Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Widzisz Kasia jaka kuchara jestes :D:D:D U mnie nie ma juz szans, bo w sama owu ukochanego nie bylo, wiec tylko byla szansa jakby byla wczesniej :D:D:D ale co tam, zaraz bedzie nastepna szansa! Agi bylaby niezlym zaskoczeniem co? dlugo cicho siedziala i tu prosze, moze sie udalo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D no mnie tez :D:D:D:D Agi jak sie nic nie rozkereci do jutra, to rano test rob :D:D:D i oby byl pozytywny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozowawy:D dobra juz nei przezywam, caly czas czuje jak przychodzi, a jednoczesnie nei chce zeby przyszla pewnie, ze bylabym zaskoczeniem;D w koncu zaczelam ten topic, powinnam sie bardzioej starac a nie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to trzymam kciuki :) Powiem Ci tylko, że ja też tak miałam i momentami to byłam pewna, że @ przyszła. Cały weekend latałam do kibelka :P A w poniedziałek test zrobiłam i II kreseczki śliiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ale się rozpisałyście :) U mnie pada deszcz ze śniegiem cały czas :O brrr co za wstrętna pogoda :O Mery dzięki 👄 fakt naczytałam się wczoraj o tyłozgięciu i się popłakałam :( mąż powiedział, że jak dalej bede tyle czytac to wyłączy mi internet wiec jestem dzisiaj grzeczna :) moja tesciowa dzisiaj mi powiedziała, że też ma tyłozgięcie i urodziła 3 dzieci. No i Ty jesteś najlepszym przykładem że chyba to nie takie straszne :) Biedulko dalej męczą Cię wymioty :( Ja czuje się dobrze, tylko czasami dokuczają mi zaparcia ale jabłka załatwiają sprawe :) Dorka skoro nie minęły jeszcze dwa tygodnie od owulacji to jest nadzieja :) Tak czy siak ja kciuki bede trzymać :) a jak się nie uda to dzidzia powstanie na wakacjach, bo odpoczniesz, nie bedziesz sie stresowac i zapomnisz o całym świecie :):) Anno szkoda, że przyszła @ :( z pomoca lekarza na pewno sie uda:) Agi jutro testuj jak się @ nie rozkręci :) czasami jeden seksik wystarczy :D dla całej reszty 🌻🌻🌻 gdzie Kruszynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka i dobrze ze Cie maz pogonil! z netu duzo mozna sie dowiedziec, ale tez duzo szkodzi! czesto sie pisze o jakis ekstermalnych przypadkach itp! Kruszyna gdzie ty sie podziewasz dziewczyno? Wcielo ci po szalnstwach nocnych? ja wlasnie jestem na przerwie i wcinam spaghetti carbonara, jedno z moich ulubionych dan :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Polusia wlasnie mam wrazenie, ze przychodzi i najchetnmeij latalabym co 5 min sprawdzac ale w pracy nie moge tak:D Grazka nei wiem czy bedzie co testowac;) powaznie, chyba jednak to nie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka zapomniałaś jeszcze o mnie - też mam tyłozgięcie macicy i leci mi już 22 tydzień ciąży. Moja mama też ma tyłozgięcie i ma dwójkę jakże wspaniałych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kasiu Ty też jesteś dobrym przykładem :) Każda z nas jest inna i każda ciąża jest inna dlatego nie czytam już o tych jak to napisała Dorka ekstermalnych przypadkach :) Agi spokojnie czekaj bo my tam swoje wiemy :P Czasami początki ciąży wyglądają tak samo jak @ wiec siedz cicho i jutro rób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie czytajcie nic co piszą w internecie jakbym ja wszystko czytała to bym w domu wariatów wylądowała :D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka więcej proszę mi nie czytać bo ja tam do ciebie wpadnę :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluxhajcie po woli nadchodzi:) ale dziwne to jest:) z reguly od plamien szybko sie rozkrecalo:) a teraz czekam i czekam i czekam buuuuu jestem glodna juz i nie wiem co kupic;p do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cie myslami wywolalam :) A skad wiesz ze nadchodzi??? widzisz cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze co nie co, ale to na papierze toaletowym:D po prostu rozowy sluz;D ze sie tak wyraze, a to zaraz sie przemieni w okres wlasciwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak ma sie przemieniac to niech sie przemienia, bo to lepsze niz neg test :D Ja tez latam i wyczekuje, ale do mnie mam nadzieje jutro zawita, psujac mi wszystkie moje plany grrrrrrrrrrrrr bo na pt jestem na wosk umowiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie pewnie nei ch sie pzremienia;) ja chce isc juz do domku:) ja sie nie obraze, jesli sie przemieni powaznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz chce do domu! nie chce mi sie tu strasznie dzis siedziec i nic mi sie nie chce robic! Sylwinka a jak sie zakupy udaly? Agi ostatnio kupilam dwie super sukienki letnie w TopShop! Polecam na wakacyjne zakupy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to cos mi sie pomieszalo, myslalam ze bylas! To gdzie sie podziewalas! Spowiadac mi sie tu natychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam do teściowej później robiłam pranie no i do sklepu wyskoczyłam po gazetę :D:D:D:D:D:D:D:D:D kurczę jestem u spowiedzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz myslalam ze oszalalam, wiedzialam ze ktos szedl na zakupy. mnie boli glowa, wlasnie nasmarowalam sie super mascia na bol glowy, pobudza krazenie i doslownie sie czuje jak bol odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broiłam rano wykonywałam pracę ale nie powiem jaką bo się wstydzę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie bede czytac juz :P nie chce zostac bez netu w domu a mąż obiecał że wyłączy :) Dbaj o męza swego :) Ja o mojego też dbam tyle że my mamy zielone światło wiec działamy jakbyśmy się dopiero starali :) jedyne co sie u nas zmieniło to to że ja już nie jestem na leniwca bo mąż sie jakoś boi że mnie przygniecie :) no więc ja jestem bardziej aktywna ale ruch to zdrowie :D Dorka mam nadzieję, że dobrze sie czujesz :) Śle fluidki 🌻🌻🌻 dla Ciebie i Agi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×