Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grazka to chyba na wakacjach :D:D:D:D U mnie jest super, dzis jestem w swietnym humorze :) Mam nadzieje ze spedze sobie super wieczor i zakoncze szalenstwami w lozku :D:D:D Wczoraj robilam test owu i juz byl neg, no wiec super! chyba byla ladna owu, mam takie przeczucie! Fajnie bo dzieki testom poznalam swoje cialo i wiem co i jak! Ja teraz czekam dwa tyg, ale jakos tak spokojnie... mam nadzieje. Za 3 tyg mam slub i mam ochote sie wyszalec, wiec jak sie nie uda to chyba nie powinnam byc bardzo smutna! A ja mojej bratowej z pl przywiozlam cala walizke malych body! Cudne sa! Az nie chce ich jej oddac :D:D:D Nie ma pewnie co szalec, bo jak sie dzidzie urodza to wszyscy beda wam kupowac ubranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem! Pije kawunie - pycha i staram sie pracowac, ale slonko za oknem i juz mysle o weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z tego co pisała na topiku to dzisiaj chyba wraca :D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia oj będzie szaleć dzisiaj w łóżku okna będą pękać łóżko skrzypieć :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, prosze troche slonka oooo tylko nie zabierz mi calego! Mysle ze dzisiejsze szalenstwa to juz za pozno na dzidzie ale tak dla samej przyjemnosci! bo dosc mam serduchowania intensywnego w owu a potem odpoczynku... Ja zawsze lubilam spontanicznie, a teraz czasami jest mechanicznie... trzeba temu zaradzic! no wiec dzis robimy sobie we dwojke grila z winkiem w ogrodku... a potem swieczuszki w sypialni :D:D:D Bedzie romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Pranko zrobione i rozwieszone poki jeszcze slonce sie nie schowalo,bo z ta pogoda to tutaj co chwile inaczej.... Polusia lez duzo, bo jeszcze za wczesnie dla Twojego chlopaka, niech mu sie plucka ladnie rozwina..... Dorka, Ty sie na latasz na te sluby, kurcze wybawisz sie za caly rok :) Trzymam kciuki za ten cykl....... Kaska a Ty zwolnij troche, daj malemu odpoczac, kasa kasa, ale najwazniejsze Wasze zdrowie, wiec prosze sie wiecej relaksowac!! Ja mam juz wiele rzeczy kupionych, wozek, fotelik, lozeczko, kolyske i troche ubranek ale wszystko prawie w PL jeszcze, moze za tydzien- dwa bedzie u mnie :)) Sylwinka juz nie moge sie doczekac Twojej wizyty u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmiany w tabelce bo zaczelismy 30 tydzien :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............21.........22.10.2009.............3 0........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ty jak moja bratowa ma wszystko ale wiekszosc w pl :) Wozek juz przewiozla - to byl prezent od moich rodzicow, ja jej teraz przywiozlam ubranka, to po malutkiej kuzyneczce i jeszcze ma poscielki, kocyki, zabawki itp do przewiezienia :D:D:D Lozeczko kupili juz, podobno jakas super strone int maja gdzie wszystko jest prawie za polowe ceny i dostarczaja w przeciagu kilku dni :) Korzystaj ze slonka, no i podobno caly weekend ma byc calkiem ladny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............22.........22.10.2009.............30........Dawid tabelkowo sie zrobilo :) sami chlopcy narazie :),sylwinka w samym srodku ciekawe czy bedzie mala ksiezniczka czy chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie dziewczynka to dopiero będzie miała duży wybór w chłopakach :D:D:D:D:D:D:D:D wiecie jak leżałam z Madzią po porodzie w szpitalu i Madzia była na noworodkowym to leżało 6 dzieciaczków 5 dziewczynek i jeden chłopczyk położne się śmiały że takiemu to dobrze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiesznie ze same chlopaki! No musi byc jakas ksiezniczka! No i dawno nikt do tabelki nie dolaczyl :( Oj musimy sie zabrac do pracy :D:D:D:D Anna no blisko siebie mamy terminy... Koniecznie odwiedzaj nas ze szkocji bo oszalejemy tu z ciekawosci!!!!! juz chce do domku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ty bedziesz miala chlopca, a Dorka przelamie zla passe u staraczek i bedzie miala dziewczynke. Juz zdecydowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - u Ciebie teoria za dziewczynka przemawia pod tym wzgledem ze za dlugo cos sie chowa,przewaznie trudniej okreslic plec jak dziewczynka jest, ale z drugiej strony te ogorki co zajadalas i ze malo przytylas to by na chlopca sie sklanialo hmmm no ale na dwoje babka wrozyla hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mi twoj scenariusz bardzo odpowiada! Jej zrobilam sobie tak mocna kawe ze mnie teraz brzuch pobolewa :( Zawsze cos durnego wmysle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri moj chlopak pokazl co ma dopiero w polowie 7 miesiaca, bo wczesniej krecil sie za duzo i ciagle miedzy nozkami byla pepowina, tez sobie zabawy wymysla :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy wszystkie to byscie tylko dzieciom swoim miedzy nozki zagladaly :D:D:D:D Ja nadal nie wiem czy bym chciala znac plec.... jak nie jestem w ciazy to mysle ze tak, ale jak bylam ta chwilke to myslalam odwrotnie i wolalam miec niespodzianke... Ciekawe co mnie najdzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie :):) ja wczoraj wieczorem wróciłam wykonczona 7 godzinną jazdą samochodem, ale było warto odwiedzić te strony Polski :D Było cudnie, wieś licząca 40 mieszkańców, pełno lasów, zieleni, do najbliższego sklepu 30 kilometrów, inny świat normalnie! Jeden dzień miałam do bani bo mąż wyszedł w góry na Tarnicę a ja nie mogłam i popłakałam sobie w pokoju :( ale za to Igorek tak się rozruszał, że aż mąż robił wielkie oczy że tak mi brzuch podskakuje ;) Dzisiaj rano pojechałam na badanie glukozy :O nawet da się wypić ale mi po słodkim zawsze niedobrze, całe szczęście mąż był ze mną i jakoś dałam rade. Teraz zabieram się za sprzątanie i pranie :) Asiu wiedziałam, że bedzie chłopczyk :):):) Gratulacje! Polusia leż ile się da, by nie urodzić za wcześnie, bedzie dobrze! Kasiu zwolnij troszkę, podziwiam Cię, że tak żyjesz na wysokich obrotach ;) Sylwinka bedzie chłopak u Ciebie :) nie umiem doczekać się kiedy wpiszesz płeć do tabelki :D Dorka jak ładnie, że owulacja się pojawiła :) super, trzymam kciuki za Ciebie, Anne, Magde :) Mery, Suri i dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........23..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............22.........22.10.2009.............3 0........Dawid to i ja zmienię tabelkę bo we wtorek mnie nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawię pranie i zmykam z mężem posiedziec w ogródku :) Miłego dnia Wam życzę :):) może jeszcze dzisiaj bede ale nie obiecuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia w razie czego on już \"jest zabezpieczony\" jak to powiedział mój lekarz na taką ewentualność po tych zastrzykach. No ale lepiej niech sobie siedzi grzecznie :) Wiecie co - jak zobaczyłam na USG w piątek, że on już ma 2290 g to sobie pomyślałam, że jednak będzie większy. Ale położna mi mówiła w szpitalu, ze to wszystko jest w gruncie rzeczy orientacyjne i może być różnica nawet 400g! Grażka to sobie odpoczęliście super :) My myśleliśmy o jakimś wyjeździe na weekend, ale teraz to nie ma szans. Dorcia ja zawsze chciałam wiedzieć co się tam kryje ;) A że Aleks taki nieskromny to inna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka witamy! Super ze juz do nas wrocilas! Fajnie ze sobie odpoczelas :D:D:D Polusia Aleks juz nie moze sie doczekac aby was poznac i wszystkie ciotki, ale niech az tak sie nie spieszy! Jeszcze sie z nami nabedzie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ma chłopak wybór na lipiec dat :D Mój tata się śmiał, że ten kto będzie miał urodziny albo imieniny najbliżej urodzin małego to stawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia super by bylo jakkby Maly urodzil sie w Twoje urodzinki :) Najlepszy prezent na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewuszki. Widzicie? Robię sobie przerwy :) Na szczęście nie ma wiele osób, które przychodzą dziś do sklepu więc mogę w miarę płynnie sobie przepisywać tą pracę. Fotelik samochodowy oczywiście kupujemy. Tzn niby już mamy, ale coś mało stabilny jest w naszym aucie i myślimy nad innym. Polusia śpioszki rewelacja :) Korzystając z przerwy zjem sobie śledziki w sosie słodko kwaśnym i zapiję kawką :D Przyszły mi właśnie naklejki na ścianę nad łóżeczko :) A dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wiesz to są zboczone baby lubią tylko między nóżki zaglądać ;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D oczywiście żartuje :P:P Grażka fajnie że wróciłaś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie co do fotelików to w niektórych szpitalach jest wprowadzone że jak nie masz fotelika to dziecka nie wydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×