Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka no i dobrze ze nie wypuszczaja! to dla bezpieczenstwa dzidzi. no nie wyobrazam sobie siedziec z dzidzia na rekach w takich korkach i z idiotami na drogach... Wlasnie mama mi odebrala wyniki badan na tarczyce i mam calkie dobre! Przeciwciala mam dobre wiec sie strasznie ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka 😘 Co do fotelikow to taki przepis powinien obowiazywac we wszytskich szpitalch, byloby bezpieczniej dla Maluszkow.. Kurcze nie wie co na obiad dzis zrobic..hmmmmmmm........co u Was dzis jest?????? SZkoda ze Agi nie ma ona ma zawsze dobre obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bede miala grilowana rybke z chlebkiem czosnkowym. A wczoraj zrobilam fajitas z kurczaczkiem, latwe i szybko sie robi no i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis piatek wiec pozostaje mi rybka ziemniaczki i jakas surowka, bo nic innego nie wymysle :) Dorka zapowiada jest mile grilowanie u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja siedze i czekam na M jak wróci zaraz z pracy i na 16 na badania.... Od rana nic nie jedalam tzn od wczoraj, bo naczczo muszę oddac tę krew ,a obiecalam M ,że pojade z nim ( mowil zę bedzie mu lepij ze swiadomością ,że jestem w pooblizu )i od razu zalatwie też swoje badania.... nieoplacalo 2 razy mi się tam jeżdzić... Strasznie się denerwuje.... Na obiadek mamy barszyk z krokietami i nie moge się doczekac ,aż wrocimy ,bo taaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaa jestem glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabralismy sie za ogrodek :) w koncu pozbylismy sie smieci i mozemy spokojnie rozstawic stolik z krzeselkami, grilla itp a jutro jade na zakupy po jakies kwiatki i male krzaczki :D Juz sie nie moge doczekac! zamierzam w weekend sobie lezaczek rozlozyc i ksiazeczke czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda powodzenia przede wszystkim dla meza! na pewno wszystko bedzie dobrze! Ile musicie czekac na wyniki? Ja juz wcinam drugi posilek... ale cos mam z brzuchem bo boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie krokiety oczywiście z kapusta i grzybami bo piatek dziś , choc przyznam ze nie zawsze tego przestrzegamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem dziś się dowiem ale z tego co czytalam na necie to w poniedzialesk . Na 100% okaże się dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda po tych badanich bedziecie o krok blizej do dzidzi.... Raz dwa badania a potem sie zrelaksujcie z mezem i oczywiscie zjedzcie ten barszczyk...oh super danie :) Dorka my juz w ogrodku prawie skonczylismy wiec czesto tam przesiadujemy, a zaraz wlasnie ide skoscic trawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia może za dużo zjadłaś że cię brzuch boli Magduś życzę powodzenia i trzymam kciuki za Was bardzo mocno będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tydzień bez przytulanek a tak nas ponosiło przez ostatnioe dni ,że teraz sobie odbijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda domyslam sie w jakim stresie jestescie w szczegolnosci maz... to nie moze byc latwe zadanie dla faceta... w domu to jeszcze luz, ale w laboratorium... ale na pewno wszystko bedzie OK i wyniki super! Mojego jeszcze czeka ta przyjemnosc, pewnie w przyszlym miesiacu.. ale na szczescie mozemy dowiezc nasienie. Ja raczej nie przestrzegam piatkowych postanowien o nie jedzeni miesa... Ale i tak wiekszosc czasu jem rybki, bo ja zdecydowanie wole je od miecha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i musze sie czymś pochawlić:) skonczylam swoja parce licencjacką!!!!!!!!!! Jeszcze M ją zeedytuje wg zaleceń uczelni i ide w sobote ja złozyć promotorowi do zatwierdzenia i czekam na datę obrony:) no chyba ze moj promotor znow cos wymysli lub cos mu sie nie spodoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to wielkie gratulacje! Teraz bedzie jeden sukces pociagal nastepny za soba! Praca, obrona, dzidzia!!!! SUPER! Pamietam jak na swojej obronie bylam tak zdenerwowana ze calkowicie zaschlo mi w gardle i zaczelam kaszlec i nie moglam przestac :D:D:D rozluzowalo to niezle atmosfere :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze sie obraonie jeszcze w tym semestrze , bo od nastepnegoo chce zaczac 2 letnie magisterskie ....wiec trzymajcie kciuki!!! I obys Dorka miala racje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam nadzieje ze te badania beda milowym krokiem i w koncu sie dwoiem o co chodzi. 1,5 roku staran to sporo , choć przyznam ze trochę ostatnio nabralam troszke innego nastawienia chyba dzięki mojemu M , bardziej optymistcznego ... choć to nie oznacza ze nie mam gorszych dni i dolków i ze nie jest mi smutno. Załuje ze na te badania nie poszliśmy wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda trzymam kciuki:) ale jestem pewna, ze jest i bedzie ok:) z badaniami i z praca:) Asia ja wczoraj gotowalam spaghetti:) nie mam zawsze za duzo czasu na gotowanie;) ale jak mam czas, to gotuje 3 dania na raz:P jestem w pracy i nie moge za duzo popisac...jutro za to nie bedzie tu pewnie nikogo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to super ze patrzysz na to wszystko z perspektywy teraz... to pomaga! Lepiej i latwiej sie zyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie pewnie jutro raczej nie bedzie bo bede od rana buszowac w roslinkach a pozniej jade do brata na obiad. Pewnie wroce wieczorkiem i maja do nas przyjsc znajomi.... Agi a co tam u Ciebie? Jak samopoczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko samopoczucie:) po pracy ide do pubu na urodizny znajomego z mezem, ale nei chce byc dlugo bo jutro pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Agi ale na pewno szybko zleci :D:D ja wlasnie namowilam ukochanego abysmy pojechali po drzewka dzis po pracy! Jeszcze godzinka i zmykam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemam ogrodka, wiec jesli chodzi o ogrod to mam to z glowy:p jeszcze godzina i pol i spadam z pracy...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po raz pierwszy mam moj wlasny ogrodek i jestem strasznie podekscytowana :D:D:D Ja mam niecala godzinke i wlasnie zamowilalm alkohol dla wszystkich wiec pracuje przepijajac winko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×