Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

to dobrze, że narazie jestes z rodzicami..ja tez chetnie wróciłabym pod skrzydełko tatusia na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie...odcięłam pępowine i teraz chce radzic sobie sama...duza dziewczynka już jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam fragment wiersza Adama Asnyka pt "Jednego serca!tak mało, tak mało..." dla wszystkich fajnych duszyczek a zwłaszcza dla jednej:) Jednego serca trzeba mi na ziemi! Co by przy moim miłością zadrżało.......... Jednych ust trzeba! Skąd bym wieczność całą Pił napój szczęścia ustami mojemi, I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie riplej..gdzie są wszyscy? przemo jest w pracy stela ma dziś babską impreze:) koniec życia czasem tu zagląda.. reszta sie poddała bo jakies pomarańczowe i anonimowe coś od poczatku powstania reaktywacji siało zamęt.chciało cos udowodnić.zniszczyć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. i na tym polega ta zas***na pseudo siła anonimowych- myślę tu o tych złośliwych, to taka swoista walka z \"wiatrakiem\" który ma zrytą psychę ....mam się zaczernić BO TY TAK CHCESZ- to jedna z wypowiedzi do mnie.....hehe...boimy się zaczerniać, bo wtedy bierzemy odpowiedzialność za swoje słowa, a tak można wpaść, szczeknąć, ugryźć i w te pędy obserwować zamieszanie na topicu za winklem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wasz jad go zabil
a zwalacie na pomaranczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przepraszam ja to zyczliwe
pomaranczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przepraszam ja to zyczliwe
po czym tak sadzisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przepraszam ja to zyczliwe
przeciez mnie nie znasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antychryst więc co, będziemy się teraz obwiniać nawzajem???...... mi darujcie ja się przyznaję......MEA CULPA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j...w...
pojawiam się i znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j...w...
znasz mnie i moje (nasze) sekrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy zyczy
WAM milego dnia ...:):):) a reaktywacji ....zmartwychwstania !!!!!! ok. bedzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie pmaranczowe
ten topic już by dawno umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) po dlugiej nie obecnosci , przepraszam ze tak milczalam ale troche dzialo sie u mnie i musialam przemyslec wiele spraw. dostalam pozew rozwodowy bez orzekania winy ja mu dam gnomowi bez winy:D udowodnie ze to jego wina. kiedys myslam ze zgodze sie bez winy ale ni eteraz nie potym co on wyprawia mam sile i bede walczyla. mam do was ogromna prosbe zwlaszcza do tych osob ktore zrobily badz chcialy zrobic to co ja, otoz chce calkowicie pozbawic meza wladzy rodzicielskiej, nie myslcie ze jestem wyrodna matka itd ja chcialam by dziecko mialo ojca ale ojciec tego nie chcial i nie chce bo od wielu miesiecy bedzie juz prawie rok jak nie dzowni i nie chce widzec dziecka, a w sadzie chce starac sie o weekendy , siwieta i wakacje z dzieckiem, by zabierac do siebie i kochanki, co zrobic jak pozbawic go wladzy jak nie pozwolic na zabieranie malego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk,bardzo Ci współczuje.Nie wiem, co Ci radzić....Przy całej sympatii dla ludzi z reaktywacji ( nie gniewajcie się :) muszę stwierdzić, że koleżanki ze starego topiku bardziej -tak sądzę- siedzą w przepisach i dobrze Ci doradzą. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich ( dla pomarańczowej też) życzenia miłego dnia! Idę z psem, piekę ciasto, a wieczorem kąpiel, bo dziś sobota!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Stella czy na ten adres moge do ciebie napisac zlyadres@tlen.pl ?? zastanawiam sie czy dziewczyne ze starego topiku zechca mi pomoc......ale coz sprobowac warto dzis napsize do nich ale teraz zmykam bo sobota hihi i domem trzeba sie zajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×