Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No i strzelilas mi w oko! No i jak ja sie z taka sliwa w domu pokarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam teraz zimne okłady i zniknie śliwa raz dwa no to teraz się dzieje u Dorki w sypialni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale musiałam nadrobic:) umowiona jest em do lekarza na 7 stycznia i zobaczymy co mi powie, a narazie dopiero poczatek cyklu ,ale jestem juz w drugiej fazie wiec staranka zaczynamy ,chociaz jeszcze nie mam dni płoodnych.Mam nadz ze tym razem sie uda. :) Mam nadzieje ze lekarz powie mi cos sensownego ide prywatnie wiec na to licze . Mam nadz ze wszystko jest oki choc boje sie po pare lat temu przeszłam zapalenie przydatkow i mam nadz ze to czegos za soba nie pociagneło. Trzymajcie kciuki za moja wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo żywa jestem :/ Te paskudne zatoki mnie męczą i męczą :/ A pani doktor mi mówi, że niestety tak będzie póki co :/ Większość czasu spędzam na spaniu i odpoczynku :p Nawet jeść mi sie za bardzo nie chce :/ A we wtorek idę do gina na USG :) Nie mogę się już doczekać :) W weekend zamierzam się wybrać na małe zakupki - jakieś spodnie by się przydały, bo te coraz ciaśniejsze są :p Wiadomo - biodrówki, więc tam gdzie fasolka dopasowane ;) No i trzeba kupić oliwkę i jakiś balsamik na brzuszek :) Coś ostatnio rzadko bywam, ale nie mam siły i cierpliowści siedzieć przy kompiku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Liszt
Polusia86: Wysłałam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Liszt
anna999: Trzymam kciuki!! A szukałaś informacji np. w necie na temat tego lekarza? Wszystkim z Krakowa, to tu moge polecić dr Rytlewskiego. Pracuje od lat na Kopernika na Wydziale Patologii Ciąży, a ja chodze do jego prywatnego gabinetu na Krowoderskiej. Współpracuje m.in. z prof Ryszardem Lauterbachem, świetnym neonatologiem (on wspiera swoja wiedzą np. miesięcznik "M jak mama"). Polusia86: Zazdroszczę USG. Ja juz sie nie moge doczekac kiedy będziemy mogli zmeżem zobaczyć nasze Dziecko na monitorze, no i kiedy będziemy mogli poznac płeć. A tu tyle tygodni czekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i zobaczymy serduszko naszej fasolki :) A moja siostra mnie straszy, że jej koleżanki kuzynka miała te tabletki anty co ja kiedyś i zaszła w podobynym czasie po odstawieniu ich i ma bliźniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Polusia już przyjęłam zaproszenie na nk:) 12-letni synek, pyta się ojca (w mieście otwarto właśnie agencje towarzyska): - Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji? Ojciec mocno zakłopotany odpowiada: - Synku, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, ze robi się tam człowiekowi dobrze. Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi. Otwiera mu zdziwiona pani: - A co ty chłopczyku chciałeś? - No, chciałem, żeby mi zrobić dobrze, mam nawet pieniądze! Pani zaprosiła chłopca do środka, następnie zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy świeżego chleba, posmarowała masłem i miodem i podała chłopcu. Chłopiec wpada do domu i krzyczy: - Mamo, tato, byłem w agencji towarzyskiej Ojciec mało nie spadł z krzesła, mamie oczy nas wierzch wyszły. - I co?! - pytają nieśmiało rodzice - Dwie zmogłem, ale trzecia juz tylko wylizałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostrej imprezie przychodzi trzech kumpli do burdelu. Proszą o trzy kobiety. - Mamy tylko dwie - odpowiada im alfons, ale mamy jeszcze gumową lalę. - Bierzemy je, a lalę damy Frankowi. Jest tak pijany, że nie zauważy różnicy. Następnego dnia spotykają się i opowiadają jak było: - No, spoko - mówi pierwszy. - Moja też była ok - opowiada drugi. - A moja była jakaś dziwna - skarży się Franek. Ja ją ugryzłem w cycka, a ta z piskiem wyleciała przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, niedawno oczy otworzylam ale nadal w lozku. Po 24godzinach ciaglej jazdy z PL do UK, wrocilismy dzis po 8 rano. Nie znioslam podrozy dobrze, bole brzucha mialam, juz nie wiedzialam gdzie nogi wetknac by znalezc dogodna pozycje... Nie czuje sie wiec dobrze, ale zaczelam juz sie tak czuc przed wyjazdem, wiiec pojechalam do szpitala w ktorym pracowalam, i moi znajomi ginekolodzy dali mi Luteine dopochwowo dwa razt dziennie, dali tez kilka pudelek duphastonu, ale stwierdzili ze luteina to prawdziwe zloto we wczesnej ciazy. Zaczelam wiec brac od wczoraj, ta podroz niestety nie pomagala by lepiej sie czuc. A teraz nic nie boli jak lerze ale jak wstaje to boli :) Kurcze, boje sie strasznie i nie wiem co o tym wszytskim myslec.... Mam pytanko do naszych ciezarnych, czy nadal maja tak mocno zasinione wargo sromowe i podwyzszona temp jak na poczatku ciazy, bo mi juz to mija i czuje ze nie swiadczy to o niczym dobrym :( W PL czulam sie bezpieczna a tutaj, szkoda slow.. :( Pozdrawiam wszytkie starczki i ciezarne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja wogol nie ogladam czy sa zasinine czy nie jakos na to nie zwracam uwagi... i temperatury nie mierze.. ale brzyuch mnie czasem pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie moze i bym nie zwrocila uwagi ale lekarz mi tydzien temu powiedzial, ze "ladnie zasione".....hmmmm a teraz widze ze juz tak nie jest.. A bol mam taki jak wstane, ze nie moge dac kroku :( Koteczek Ty bralas luteine jak bylas w ciazy z Michalem?? Jak sie czulas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! Asia... .... o rany jak ja Cie doskonale rozumiem z tym osamotnieniem w UK jeśli chodzi o opikę medyczną. No cóż tu drastycznie odbiega profilaktyka od naszej Polskiej na początku ciąży. Jeśli chodzi o luteine to brałam ją w pierwszej ciąży i teraz też. Dodatkowo lekarz w Polsce przepisał mi duphaston i miałam najpierw to zażywać a potem jedno opakowanie luteiny i odstawić. Czekalam na plamienia, narazie sie nie pojawiło (uffff), a już 2 tyg nie biorę luteiny. Ani w pierwszej, ani w drugiej nie zwracalam na zasinienie warg, tym bardziej nie mierzyłam tempki. Także tu niestety nie pomogę. O ile dobrze pamiętam to pracujesz tu w służbie zdrowia? Popraw mnie jeśli się mylę. Ale może znajomi lekarze pomogą wrazie czego... Ja tu dostawalam schizy przez to plamienie i nic nie mogłam zrobić. Tzn. tak mi GP powiedział i wtedy pojechałam na ostry dyżur do szpitala, w którym mam rodzić. Tam wyznaczyli mi termin USG. U nas najnormalniej w swiecie zrobili by odrazu USG, a tu... Szkoda gadać... Tragedia, ale tu im nie zależy. Rozmnażają sie jak króliki, państwo pomaga ;), to i zostawiaja wszystko naturze, co by zrobiła za nich pierwszą selekcje... Asia jeśli chcesz mogę Ci przysłać namiary na polską klinike koło Coventry. Tylko wizytyta z USG bardzo droga, bo 110F.... Trzymam za Ciebie kciuki 🌻 I tabeelka jeszcze STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............4...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P.........6...............(),(),09.............. ...21.............???? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja niestety też nie zwróciłam na zasinienie uwagi, a i lekarka nic nie mówiła na ten temat. Temperaturkę caly czas mam podniesioną - tak bliżej 37. Brzuszek pobolewa, ale staram się dużo odpoczywać. We wtorek idę do pani doktor to znowu ją zasypię pytaniami, a trochę ich się nazbierało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.U.R.I
czesc,zapisze sie do Waszego klubu,moge?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............4...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P.........6...............(),(),09.............. ...21.............???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) Wczoraj wieczorem wymiotowałam dwa razy blee... czemu wieczorem a nie rano? :) moja teściowa mówi że ona \"na \"chłopców nie wymiotowała to widoznie będzie dziewczynka :) powiedzcie ze na chłopca też sie ma mdłosci i wymiotuje... Polusia dziękuję za zaproszenie na nk. miło Cie poznać :)Słuchaj ja mam termin na 10 dni po Tobie :) i wiesz dziś rozmawiałam z mężem ze jutro wybierzemy sie na małe zakupy bo żadne spodnie mi sie nie dopinają tak jak Tobie :) i jakąś bluzkę lub sweterek podkreślający brzuszek by się przydał :) hihiih Kupiłas już coś??? :) Sylwinka świetne kawały :) uśmiałam się z mężem :)) Asia ja także nie patrzyłam na wargi,nie mierzyłam temperatury..brzuch pobolewa mnie nie raz ale jak juz mocniej niż zwykle to biorę nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna... siostra mojego brata ma dwóch synów i w obydwoch ciążach wymiotowała masakrycznie. Jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga dziekue bardzo, chetnie wezme namiary na polska klinike, bo przeciez do ang lekarzy nie ma po co jechac jak sie zacznie cos dziac.Gaga ja pracuje w sluzbie zdrowia ale ang, wiec bez znaczenia,bo oni zaczynaa pomagac jak cos sie dzieje po 24tyg ciazy. Jak lerze brzuch prawie nie boili, ale jak chodze to masakra, biore nospe i luteine i zobaczymy czy cos sie poprawi. JUtro bede caly dzien odpoczywac. Buziaki dla wszyskich, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×