Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No to wołamy Sylwinkę! Sylwinkaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Haaaaaaaallooooo! Łer ar ju? :) Kom in tu as :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieję, że załatwi, niech przekupi kogo trzeba :) Bo póki co to mam za oknem jak jesienią... Pada deszcz, po sniegu ani śladu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D śnieżynki :D:D:D:D:D:D:D u mnie śniegu nie ma jest ciepło i deszcz pada już napisałam petycję do góry może to coś da :):) a u mnie staranek nie było bo mój mąż stale jest w trasie od poniedziałku go prawie w domu nie było co przyjechał to się najadł i jechał z powrotem 😭[beksa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwinka!!!! Oj to mąż pewnie zmęczony :( Nie zazdroszczę. Ale kciuki i tak trzymam cały czas :) A staranka kiedy powinny być? Mam nadzieję, że nie w trakcie rozjazdów... Ja powinnam mieć owulkę najpóźniej 2.01, mamy oboje urlop wtedy i w Święta też będą przytulaki :) Mieszkamy z teściami jeszcze, ściany cienkie bardzo, o starankach nic nie wiedzą, ale rano taki uśmiech mi teściowa posłała, że chyba trochę nas słychać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka kochana jestes, napewno Twoja petycja bedzie rozpatrzona pozytywnie :) :) :) :) :) No szkoda, ze mezus Twoj akurat w starankowe dni pracuje :( ale moze jeszcze zdazycie nadrobic w tym cyklu.... U mniestarania byla prawie kazdego dnia a @ zbliza sie wielkimi krokami na 100% i na 100% mam problemy z progesteronem, jak tak obserwuje co sie ze mna dzieje, nie czuje sie przez to dobrze, ale mam nadzieje ze przetrwam 24h w samochodzie :) Nie moge doczekac sie lekarza w PL i jak juz bede wiedziala na czym stoje to w nowym roku ruszymy :) Agucha!!!!!!!!! where are you????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to teściu powiedział ostatnio do teściowej jedno zdanie które powaliło mnie na kolana "On to ma po mnie..." :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pada deszcz :o ale podobno dzisiaj w nocy ma padac śnieg i świeta mają byc białe :) Sylwinek ale Ty i tak teraz jeszcze nie masz owulacji wiec głowa do góry :) W Święta masz sie przytulac obowiązkowo! Bo Ty po mnie masz owulację :D Mi mąż od rana pisze zboczone smsy :P Nie mówiłam mu w tym miesiącu kiedy są płodne żeby się nie stresował :P ale i tak przytulamy sie co drugi dzien :) wczoraj oczywiście były pytania kiedy my bedziemy miec dziecko :O jak zawsze na takich spotkaniach rodzinnych :O Oczywiście odp że narazie nie bo jeszcze remontujemy :D nie mówimy, że się staramy żeby nie zadawali jeszcze więcej pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - dla mnie te pytania są okropne! Ostatnio jakaś daleka ciotka pytała mojej babci czy już jestem w ciąży, a babcia na to że to nasza sprawa, nie jej :) Uwielbiam moją babcię :) A dziś to ja piszę zboczone sms-y do męża, jakoś tak dzisiaj mam :P Wieczorem jakąś niespodziankę erotyczną mu zrobię na odprężenie :) Ale on nie pyta o dni płodne, w ogóle nie rozmawiamy na ten temat. Tylko czasem po przytulaniu tak mnie tuli do siebie, uśmiechamy się i wszystko jest jasne. Miłość mi skrzydeł dodaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie piszcie tych smsów jak są w pracy bo co nie co im się podniesie i dopiero będą jaja :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak kiedyś pisałam erotyczne sms do męża to powiedział że nie mógł kierować kierownicą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jestem załamana po wizycie u lekarza. otoz ciaza jest pecherzyk ma 24 mm i rozwija sie dobrze jest płod.ale moj torbiel przed 2 tyg urósł az 4 krotnie, ten co miał 1, 5 cm teraz ma 6 cm. bedzie konieczna operacja i to w ciazy mam sie modlic aby nie było jej wczesniej niz po 12 tygodniu ciazy wtedy nie bedzie dziecku zagrazało. dała mi wszystkei zdjecia i mam isc jeszcze na konsultacje do jegnego lekarza a teraz ide do pracy spowrotem.wiec mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek - będzie dobrze! Musi być! Powiem Ci na pocieszenie, że moja mama zaszła w ciążę mając założoną spiralę i lekarz szans dziecku nie dawał, a mimo wszystko urodził się zupełnie zdrowy chłopak :) A moja kuzynka też miała duże torbiele i podczas ciąży zaczęły się zmniejszać. Wiem że łatwo się mówi, ale wierzę że będzie wszystko dobrze i Twojemu maleństwu nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczek Koteczek tak mi przykro jest :( Badz dzielna , niech ta mala istotka doda Tobie sil... Grazka, przyjdzie na 100%, czy jestem w ciazy czy nie to i tak przyjdzie :( W nocy mam temp 38 a rano spada do 36, takie mam skoki i spadki, wiec jesli bylam w ciazy to i tak fasolka nie przetrwala czegos takiego, wiec czekam na @ i na lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 33 dzien zaczeły mnie piersi pobolewac i kregosłup oraz jajniki ale to moze byc tez na okres. Ale wpadam w panike jak zaczynaja mnie jajniki bolec i podbrzusze bo w tamtym mc poronienie wczesne i wiem jsak to boli!! od razu aplikuje nospe jak tylko cos mnie bardziej zakuje. Szkoda ze to nie wczesniej ten czas wykekiwania mi sie pojawił bo mam teraz sajgon w pracy i ciagle na nogach , jak przyszłam wczoraj to 3 godz lezałam tak mnie kregosłup bolał :( boje sie bardzo. Tem była podwyzszona a dzis jest 36.5 :( ale ja w drugiej fazie miałam bardzo niskie temp 36.3 -36.2-36.4 wiec mam nadz ze to nie spadek przed @ bo poprostu mam niskie temp. Bede informowac jak sie sprawy dalej maja .Najbardziej jestem dumna z tego ze jeszcze w tym mc nie zrobiłam testu , chociaz coraz bardziej mnie korci :) jeśli sie @ nie pojawi do wigili to w boze narodzenie zrobie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zobaczycie rok 2009 bedzie dla nas wszytkich szczesliwy... te wszyszystkie chorobstwa, przeszkody w zajcie w ciaze, stersy i inne zostawiamy w 2008.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek kurcze szkoda, że jesteś narażona na taki stres ale nie martw się - bedzie dobrze! Lekarze wiedzą co robią. Tylko myśl pozytywnie i oszczędzaj się ile możesz kochana :) Asiu Ty znasz się najlepiej i najlepiej znasz swoje ciało. oby lekarz nic nie wykrył i udało się w nowym roku :) ja też zostawiam niepowodzenia w 2008 roku i chce urodzic zdrową dzidzie w 2009 :) Aga a Ty się na nas obraziłaś? opowiadaj co u Ciebie, jak minął weekend? Lolcia, KasiaT, Dorka, Polusia, Scarlet, Neti, Syla, Milka, Jordan co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski torbiele operuja od 8 cm... moj torbiel 2 tygodnie temu miał 1.5 cm teraz ma juz 6 cm. jestem załamana, nie jest mi teraz łatwo sie cieszyc, tym bardziej ze z michałem miałam cesarke a za 6 tyg operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej:) nie wiem od czego zaczacL:)duzo by tu pisac, ale tak ogolnie to praca....ludzie przed swietami chca zalatwic sprawy w urzedach i pracuje na zwiekszonych obrotach:( ehhhhh no coz... w tym cyklu nei mialam bolu owulacyjnego....nie wiem co to oznacza? poza tym zapedzilam sie z wiesiolkiem przez to, ze nie bylo bolu :D hehe i bralam do 22 dnia cyklu.l.... gapaaaa a teraz zyje w biegu.... praca, ostatnie zakupy, kolejki neimilosierne!! ale dzisiaj juz walizki zpakowane mneijw iecej wszytskko, jeszcze jutro kosmetyki jakies, dokumenty itp:) Przepraszam, ze tu nei zagladalam, ale nawet nei moglam sie skupic na pisaniu w tym biegu, pozdrawiam wszystkich!!:) Mam nadzieje, ze wszystkie kobietki z problemami zdrowotnymi jaks sobie poradza z tym:) trzymam kciuki, Koteczek Anna::) glowy do gory:) Wszyskim tez skaldam zalegle zyczenia swiateczne, spelnienia marzen, ciazy na nowy 2009 rok;)!!!! obcuje, ze sie poprawie, przeczytalam wszystko i ciesze sie, ze wszystko gra:) Asia milej podrozy, pewnie jestscie juz w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja od 3 dni mam fatalne ranki :/ Wstaje ledwo żywa, co chwilę mi się słabo robi, pobolewa mnie brzuszek, na jedzenie nie mogę patrzeć, no i ciągle mnie mdli :/ Jak jadę do rodziców tramwajem to wcinm jakieś mietówki ciągle :p A tu święta idą - mam nadzieję chociaż, że jedni i drudzy rodzce zrozumieją jak nie będę jadła wszystkiego na Wigilii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki, przepraszam ze ostatnio tak malo zagladalam, ale w domu jest tyle roboty przed swietami, i kazda wolna chwile z rodzinka spedzam. wczoraj sie dowiedzialam ze moj brat z zona zaciazyli -termin sierpien! ale im zazdroszcze, ale tez niesamowicie sie ciesze! za pierwszym razem im sie udalo! w sumie sie zdecydowali ale mieli nadzieje ze troche im to zajmie bo mieli wakacje do Tajlandii zabukowane :) teraz odwoluja. Ja wcinam te wszystkie piguly i tak sobie sie czuje, zupelnie nie moge spac, ale przynajmniej wiem ze teraz bedzie dobrze i od Nowego Roku zaczynamy! Musze bratowa gonic :) abysmy razem na macierzynskim byly :) Kochane! Zycze wam wszystkim, aby wszystko sie pieknie zaciazyly w tym albo przyszlym miesiacu, i aby wszystkie problemy zdrowotne zniknely jak za dotknieciem czarodziejskiej rozczki! buziaczki! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki. Wesołych Świąt moje śnieżynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane! Chciałam Wam się pochwalić. Byłam wczoraj na USG. Dzieciątko wporządku, wymachiwało rączkami i się ruszało ogólnie. Srduszko pięknie biło. Wyszło z pomiarów, że płód jest starszy o 2 tyg. Hmmm... A teraz życzenia: Kiedy gwiazdka na niebie zza chmur się wychyli, a księżyc wśród obłoków posłanie wymości - wigillijne życzenia przynoszę Wam miłe zdrowia, szczęścia radości - wszelkiej pomyślności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie wiem co napisać, głowa do góry musi być dobrze. Mam nadzieję, że ta torbiel zacznie się samoistnie wchłaniać i nie będzie konieczna żadna operacja. Gaga no to super, że z maluszkiem wszystko w porządku :) W zawirowaniach przedświątecznych przygotowań nie miałam ani czasu poczytać co u Was, ani napisać co u mnie. W telegraficznym skrócie w tym cyklu miałam przeprowadzony monitoring owulacji. Niby wszytko oki Dziewczynom, które mierzą tempkę może się przyda to co zauważyłam po konfrontacji monitoringu z wykresem , pęcherzyk pękł mi 2 dnia wyżej temp. Ponoć owulacja może nastąpić przed jak i po skoku tempki. Warto uwzględnić to podczas staranek. Dostałam wykaz hormonów do oznaczenia na początek przyszłego cyklu, a mąż ma zbadać chłopaków. No a teraz łykam luteinę. Dziewczyny życzę Wam zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Wszystkim starającym się, jak najszybszego zaciążenia, a tym które są przy nadzieji spokojnego czasu oczekiwania na cud narodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×