Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Witam was dziewczynki znalazlam wasz topiki postanowilam napisac.Czy mozecia mi podpowiedziec na poczatku wrzesnia poronilam gdy bylam w 7 tyg ciazy,mialam odczekac 2 @ i zaczac starania.Tak tez uczynilam,w tym tyg mialam dostac okres jednak od jakiegos czasu bola mnie piersi,glowa wiec teraz w poniedzialek24.12 cos mnie ruszylo by zrobic test i dodam ze bylo to poludnie wyszedl pozytywnie,z tym ze 2 kreska byla bardzo jasna,zrobilam 2 i wyszedl podobnie.Na wieczor umowilam sie do swojego lekarza niestety usg nic nie wykazalo,wiec dostalam skierowanie na bete hcg,moj wynik to 311,8.Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz 4 raz uaktualniam tabelkę o swoje dane. Ciągle ktos kopiuje nie tą tabelkę co trzeba. Proszę, czytajcie posty wyżej zanim coś napiszecie lub wkleicie :):P-to tak na marginesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- cieszę sie, że starasz sie dalej i z tego co piszesz to chyba owocnie :) Mam nadzieję, że masz w brzuchu już zdrową fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna mam nadzieje,ze tak jestpowiem Ci ze strasznie sie boje aby nie powtorzyla sie historia.8grudnia mam wizyte u swej ginekolog i mam nadzieje,ze bedzie widoczna fasolka i co najwazniejsze,ze pokaze sie serduszko,bo w poprzedniej ciazy nie bylo bicia serduszka w 7 tyg ciazy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się ciepło. Na pewno tym razem będzie dobrze. Tylko dbaj o siebie teraz bardzo bardzo mocno. No i jak najszybciej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna wybacz mi przepraszam tylko nie skop mi tyłka błagam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja tez poroniłam 2.10 i teraz jestem już w 5 tyg ciąży :) też się boję że będzie to samo ale mam jednak nadzieję że będzie wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. niedawno wrocilam ze szkoly. rano robilam test jestem 3 dni przed @ wiec juz powinien cos pokazac niestety negatywny. watpie juz czy kiedykolwiek bede w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek nie byłam... będe 23.12 w Polsce bo tu nawet nie mam co isc i tak mnie do domu odeśla bo za wcześnie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 Polusia86.............29.11..................4.......Kra ków.........22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........5...............06.08.2009............. ..26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 to musze powiedziec,ze szybko zaczelas starania a czy znasz przyczyne poronienia???????????????? powiedz mi czy w tej ciazy twojemu dzieciatku bije juz serduszko,i czy wtedy i teraz bierzesz coc podczas ciazy? bo ja w poprzedniej ciazy bralam tylko kwas foliowy a teraz biore kwas i duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie bylam u lekarza, bo jestem w Szkocji a tu jest straszna opieka med. poronienie bylo samoistne, nie czyścili mnie ani nic, nie wiadomo dlaczego tak się stało ale gin w PL pow mi że bardzo dużo ciąż konczy sie poronieniem i pow mi że mogę od razu starać się o następną dzidzię... biorę folik. w PL będę 22.12 i na 23 jesrem umówiona do gin... bo tu i tak jest za wczesnie i odeślą mnie do domu bo ciąża do 12 tyg nie jest tu traktowana poważnie, nie dają nic na podtrzymanie... dlatego muszę czekać do 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne tam maja podejscie,przeciez taki dziewczyny jak my,ktore poronily wymagaja opieki od samego poczatku ciazy.Ja niestety mialam zabieg ,i niestety w 7 tyg nie bylo bicia serduszka mej pociechy,powiem Ci,ze8.12 ide do lekarza i modle sie zeby serduszko juz bilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz myśleć pozytywnie... ja się staram... wierzę że będzie dobrze i że za 8 m-cy będę miała mojego Antosia... i Ty też tylko myśl pozytywnie... będziemy sie wspierać nawzajem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie myslec pozytywnie chociazby dla mojwgo dzieciatka:)a jakby nie bylo to im nas wiecej tym razniej ,zawsze jest ochota pogadania z kims podzielenia nowinkami tymi dobrymi i zlymi,bede zagladac na ten topik na biezaco wiec trzymam kcuiki za Ciebie,siebie i inne dziewczynki aby nam sie udalo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia ja tez pierwsza poronilam i w drugiej juz 4 tyg i 3 dni bylam juz u gina i bralam duphaston do 20tc na zapas jak to mowil lekarz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek19883 i rozumiem,ze duphaston pomogl?A powiedz mi czy duzo lezalas jakos szczegolnie ograniczalas swe obowiazki w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana przepracowalam w pracy do pocztaku 9 miesiaca,a pracuje w sklepie, bylam aktywna w sposob bezpieczny dla dziecka tzn nie dzigalam wiecej niz 1, 5 kg po pracy dużo lezałam w pozycji odciazajacej macice, nogi na samej gorze glowa na samym dole tak na skos moj ginekolog mi polecil, robily mi sie krwiaki na macicy ale wtedy lekarz zwiekszal dawke duphastonu no i powtarzal ze jak tylko zaczne krwawic do szpitala i na zwolnienie, dobrnelam do konca w 37/38 tyg mialam cesarke mialam zatrucie ciazowe i nadcisnienie, synus dostal 8 punktow a za tydzien konczy 3 lata. jestem dumna ze go mam, poniewaz teraz tez mam problemy z zajsciem w ciaze moj 8 cykl znowu zmarnowany:( dzis robiłam test, niewiem czy uda sie miec wiecej niz jedno ale ciesze sie ze go mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku powiem Ci,ze ja tez pracuje w sklepie ale niestety mam duzo dzwigania,bo jestem szefem rejonu spozywka i niestety jestem sama na tym dziale wiec musze robic zamowienia,ceny akceptowac i miedzy innymi wykladac towar.Dlatego tez poki nie mam stwierdzonej ciazy przez usgbo podobno jest za wczesnie zalatwilam sobie L4 od lekarza rodzinnego.Bedzie dobrze na pewno bedziesz miala 2 dzieciatko,a powiedz mi o synka ile sie staralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o pierwsza ciaze staralam sie 12 miesiecy poronilam w 6 tyg , a o michasia 3 miesiece przerwy po poronieniu jeden raz i bach.... moj szef wiedzial o moim poronieniu i jak tylko zrobilam test z druga nawet sam mowil kolezance zeby czasami mi nie kazala nosic, bo nie chce miec mnie na sumieniu.wiec w pracy nikt mi nie narzekal ze cos zle zreszta ja urodzilam macierzynskie 16 tyg i wrocilam do pracy, i kolezanka zaszła:) ja tez mialam troche przeprawy po porodzie ale to juz inna bajka..... no musisz uwazac w zadnym wypadku nie dzwigac bo nie jestes sama i to nie dla siebie tylko dla tej istotki masz walczyc ja po pordzie mialam operacje tetno mi zanikalo bylo zle ale walczylam dla dziecka.... nawet lekarza ubłagałam na przepustke po 3 tyg bo umieralam z tesknoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to jakos bedzie 5 lub 6 tydzien ale chyba raczej 5,no to troszeczke przeszlas bidulko,ale dla dzieciatkla warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz swoje macierzynskie nie wspominam ciekawie bo zamiast cieszyc sie dzieckiem wszystko szlo na przekor.... maly mial 2 tyg zarazil sie rota wirusami w ciezkim stanie, stracilam pokarm w noc przez to a w 6 tyg zaatakowal mnie woreczek zolciowy mialam zoltaczke i operacja byla konieczna, 2 narkozy w ciagu 6 tyg, ale trzeba zyc dalej i cieszyc sie tym co sie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja całe szczęście nie mam ciężkiej pracy... jestem manicurzystką i prawie cały czas siedzę ale jak będę w Pl to dowiem się od gin czy muszę brać jakieś leki czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×