Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

to mamy podobne gusta bo mi tez najbardziej narazie wyspa sie podoba :) tego szczerbatego pirata moze by sie dzidzia bala a ten ostatni za malo wesoly,ale jeszcze bede szperac w necie bo naprawde super sa rzeczy dla malenstw, az samemu sie ma ochote bawic w takim pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kasia,tez uwazam ze dopoki sie dobrze czujesz to ok jest, M mi zawsze mowi ze kiedys to kobiety do 9 m-ca pracowaly i na polu rodzily a dzieci byly zdrowe, za duzo tez dmuchac nie mozna na ciaze, najlepiej tak posrodku troche pracy troche odpoczynku hihi nie wiem skad on wzial ta teorie z polem, ale cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mówisz Suri. Ja od początku nie traktuję ciąży jak choroby, co z resztą widzicie, ale nie ukrywajmy - przesadziłam ostatnimi czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, to teraz zwolnisz i bedzie super! Moja bratowa dw tyg przed terminem przestaje pracowac i lata codziennie na 8.30 rano i caly etap pracuje! Mowi ze skoro sie dobrze czuje to po co ma w domu siedziec! Jedno co Kasia to jak jestes juz w domu to powinnas wypoczywac! Ale juz nie czytaj co dziewczyny pisza, bo tylko niepotrzebnie sie denerwujesz! A mi wlasnie do pracy dostarczyli sukienke, ktora zakupilam w piatek.. nie wiem co myslalam jak ja kupowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie było jak odpoczywać. Serio. Teraz sobie odbiję i zamierzam porządnie wypocząć. Oby tylko lekarz miał dziś dobre wieści dla mnie. A czytam tamto forum, bo stare znajome sprzed roku (na topiku ślubnym rozmawiamy). Dwie z nich mają termin 2 tygodnie przede mną i po prostu mają objawy. A jak czytam to, to zaczynam mieć je też. Normalnie szaleć zaczynam :) Jeszcze 2,5 godz i zmykam. Fajny dziś dzień jakiś mam. Mało klientów, piszę z Wami, piszę pracę, robię przerwy. Tak to mogę pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i jeszcze lepszy bedzie jak wyjdziesz od lekarza z dobrymi wiesciami :D:D:D:D Dobra sukienke mi przyslali, ale wygladala znacznie lepiej na zdjeciu :( zobacze jak dzis przymierze :D:D:D Ciekawe jak Asia sie czuje, bo miala ostatnio jakies skorcze... Mam nadzieje ze juz jej nie mecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów jestem :) odebrałam wyniki glukozy i na czczo miałam 90 a po wypiciu 91, to dobrze? reszta wyników na moje oko chyba dobre, tylko nie wiem co z glukozą :O po drodze kupiłam śpiochy dla Igorka :D i moja znajoma ma mi pod koniec tyg jeszcze różne przywiezc z hurtowni wiec narazie na allegro nie kupuję bo ta sama cena a po co za przesyłkę płacić :) dziewczyny fajne te naklejki, ja tez kupuję takie ale jeszcze nie mam wybranych, najpierw musze mebelki kupic i wtedy pomysle :) Kasia super, że zwolniłaś :) a lekarzem sie nie denerwuj bo bedzie dobrze i tylko wyjdziesz spokojniejsza od niego :) Dorka jaka ta sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie da sie przeslac linka dokladnie do sukienki... trzeba ja poszukac. Jak wam sie chce to prosze: http://xml.riverisland.com/flash/content.php musicie wybrac women, dresses, going out dresses i to jest piata - rozowa z naszytymi kwiatkami... no i w sumie nie wiem czy mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lato super sukienka :) w domu przymierzysz a chlopakowi napewno sie spodoba :) grazka - u mnie norma do 90 jest naczczo ale jak ma byc po glukozie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jeśli to taka różowa na jedno ramię to u mnie wyświetla się jako szósta - już na drugiej stronie. Dla mnie ładna i choć lubię różowy kolor, to chyba bym się nie odważyła takiej założyć :) Grażka u mnie norma jest 70-110mg%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia na jedno ramie z naszytymi kwiatkami :) Ja lubie czasami takie troche inne sukienki... mysle sobie ze fajnie bedzie wygladalo do opalonego ciala... No zobacze, mam miesiac na oddanie jak zmienie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na seke w sklepie, kupilam sobie orzeszki w czekoladzie i tak sie nimi najadlam ze mi teraz nie dobrze :( czemu ja musze byc takim lakomczuchem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glukoza w każdym laboratorium ma inne normy z tego co widać :) Przy badaniu np morfologii ważne jest też w jakich jednostkach go mieżą. Może i tu tak jest. Dlatego podałam normy wraz z jednostkami w moim laboratirum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Dorka. Jakbyś się z nami podzieliła, a nie sama zjadła wszystkie to byś się dobrze czuła :P I przy okazji: STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........35.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........23..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............22.........22.10.2009.............3 0........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie uciekłyście wszystkie? Ja już tylko godzinkę. Mam nadzieję, że mąż się wyrobi i zdąży wrócić, bo na piechotę 3km iść nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, doczytałam teraz że norma u mnie to 80-120 :) Mam jeszcze do ciężarnych pytanie czy chodzicie do szkoły rodzenia? Dorka sukienka ładna, super bedziesz wyglądac:) zmykam już, bede jutro 🌻 Kasiu co do ubranek to ja też duzo nie kupuje bo większość dostanę od mojej siostry po córeczce z tym że uniwersalne kolory i od szwagierki po synu. Nawet fotelika do samochodu nie kupuję bo też od siostry pozycze bo Emilka już wyrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........35.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........23..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............22.........22.10.2009.............3 0........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak jak myślałam @ przyszła jak w zegarku... dziś mąż odebrał wyniki nasienia. wg norm w internecie ma wszystko OK a wręcz ponad normę... przed badaniami był tak zdygany ze ho ho... a po odebraniu wynikow chodzi dumny jak paw :D ilościowo ma ponad normę.. jakościowo też... resztę wynikow musi lekarz ocenić.. ale jestem dobrej myśli :D :D tylko czemu gdy obydwoje jestesmy zdrowi nadal nic....? teraz zastanawiam sie czy nie mam wrogiego sluzu albo jakichs przeciwcial.. zostało mi tylko to albo hsg.. ale jeszcze dam sobie czas.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia to super wiesci! Ja mysle ze u Ciebie to psychika moze duzo dzialac... wiesz ze przeciez mozecie miec dzidzie bo sie raz udalo... Zdrowe pary nawet do roku moga sie starac a jak jeszcze wywieramy na sobie straszna presje to cialo sie buntuje... tak mysle! Najwazniejsze ze jestescie oboje zdrowi! A gdzie Kasia? Czekamy na sprawozdanie od lekarza! No i Asia, wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Dorcia jak samopoczucie :D Tosia Samosia najważniejsze że badania są ok uda Wam się wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia szybko nam tu pisz co lekarz powiedział? ja dopiero wstałam i jem sniadanie :) wlasnie co z Asią? Mam nadzieję, że wszystko ok. Dorka i jak sukienka po przymierzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja super! Wczoraj wzielo mnie na sprzatanie i normalnie nie mogalm sie powstrzymac, wszedzie ze szmata latalam :) u nas dzis prawie lato wiec az chce sie zyc! A jak u Ciebie? Co madzia nowego wymyslila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×