Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość sziko
Masaż ciała - od 50 - 100 zł Ustawianie ktęgosłupa + masaż - 50 zł Masaż TAO SHU-SHIDE minimum - 2 godz. - 100 zł Wykonywanie diagnoz w zależności od potrzeb: diagnoza - na wpływy astralne 50 zł diagnoza - na zaburzenie czakramów powodujące wzorce chorobowe 50 zł diagnoza - na istotę anielską 100 zl diagnoza - na drugą połowę światła 100 zl diagnoza - na żyły wodne i szlaki astralne 30 zł biorytmy indywidualne - od osoby 50 zł biorytmy partnerskie - od pary 100 zł ekrany astralne 100 zł 1- komplet ekranowanie pomieszczeń od 300 zł wzwyż Egzorcyzm w kontakcie bezpośrednim - Niezależnie od stopniea trudności 200 zł rytuał Egzorcyzm ze zdjęcia (na świadku )- Niezależnie od stopniea trudności 200 zł rytuał Zdejmowanie rytualne klątw i oczyszczanie czakr - ( za rytuał) 200 zł rytuał Konchowanie uszu - 40 zł zabieg Regresywne Uzdrawianie - nowa technika w uzdrowieniu duszy 100 zł sesja Kurs radiestezyjnego diagnozowania ( wahadełkowanie) 500 zł Kurs masażu TAO - SHU-SHIDE I- stop. 2000 zł Kurs masażu TAO - SHU-SHIDE II- stop. 500 zł Kurs masażu całego ciała i akuresury stóp 2000 zł Przekazy energii na odległość 30 zł przekaz Informacja o cenach kursów Reiki ( wszystkich stopni) telefonicznie lub e-mailowo. inne zabiegi do uzgodnienia według potrzeb.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Shiko,a Ty co sie z choinki urwałas???popatrz jakie Ty proponujesz wysokie ceny???co to za reklama,do usuniecia ten wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
No ale po co on nam tutaj???złodziejskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko i w dodatku jakieś egzorcyzmy..... ze zdjęcia:) Mama mia co to za wspis i w zasadzie ,malo co dotyczy naszego problemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
ale wlasnie moze to momus pomoze , tobie nie a innej osobie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
ja sie chwytam wszystkiego zeby tylko wyzdrowiec , bo co mam robic siedziec bezczynnie i płakac rozmyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł:)no moze na to wygladac:)Wierzcie w swoje mozliwosci a bedzie dobrze, tylko wiara sprawi ze znowu zaswieci słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trening autogenny jest metodą oddziaływania na samego siebie za pomocą autosugestii. Podstawowa, relaksacyjna funkcja obejmuje ćwiczenia odczuwania ciężkości ciała i ciepła w ciele. Można ćwiczyć w pozycji leżącej, siedzącej i tzw. pozycji woźnicy (wystarczy siedzisko bez oparcia). Należy usiąść wygodnie, stopy oprzeć o podłogę, głowę o zagłówek. W pozycji woźnicy nogi mocno opierają się o podłoże, rozsunięte stopy tworzą kąt rozwarty, tułów jest pochylony do przodu, głowa swobodnie zwieszona, ręce lekko zgięte w łokciach opierają się o wewnętrzną stronę ud. W pozycji leżącej przydatna jest mała poduszka. Oczy powinny być przymknięte, ułożenie ciała wygodne, pomieszczenie z przyciemnionym światłem. Najpierw ćwiczący wyobraża sobie prawą rękę i powtarza w pewnych odstępach czasu, 5-6 razy, formułę: Moja prawa ręka jest ciężka. Formułę można powtarzać w myśli. Potem: Jestem spokojny i rozluźniony, a następnie znowu 5-6 razy: Moja lewa ręka jest ciężka i raz: Jestem spokojny i rozluźniony. Następnie, według tego samego schematu, sugeruje się sobie ciężkość nóg, prawej i lewej, tułowia, głowy, całego ciała. Ważne, aby powtarzać te formuły jakby biernie, nie „na siłę”, obserwując doznania z ciała. Można też dodać np.: Jestem tak ciężki, jak odlany z ołowiu. Ćwiczenie, po ostatniej formule: Jestem zupełnie spokojny i rozluźniony, kończy się przebudzeniem – energicznie zginamy ręce, bierzemy głęboki oddech i otwieramy oczy. Ćwiczenie wywoływania w organizmie wrażeń ciepła dokonuje się według tego samego schematu, z odpowiednim dostosowaniem formuły: Moja prawa ręka jest ciepła itd. Ćwiczenia odczuwania ciężkości ciała powodują rozluźnienie mięśni, ćwiczenia odczuwania ciepła – rozluźnienie napięcia naczyń krwionośnych. Razem dają przyjemne odczucie odprężenia i wyciszenia. Systematyczne ćwiczenia ugruntowują spokój wewnętrzny, regulują pracę organów wewnętrznych, regenerują siły i dają możliwość, w chwili potrzeby, szybkiego, niejako automatycznego wejścia w stan odprężania się. Na początku zaleca się wykonywanie ćwiczeń 2-3 razy dziennie, poczynając od 5-10 minut i dążąc do sesji 20-25-minutowych. Doraźnie w stanach napięcia stresowego można sobie pomóc wykonując serię 10 pogłębionych oddechów i koncentrując uwagę na tej czynności. Inną metodą jest spowolnienie reagowania na sytuacje stresowe. Ponieważ stres silnie wiąże się z presją i pośpiechem, spowolnienie wykonywania czynności, danie sobie prawa do namysłu czy pauzy, zwiększają poczucie kontrolowania sytuacji i obniżają napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki wy jestesci przewrazliwione czuje sie swietnie to nie zaden sekciaz widze na naszej klasie człowieka jego rodzine najblizsze osoby widze człowieka z którym rozmawiam i nie jest to zadna sugestia ja ciezko nad soba pracuje .....do psychologa tez chodze i popiera te metody które stosuje lulek ...dziewczyny opamietajcie sie przestanci w kazdym doszukiwac sie najgorszego waszym zdaniem wszyscy sa zli a tym bardziej jesli ktos opowie wam swoja historie i do tego powie jeszcze ze sie wyleczył wy od razu go atakujecie .....po co czy wy naprawde nie wierzycie ze można z tego wyjsc ????????????????//nie jest to dla mnie zaden góru to normalny zwykły człowie który ma rodzine zreszta swietna i ma tez swoje problemy tyle w zyciu przeszedł ze chce pomóc bo wie co przezywamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bulwersujaca według tego co piszesz to widze ze nie doppuszczasz do siebie mysli ze ktos moze sie z nerwicy wyleczyć twoja sprawa chcesz dalej brnac w to gówno to twoja sprawa ale nie nastawiaj dziewczyn przeciwko komus kogo nie znasz a po za tym on tez jest Polakiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie wasz ewszystkie wpisy i ciągle jest albo jeszcze gorzej albo uzaleznienie od leków albo jakies inne tam problemy i nikt jeszcze nie napisał ze sie całkowicie wyleczył .....powiem wam krótko wszyscy idziecie w złym kierunku nie tedy droga .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwersujaca super napisała
a nerwica wraca -niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwersujaca 2
bianka oni ci zazdroszcza, ale ogolnie na nasza -klasa to on ci mógl pokazac byle kogo fote a profil mu załozyc dla picu tak sie robi , wiec mowie ci nie ufaj nikomu , teraz foty mozna sciagac zewszad!! ty tez chyba glowe stracilas wydaje mi sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim... nie wiem czy macie takie same wrazenia - ale ja widzę że od jakiegoś czasu zrobiło się na tym forum strasznie nieprzyjemnie..... Ciągle Ktoś kogoś atakuje, ocenia i nie ma tak naprawdę tego wsparcia które wcześniej można było tu znaleźć.... a to smutne Dziewczyny - przecież nie warto się sprzeczać o Lulka - to jest człowiek jak każda z nas - a czy ktoś mu zaufa czy nie - to jest osobista sprawa tej osoby. Jesteśmy w końcu dorosłymi ludźmi i mimo ciężkiej nerwicy którą dzwigami nie ma tu chyba osób ubezwłasnowolnionych i nikt nikomu nie powinien zabraniać ani narzucać. Jeżeli Lulek komuś pomoże - to ok - Daj Panie Boże zdrowie i tej Osobie i Jemu - że chciał i umiał pomóc. Po co to roztrząsać? Brakuje mi tu \"starych\" koleżanek ...Xanaxik tylko macha - mam nadzieję że u Ciebie wszystko gra, Stres-stop, Kierowniczka, Zdrówko, Jagoda45, Marysia40, mam nadzieję że u Was też wszystko ok... Chieronimka - ja już nie mogę się połapać który nick jest teraz Twój:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppxxxxx
cyt.bianke ....... .....powiem wam krótko wszyscy idziecie w złym kierunku nie tedy droga ............. to ktorędy droga ?wyksztus to wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiuni ja się staram,nie atakuję, napisałam wcześniej z "To dziwne" co my robiłysmy/robiliśmy i co nam pomogło i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwersujaca 2
wyksztus to wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu Ktoś agresją tryska..... A w sumie to śmieszne - bo ktoś kiedyć wchodząc przez przypadek na to forum - napisał że jest ono dla narkomanów - bo my wszystkie tylko wymieniamy się nazwami leków jakie bierzemy ...to gdyby tak faktycznie było to wszystkie powinnyśmy być tutaj spokojne, senne i pisać o różowych słoniach:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) tak ksiuni dzis troche lepiej, chociaz mysl o bolacej nodze i zylach mnie troche dobija,ale lepiej sie czuje niz wczoraj. tez mi brakuje tych starych forumowiczek, pelno teraz nowych ludkow pisze i nieraz nie potzrebnie sie kloci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-no kochana moje objawy są bardzo podobne do Twoich a ten strach przed lekarzami, szpitalem, badaniami jest do nieokiełzania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BULWERSUJACA POTRAFISZ ZROZUMIEC ZE JA NIE MAM NERWICY???WIEC CZEGO MAM BIANCE ZAZDROSCIC!!!!PO DRUGIE DOPIERO NA MNIE NAGONKE ZROBILAS ZE ZAZDROSZCZE A TERAZ WIDZE ZE SAMA \"GNOISZ\"LULKA!!!CO TY ROZDWOJENIE JAZNI MASZ??? Bianko to nie tak jak myslisz.Lubimy cie i sie martwimy.Gdybys nam byla obojetna olalybysmy cie wszystkie i nic bysmy nie pisaly.Cisze sie ze nalazlas pomoc ze lepiej sie czujesz pisze tylko zebys uwazala na siebie bo ludzie sa podli.Najlepszy przyjaciel cie sprzeda:(Pracuje z patologia juz kilka dobrych lat i jako wychowawca i jako kurator spoleczny.UWIERZ mi nie raz spotkalam sie z malanymi oczami u faceta ktory bil i podduszal swoja ciezarna konkubine...Dla mnie byl grzeczny mily spokojny sasiedzi ze jest super itp.a gdy zobaczylam obdukcje jego panny i wykaz interwencji policyjnych to myslalam ze padne z wrazenia.Wcale nie uwazam ze \"lulek\"taki wlasnie jest ale ostroznosci nigdy nie za wiele i to wszystko!Nie masz pojecia jak bardzo bym chciala zebys sie wyleczyla!TYLKO UWAZAJ:p ;) Grubo od ponad tyg.nie mialam ataku lękow to chyba swiadczy o tym.Np.o tym ze dlugi czas zylam w ogromnym stresie ale tak jak powiedziala moja kolezanka NIE MAM NERWICY.Bardzo was polubilam WIEM z czym na codzien walczycie doswiadczylam tego przez chwile na wlasnej skorze wiec prosze nie piszcie bredni ze wam czegos zazdroszcze bo to bez sensu i glupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×