Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hey hey, Agus panga po angielsku jest tak samo jak po polsku, bo to nie jest rodzaj ryby, tylko kilka rodzajow ryb jadalnych, chociaz nie czesto mozna tu spotkac bo oni uwielbiaja tu dorsza :) Agus i gaga kiedy do polski sie wybieracie i jak dlugo bedziecie, ja juz sie doczekac nie moge :) :) Sylwinka, dzieki za przepis, ale ja czekam kiedy Ty zrobisz i mnie poczestujesz, obiecalas nadzieje mam ze pamietasz... Grazka, dobrze ze lepiej sie juz czujesz, ale nie myj juz samochodu czy okien jak Sylwinka, zeby sie nie wrocilo.. :) Kruszynka czekaj cierpliwie i zrob za 2 tyg raz jeszcze z krwi,musi wyjsc pozytywnie, nie ma innej opcji :) Dla wszytkich staraczek i naszych mam caluski mrozne, bo zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się dzisiaj tylko witam i uciekam bo tak mnie głowa boli ze myśli nie mogę zebrać buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:):)Widze,ze bierzecie sie ostro za rybke:):)ja moze tez bym sprobowala bo ochote mam na rybke,ale niestety nie mam talentu do gotowaniai robienia roznych rzeczy:) Kruszyna nie martw sie tak niska beta,zobaczysz ze bedzie wszystko dobrze:)Wiec Twoja i meza radosc na pewno nie jest przedwczesna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w tym domku i nudze sie strasznie,wczoraj moj Pawelek umyl mki okna:) Bo ja niestety nie chwytam sie za mycie,gdyz po tym pierwszym poronieniu boje sie wszystkiego,a ostatnio ciotka powiedziala mi,zebym nie myla czasami okien bo przez kontakt z plynem do szyb mozna poronic,bo corka jej sasiadki poronila przez to.Co potwierdzil lekarz,normalnie nie moglam uwierzyc ,ze przez taka blachostke moglo tak sie stac A powiem wam,ze jak bylam w poprzedniej ciazy to na sanmym jej poczatku mialam przeprowadzke i bardzo duzo mylam okien i uzywalam innych chemikali.Slyszalyscie o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka chetnie bym przyleciala ale sily zbierac do staranek musze, w weeken zaczynamy :) :) Z mezem to problemu nie ma, zawsze zwarty i gotowy, gorzej ze mna :) :) Wiec rybe zapakuj i przysylaj, bym wiecej energii miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to wczoraj o 6 był zwarty i gotowy :D:D oj działo się działo dobrze już wysłałam swój osobisty samolot i leci do Ciebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, wiem ze chemikalia moga powodowac poonienia tj farby, lakiery, akryl-dlatego kosmetyczka nie wolna pracowac przez caly okres ciazy, ale szczerze nie wierze ze plyn do okien wywolac moze poronienie, choc napewno ciazy nie pomaga, wiec na wszelki wypadek lepiej unikac wszytkiego co szkodliwe jak tylko sie moze... Sylwinka ale mam nadzieje ze w tym samolocie to i Ty z madzia bedziesz, przeciez sama rybki nie bede jadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.osa ja dopiero lece w lutym. A to tylko dla tego, że mam w tym miesiącu załatwienia. Chciałabym lecieć na święta, ale mąż wolnego nie może sobie w tym okresie wziąść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a i owszem słyszałam i mój ginekolog odrazu zaznaczył na początku ciąży, zeby unikać chemikali, bo to może doprowadzić do poronienia. Dlatego ja jak tylko zrobiłam sobie test, powiedziałam mężowi, że on się zajmuje domestosami i innymi świństwami w tym domu :) Narazie to on prawie wszystkim zajmuje się w tym domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulidka
witam ! wszystkich , czytam wasze forum od jakiegoś czasu i postanowiłam się dołączyć :) moje staranka od miesiaca , własnie czekam z niecierpliwościa do 10 tego czy będzie @ czy też nie , bardzo zależało mi zafasolkować w tamtym miesiacu żeby choć miesiąc wakacji bez brzuszka być ale niestety się nie powiodło , mam już 8 letnia córeczke ,która chce mieć rodzeństwo , z córeczka wyszło w pierszym miesiacu starań , więc myślałam że teraz też sie uda...mam bóle piersi i kłucie w jajnikach , ale wole sie nie nakręcać i poczekac choć nie umiem już wytrzymać :) a jak nie wyjdzie to przynajmniej do fryzjera na odrosty pójdę :)pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, pewnie po co kusic los, lepiej uwazac na siebie, bo najwazniejsze jest zdrowie okruszka... Gaga, moze i lepiej ze nie lecisz na swieta, bo wiekszosc ginekologow zabrania latania w pierwszych tygodniach ciazy,wiec bezpiecznie polecisz juz sobie w lutym :) Sylwinka zapraszam serdecznie tylko rybka tez ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę koło Twojego domu wylądować :):) wiecie że Grażka też robi rybę no i się wygadałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazynka tez musisz sie podzielic :) :) Moj ogrodek jest taki maly ze nie wyladujesz :) ale mozesz na ulicu, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie :D Sylwinek :D i to ja jestem chwalipięta :P Jasne, że się podziele moją rybką :) Właśnie skonczyłam :) Musze tylko posprzatac kuchnie jeszcze i zupe ugotowac bo jutro mnie nie bedzie. Majka lepiej dmuchac na zimno, fajnie się masz że mąż Ci okna pomył :) ciekawe jak mój się bedzie zachowywał jak ja kiedys zajde :) Asia to ja sie zabiorę z Sylwinką do Ciebie :) Jak Sylwinka chce z całą rodziną to siostre Grażke też weźmie :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka bo ja mam za długi język :P i powiedziałam o rybce ja bez siostry syjamskiej się nigdzie nie ruszam :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pierwszy dzien @@@@@:) pracuje ciezko:) wieczorem chyba sotkamy sie ze znajomymi:) Asiu my lecimy w wigilie rano:) a wracamy w 31.12:) jakos do poludnia:) Ale zimno w UK co nie:)?? Rybke moze zrobie jak znajde troche czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój mąż wróci z pracy i zobaczy tą rybę to na bank powie, że rybka lubi pływac :D Dobrze, że kupiłam mu piwko :P Aga szkoda, że @ przyszła :( Ja bede to przerabiac za kilka dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus szkoda ze przyszla, ale dobrze ze nie mas zproblemow i wszytko chodzi jak w zegarku. Maz zregeneruje sily w swieta i moze w Pl bedzie Ci dane zaciazyc :) :) Ja tez bede 24 w domku, ale ruszamy 23 samochodem tym razem :) Ja tez sie skusze na zrobienie rybki, moze w weekend, teraz za duzo jedzenia w lodowce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulidka
dziękuje!!!! Aska.osa za kciuki ja też mam nadzieję ale wolę się już nie nakręcać , ja też za wasze staranka trzymam kciuki :) buziaki i duzo sloneczka nawet w taki pochmurny dzień jak dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz dziewczynki:) przyszla bo miala przyjsc, tzn jeszcze sie na dobre nei rozkrecila, szcyt bedzie w nocy:D chociaz to przespie;) ale ok, bo ja wiedzialam, zze przyjdzie dokladnie 14 dni po owulce i jest:D no i jakos nei rozpaczam, bo jak dobrze, ze nie nastawilam sie na nic;) jupi:) dzisiaj widze sie ze znajomymi:) ktorych bardzo lubie:) a jutro mam wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas starania ida pełną parą, owulacje tak mi sie wydaje ze zaczyanam czuć bo dzis miałam pobolewanie jejników i sluż sie zmienił ale jesazcze nie jest taki rozciągliwy jak byc powinien , wiec czekam na szczyt:) Juz czasem jak sie patrze na swoj organizm to juiz nic nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda Kiciuchna :( zycze by ten 3 miesiac stran przyniosl radosc :) Anna999 dzialaj, dzialaj, niech bedzie przyjemne z pozytecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×