Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorcia tylko najgorzej jak facet zemdleje i lekarze nie wiedzieli by czy odbierać poród czy ratować faceta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio taka komedia byla w tv,kobieta rodzila,maz przyszedl z nia do szpitala i tez boli dostal,mial kamienie i kazali mu je "urodzic",darl sie glosniej niz ta kobieta :D a kamyczek byl maluski jak juz go urodzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W serialu "przyjaciele" tak było, że jak Phoebe rodziła, to Joey miał kamienie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki proszę nie gniewajcie się na mnie... Jak przeczytałam, że jestem w ciąży i już Was nie potrzebuję to mi się normalnie płakać chciało... Nie napisałam przecież że już nigdy do Was nie zaglądnę, a szkoda że tak to odebrałyście :( No przecież byłam tu od listopada i nie potrafię tak po prostu przekreślić tego wszystkiego, po prostu tylko czasem coś napiszę... Ale wczoraj byłam u gina, za mało przytyłam, bo tylko 1 kg od początku ciąży i mam siedzieć w domu i jeść - łatwo się mówi... Za to dzidzia zdrowa, ma 7cm, przezierność karkowa ok, kość nosowa ok. Pobeczałam się u gina, bo pierwszy raz widziałam jak maluszek kopie i bawi się nóżkami... Dzisiaj od rana leżę w łóżku, mam nudności i ból głowy gigantyczny, nie dam rady normalnie funkcjonować... :( Wracam do łóżka, znowu mi niedobrze buuuuuu Pozdrowienia dla Was wszystkich, bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, nam sie smutno zrobilo, ze tak po prostu od nas odeszlas, wykasowalas z NK :( :(:(:( Bardzo sie z Toba zzylysmy i smutno nam sie wszystkim zrobilo jak postanowilas nas opuscic :( Kochana, mam nadzieje ze zaczniesz pieknie przybierac na wadze i wszystko sie super ulozy! Lez w lozku i wracaj do zdrowia no i koniecznie sie do nas odzywaj!!! Nie wyobrazam sobie nie wiedziec jak sie malenstwo rozwija, jakie figle ci plata no i jak ty sie czujesz! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna!!! Przeciez Ty jestes dopiero w 13-14 tygodniu, mozesz przytyc kilogram i to zupelnie normalne, bardziej normalne niz przytyc 5 kilogramow np. W pierwszym trymestrze nie powinno sie przytyc wiecej niz 2kg, wiec jest u Ciebie super, tylko sie cieszyc. Malenstwo zaczyna rosnac szybciej po 24 tyg ciazy wiec i Ty zaczniesz dopiero wtedy przybierac. Ja zaczynam w tym tygodniu trzeci trymestr i mam 3 i pol kilo na plusie, i jest ok, bo dzieciatko ma okolo kilograma, plus troche wod i lozysko i to jest w sam raz, nie mam za to nic a nic tluszczyku, wiec spokojnie. Ciesz sie bo wszystko jest z dzidzia OK i z Toba tez!!! P>S> A ja bym nie oddala tego daru porodu mezczyzna, byc w ciazy jest to najpiekniejsze przezycie w swiecie i to ze mozna dac zycie malej istocce :) Moj maz jest zazdrosny ze on nie moze tego wszystkiego tak czuc jak czuja kobiety, ciagle sie zastanawia jak to od srodka jest czuc kopniaki itd... A te kikla czy kilkanascie godzin podczas porodu to nic wielkiego w porownaniem z Malenstwem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sampoczucie poprawi sie Tobie napewno, tylko daj jescze sobie i dzidzi troche czasu, i pij duzo wody no najlepsze na bole glowy i jedz malo a czesto, najlepiej jakies kszki, ryze itd az sie wszystko uspokoi! Dasz rade kochana, probuj myslec pozytywnie, porozmaiwaj z Malenstwem i bedzie OK. Zmykam zrobic zakupy...tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka wiesz smutno się zrobiło bo odeszłaś bez słowa a ja już się martwiłam że z maluszkiem co nie tak jest a tym że przytyłaś 1 kg to sie nie martw ja jestem w 25 tyg i mam 2 kg na plusie i lekarz nic na to nie mówi najważniejsze że z maluszkiem jest dobrze i jest zdrowy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............30............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid to ja też wklejam imię, jak się rozmyślimy to zmienię :) Ja zrobiłam zakupy, ugotowałam obiad i była u mnie siostra na kawie :) kurcze boli mnie dół brzucha :O Sylwinka gdyby tak było że drugie dziecko rodzi facet to każdy by miał jedno dziecko :) Kruszyna nie wiem co się stało, że nagle zamilkłaś na topiku i wykasowałaś nas na nk ale zawsze bedziesz tutaj mile widziana i zrozum że nam bardzo przykro się zrobiło :( ja też na początku przytyłam tylko kilogram :) teraz to już mam chyba 4 na + :) ale wszystko poszło w brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym przytyciem to jest tak, że ja miałam niedowagę i powinnam przybrać więcej. No ale daję sobie troszkę czasu przecież. Moja teściowa miała rok temu przeszczep wątroby, przeżyliśmy naprawdę ciężkie chwile... A teraz okazało się że czeka ją wycięcie macicy i przydatków, a każda narkoza to dla niej ryzyko........ Boimy się bardzo o nią, czekamy co powie lekarz z kliniki transplantologii, bo przed narkozą powinno się odstawić leki a ona nie może ani jednej dawki pominąć.... Oj znów ciężkie chwile nas czekają w rodzinie.... Tyle już było tragedii, myślałam że to koniec, a tu los znów coś dla nas przygotował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna kochana! Wszystko sie ulozy! Na pewno operacja dobrze sie powiedzie i lekarze sie zaopiekuja tesciowa i juz niedlugo bedzie sie bawic z wnuczka lub wnuczkiem. Musi byc wam ciezko w takich chwilach, ale zawsze macie siebie nawzajem aby sie wspierac no i masz malutkie zycie w sobie co jest najcudowniejsze na swiecie! Przejdziecie przez ten kolejny test! Myslcie pozytywnie, bo pozytywne myslenie czyni cuda! Moja mama tez miala wszystko wyciete i to w czasie kiedy miala taka anemie ze lekarze mysleli ze juz nigdy z tego nie wyjdzie... Teraz jest zdrowuitka i wszyscy zapomnielismy juz o tym czasie jak sie modlilismy dniami i nocami aby mamie nic nie bylo i aby szybko powracala do zdrowia. Trzymaj sie cieplutko, odpoczywaj i bedziemy myslec o calej waszej rodzince!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna witaj ponownie;) na zmartwienia forum najlepsze:) trzymaj sie, wszystko jest i bedzie ok.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy :):) ja dziś pospałam do 9 i właśnie skonczyłam jesc śniadanie :) robie Wam kawe i herbatę :) Sylwinka sprawdzi obecność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka chcialabym byc na Twoim miejscu:( ja niestety praca....do 17:30:( jutro tez, a tak marzy mi sie wypoczynek w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi może za niedługo pójdziesz na L4 bo chyba teraz już się udało :) i nie pisz że nie bo zawsze nadzieja jest :) mój mały chłopczyk zrobił nam wielką niespodziankę, że się pojawił bo przecież testy owulacyjne mi negatywne wychodziły :) jak jest przytulanko to nadzieja też jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem:) wiem to:) zrobilam sobie nawet test, choc 3 dni przed, ale chcialam zobaczyc coi jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............30............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna przykro mi ale uwierz ze bedzie dobrze u mnie w rodzinie tez mam pare problemow moja ciocia ma przerzuty, bratanek chory, mama na lekach , tesciowa szykowana do operacji i jeszcze ja nie moge zajsc w ciaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Kruszyna będzie dobrze - musi być. Są takie dni, gdy nic się nie układa, wszystko idzie źle, ale potem przychodzi słońce i jest dobrze. Ja dzisiaj wpadłam się tylko przywitać, może zajrzę później, ale od rana wzięłam się za naukę, bo egzamin tuż tuż - w niedziele. Jeszcze tabelka: STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie szukajac pewnych rzeczy na necie trafiłam na pare postow w ktorym było pisane iz jesli kobieta przechodzia zapalenie przydatkow kiedys to moze miec jakies zrosty na jajowodach i niedrozne jajowody i za nawet drobne zrosty moga byc przy czyna braku ciazy. i tak sie teraz zastanawiam , bo ja miałam pare lat temu zapalenie przydatkow i niby potem było oki ale kto wie? nie wiem czy sie nie spytam lekarza o to czy moge miec w takim razie i ja cos jak tak mi pecherzyki slabo rosna , moze warto zrobic to badanie ? jak cos wiecie na tan temat to sie podzielcie nie chce tracic czasu i chce zrobic takie badania ktore moge ,a moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja nie mam pojęcia o tym, ale jeśli znalazłaś w necie taka informację to może warto zapytać o to lekarza. Lepiej zbadać wszystko szybciej i działać :) a kiedy wybierasz się do ginekologa? Kruszyna trzymam kciuki zeby z teściową wszystko było dobrze, musi być! Polusia to miłej nauki i bede trzymać kciuki za zdany egzamin :) Agi! :D pożyjemy - zobaczymy :) test nie wyjdzie pozytywny 3 dni przed @ więc ja kciuki zaciskam :P:P:P A gdzie reszta? Dorka, Sylwinka, Asia, Kasia, Suri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anna zapytaj dokladnie lekarza, on bedzie wiedzial najlepiej, ja na necie juz nie czytam o niczym, bo jestem juz megahipochondryczka i tak:) No wiem Grazka, ale jestem na 100 pewna, ze @przyjdzie w ponieedzialek:) ale znowu sie nei przejmuje, chyba naprawde wrzucilam na luz:D Dorka sie chowa przed koropna pogoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D:D:D:D czy wszyscy obecni bo jak nie to uwaga do dzienniczka będzie :P:P:P:P:P:P Kruszynka 👄 będzie dobrze trzeba pozytywnie myśleć 🌻 Aniu nie wiem czy to ma jakieś znaczenie jak sie kiedyś chorowało na przydatki ale lepiej spytaj lekarza o to :) Aga czemu Ty zawsze wszystko w czarnych kolorach widzisz poczekaj do terminu a nie mówisz że sie nie udało :P:P:P:P:D:D:D Polusia w razie czego synek ci podpowie :P:D:D:D widzisz Aga Grażka zaciska kciuki u rąk a ja u nóg to musi być dobrze :P:P:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka bo wiem, moja intuicja sie nei myli:) ja mysle, ze chociaz czulabym klucie w jajnikach, a nic takiego nie czulam, mysle, ze damy sobie czas do wrzesnia, czyli wakacje prob, a pozneij pojde do lekarza:) nie widze tegow czarnych barwach, ale podchodze ze spokojem do tego:) wiem, ze mi dobrze zyczycie;) wiem i cieszy mnie to, ale ja sie nie uda to trudno swiat sie nei zawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez te rzodkiewki zabralas mi strone;( chyba sie pogniewam i przestane tu w ogole pisac!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisuje sie:( to jest strajk! ja polowalam na strone oddawaj;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×