Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka Ty to masz dobrze w tej pracy :) My po badaniach , wyniki jutro . M był bradzo dzielny :) jestem z niego dumna bardzo. No i warunki w tej klinice bardzo dobre. Zastanawimy się nad konsultacją z lekarzem w tej właśnie klinice. Okzało się, ze niestety muszę dziś iść do pracy więć jutro bedziemy szaleć , bo pewnie wróce rano dopiero. Pozdrawiam wszystkie Kobitki!! no i malych Facecików z brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już w domku. Niestety znów musiałam wziąć laptopa do domu i będę dokańczas przepisywanie :( No, ale musi być gotowe na niedzielę, a jutro w pracy zapowiada się bardzo ciężki dzień. Na szczęście nie będę sama tylko z mężem. No i jutro przyjeżdża łóżko :) Buźka. lecę na kolację - dziś pomidorówka i zabieram się do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - to juz teraz musi byc z gorki :)trzymam kciuki kasia - jakie naklejki zamawialas??ja tez szukam jakis fajnych do pokoju od dzidzi,ale w sklepach nic ciekawego nie ma udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda super ze maz tak to dzielnie zniosł, wiedziałam ze bedzie dobrze, mam nadz ze wyniki tez beda oki :) bede sie odzywac jak bede w szkocji napewno :) ja zaczynam powoli pakowanie najwyzej pozniej sie odezwe a wczoraj spodkałam kolezanke i tak od słowa do słowa i wyszło ze ma pco i genetyczna cukrzyce, a nawet sie na to nie leczyła, stara sie juz rok , lekarz powiedział ze ma moze ze 2 owu na rok , cykle długie a jej jajniki wygladaja jak sitko , tragedia ale obie sie pocieszyłysmy bo ja jej opowiedziałam o sobie , podbudowałam ja troche :) kurcze poczułam sie lepiej po tej rozmowie ze nie tylko ja mam takie problemy , a nie tylko na około wszystkim sie udaje od razu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie dzis pospalam :))) mmmmmm.... chyba z 10 godzin i Maly nie kopal po zebrach, bardzo delikatny byl dla mamy :) Magda dobrze ze jestescie juz po tych stersujacych badanich, teraz tylko czekac na wyniki, choc wierze ze wszystko jest ok, i koncetrowac sie na czestych przytulankach.. Anna milego pakowania i zrelaksuj sie totalnie w pieknej Szkocji oczywiscie nie zapominajac o przytulankch, ale o reszcie masz zapomniec. Kaska i Aga nie pracowac zbyt ciezko dzisiaj a po pracy slodkiego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) jestem w pracy, nie mam za duzo pracy, ale musze tu byc;) Magda czekam na wiesci z wynikow, jestem pewna, ze beda ok.. Asia zazdroszcze Ci tylu godzin snu i ogolnie ogrodka, relaksu:) anna zycze udanych wakacji w sszkocji i pozytywnego testu, dawaj znac:) Dorka milej pracy w ogrodku:) jestem glodna i zmeczona bo bylam na imprezie wczoraj to tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendy na kafe to nuda starszna:p Magda no i jak>??? ok??? co wy porabiacie ludzie, ja musze pracowac:D spadam do domu wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! odebralismy dziś wyniki lecz za wiele one nam nie mówią... no może M troszkę , bo jest jakiś konkretny opis i po sprawdzeniu na necie nieciekawie to wygląda... umowilismy się na wtorek na 14.30 na wizyte u ginekologa w tej klinice . To miejsce wzbudza moje zaufanie. Na konsultacje idziemy razem. Oprócz tego pojde też do ginekologa do ktorego chodziłam dotychczas zeby skofrontować to co mi powiedzą. Do wtorku czas bedzie się wlókł nieubłaganie.... bardzo się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. magda trzymam kciuki, żeby jednak okazało się, że nie jest źle i można było działać dalej. Dobrze, że zrobiliście badania, bo wiadomo na czym się stoi i można zastosować odpowiednie leczenie. A ja wyglądam jak zombie :( Ten tydzień był straszny pod względem ilości pracy. Wczoraj było bardzo dużo studentów, było nas dwoje, a ledwo się wyrabialiśmy. Kolejki tworzyły się na kilkanaście osób i każdy z ważną, niecierpiącą zwłoki sprawą. Na 17.00 musieliśmy być w Warszawie - robiliśmy sobie sesję fotograficzną. Dziś znów zapierdziel w pracy. Teraz się uluźniło więc piszę do Was. Dziś nasza pierwsza rocznica ślubu, dostałam od męża śliczne kolczyki :) Zostałam też zaproszona na kolację, ale nie wiem, czy pojedziemy, bo oboje ledwo patrzymy na oczy, tacy jesteśmy padnięci. No, zobaczymy. Jeszcze 10 min i mogę zmykać do domku :) A jutro wieczorkiem wizyta u gina. Mam nadzieję, że to moje przepracowanie nie przyspiesza porodu i że szyjka jest długa i zamknięta, a maluch jech poczeka jeszcze minimu 2 tygodnie. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wyobrazam sobie jak czas bedzie Wam sie do wtorku dluzyl... Zycze by zapadly konkretne decyzje co do leczenia jesli bedzie w ogole potrzebne, i zebyscie na rezultaty nie musieli czekac zbyt dlugo.. Trzymajcie sie Kaska..duuuuuuzo milosci na kazdy nowy dzien malzenstwa. Daj znac po wizycie u gina jak tam synus sie miewa :) I oczywiscie staraj sie odpoczywac..... U mnie mily weekend z mezem.... choc musze lezec bo znowu skurczy dostalam i to co pol godzinki... oh te Maluszki pchaja sie na ten swiat za szybko cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wieczorowa pora! Przede wszystkim przesylam troszke ciepla Magdzie! Kochana dzialajcie i super za znalazlas klinike, ktorej ufasz! juz krok do przodu! Moze maz ma za malo czagos, wezmie jakies pastylki i bedzie po klopocie! Mam taka wielka nadzieje! jutro juz poniedzialek i zaraz bedzie wtorek! Powodzenia! Asia, mam nadzieje ze te skorcze to nic powaznego! Kasia samej milosci i szczescia w pierwsza rocznice! pieknie rok temu slub, zaraz dzidzia! cudna kolej! Agi mam nadzieje ze dzis juz wypoczelas po imprezowaniu :) Ja zalatany weekend! W sobote rano prace w ogrodku, potem rodzinny obiad i tak samo w niedziele! Dzis w UK jest dzien taty, wiec bylismy u tescia i byla siostra z dziecmi wiec sie z nimi nabawilam! Anna milego pakowania i koniecznie sie odzywaj! Ja dzis w nocy dostalam jakis skorczy prawego jajnika... normalnie az sie obudzilam i nie moglam zasnac :( i tak mnie tli ten bol caly dzien :( buziaczki dal wszystkich z mojego kwiecistego raju :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :D Ja jak ostatnio ciągle się obijam :p No, ale mam wymówkę - zalecenie lekarza :P:P:P Synuś mnie obudził o 4 rano dzisiaj, bo tak się kręcił łobuziak jeden :) Magda dobrze, że znalazłaś taką klinikę, wtorek już jutro i podejmą jakieś decyzje na pewno co do ewentualnego leczenia i będzie dobrze :) Kasia (co prawda nieco spóźniona) życzę Wam mnóstwa szczęścia i jeszcze więcej miłości :) 🌻 Dorcia to macie piękny ogródek za oknem :) Ależ ja bym chciała mieć domek z ogródkiem - uwielbiam kwiaty i chyba bym siedziała tam cały czas na zmianę z oglądaniem programów BBC o ogródkach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Polusia! To maly dal ci w kosc :D:D:D ALe mozesz sobie popludniowa drzemka urzadzic aby odespac :D:D:D:D:D Oj ja sie ciesze moim ogrodkiem jak dziecko! Siedzialam i podziwialam kwiatki i nasze drzewka! to taka moja wyciszajace oaza teraz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a Wy spać nie możecie :P:P Magduś będzie dobrze już jutro się wszystkiego dowiesz i szybko się dzidzia pojawi ❤️ Kasia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 🌻 Dorcia boli Cię jajnik 🌻 Polusia to masz 🌻 jak je lubisz :D:D:D ja wstałam o 4:30 bo mój mąż wyjeżdżał w trasę zrobiłam mu śniadanie no i o 5 wstała moja kochana córeczka była ze mną w sklepie po bułki i jak przyszliśmy chciałam ją położyć spać z powrotem a ona nic i tak od 5 już nie śpi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech tylko pokaze co kryje miedzy nozkami :D:D:D:D to juz bedzie trzecie podejscie :D:D:D:D no do trzech razy sztuka :) Magda, trzymam kciuki za jutro! Bedzie dobrze! A jajnik boli, ale ja i tak sie nastawiam ze ten cykl to byl odpoczynek dla nas, relaks i sie zabierzemy pozadnie w tym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziękuję kochane za życzenia :) Na kolację jednak nie pojechaliśmy, ale za to zrobiliśmy sobie wspólnie swój obiadek. Na deser były truskawki, arbuz i brzoskwinie. I wiecie co? Byłam tak wyczerpana, że padłam o 18. Usnęłam normalnie, a spanie w dzień zdarza mi się może raz na 10 lat :) Denerwuję się trochę dzisiejszą wizytą. Jednak od rana mam jakiegoś farta. Mąż wyjechał na pół dnia, deszczyk pada, a tu mój brat pod dom podjeżdża. Poprosiłam go o podwiezienie do szpitala po wyniki. Deszcz rozpadał się na dobre, ale pod szpitalem spotkałam koleżankę, która podrzuciła mnie do pracy :) Także jestem pół godz wcześniej, jem sobie śniadanko i popijam kawką. Wyniki mam całkiem ok - oprócz moczu, ale robiłam badania 2 dni po tym jak mnie ten pęcherz zaczął boleć więc nic dziwnego, że badanie wykazało bakterie. No, zmykam kończyć śniadanko. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia co ma być to będzie jak dzidzia ma być w tym cyklu to będzie a jak nie w tym to w następnym na pewno :D:D:D:D:D:D już powiedziałam maluszkowi że ma w środę rozłożyć nóżki i pokazać co tam też ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka faktycznie, że to już 3 podejście :P Może tym razem pokaże maluszek co ukrywa :P Ja właśnie zamówiłam Aleksowi kolejne śpioszki na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to super dzionek masz :D:D:D no i swietnie ze wyniki dobre! Nie ma czym sie martwic! Polusia a ty jak tak lezysz to to troche niebezpieczne... bo tylko wydajesz, wydajesz :D:D Sylwinka dokladnie tak! Kiedy ma byc to dzidzia bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia zamów mi też coś :P:P:P nie wszystkie dzieci lubią pokazywać co mają między nóżkami :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Magda trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę! Dorka to super znak ten ból jajnika :) fajnie by było jakbyś poszła w ślady Lolci :) Sylwinka mam nadzieję, że dowiesz się w srode jaka jest płeć maluszka :) a na którą masz wizytę? Kasiu wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) dużo miłości 👄 Polusia fajna taka pobudka ;) mnie mój codziennie o 6 kopie ale dziś chyba zaspał na tą pogodę :) i pospałam do 8 :D dla reszty buziaczki 👄 ja w weekend spotkałam się z koleżanką, która przyleciała z Ameryki na 2 tygodnie i przywiozła małemu 2 pary bucików, sandałki, pełno malutkich skarpeteczek i 8 par bodziaków :) super, zachwycaliśmy się z mężem bo to wszystkie takie malutkie :) a sandałki najlepsze ;) musze sama wybrać się na zakupy i pokupować jakieś ubranka jeszcze bo nic nie mam :O w czwartek przywiozą nam narożnik :) juz się nie umiem doczekać :) jaka u Was pogoda? bo u mnie leje że aż się nie chce wychodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis cieplutko i ma nawet wyjsc slonko :D:D:D Grazka takie male ciuszki sa przecudowne! Ja bez przerwy kupuje cos moje jeszcz nienarodzonej siostrzenicy :) Ostatnio nabylam taka dzinsowa spodniczke z przytwierdzonymi wielkimi gaciami na pieluche! No przeslodka! A moja mama kupila mini tenisowki! Cudne! No zobaczymy co ten cykl dla mnie trzyma w zanadrzu, ale nie chce sie na tym skupiac i o tym myslec. Jak najbardziej skupiam sie na wszystkim do okola, i przez to czas mi super uplywa a ten jajnik to tak bolal ze az sie obudzilam... wiec trudno bylo mi to zignorowac. Ale postanowilam zyc normalnie i moze zle, bo winka sie napije od czasu do czasu.... ale troszke! Ale juz nie moge ciagle zyc jakbym byla w ciazy te dwa tyg po owu... Przesle wam troszke slonka jak u mnie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jasne, że nie ma co się nastawiać, co ma być to bedzie. Ja jednak za wszystkie staraczki mocno kciuki trzymam i wiem ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia czytałam kiedyś, że przez te 2 tygodnie do momentu aż ma przyjść ewentualna @ to nie zaszkodzi winko, bo to jest jakoś wszystko dobrze zabezpieczone. A co do wydawania to faktycznie - nic tylko mi odłączyć neta, bo zbankrutujemy na te małe ciuszki :P Grażka ja już śpię na nowym narożniczku :D Śmialiśmy się, że ja specjalnie poszłam do szpitala, bo nie mieliśmy z piątku na sobotę łóżka :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×