Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

jeszcze trochę to przez te banany zamienimy się w małpy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też tak mam Agi :) a ja myslałam że ten śluz to najwięcej wypływa w dzien owulacji :) a śluz miałam w piatek i sobotę a w niedziele bolał mnie jajnik więc chyba wszystko ok. Dzisiaj rano chciałam pomęczyć trochę męża ale powiedział że jestem zboczona bo jest 5 godzina a on już ma dość bo w weekend wylał wszystko co zdołał wyprodukować :D:D:D Jordan bananki dobre są na wszystko i na głupawkę i na chłopczyka :D Sylwinek a Ty co robisz? znow foremkę zalewasz łobuzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan ale to musisz kupic 30 kg żeby zadziałały :) Sylwinek jak dzięki Tobie i bananom urodze kiedys chłopczyka to stawiam Ci super winko i 50kg bananków :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka czytałam to forum wczoraj. Zrywalam boki :P Wiecie co. Ja te banany co nakupilam to teraz dziecku wpycham. Ja nie mogę nawet na nie patrzeć. A dzisiaj wyczytałam (odnośnie rannych mdlości), że dobry na nie jest ,przed wyjściem z łóżka, łyk wody, krakers albo banan!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe żebyśmy nie skończyły na tym, że tym bananem będziemy chciały sobie dziecko zrobić bo wtedy to chłopczyk na bank by wyszedł :D:D:D Idę się pluskać, bede za chwilkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki i te zaciążone. Jak zwykle siedzę w pracy nad kawką. Dziś przyszłam wcześniej, bo musiałam wpisać faktury. bleee Dowiedziałam się, że mój lekarz przyjmuje w czwartek (byłoby 3 dni przed końcem 6 tygodnia), lub w poniedziałek (początek 7 tygodnia). Pójdziemy chyba jednak w ten czwartek bo w sobotę są imieniny mojego taty i chcemy od razu powiedzieć rodzicom :) Ps. Też mam full bananów bo mój mąż uwielbia, ale mnie nie podchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tylko banana nie bierz do wody :D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D GaGa mam nadzieje że nie piłaś czarnej porzeczki :D:D:D:D a ciekawe jaki kolor będą mieć nasze dzieci bo tych bananach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkie staraczki oraz mamuski :) Zerwalam sie z pracy, bo mezus dzis w domku, wiec zona powinna przy mezu byc :) Zaraz na zakupy ruszamy, bo chce juz zakonczyc swiateczne zakupy..bo w grudniu to szla tu taki w sklepach ze strach do miasta wychodzic... :) W srode spodziewam sie wizyty @, wiec musze byc zabiegana by nie myslec WHY musi przyjsc i czyw szytko ze mna ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro po soku z czarnej pożeczki murzynek, to po bananach chiczyk? :D Uuu dobrze, że nie jadam bananów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chińczyk ze skośnymi oczami to może lepiej nie jeść tych bananów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka a Ty już wychodź z tej wanny :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skośne oczy i żółty odcień skóry. Ale by się mąż zdziwił :) Mam pretekst by nie wciskał mi bananów do jedzenia :) Pozdrawiam znad herbatki owocowej i Bake Rolls-ów pizzowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11/2.12.............2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ .............. ❤️H❤️E❤️J❤️ To u mnie zimno bryyyyyyyyyy...i gorąca kawka \_/> by się przydała więc ja wczoraj w pierwotnej wersji powinnam mieć @ ale nie mam piszę w pierwotnej bo wiecie że miałam ostatnio dwa opóźnienia chyba z chęci posiadania dzidzi więc z testowaniem poczekam chyba do 3.12 no chyba że wczesniej dostanę lub nie wytrzymam i zatestuję wczesniej :0 co jest bardzo prawdopodobne :) jak narazie u mnie obiawów ciążowych brak więc chyba nic z tego w tym miesiacu mam jakies takie głupie przeczucie :o wiec pewnie będę działac od nowa w grudniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Słuchajcie ja sobie zamówiłam przez internet kilka testów ciążowych ;] Więc przynajmniej wiem, że nie zrobię żadnego póki mi nie przyjdą. Widzę, że się nieźle rozkręciłyście tutaj. Tu banan tam Chińczyk ;) Ja dzisiaj na przykład czuje sie jakoś niezbyt, do tego muszę siedziec w pracy, jak to zwykle bywa, ale jakoś mi niedobrze, nie mogę się skupić na niczym, a rękami mogłabym zamrażać ludzi, takie są zimne i sine ;) kurczę, coś chyba z krążeniem nie tak. Ja sama nie wiem czy bym wolała chłopbca czy dziewczynkę, pewnie z każdej opcji bym sie cieszyła. Oby do 16 i idę stąd. Pozdrowienia zza biurka, tylko nie mówcie mojej szefowej, że tak sobie leseruję dzisiaj trochę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leseruje caly dzien :) i mojej szefowej sie nei boje;)jest w porzo:) wlasnei zjadlam moja pomidorowe:) i odpoczywam, dzisija jestem do 16:30:P Asia;) trzymam kciuki za srode:) lamajra czekaj na testy i testowanie;) cierpliwie:) ja juz chce wyjsc z tej pracyyyy KasiaT21 jak samopoczucie:) dotarlo do Ciebie juz, ze bedziesz mama???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tabeli dopisałam jeszcze jeden termin @ bo sama juz nie wiem jak pisałam u góry kiedy powinna być ta cholerna znienawidzona do entej potegi @:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra- u mnie to nie przejdzie z kupieniem testów przez internet bo ja mam w bloku apteke 24h:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz aga już ochłonęłam po pierwszym szoku :) Teraz myślę o wizycie u gina. Już nie wiem kiedy iść :( Czwartek albo poniedziałek - w poniedziałek będę musiała zamknąć firmę bo lekarz przyjmuje 12-15. W czwartek odpowiada mi najbardziej, ale nie wiem czy nie za wcześnie :( I dupa. Oszczędzam się jak mogę, staram się sporo odpoczywać, nie denerwować się itd. No, ale teraz siedzę w pracy i zdycham - położyłabym się najchętniej. Na dodarek xero mi szwankuje i szlag mnie już trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11/2.12.............2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Warszawa...26......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Syla, no to masz przerabane z tą apteką ;] Wodzi na pokuszenie. Ja też mam blisko do różnych aptek, ale zamówiłam, żeby powstrzymac sie przed kupnem :) niestety nie cierpię na nadmiar kasy na koniec m-ca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaT21 tylko spokojnie;):) odprez sie! ja wiem, ze latwo mi mowic:) ale pomysl, ze Twojej dzidzi musi byc tam super wygodnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×