Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Co do tego co napisała Neti i Novida.... Rozumiem te uczucia... I też nie oceniam. Zdaję sobie sprawę, że przede mną też kilka miesięcy starań, może więcej. Ale to, że tutaj piszemy dodaje mi sił. Dziewczyny zaciążone też kiedyś były tutaj staraczkami, a teraz też mogą nam doradzać i wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KRUSZYNA i wszystkieinne dziewczyny....ja ostatnio sie malo udzielam ale podczytuje was codziennie....ja do @ jeszce kolo9 dni zobaczymy jak bedzie przestalam sie nakrecac bo to potem jeszcz e bardziej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - masz rację, nakręcanie się nic nie daje, tylko potem niepotrzebne łzy. A tak to zawsze można się mio zaskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Novida dzieki za informajce tylko, że mam problem bo do lekarza do ktorego chce isc prywatnie tez sa zapisy i zapisałam sie wczoraj na 12 lutego bo wczesniej nie ma miejsc :O zastanawiam sie czy nie isc wczesniej do tego do ktorego teraz chodziłam. wczoraj wieczorem bardzo bolał mnie prawy jajnik, tak że nawet nogi nie umiałam podniesc. maz mówi że to pewnie owulacja ale dzis na tescie znow jedna krecha. zwariuje zaraz bo nigdy nie miałam takich problemów a odkąd sie staram to cos sie popsuło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Cos ostatnio podupada nasze formum. Rozumiem was dziewczyny, ktore nie chca juz upubliczniac swoich staran, szkoda tylko ze to wam nie pomaga z cyklu na cykl, jak sie komus wygada. Mi kazda kolejna zaciazona daje mi nadzieje ze tez mi sie uda, predzej czy pozniej. Tak jak Kruszyna, wyluzowalam i juz nie bede wyczekiwala kazdego miesiaca i plakala. Ale nie zamierzam opuscic was i mam nadzieje ze nadal wszyscy bedziemy preznie pisac! Mi to pomaga sie wyluzowac i nie zabierac zadnych zmartwien do domu, ale rozumiem ze po wielu miesiacach staran, trzeba sie dzielic z ta druga os i szukac rozwiazan. Dziwczynki zycze wam powodzenia i jak tylko wam sie uda, to dajcie znac! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, ja tez nigdy nie mialam zadnych problemow i jak podjelismy decyzje o dzidzi to wszystko sie zepsulo :( Moze idz do tego Twojego lekarza i powiedz mu dokladnie jakie sa Twoje obawy i ze chcesz aby cie dokladnie przebadal, bo nie bedziesz czekac do maja! Nie wiem czy owu az tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem Novidę i Neti bo czasami tez bardzo mi jest smutno, szczególnie jak @ przychodzi ale tez nie wyobrazam sobie tego forum bez dziewczyn zaciążonych które były tu od początku np. Asi naszej nakukochańszej :) Sylwinki :) Kasi :) Lolci :) itd... jedyne co bardzo mnie denerwuje to to że przylaczaja sie dziewczyny juz w ciązy. u mnie na śląsku trwają ferie i dletego są takie terminy nawet na prywatne wizyty. zadzwoniłam znow do innego lekarza i dopiero wizyte moge miec 19 lutego :( został mi tylko mój stary lekarz ale dzisiaj go nie ma, bedzie dopiero w czwartek :O pojde bo co mi szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos w tym jest Dorka że nagle teraz wszystko sie psuje. moze tez nasza psychika cos tam blokuje :O ide w czwartek rano do mojego ginekologa i powiem co i jak :O a zawsze tego 12 moge isc sie upewnic co jest grane prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Grazka! Na pewno nie zaszkodzi! Ja przez lata regularnie chodzilam do gina, i zawsze wysztko bylo idealnie! no i raptem sie popsulo, doslownie z miesiaca na miesiac, dziwne, ale co tam! Nie poddam sie i bede sie starac az mi sil starczy! Nie zamierzam sie smucic, zalamywac tylko cieszyc wszystkim! Grazka mam nadzieje ze ci dokladnie powiedza co i dlaczego, bo to pewna ulga! przynajmniej mi jakos dziwnie lepiej sie zrobilo, jak wiedzialam ze cos jest nie tak i dostalam piguly na to, a nie jakby mi powiedzieli ze wszystko ok i prosze sie dalej starac... Grazka bedzie dobrze! A jak maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mąż uważa że skoro owulacji nie było to albo była wczesniej albo dopiero bedzie i stad ten ból jajnika :) on do staranek podchodzi bardzo na luzie twierdzac ze sie kiedys uda :):) i ze nie mam co panikowac i spokojnie mam czekac na wizyte prywatną do 12 lutego. jednak ja pojde w czwartek żeby spac spokojnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj jest identyczny jak moj! Za bardzo im sie te staranka podobaja :D Grazka, moze byla wczesniej, albo z nrewow, stresu wypadla, bo tak tez sie czesto zdaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo podobają im sie te staranka :) oby tylko raz wypadła a najlepiej jakby testy jej nie pokazały :) jednak nie chce zgadywac tylko pojde zapytac lekarza :) a Tobie juz sie skonczyła @? kiedy zaczynasz staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis mi sie skonczyla ;) pewnie juz zaczniemy od dzis dzialac bo oboje mamy ochote ;) a owu podejrzewam ze bede miala w sr za tydz. Na weekend jade do pl do gina zrobic kolejne usg jajnikow i zbadac hormony, aby zobaczyc czy dzialaja tabl ktore biore. Wracam w pn wiec mam nadzieje ze owu nie przyjdzie jak bede w pl :( Licze ze wszystko super dziala, no i znow bedziemy sobie szalec :D:D:D a jak sie nie uda to trudno, poczekamy na nastepny miesiac i tak do skutku :) teraz to tak sobie mysle ze jak sie teraz uda, to porod w listopadzie, grudniu... taka zimowa dziecinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,neti odpowiadam na twoje pytanie. mi lekarz wskazał dni w ktorych owulacja moze sie pojawic, po usg zobaczył pecherzyki i powiedział w ktorym jajniku moze byc owulacja. zaprosił mnie na badanie za tym i wtedy mogłby mi powiedziec wiecej ale ja nie mogłam bo miałam wyjazd służbowy. po badaniu i usg stwierdział jest fizycznie jest oki i to juz mnie ucieszyło i nie bede tu opowiadać ale miałam podstawe do obaw. badanie hormonow tez wyszło mi oki, i poprostu sie ciesze z pozytywnych wynikow. mierze temp osberwuje, robiłam testy owu i wszystko wskacuje na to ze była owu .ale to juz moje sa spostrzerzenia. ale czy sie udało zobaczymy pod koniec tygodnia. przynast wizycie jesli sie nie uda bede miala zlecone kolejne badania, moze kolejne hormony, moze tarczyca bo moja mama miala z nia problemy nie wiem. wiem jedno kazdy dla mnie wynik i oznaka ze cos jest ok jest powodem do uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka masz racje i nie obrazcie sie dziewczyny ale tez mnie denerwuja dziewczyny ktore zaciazyły i dopiero sie chca wpisac do watku , sa inne fora typowe dla zaciazonych i mysle ze tam moga sie wiecej dowiedziec pozyteczniejszych rzeczy, to jest forum dla starajacych sie. A te ktore sa juz dlugo i nas odwiedzaja pozaciazeniu to mile mi sie wydaje jak sie odezwa i nas czasem cos poradza,ale to jest moje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno ciesze sie że wyniki masz dobre :) oby teraz @ nie przyszła do Ciebie :) ja mysle że nasz tytuł Dzidzius lato 2009 też jest troche zgubny bo jakby nie było to my teraz juz na jesien -zime sie załapiemy wiec dlatego dziewczyny w ciazy chca sie dołączyc ale nie ukrywam ze jest to wkurzające :) tak samo jak nowe staraczki chca sie dołączyc napisza kilka słów przez kilka dni, dopisza sie do tabelki i nic nie pisza przez kilka miesiacy :O Dorka to super że pożegnałaś sie juz z @ :) teraz do dzieła i na pewno sie uda :) mam nadzieje ze owulacji nie bedziesz miała w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tem mam taka nadzieje :D:D:D Tym razem mam nadzieje ze sie uda i bedziemy atakowac po pozytywnym tescie, jak bedzie ochota, bo w zeszlym miesiacu odpuscilismy, bo ja sie nie za dobrze czulam. Anna super wiesci ze wszystko jest ok! Jeszcze kilka dni i wszystko bedziemy wiedziec! ale to ekscytujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//.............14.02.09.................9......Krak ó w........23......0 Dorka..............18.02...................2.... .Londyn..........28.....0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................8...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/Tomek............................ .................... lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek troszkę posprzatałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//.............14.02.09.................9......Krak ó w........23......0 Dorka..............18.02...................2.... .Londyn..........28.....0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................8...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/Tomek............................ .................... lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka ja miałam cykle 29-31 dni a jak sie zaczelismy starac o dzidzie to maam 37!! nie wiem dlaczego moze stres robi swoje... wiele rzeczy jest inne w moich cyklach, np bolace piersi przed @ a nigdy tego nie mialam , nasze organizmy sa dziwne,ale to nie znaczy od razu ze cos z nami nie tak :) 2 ost cykle od owu pobolewaly mnie jajniki, a tydz przed to juz wieczorem kladlam sie z bolem spac. Z drugiej str wczesniej wielu rzeczy poprostu nie zauwazałyśmy :) trzymajcie sie cieplutko ja sie powoli zbieram do pracy do jutro mam wizytacje :/ i moje dziewczyny same zostaja jutro wiec je musze przygotowac na najgorsze. odezwe sie jutro papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu masz racje że może wczesniej nie zwracałyśmy uwagi na takie rzeczy :) dziękuję Dorka :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie było mnie bo mialam problemy z kompem :( jak bede miala troszke wiecej czasu to nadrobie co pisalyscie jedynie ostatnia strona mi \"wpadła\" w oko ze te nowe dziewczny czyli tez po czesci ja was wkurzaja :( ale prawda jest taka ze temat jest zgubny, dlatego sie do was dopisalam, a nie zeby sie chwalić czy wam dokuczac, chce tez sie z wami dzielic roznymi sprawami nie tylko dotyczacymi dziecka... ja za was wszystkie starjace sie trzymam mocno kciuki!! i wiem ze wam sie uda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka my nie chciałyśmy nikogo urazic:) wiem ze tytuł jest zgubny, wczesniej tez to napisałam. martwi mnie tylko że staraczki jak np Neti czy Novida chcą nas opuścic. Nawet Aga która założyła ten wątek juz nie chce pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×