Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

co do końca...póki co ja tu jeszcze jestem..moze sama ale jestem:) i dobrze mi tutaj mimo ze od cczasu do czasu ktos mi dowala...nieszkodzi... moge gadac nawet sama do siebie...lubię siebie bardzo :) i juz to kiedyś mówiłam...nie poddaje sie tak łatwo czego dowodem jest moje 4 letnie małżeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojestes bardzo zlosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wszystkim dobrej nocy:)i spokojnych snow... ja ide do pracy :P rano was skontroluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Królowa jest tylko jedna......Mam być Dodą ?:) Jak zwykle biegałam , biegałam......Psa wyprowadzałam 34 razy, ale na szczęście już rozumie, o co chodzi:) Ciasta nie piekłam, bo nie miałam nastroju, ale umyłam ( w myjni) auto:) Zmykam, bo zaraz jakaś pomarańczowa cholera mi dokopie........ ......właśnie jem winogrona i mandarynki ( włókniste, fuj).... Miłej nocy i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór i ....pewnie za chwilę dobranoc ;) ...nareszcie wypuściła mnie ze swoich szponów pracka, by znów dopaść za ok. 7 godzin :) wiem już jak bardzo oj, już nie podziwiaj mnie niemalże, bo nie ma za co...;) , ale \"męską próżność\" umiesz połechtać....haha..:) na przykład znów \"trafioną \" muzyczką....w rewanżu dla Ciebie....:) http://pl.youtube.com/watch?v=19rC-Fl-KwM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
Już podziwiam bez niemalże, zastanawiam się ciągle jak do tego doszedłeś. Dziękuję, piękny rewanż i obraz i muzyka. Nie dorównam Ci, ale zanim zaśniesz: http://pl.youtube.com/watch?v=9JDTAqsMNEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
Riplej nie rób mi tego, przez pół nocy nie zasnę po tej dedykacji muzycznej. Proszę teraz o coś na spokojny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
Jeśli nie to odwołam wszystko, co dotąd napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
mi przykro, że muszę odwołać. O...d...w...o...ł...u...j...ę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
Odwołuję odwołanie. Wreszcie... oddycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już..... a teraz zmykamy spać, bo nam tu jutro,... a raczej już dzisiaj "dołoży " ....pomarańczowe jak ja, lub czarne jak Ty...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy jesteś słodki
to ja czarna. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy jesteś słodki
without me??? Dobrze już znikam, jak zwykle.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już...
ja też. Przywróciłeś mi oddech ale tylko na chwilę. Nadal słucham z zapartym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już...
...i tak wsłuchana zasnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już...
...i na koniec ukołysał ją we śnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble pierdoly
pierdoly.....pierdoly ripley ....maly romansik z pomaranczowym ale ktorym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec życia...on nie wróci.. ma juz inną i dziecko w drodze.. kochana czy naprawde pragniesz żeby wrócił...? po co? na jak długo? tyle już wytrwałaś...nie niszcz siebie! pisz tutaj nie pisz do niego ja tu jestem:) co z wyjazdem w góry? byłaś? nie wiem po co pytam..pewnie sobie odpuściłaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec życia...nie wiem czy z tym dzieckiem czegos nie pokręciłam..jeśli tak to przepraszam cie bardzo...tyle ostatnio mam w głowie mysli tych złych i tych dobrych na szczęscie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sama jak on działa-żeby cie zniszczyć..:( wiedział jak Cie to zaboli więc wbił ci nóż w plecy...bezczelny kłamca a on sie z Tobą kontaktuje, chce wrócić czy dalej wyzywa? pamiętaj, ze on często będzie kłamał..czasem w celu zranienia Ciebie..czasem w celu przeproszenia a czasem bez celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×