Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

co do zdjęć na nk Sylwinek dodaj zdjęcie gdzie jestes z Madzią a nie chrzestna z Madzią :P No szybciutko, biegusiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby jeszcze ktoś na zawał umarł jakby mnie obejrzał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a chrzestna przyjedzie w sobotę na mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge was zobaczyć bo nie mam konta na nk aaaaajajaj:( kurcze no musze iść do warzywniaka - po banany;] i przy okazji po kaweee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj dla Asi! Spelnienia wszystkich marzen a w szczegolnosci tego jednego i to juz teraz! Ja dzionek zaczynam od zielonej herbatki i platkow z zdrowymi nasionkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ile jeszcze mam Was wołać co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciszej trochę Sylwinka! :) Rzuciłam się w wir pracy, żeby nie zwariować. Te dni tak powoli mijają, chyba nie wytrzymam i zrobię jutro test, choć pewnie i tak nie wyjdzie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja jestem lepsza niż test ciążowy ja Ci prawdę powiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wróżka Grażka prawdę Ci powie :D:D:D Wyjdą II kreseczki ale test zrób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Dobra Wróżko moja, powiedz mi czy jest fasolka gdzieś u mnie w brzuszku :) Podam parę przydatnych danych: ostatnia @05.11 (po tabletach), od 17.11 kłucie jajnika, a od wczoraj dziwne pobolewanie brzuszka. Przytulanki oczywiście co 2 dni :) A termin @ bliżej nieznany. Czekam na wróżbę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja lepiej zmówię modlitwę żeby @ nie przyszła w ogóle z wiadomego powodu :) Mój M chyba by zwariował ze szczęścia, tak jak i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna trzymam kciuki! Rob test, bo sama z ciekawosci umieram. Moj wczoraj negatywny :( ale co tam, moze za wczesnie zrobiony. dzis za to mi jakos latwiej jak juz przestalam sobie wmawiac wszystkie objawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja też widzę bliźniaki :) Sylwinek Ty to bedziesz moją asystentką :) Razem wróżyć bedziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna najgorzej jak pięcioraczki będą to z mleczarni mleka nie starczy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sylwinek a jej na serio mogą po tabletkach bliźniaki wyjść :D:D:D:D:D Więc jak się sprawdzi to bedziemy zawodowo wróźyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, po tabletkach podobno dosc latwo sie zachodzi! Ja po odstawieniu (po 7 latach) mialam okres przez kilka miesiecy prawie co do minuty :) no wiec... bobas jak nic! Same ciuszki dla dzidzi beda pod choinka na Ciebie czekac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×