Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hej dziewczynki... od jakiegoś czasu czytam sobie Wasze wypowiedzi i chciała bym się przyłączyć do dyskusji, też mieszkam na wyspach... w Szkocji. 2 października poroniłam... straszne to bylo... byłam u lekarza w Polsce, powiedział ze nie ma powikłan i tak na prawde to moge sie juz zaczac starac o dzidzie... nie wiem jak to bedzie... chciałabym bardzo ale zobaczymy. pozdrawiam serdecznie.... ale tu zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka dziekuje... wiem że będzie dobrze... musi być... ivett tu nie pada ale mróz niesamowity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziwczyny, w moim Derby tez mrozno.brrrr. Wrocilam wlasnie z pracy jeszcze wczesniej niz zwykle, o czuje sie fatalnie, ta moja @ nic sie nie rozkreca, lewdo co idzie zauwazyc ze w ogole istnieje... a bol podbrzusza tak silny, ze w nocy panadol bralam i nospe, a teraz zaczyna sie to samo.... martwi mnie to..hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam dwa razy, pierwszy, w pierwszy dzien @ ktora jeden dzien sie spoznila, a potem drugi wczoraj (drugi dzien @) w nocy za nim wzielam leki, bo mowie jakby co to nie bede nic brac..ale oba negatywne.... Najgorzej boli jak sie ruszam... Dziwna sprawa, bo ja to nigdy nawet bolow przed @ nie mam, a co dopiero w trakcie @.... Zobacze co sie dzis bedzie dzialo, jak sie nic nie zmieni to dl lekarza jutro musze isc, choc ci lekarze w anglii to za duzej wiedzy nie posiadaja niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO nic nei martw sie:) moze to takie zawirowania rozne w zwiazku ze staraniem sie i w ogole:) tutaj swieci slonce nawet, ale mroz brrrrr w Polsce w tym momencie dom mi si ebuduje, no sam sie nei buduje, tata ma to pod kontrola i meza siostra, ale czasmi wychodza takie nieporozumioenia, ze podnosi mi sie cisnienie i jak mam sie tu nei stresowac, a to dopiero fundamenty zakonczone;d z zerowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Ivett mi sie tez dom buduje :) Juz prwie koncza, po czym chce go sprzedac bo jest bardzo daleko od rodziny mej i mam juz dzialecke,wiec jak tylko sprzedam ten zaczne budowe domu juz tak naprawde do naszego zamieszkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzialke w sam raz:) blisko rodziny:) a chcesz mieszkac w Polsce i Twoj malzonek rowniez??? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie gadalam z przyjacielem lekarzem przez tel i powiedzial ze takie objawy , to moze byc ciaza, choc test jest negatywny, lub zblizajaca sie owulacja, ktora w tym miesiacy wystapi bardzo wczesnie w 6-7 dnc, mam siedziec duzo i obserwowac co sie dzieje, jakby byl bardzo silny bol to mam jechac do szpitala....hmmmm.. tez mi rade dal.... Spokojnie, bede myslec o czyms innym i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My napoczatku mieszkalismy troche w PL i bylo super, ale tu sprawy trzeba zakonczyc i no i domek wwybudowaci wracamy... moj Skarb bardzo chce mieszkac w PL, nie lubi anglii bardzo, bardziej niz ja a to dziwne...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie takie dziwne, moi znajomi Polka i Anglik wasnei na te swieta przenosza si edo Polski, bo on kocha Polske:) nic mnei jzu nie zdziwi, sluchaj tego znajomego lekarza:) i nie przejmuj sie, zobaczymy co wyniknie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny prosze pomozcie..przez ok 4 dni bylo mi niedobrze do poludnia a wieczorem czulam sie switnie..dzis kreci mi sie w glowie ale nie jest mi niedobrze...jestem pare dobrych dni przed miesiaczka,zrobilam test ale wyszedl negatywny..moze jeszcze za wczesnie zeby wykryl...czy to mozliwe ze jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mezus mowi, ze tak jak sie anglia zmienia z roku na rok to az przykre, szczegolnie ludzie, ktorzy sie pogubili w tym co jest wazne w zyciu, brak moralnosci, kasa na pierwszym planie itd Polske postrzega inaczej, cjoc tez przeciez tak kolorowo u nas nie jest, ale mysle ze przez obserwacje mojej rodziny i przyjaciol, taki kawalek Polski kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, objawoww ciazy na tym etapie moze nie byc wcale a moze byc tysiac i kazdy inny u kazdej kobiety.... Testy bardzo czule potrafia wykryc ciaze 6 dni prze @ ale procentowo wychodzi to,ze ok 60% kobiet wynik jest prawidlowy, poczekaj na miesiaczke, i zrob najlepiej w pierwszy dzien spoznionej.... I spokojne, rozumiem bardzo dobrze ze jesli moze sie byc w ciazy to kazdy objaw wydaje nam sie, ze swiadczy o tym ze jestesmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam mnostwo dziwnych objawow po owulacji, zrobilam test w pierwszy dzien @ wyszedl negatywny, nastepnego dnia dostalam @, zaczelam planowac kiedy znowu bede miala dni plodne by ponowic starania, a teraz czuje sie tak, ze znowu nic nie wiem... tylko czas i cierpliwosc chyba bedzie odpowiedzia.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei mam objawowo, mam duze piersi, ale ja mam ogolnie duze hahaha, choc czuje je ciut wieksze nei bola, bol zawsze przychodzi okolo 3 dni przed, wiec ja nei bede sieraczej doszukiwac umnei zadnych objawow:) i z tym mi lepeiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa-dziekuje Ci bardzo za odpowiedz i doskonale sie z toba zgadzam-jak sie chce miec dziecko to kazdy objaw jest na wage zlota,heheh:) no ale coz-tzreba czekac,nie ma innej rady...pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tutaj wiele kobietek jest z anglii tak?? czy jest moze jakas istotka z okolic epsom?? pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa lepiej dmuchac na zimne ale stan w jakim jestes moga byc objawami ciaży pozamacicznej. Na tescie zadko jest ona widoczna gdyz jest duuuuuzo nizsze stezenie hormonu HCG niz w normalnej ciazy, a skape krwawienie, bole w podbrzuszu i ogolne zle samopoczucie moga wskazywac na taka ciaze.... radze udac sie jak najszybciej do lekarza i zrobic usg, cholerka wiem w anglii nie jest to takie proste ale nie zwlekaj z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sapira, wiem ze istnieje i takie ryzyko, jestem w kontakcie z miom lekarzem-przyjacielem, on jednak wykluczyl pozamaciczna, bowiem bolu nie mam z jednej strony no i jeszcze innych objawow, nie bede wnikac...., boli mnie wszedzie,bede obserwowac. Jak cos bedzie gorzej, to pojade do szpitala, choc tutaj ciaze i takie sytuacje traktuja inaczej.. tzw kto silniejszy ten przezywa, samoistna eliminacja..... Mowie Ci, szkoda nerwow, raz jak z mezem w szpitalu bylam, bo jest asmatykiem , to awanture im taka zrobilam,wiec jeszcze nie jade bo dopiero tam mnie rozboli od tej ich wiedzy i sposobach leczenia... NA wszytsko paracetamol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×