Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Strasznie, a jeszcze pierwszą noc byłam na sali porodowej bo czekałam na miejsce na oddziale :P To dopiero jest masakra to łóżko :P Dobrze, że akurat nie było żadnego porodu, bo już zupełnie bym się nie wyspała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki wspolczuje tych wizyt w szpitalu! mam nadzieje ze nastepna to juz bedzie w czasie porodu i to nie za wczesnie i nie za pozno :) Kolekcjonyjcie juz male ubranka! to super radosc jak je sie kupuje i wcale ci sie Polusia nie dziwie :) Tak to jest jak sie siedzi w domu i niz za bardzo mozna sie ruszac! Wydaje sie wiecej niz jak sie lata po sklepach :D:D:D:D A gdzie Agi sie dzis podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia tym lepiej się kupuje, że do domku wszystko przyniosą :p A dzisiaj idę jeszcze zanieść L4 do pracy to pewnie wejdę do jakiegoś sklepu dla maluszków :P Agi pewnie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz sie dwie rozszaleja i wykupia wszystko dla chlopcow :D:D:D Dobrze ze brat ma dziewczynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dobrze że nikt nie rodził bo jakbyś posłuchała jak kobiety krzyczą to odechciało by Ci się rodzic :P:P:P mi i tak nikt nie wykupi bo u mnie będzie dziewczynka wiecie co ja jestem wkurzona na swojego lekarza bo powiedział że prawdopodobnie będzie dziewczynka i tak się już nastawiałam jak lekarz nie jest pewny to nie powinien nic mówić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia super te spioszki :) ja dzisiaj wybiore się do sklepu i zobacze co tam jest a jak nie to bede tez zamawiac wszystko na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dokładnie :P I biedny Aleks musiałby siedzieć w brzuszku :P:P:P A lekarz jak nie jest pewien to nie powinien mówić, bo robi nadzieję :P Zobaczymy w środę :) Ja kupiłam na allegro, bo w sklepach ogólnie mało śpiochów było - większość to bodziaki i pajace. A ja chciałam takie zwykłe śpioszki i kaftaniki też mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia np cudne! Nie dziwie sie ze tak szalejesz! Sylwinka rozumiem, chyba nie powinien mowic, chyba ze bardzo wypytujesz! Ale to i tak to nie ma znaczenia, jak sie okaze ze chlopak to bedziesz szczesliwa i z dziwczynki tez bedziesz sie cieszyc! Najwazniejsze aby zdrowe i w terminie sie urodzilo! Ja wlasnie kawunie pije, bo zasypiam! SURI a ty ggdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie mam problemów blisko mnie jest hurtownia gdzie szyją kaftaniki koszulki śpioszki i w każdej chwili można iść i kupić :D:D:D:D:D:D:D Aga Ty nie siedź na gg tylko odezwij się do nas :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bym chciała wiedzieć jaka płeć żeby zacząć coś kupować bo nic jeszcze nie mam oprócz ubranek po Madzi ja to jestem w gorącej wodzie kąpana i wszystko bym chciała wiedzieć od razu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jedno co powiedziałam że jak teraz maluszek nie pokaże co ma między nóżkami to niech zostanie niespodzianką do samego porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka lepiej zeby teraz się dzidzia pokazała bo umrę z ciekawości do Twojego porodu :D:D:D Ja w moim mieście mam dwa sklepy z ciuszkami dla dzieci wiec dzisiaj je odwiedze :) w jednym bede zamawiać wózek i łózeczko i musze zapytac o cene łóżeczka dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech ta dzidzia sie nie pokarze, to przyjade i sama zbadam! przeciez nie moze nas tak ciagle w niepewnosci trzymac! No i gdzie sie wszystkie podzialy? Na interencie spioszki kupuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie poszłam włosy umyć, bo z domku trzeba wyjść :P Aż mi się nie chce jechać, bo na polku leje jak nie wiem... Paskudna pogoda się zrobiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śliczne te ubranka :) Ja jestem jakaś dziwna, albo zbyt rozsądna. Mam sporo ciuszków od przyjaciółki. Używane, ale również śliczne. Dokupiłam chyba 2 body + wszelkie akcesoria i koniec. Nawet moja bratowa twierdzi, że jak ja mogę nie biegać po sklepach i nie wykupić wszystkiego, bo to takie cudne. A ja może bym i chciała, ale wiem, że trzeba kasę na remont mieć, a te ciuszki co dostałam starczą na pierwsze 3 miesiące życia więc po co? Wydawać na siłę, żeby wydać i mieć nowe? Chyba dobrze myślę, co? Jeszcze się nakupuję ubranek dla synka :) Wiecie co? Na ten tydzień mam tylko przepisać jedną pracę lic i to na sobotę :) Widzicie? Zwolniłam :) Kurcze, jak się denerwuję tą wizytą dzisiejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia czym sie denerwujesz? Wszystko jest super! wyniki masz piekne, czyjesz sie swietnie, niczym sie nie martw! Kasia bardzo madrze robisz z ciuszkami! Nie ma po co wydawac jak sie ma! W szczegolnosci ze ty chyba na kupowanie nie mozesz narzekac, bo ciagle cos do domu kupujecie! Ja po remoncie nie moglam nawet myslec o zakupach! Ja musze pomyslec o jakims jedzonku na lunch, ale na nic nie mam ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia faktycznie jak masz to nie ma sensu kupować :) Ja niestety nie mam tak dobrze, bo ani w rodzinie, ani żadna koleżanka... Super, że masz tylko 1 pracę - musisz odpoczywać w końcu! A na którą idziesz na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri swietne! Takie dla chlopaczka! Jeszcze takich nie widzialam! Pomalujecie sciany na taki piaskowy? super by wygladalo! Widze dzis zakupy int cala para ida!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri naklejki super. Ja kupiłam na allegro. O takie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=658390868 Czym się denerwuję? Tym, że na innym forum gadam sobie z dziewczynami i zaczynam mieć CHYBA początkowe objawy. Narazie zwalałam to na przemęczenie (np. kłucie w brzuchu), ale obawiam się, że to mogą być te właśnie skurcze przepowiadające. Jedna pisała, że od 2 tygodni odchodzi jej czop śluzowy, no i ja oczywiście zaczynam niby zauważać więcej śluzu. No i schizuję. A martwię się, bo nie oszczędzałam się przez ostatnie 3 tygodnie. Co prawda tylko siedziałam na krześle po 10 godz dziennie i nie dosypiałam, ale organizm mógł różnie to odczuć i boję się, że lekarz powie, że np nie daj boże szyjka się otwiera, czy się skróciła itd. Sklep zamykam 17 lub 17:30 i jadę do gina. O której wejdę nie wiem. Wezmę do domu laptopa to napiszę Wam wieczorem jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,chcemy na piaskowy kolor, M sie uparl na piratow bo sam w dziecinstwie lubil sie statkami pirackimi bawic, dywan tez ma byc piracki ;) hihi cieszyl sie jak dziecko,narazie takie mamy do wyboru http://www.kidstown.pl/img.php?ident=&product=1837&kind=2&gallery= http://www.kidstown.pl/img.php?ident=&product=362&kind=2&gallery= http://www.dwm-market.pl/galeria/dwm/pira/IMGP0002.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kasia to dzungle bedziesz miala,fajne zwierzatka :) jak musisz to pracuj,ale tez znajdz sily na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moze sobie sugerujesz, bo masz wyrzuty ze tak zasowasz i nie odpoczywasz... to na pewno zmeczenie i wszystko jest OK! Zobaczysz wyjdziesz od gina zadowowlona ze wszystko jest idealnie! Suri ten w srodku - wyspeka najfajniejszy! Super podoba mi sie pomysl z piratami! to maz tak pod siebie pokoik urzadza :D:D:D Kasia zoo tez cudne! sliczne ma kolory takie uspokajajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam, odpoczywam. Wczoraj padłam i odpoczęłam troszkę na szczęście. Dziś robię sobie przerwy w pisaniu. Wolę do Was poklikać niż zamartwiać się pracami. Na szczęście wszystkie poprawiliśmy, tylko to przepisanie zostało. A piraci super :) My robimy tylko kącik dla malucha w naszej sypialni więc chociaż naklejkami rozweselę go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś miała rację Dorka. Tak to właśnie jest - wiem, że się nie oszczędzałam a teraz sobie w brodę pluję bo się martwię. No, ale do wieczora wytrzymam w tej niewiedzy :) Suri też obstawiam wyspę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jakbys za duzo pracowala to dzidzia dala by Ci znac o sobie ze potrzebuje wiecej odpoczynku.... wiec niczym sie nie zamartiaj i nie obwiniaj! Skoro sie dobrze czujesz to jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×