAZ MALO TU SIEDZE NA FORUM BO MOJ MAZ TO WOGLE NIE ROZUMIE TEJ CHOROBY I CIAGLE PYTA CO JA TAM CZYTAM A CO PISZE A TO GLUPOTY ,,, I TAK ZE JAK TYLKO SIADE DO KOMPA TO ON JUZ JEST SZLAK MNIE TRAFIA SIEDZI TERAZ NA BEZROBOCIU PO ZJEZDZIE Z ZAGRANICY I MNIE PILNUJE I KRYTYKUJE ZE SIEDZE TYLKO NA KOMPIE I CO JA CIAGLA MAM DO PISANIA A JA FAKTYCZNIE MALO SIEDZE A NERWY MNA PONOSZA JUZ CZASEM MAM GO DOSC NIE DOSC ZE WEMNIE SIEDZI NERWICA TO ON DOKLADA MI JA BBRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie znerwiccowanaa
nerwica serca? mam ponizsze objawy boli mnie czasem serce czy to moze byc to? # Można je scharakteryzować prosto - serce nie jest chore, a boli. # Psychogenne tło rzutuje bezpośrednio na dramatyczny opis dolegliwości bólowych. Chory określa je jako kłujące, zlokalizowane często na koniuszku serca. # Oprócz bólu, pacjenci skarżą się na kołatanie serca, dławienie w gardle, drętwienie, mrowienie i ziębnięcie kończyn. # Bóle są niezależne od wysiłku fizycznego. # Często, gdy pacjent jest czymś intensywnie zajęty, wcale nie odczuwa dolegliwości. po za tym kłuje mnie po drugiej stronie czyli na drugiej piersi czy to ma cos wspolnego z tym?dodam ze od bardzo dawna i roznie czasem codzienie czasem raz na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak na wieczor zrobil mi niespodzianke i zabral do kina... a tam dostalam jakiegos ataku, czulam sie strasznie myslalam ze sie porzygam, bylo duszno i bylo mi juz niedobrze od popcornu, dobrze ze mialam mietową gumę:( Na szczęscie jakos sie pocieszalam ze zaraz minie i probowalam sie wciagnac film, fajny byl:)ale co z tego jak myslalam caly czas ze zemdleje albo zrzygam:(A jak wyszlam na powietrze to jak nowo narodzona wszytsko przeszlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przepraszam ze to napisalam ale nie mialam komu po przyjsciu do domku:( Aj te nerwy!!!!a mialo byc lepiej noooo Ide spaciu, dobranoc papapa:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Snieg leży, - 18`C jest i ledwo zajechałam, niewiem jak odpale auto o 15tej. :/ U mnie tak se wczoraj jeszcze sie podłamywałam troszkę ale dzisiaj to juz nie mam na to czasu. Jestem w pracy :( - nastroje narazie mało wyrażne bo kazdy czeka na pensje, któprej jeszcze nam nie przelali - sie okaże. Wczoraj gadałam z męzęm - faceci to nie kumaja czaczy, on myślał że ja wezme tabsy i tydzien dwa wszystko minie i sie wkurza jak mnie smutki biora - że leki nie działają, nie kuma że to nie jest leczenie anginy, tylko nerwica, aj mam dosyc już tego tłumaczenia bo ta cholerna choroba zaczyna rzutowac na mój związek, ale sie nie poddam i on też nie bo na tym właśnie najbardziej zależy mojej matce aby nas rozwieść...... Także pogadalismy i mam nadzieję ze bedzie lepiej. Ja się musze trzymać poprostu i nie pozwalać sobie na chwile słabości czyli praca nad soba 24h/dobę i zaczynam stosować to co piszą w \"Mocy pozytywnego myślenia\", nawet nosze tę książkę ze soba aby móc do niej w każdej chwili zajrzeć a mój mąż będzie bardziej elastyczny i spokojniejszy. Damy radę. Musimy bo się kochamy, bo mamy małą, chociaz to nie córka mojego męża ale kocha ja jak włąsna i ona ma nawet jakby jego charakter hihih, taki sam wesoły wariacik-furiacik. Nasza rodzina za wiele dla nas znaczy. Za długo na to pracowalismy aby byc razem, za wiele razem przeszliśmy, wbrew ludziom aby byc razem by teraz nerwica mi to spartoliła, o nie. Ja mam nerwicę lękową z napadami paniki. Dzisiaj w nocy nie mogłam spać ale już wiem co to jest, to wysokie ciśnienie na dworze i nie mogę spać wtedy, to nic co wynika z nerwicy. Już nie pierwszy raz tak mam i kolejny raz zbiegło się to z cisnieniem i teraz już się nie stresuje, ze to ja, bo to pogoda :) Jak tam u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na filmie \"ile waży koń trojański\" myslalam ze to jakies historyczne gowno:P a to jakby komedia romantyczna:)polecam:) U mnie rano minus 15 bylo teraz pewnie tyle samo jeszcze nie patrzylam, spalo sie dobrze,ale chyba cos katar mnie bierze, zrobilam sobie calcium, wezme cos jescze i bede ruszac na zajecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie znerwiccowanaa
nie bylam u lekarza, tylko u ginekologa powiedzial ze to nie piers tylko klatka raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie duzoooooooooo sniegu a mrozu tylko -1:) Auroro333 czy ta ksiazka Moc pozytywnego myslenia jest z gazety Wprost? bo ja kupilam ksiazke o tym tytule z gazety wlasnie i zamierzam ja przeczytac, uwazasz ze warto? ja sie jakos dziwnie czuje jest mi ciagle niedobrze ale byloby super jakby to byla ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!! torreonet musisz sie przymusić iść do psychologa albo zmienic psychologa bo czasem jest tak ze nie musi ci odpowiadac psycholog alebo z nim musisz konkretnie postawic sprawe jasno. Np ja juz chodze do mojego psychologa 2 rok i nadal ustalamy ;-) no cóz i do ustalac nie muiemy sie;-P ja oczekuje że moja terapia bedzie przebiegała ze str psych. pytaniami bo nie umiem sie otworzyć a ona mówi coś innego i co? nadal jest wszytko w proszku... A poza tym przymuszam sie do wstania rano i pujścia do pracy. Ale mimo wrzystko chce wyzdrowieć! i to jest mój cel, moje marzenie i moje zainteresowanie sie moim własnym zdrowiem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie -9 , ja cala noc nie spalam :( rano mialam odruchy wymiotne przy myciu zębów .Nie wiem co mnie dopadlo, za 5 dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfd..
kurcze nie chce odbierac marzen o wyzdrowieniu ale to ku....stwo odpuszcza i wraca,odpuszcza i wraca....nie ma co sie podniecac ze jak jest lepiej to tak zostanie 😠 sorry za szczerosc,ale mi osobiscie nerwica zbrzydla ze rzygam. przepraszam i dziekuje za uwage.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) Ja też się czuję jakoś niewyraźnie, ale też czuję bardziej jakby mi ciśnienie skakało od tej pogody. Nawet sobie mierzę i skoki są. :-o Ale cały czas stosuję sobie psychoterapię i nastawiam się na wizytę u psychiatry w środę. Zobaczymy jak to będzie. Ja @ dostanę za jakiś tydzień. Przynajmniej mrozu nie ma u mnie takiego silnego, śnieg leży i słonko świeci. :) To mnie cieszy. Trzymajcie się ciepło i nie dajcie zimie ani nerwicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! Basia19g, to ta ksiażka z WPROSTu, ja czytam i analizuje narazie, staram sie stosować, chyba warto, są fajne wskazówki, tylko nasza konsekwencja i upór moze nam pomóc w walce ze soba. Narazie przeczytałam pierwszy rozdział i se go układam w głowie. dobrze się czyta, sa przykłady. także na pewno nie zaszkodzi przeczytać. Trzymam kciuki aby twoje złe samopoczucie wołało do ciebie mamo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny uczcijmy 100stronke
Na zdrowie nerwuski !!!!!!!!PO kieliszeczku , po ciasteczku , po kawusi !!!! prosze sie czestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie muli żoładek :-o jakby mi ktos jelita napomopował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem czy to bede nici , ale mi sie chce rzygac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty tez starasz sie o dzidziusia? mi tez sie chce rzygac ale ja mam ogolnie problemy z zoladkiem wiec to pewnie od tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przed okresem:P i lewa str brzucha mnie boli raz nizej raz wyzej inie wiem czy to jajnik czy po prostu jelito:)bo ostatnio od sylwestra znow mam klopoty z wyproznianiem. Zimnnnnnnnnnnnnnnnooooo jak cholera!!!!!!!!!!!A u mnie tylko minus 10, jak trzymalam reklamowke w reku to ladnie mi dlonie zamarzly ze az ruszac nie moglam:)czytam teraz ze w olsztynie minus 29 bylo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×