Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

GaGa trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze:) :🌻 Syla30:) wiem co bedziesz czuc jak zobaczysz brzuch:p ja juz to przechodzilam.....nie chce juz widywac sie z zaciazonymi. Ale w swieta znow sie zobaczymy chyba....tez ryczec mi sie chcialo...ale co zrobie, poduszka sie chyba nie wypcham:) Kruszyna uwazaj na siebie;) ktory to byl cykl>>?? pierwszy??? Grazka masz jakies przeczucia??? wytrzymasz do testu:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie mam żadnych przeczuc oprócz jednego że @ sie pojawi :o Oby nie ale nic mnie nie boli, cycki ok, brzuch nawet juz mnie nie boli. Tylko ta głowa dzisiaj ale juz przechodzi :( Nie wiem czy testu nie zrobic w czwartek bo to bedzie 28dc ale boje sie cholernie że nie wyjdzie. Mam w domu taki co wykryje ciąże niby po 6 dniach od zapłodnienia ale musiałabym go zrobic rano. poczekam jeszcze troche :( A mam nadzieje, że Twój mąż lepiej bedzie sie czuc jak bedziesz miała kolejne dni płodne :) Oby :) bo chce Cie wdziec w tabelce na dole szefowa :) Syla 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako szefowa powinnam byc tam jako pierwsza, a dupa:D niejestem i nei wiem kiedy bede;) ale postanowilam skonczyc z engatywnymi emocjami, czasami odechciewa mi sie:D wczoraj w MjM motyw ciazowy mnie irytowal na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny po dluuuuzszej przerwie:):) Ile tutaj jest nowych twarzy:):) U mnie nadal trwaja staranka o dzidziusia:) ostatnim razem nie udalo sie przyszla @ ale jest nowy cykl i kto wie, moze tym razem uda mi sie:) Gratuluje zafasolkowanym dziewczynom - jakie to mile i budujace ze jednak udaje sie - SUPER!!!! Wstyd pisac jakie mam zaleglosci na topiku - hihi 3 dni czytania ;) dlatego jeszcze dokladnie nie orientuje sie o ostatnich wydarzeniach... teraz jestem w pracy, mam wolna chwile wiec sprobuje chociaz troche nadrobic historii :):) Odkad przyjechal moj maz mam niewiele czasu na pisanie, ciagle wyjazdy rozjazdy, zalatwienia, Mysle ze w polowie grudnia pojde na zasluzony urlop i wtedy bede mogla wiecej sie udzielac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira no wreszcie już miałam za Tobą list gończy wysłać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D już nam tu nie uciekaj bo się obraże normalnie :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira:D my z Syliwinka juz po szpitalach dzwonilysmy:D a tu prosze znalazla sie zguba:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi dziewczyny odwolujcie alarmy!!!!!! Jestem cala i zdrowa hihi zyje i ciagle sie staram:D Zamek nie pomogl mi na poczecie mojej ksiezniczki, ale coz moze w mniej bajkowym miejscu sie uda... Jak wiadomo ksiezniczki maja swoje fochy:D:D z moja pewnie tez tak jest hahhaha.... Dziewczynki moc usciskow za pamiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jakie mile wiadomosci dzisiaj :) Krusyzna gratulacje wielkie :) :) :) Hmmm Grazynka ta Twoja \"grypa \" podejrzana, moze rozwinie sie i bedziesz ja miala 9 miesiecy :) Moja @ zakonczona :) teraz maz ma 3 nocki w pracy, a potem dzialamy :) :) trzeba wyprobowac nowe lozko w koncu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira my z Agą jak dzwoniliśmy po szpitalach to jeszcze trochę a nas by zabrano byś na do zawału doprowadziła :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nasze biedne serduszka u Was też tak wieje bo u mnie to straszne wiatr wieje a ja taka mądra i w taką pogodę okna umyłam a jutro będę chora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest snieg i tak ladnie wyglada :) Moj pies pierwszty raz widzi taka ilosc wiec dostarcza mi niezla dawke smiechu :) Ale o dziwo wiatru nie ma, a to nowosc w UK :) Sywinka tylko sie dobrze trzymaj, zeby Cie nie wywialo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko mi świeci za oknem, a tu pracować trzeba... Byłam w laboratorium, betka zrobiona, może jeszcze dziś będzie wynik lub jutro rano:) Wtedy to już na 100% :) Mąż dzwonił, domyśla się czegoś... hm czyżby męska intuicja? Pewnie usłyszę wieczorem \"A nie mówiłem?\" Ale wiem że to będzie dla nas wielka radość :) I to pół roku po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki,przede wszystkim gratuluje kolejnym staraczkom osiagnietego celu i trzymam kciuki za kolejne osobki aby i wam sie udalo i w tabelce byly tylko dziewczynki zaciazone:):) Ja kolejny dzionek siedze w domku i czekam na ten 8.12 chyba sie nie doczekam:) Im blizej do tego tygodnia w ktorym poronilam tym bardziej sie boje ,mam nadzieje ,ze kwas foliowy i duphaston zdzialaja cuda i pomoga mi wytrwac te 9 miesiecy.staram sie nie dzwigac i nie przemeczac,choc od paru dni meczy mnie ta straszna zgaga,i bieganie do ubikacji,no ale dzielnym trzea byc i wytrwam wszystko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, będzie dobrze, musi być. Wszystko się dobrze potoczy i niedługo przytulimy nasze bobasy :) Ja też mam za sobą poronienie, ale wierzę, że teraz będzie wszystko dobrze :) Bo przecież innej opcji nie przyjmuję :) Przesyłam Ci duuuuzo pozytywnych energii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- całym serduchem jestem z tobą❤️ AGI26- oj tak kochana myślę że łeska mi się zakręci i to nie jedna choc bardzo się cieszę że im się udało i to odrazu podwujnie :D Fajnie by było jak by tak mozna było pomyślec o ciazy i odrazu wniej być :D choc z drugiej strony tyle przyjemnych staranek kolo nosa by nam uleciało :) SAMIRA- głowa do góry ja też dostałam @ i czekam tylko kiedy się skończy i działam z zdwojoną siłą :D damy radę:D Uciekam zrobic sobie czekoladę bo jakoś mnie przewiało na zakupach :D\\_/> wam też przesyłam \\_/> \\_/> \\_/>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z naszą Kasią T? Jak tam ciąża i samopoczucie? Ja sie troszke przespałam i głowa mniej boli ale to chyba przez ten wiatr sie zle czuje :o Dziewczyny macie ochotę na kawe? bo ja dzis jeszcze nie piłam :P Sylwinek jutro bedziesz umierac po tym myciu okien jak ja po myciu auta :o ubrałaś sie przynajmniej ciepło? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - gratuluje pomyslu mycia okien przy tak wietrznym dniu:P:P juz lepiej przy zerowej temperaturze wrrrr a jutro nawet na pisanie nie bedziesz miala sil... Ale to nic w porownaniu ze stanem przedzawalowym do jakiego Cie doprowadzilam:D:D:D Syla zaczynamy nowy miesiac przytulanek-staranek nie bedzie tak zle w koncu kiedys sie uda a moze juz na swieta:D malenki prezent pod choinke Ja za chwilke znikam, koncze prace - dzis mialam wyjatkowy luz co nie zdarza mi sie zbyt czesto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tak trzymac meza w niepewnosci:D:D Ale masz racje mysle ze sie wszystkiego domysla, pewnie Twoje zachowanie nieco sie zmienilo- podekscytowanie, radosc - wbrew pozorom to widac a kto jak nie najblizsza osoba widzi takie drobne zmiany:):) POWODZENIA!!!! w przekazywaniu radosnej nowiny!!!! Kupilas juz malenka pare bucikow?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym mc inaczej podchodze do sprawy przynajmniej na razie:) etap przytulańska troche inny bo przetrzymaliśmy sie do płodnych dni, a i moj nastrój lepszy.Nie odbieram teraz tego wszystkiego tak emocjonam\\lnie i mam większa satyswakcj z przytulania.Ale nie ukrywam ze myśle ze w tym mc sie uda , a jeśli nie ( twu ....wyplułam) to moge sie znowu podłamac. Ale jeszcze etap dni płodnych .:) A pozatym w pracy duzo sie dzieje wiec mam mniej czasu na rozmyślania a i czas szybciej leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie moja znajoma z pracy powiedziała, ze jest w ciazy. Cieszę się bardzo ale stwierdzam, że mi to chyba jeszcze nie dane...Czuję, że zaraz dostanę @. A osatnio mąż stwierdził, ze teraz jak byśmy zaszli w ciążę to byłoby ciężko finansowo (bo wzieliśmy kredyt)... Zdołowało mnie to i obawiam się, że w kolejnym cyklu nici z przytulanka w dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ ciagle brak... troche sie juz zaczynam denerwowac, ze cos nie tak. Cala noc mi sie snilo, ze nie bede mogla mniec dzieci - koszmar! JAk bylam tu u lekarza to powiedzial ze to normalka i wygladam na zdrowa, wiec nie bedzie mnie badal. Dol, bo nawet nie mam pojecia kiedy mam dni plodne, nic! Korci aby zrobic test, ale chyba nie ma sensu... DOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciuchna a co kredyt przekresla wszystko????? a ja dostalam prezent od przedstawicielki ale smutkno mi sie zrobilo, bo to jest rozowa torba na przybory niemowlece, rozowy kocyk, rozowy pojemnik na butelki z bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki za wsparcie,a mamnadzieje ze bedzie dobrze i prosze nie martwcie sie tak na zapas,troche radosci i usmiechu sobie zafundujcie choc przyznam,ze pogoda nie jest do tego odpowiednia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiociuchna, ja tez 3 miesiace temu wzielam kredyt, wiec z kasa roznie bywa... ALe co tam, zawsze kilka groszy sie znajdzie i na dziecko wystarczy, w szczegolnosci ze na poczatku to podobno nie ma az tak strasznych wydatkow... i zawsze rodzina i przyjaciele pomagaja :) wiec nie zaprzestawaj staran, a moze to klucz do sukcesu, ze sie nie bedziesz starac i wlasnie wtedy fasolka powstanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga i prosze sie nie martwic plecami meza! Na pewno bedzie dobrze, wymasujesz, odpocznie w swieta i bedzie jak nowo narodzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie! Nie ma co sie zamartwiac kasa, bo jej nigdy nie ma wystarczajaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×