Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ile tabelek się namnożyło :) Koniec remontu? ehh... pewnie na styk z narodzinami małego :/ Ale już w przyszłym tygodniu zamierzam przygotować kącik dla dziecka. Będę spokojniejsza jak już to będzie przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery wybacz mi że wkleiłam nie dobrą tabelkę później jak już spojrzałam na nią to poprawiłam się i wkleiłam dobrą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak i za siebie tak i za ciebie trzymam kciuki i magda tez!! wszystkim sie powinno teraz udac , juz dosc sie naczekałysmy !!:) W szkocji brat tez ma neta wiec bede zagladać , Dorka mamy podobny termin @ jakos juz ktorys raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej sylwinka to sie wczoraj biedulo nadenerwowalas i nic nie powiedzialas :( Mam nadzieje ze juz jest OK! Idziesz do lekarza z wynikami? Ja za banana na razie dziekuje... wczoraj nie dalam rady i zasnelam :( ukochany poszedl umyc zeby i jak wrocil to juz podobno chrapalam tak slodko ze nie mial serca mnie budzic :( albo sam nie mial sily ;) Anna a co u Ciebie?wpadlas i nic nie napisalas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis miałam rozmowe z mezem on mysle 24 h na dobe jak tu pomnozyc kase , bo zbieramy na mieszkanie , a ja 24 h na dobe o dziecku , starałam sie zeby mne zrozumiał , nie wiem czy dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka napisałam atakowałam banana przez tydz, dzis jest tydz i 1 dzien od usg na ktorym było widac pekajacy pecherzyk,nie bede mowic o odczuciach bo i tak w poprzednich cyklach sie nie sprawdziło , ale janik czuje , małe skurcze sa i powiem szczerze i nie bede owijac mam bardzo dddduuuuuuuuuuuuzą nadzieje w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąz wczoraj tak samo padł bo ja tak sobie pomyslałam zeby jeszcze zalac forme :) ale był taki zmmeczony ze nie miałam serca, jesli bog chce zeby nam sie udało to sie uda i bez tego 1 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nic sie nie martw, co ma byc to bedzie! Najwazniejsze ze mialas pecherzyk, ze pekl wiec jak nawet sie teraz nie udalo to wszystko idzie w dobrym kierunku! Ale bardzo mocno trzymam aby ten pecherzyk byl juz dzidzia :) Mery a jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza idę w środę na 15:30 i zobaczymy co powie :) co tam Dorcia dzisiaj też jest dzień na przytulanki no i w końcu tabelka musi zacząć się uzupełniać na dole :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda moj maz tez miał badanie nasienia na miejscu , musiał pojechac sam bo ja pracowalam , widziaam ze sie stresował , ale powiem szczerze troche złosliwie ze dobrze ze choc raz on sie stresował a nie ciagle ja :) od lekarza do szpitala , proszki , badania , od 9 mc tak łaze a on był raz wiec moze dla dobra sprawy nie ?:) dobrze bedzie zobaczysz ze da rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Anna jak mialo sie udac to sie udalo! Mam wielka nadzieje ze te twoje odczucia sa oznaka ciazy! Ja jedyne co mialam to od czasu do czasu mocna klucia jajnikow, na przemian i nic wiecej. no jeszcze takie mokre odczucie ale nie mialam zadnych wielkich uplawow. Postaram sie w tym cylku nie obserwowac wszystkiego i wyluzowac z czekaniem... zobaczymy czy mi sie uda. W sumie i tak myslalam ze ten cykl bedzie na straty wiec chyba nie bede za bardzo zalamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia super ze juz sie zabierasz za kont synka! juz bedziesz wtedy gotowa i tylko spakowac torbe i czekac az synus na swiat przyjdzie! A kiedy torby pakujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja dzis srednio sie wyspalam bo prawie do rana jakies siuski chyba oblewaly koniec roku szkolnego w pobliskiej knajpie :( na koniec potrzaskali jakies szklo i nawet mialam wrazenie ze w auta tym rzucali,normalnie szok taka chołota, na szczescie M sprawdzil i z autem ok. oczywiscie jak takie cos sie dzieje policja sie chowa, beznadzieja sylwinka - a boli Cie pecherz??biedulko skad takie cos masz dorka - jeden dzien mieliscie na regeneracje sil ;) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusi..............32.........08.08.2009........ ....22..........syn aska.osa...........28........06/09/09.......... ....26.........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............22.........22.10.2009.............30........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia muszę leżeć jak najwięcej, bo stwierdzili zagrożenie porodem przedwczesnym. Dlatego dali mi sterydowe zastrzyki na przyspieszenie rozwoju płuc u małego. Szyjka mi się skróciła, ale na szczęście nic się nie rozwarło jeszcze. W każdym razie lekarz mi kazał odpoczywać, bo to dopiero 34 tydzień zaczynamy. Choć Aleks jest o prawie 2 tygodnie większy - kluseczka mała :p Uff ale dzisiaj pogoda fatalna, duszno, niby słońce ale się chmurzy dość. I tabelka: STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.............33......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa...........28........06/09/09.......... ....26.........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............21.........22.10.2009.............3 0........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna super, że masz takie pozytywne nastawienie. Zrobiliście co mogliście, a już niedługo okaże się, czy się udało. Ja trzymam kciuki. Za Ciebie Dorka też :) Sylwinka ciekawe co mi wyjdzie z badania moczu. Nie mam jak dziś odebrać więc muszę czekać do poniedziałku. No i ciekawe co z żelazem. Dorka torbę nie mam pojęcia kiedy spakuję. Pewnie jak się jakieś normalne skurcze zaczną. Kupione mam wszystko więc to chwila będzie. Zapiszę na kartce co trzeba spakować to nawet mąż sobie poradzi :) Plusia to odpoczywaj. Niech Aleks jeszcze posiedzi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri pęcherz mnie nie boli ale mam straszne parcie na pęcherz że często latam do łazienki :( a w moczu wyszły mi bakterie dość liczne ketony i kryształki trójfosforanu amonowo dość liczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja teraz biorę po 2 tabletki żelaza i wzrosły mi płytki odrobinę :) Leżę sobie i oglądam ciuszki na allegro dla małego :) Sylwinka będzie dobrze - lekarz coś na to poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja biorę teraz mega zestaw tabletek. Żelazo, kwas foliowy, wit. B, wit. C, urosept. I to wszystko 3 razy dziennie po jednej tabletce. Miałam teraz robione badanie na poziom żelaza. Zobaczymy co wyjdzie. Ciuszki dla maluszków są śliczne :) Masz już kupione parę rzeczy? Czy czekasz jeszcze? Chodzi mi też o akcesoria, łóżeczko, wózek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - dolegliwosci moczowe podobno czeste sa w ciazy,moze wiecej wody powinnas pic? ale lekarz napewno zaradzi na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka na pewno lekarz cos poradzi! Nic sie nie martw a polusia to ma nie wstawac! anna zrobiliscie wszystko co mozna! Wiecej juz sie nie da, wiec teraz tylko czekac na rezultaty! Najwazniejsze ze pekaja pecherzyki to juz ogromny krok do przodu!!!! A na wakacjach sie tak zrelaksujesz ze nawet nie bedziesz wiedziala kiedy jest termin @ :) Suri biedulo, to wracaj do lozka i dosypiaj! Wspolczuje! ja na sszczecie mieszkam na cichej uliczce i nie mam takich przygod! To az strach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam trochę rzeczy, ale póki co to raczej jakieś śpioszki, body, kaftaniki :) No i kołyskę mamy po mojej siostrze :) Po resztę mamy jechać w przyszłym tygodniu z moim M. i moim tatą, do hurtowni jego znajomego siostry, zawsze coś taniej będzie ;) Ale tak myślę, że póki co kupię te rzeczy, które muszę poprać i ogólnie przygotować. A wózek, wanienkę, itp. sobie wybiorę i już później po to pojadą beze mnie. Ale ubranka szukam sama :) Byliśmy kiedyś w Smyku i 5-10-15. Jakoś mało śpioszków i kaftaników ogólnie, raczej body i pajace. No i dlatego tak patrzę na necie :) W zeszłym tygodniu zamówiłam mu takie cuda 2: http://allegro.pl/item659703342_spioszki_kocham_mojego_tate_56.html#gallery :) Tyle, że obie pary białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wózek mam łóżeczko mam tylko ciuszków muszę nowych pokupować tylko nie wiem w jakim kolorze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie potrzebujecie fotelika do samochodu od razu? bo inaczej nie bedziecie mogly przewiezc dzidzi w samochodzie ze szpitala? Nie wiem jak w pl ale w anglii takie prawo... A gdzie sie Agi podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są te śpioszki kocham swojego tatę :D:D:D:D:D:D:D:D najlepiej we wtorek jest dzień ojca a w środę mam wizytę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja na pewno kupię fotelik, bez względu na to jakie prawo. Bo to jednak bezpieczniej. Bałabym się małego na rękach przewozić, bo nigdy nie wiadomo jaki wariat pojedzie ulicą... A jak tam u Ciebie? Sylwinka ja mam jedno body różowe, które kupiłam jak jeszcze nie wiedziałam, że będzie synuś ;) Ale w końcu to nie sukienką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia my fotelik jak najbardziej kupujemy :D:D:D tylko muszę się wybrać do miasta i kupić go w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×