Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Syla mnie tylko brzuch pobolewał i jajniki bolały :) przesyłam fluidki ciążowe proszę łapać ..............................................................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie pisza ze objawy sa najwczesniej po 2-3 tyg, wiec w sumie juz po terminie @... wiec w sumie do czasu zaniku to i tak nic nie wiadomo a wiekszosc to nasza glowka pracuje :) no ale co zrobic :D Syla bedzie dobrze! nie martw sie na zapas, bo slyszysz jak Kasia juz krzyczy :D No grazka to ladnie bedzie tam atakowac :) dobrze, bo juz wiecej nie chce @ u niej widziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapie, lapie! Kasia, a teraz to juz z ta stronka przesadzilas! Daj innym szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów hop. Następna stronka się zbliża. Ale ja nieświadomie no... Dobra, nie odzywam się, aż któraś stronki nie złapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz znam to nieswiadomie! Pewnie sie tam czaisz jak ten kotek i jak nadchodzi ta chwila to piszesz! Pewnie masz juz nawet system opracowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
ooo ale Wam dziś humorek dopisuje;) miło Was czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
ale ja niestety teraz tylko na chwilke bo przed chwila wrócilam z pracy a chciala bym odwiedzić dziś Dziadka:)wiec zaraz musze leciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nie trzeba podpuszczac! Sama wiesz kiedy atakowac :D w koncu zafasolkowalas bez zadnych obliczan itp :D:D:D:D:DD:D:D::D:D Magda a jak dzis Twoj nastroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
Wy często siedzicie w ciagu na tym forum a ja nocą ...bo taki juz ze mnie "nocny marek "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala dziadzia odwiedzic! u mnie niestety zyczonka przez tel :( ale juz w przyszly weekend bede w pl i juz sie u nich zapowiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
generalnie od kilku dni boli mnie jajnik...i bardzo mnie to zastanawia...ale staram sie o tym nie myśleć i dotrawac jakoś do dni testowych ....tzn śledzić kiedy owulacja bedzie. Testy już kupilam....generalnie mój nastrój jest nijaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie mozesz spac? Ja jak juz wejde do lozeczka to nikt mnie z niego nie wyciagnie :) Przynajmniej nocami masz niezla lekture do czytania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja zdolna jestem :P Ja siedzę w dzień, bo od 11 do 19 pracuję. W domu nie mam sił i ochoty na siadanie do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
znikam to była krotka wizyta u Was bo Mąż juz dzwonil ze czeka na mnie w samochodzie ....wiec uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
testowanie zaczynam od 26.01 lepiej wczesniej zeby nie przegapic....bo musi sie w koncu udac , bo jak nie to zwariuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
tak nocą nadrabiam zaległści z dnia jka wy gadacie :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam, czekałam i wyczekałam. No... w końcu mogę wyjść spod biurka i swobodnie pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdobyła stronkę i uciekła do domu. To jest dopiero podstępna baba :D Ja jeszcze pół godzinki. No, chyba że mąż o mnie zapomni i nie przyjedzie po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×