Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

tez mam piekne zonkile w wazonie;) uspokajaja mnie a tulipany pozytywnie nastrajajaL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciete kwiaty mam caly rok, bo uwielbiam! Zima mam lilie, a na wiosne kupuje wlasnie tulipanki, zonkile itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kaffe mi nawala! Mnie kwiaty tez super nastrajaja! Mieszkanie od razu lepiej wyglada! Jej jak ja sie ciesze ze juz wiosna nadchodzi! Wlasnie sprawdzalam pogode i ma byc tak ladnie az do soboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ae wam dobrze, że taką piękną pogode macie... U mnie przed chwilą jakiś śnieżek prószył :( No i ten wiatr. I tak podobno ma być do końca marca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ty masz dzidzie a my pogode :D:D:D no nie mozna miec wszystkiego :D:D:D:D:D Pewnie juz przebierasz nogami co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za godzine przerwe, zjem makaron z warzywami i sosem pomidorowym:] bardzo ladnie jest za oknem:) mysle nad rzeczami do kupienia... a tak mi sie nie hcce isc na zakupy;/ pojde po 31.03 po wyplacie n apewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja byłam pierwsza ale wiesz co zrobimy tak Dorcia poleci samolotem a my na miotle zgadzasz się :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Polusia u mnie też śnieg prószył przed chwilą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju snieg w marcu:o przesrane macie na maksa:/ w marcu jak w garncu....chyba zart jakisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie przede mna, super! tylko nie zajmijcie mi mojego pokoju! Mozecie byc obok, ale wtedy waty nie zapomnijcie :D:D:D ale bede miala czytania jak wroce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedziecie w wilelkim zagrozeniu, bo tak bede skakac ze lozko moze sie zalamac i was przygnieciemy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Nie miałam internetu - to po pierwwsze A po drugie pomagam teściowej, bo wyprowadzają się od nas i myłam okna. Padam na twarz... Na obiad zrobiłam zupę pod tytułem \"przegląd lodówki\" hehe nawet dobra wyszła. A teraz zabieram się za sałatkę, zrobię z brokułami :) Poza tym nawet nie przeczytałam wszystkiego co wcześniej pisałyście jak mnie nie było, ale może jutro nadrobię:) Owulacji nie miałam i chyba już jej nie będzie, dlatego podłamana jestem troszkę i chyba jednak bez leków się nie obejdzie. Smutne, ale co zrobić... Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kruszyna najwazniejsze ze ZYJESZ!!!! Juz sie troche martwilysmy! no tesciow juz nie bedzie, oj to bedziesz szalec!!!! Nic sie nie martw, wezmiesz leki i bedzie ok. wiec ze to nie jest idealnie tak jak planowalysmy, ale mamy szczescie ze sa takie srodki, ktore nam pomoga. zobaczysz jak zaczniesz je brac to wszystkio szybko juz pojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak super Kruszyna, ze bedziecie sami:) wielka roznica:) ja chce do domu:) jeszcze 2 godziny:) jupi:)! Dorka ale upal co>>????? bardzo cieplo jest jakies 17 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko rano bylam na dworze.... niestety przerwe musialam spedzic przy biurku :(:(:( Ale spotykam sie z bratowa po pracy i moze sobie usiadziemy gdzies na zewnatrz, jak beda mieli takie parasole grzejace :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitam :) Dziecko zdrowe jak rybka. Waży 450g, wszystkie parametry ma w normie. Ruszało się niesamowicie, machało do nas ręką, zasłaniało dwiema rękami całą buźkę. Śmiechu co niemiara, łzy wzruszenia jak biło serduszko, jak pokazano nam buźkę, rączki, stópki. Całe badanie trwało 40 min. Mamy nagranie na płycie z całego badania. Koszt 200zł. Zadowoleni jesteśmy baaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to super :) a wiecie już czy córeczka czy syn? Kruszyna super, że bedziecie sami mieszkac :) nieobecność usprawiedliwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no to przecudownie! Ale pisz jaka plec! Polusia juz pewnie zaraz sie szykuje aby wchodzic do gabinetu! Ale super macie dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno by chcialy ale ich nie ma w tym momencie, wiec mow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×