Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No mam nadzieje :D:D:D:D Na prawde nie jest mi jakos smutno, chyba bo bede mogla sie na prawde wyszalec na weselu!!! juz sie nie moge doczekac, a pozniej zabierzemy sie do dzialania! W sumie to i tak sie nie nastawialam na ten cykl , bo w sumie lekarz zalecil miesiac przerwy... najwyrazniej tak mialo byc :) No gdzie jest anna aby nam tu wszystko opisywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia przykro mi, że się nie udało, ale może organizm wie lepiej kiedy dzidzia ma się zadomowić? Dobrze, że masz takie fajne podejście i chłopak Cię wspiera :) Anna gratuluję :) Strasznie się cieszę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem od owu mienło 22 dni dzis , jak bede wu gina to bedzie 27 dni po owu wiec 4 tydz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam rano do lazienki bałam sie nawet nie patrzyłam na test tak jak zwykle bo sie tak bałam , potem sie odwracam a tu II krechy , no to za test i meza budze , wstan , wstan musze ci cos pokazac zaspany pyta co to znacza II krechy :) mowie ze sie udało a on w szoku i sie smieje , jeszcze chyba do konca nie uwierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem zaczął sie wygłupiac i mowic do swojego "małego" spisałes sie stary :) wtedy juz myslałam ze padne ze smiechu :) patrzyłam na test jak głupia i jeszcze chodze do szuflady i wyciagam bo nie wierze powiedziałam mamie ona ma nikomu nie mowic jeszcze :) popłakałam sie jak jej mowiłam :) dzisiaj ide do mojej najlepszej kolezanki ktora 3 dni temu urodziła tak czekała na moje II krechy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna to cudnie!!! super! Faceci sa smieszni, bo nan prawde sie nie znaja na testach itp. Moj sie pytal wczoraj skad bedzie wiedzial ze jest poz? a ja mialam taki z napisami - powiedzialam ze ma poprostu przeczytac co jest napisane :) nawet nastawil minutnik, aby odczekac 3 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz sie smiał ze linie lotnicze zrobilismy z balona bo mielismy pasarzera na gape :) wiecie co jeszcze nie wierze i chyba nie uwierze do poki lekarz mi nie potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - fajnie sie czyta zawsze o reakcji facetow :) mi tez gin potwierdzil w 5 tyg ciaze wczoraj dalam sie zlamac i chyba tanszy ekspres kupimy,ktory wam sie najbardziej podoba? http://www.neo24.pl/index.php?target=products&&&product_id=-9052832&&&aff_id=101372 http://www.2w1.pl/produkt-saeco-via-veneto-de-luxe-black--4862.html http://moderni.pl/show.php?id=598&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-07&utm_content=598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna to niezly ten Twoj maz!!! przyczep sobie test do paska i bedziesz mogla ciagle na niego zerkac :D:D:D jak przypadkiem zapomnisz to szybko sobie przypomnisz :D:D:D:D Anna a co mama na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, pierwszy ma najciekawszy ksztalt - bardzo nowoczesny, ja takie lubie. Zawsze to duza ozdoba w kuchni! Anna maz pewnie jak paw dumny teraz chodzi! W koncu sie tez napracowal :D:D:D:D Super ze przyjaciolka wlasnie urodzila a ty w ciazy, bedzie mogla ci przekazac wiedze i doswiadczenie swierzo upieczonej mamy :D:D:D No i ciuszki jak jej dzidzia wyrosnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilismy ten pierwszy,srebrno - brazowy :) dorka jak co to informuj czy @ jest,ja dalej wierze ze nie przyjdzie :) ide na zakupy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania :D:D:D:D:D:D:D fajny tekst z tym małym :D:D:D:D:D:D:D:D:D mój to zawsze mi powtarzał że na pewno jestem w ciąży bo ślepakami nie strzela :P to jak pójdziesz do lekarza to będzie 5 tydz jak dobrze liczę :) Dorcia ja musiałam odejść od kompa bo musiałam lecieć do sklepu jak poszłam do sklepu tam stało pięć ludzi przede mną i mi się tak nie dobrze zrobiło że myślałam że padnę i jeszcze w dodatku zaczęło mnie mdlić ale jakoś dotarłam do domu z powrotem i poleżałam sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej aska dziękuję za obszerną odpowiedź. Czyli mam czekać na skurcze i to one są tak naprawdę zwiastunem porodu u każdej kobiety. Tak podpytuję, bo tak jak pisałam mam kilka objawów, które podobno występują przed porodem i nie wiem czy mogę wg nich wyliczyć sobie mniej więcej kiedy poród nastąpi, ale wychodzi na to, że u jednej może być tak, u innej tak. Jedna kobieta będzie chodziła z rozwarciem kilka tygodni, a u innej nastąpi to dopiero przed porodem. No nic, czekam więc :) Dorka przykro mi, że tak wyszło. Może naprawdę organizm potrzebuje odpoczynki i w następnym miesiącu już się uda. Boćka trzymaj do skutku :) Grażka wagą się nie martw. Zrzucimy wszystko w mgnieniu oka :) anna GRATULACJE!!! Witam w gronie ciężarówek :) A reakcja męża rewelacyjna :D I dla całej reszty rabatka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE ANNA, bardzo bardzo radosna nowina :) Anna skoro dzis jest 22 dni po owulacji to jestes juz w piatym tygodniu :) bo musisz dodac do 22 dni 14dni i wtedy otrzymujesz ilsc tyg ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach i znów siedzę z nogami w zimnej wodzie :( mam trochę popuchnięte i strasznie mnie to wkurza. no cóż chyba bede musiała się przyzwyczaić - taki urok ciąży :) kupiłam malinki i arbuza :) siedze i się zajadam :) miałam dzisiaj posprzątać ale daruje sobie. cały dzień bede się lenić :D Kasia jasne, że wszystko zrzucimy po porodzie :) ja się cieszę że tyję bo wiem że dzidzia zdrowo rośnie :) moja siostra przytyła 12 kg w ciąży a ze szpitala już wyszła chuda jak przed ciążą :) a jak bedzie jakiś problem to kupię sobie rowerek i bede ćwiczyć między karmieniem, przewijaniem itp :) jak narazie to wszystko poszło mi w brzuszek więc tyle dobrze :) Dorka chyba za późno podarowałam Ci boćka :( ale nie martw się on przyniesie Ci dzidzie w następnym miesiącu :) tylko teraz niech ta @ przyjdzie szybko jak już ma przyjść a najlepiej jakby testy się pomyliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna bedzie juz w 6tyg jak pojdzie do lekarza wiec bez problemu potwierdzi ciaze :) A mowilam ze to Twoje ospanie to ciaza a nie zmeczenie podroza :) u mnie bylo identycznie :) Najwazniejsze ze zla passa przerwana na kafe i teraz sie bedzie ladnie rozrastac tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male zmiany w tabelce, bo dzis 32 tydzien zaczelismy :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........36.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........34........07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........31........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......28........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25.........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........25..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............24.........22.10.2009............30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male zmiany w tabelce, bo dzis 32 tydzien zaczelismy NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........36.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........34........07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........31........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......29........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25.........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........25..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............24.........22.10.2009............30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka kiedy przylatuja Twoi znajomi z Australii, w ten weekend o ile dobrze pamietam?? Jakie wiec plany?? A 10 lipca jak polecisz do PL to prosze pamietaj o jagodziance dla mnie :)) tak o niej marze kazdego ranka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie mam kiedy zaglądać, bo próbuję się uczyć choć nie wiem czy pójdę jeszcze na ten egzamin. Z jednej strony chciałabym iść, bo może zdam i będzie spokój. Ale z drugiej czuję się tak średnio na siłach, a mam w końcu L4. Tyle, że wtedy czeka mnie wrzesień... No nic zobaczymy, egzam o 16 dopiero. I zmiana w tabelce, bo dzisiaj zaczynamy 36 tydzień. NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........36.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........35........07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........31........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......29........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25.........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........25..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............24.........22.10.2009............30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI smieszna optymistka jestes :):) ale na pewno sie nei udalo... ale tak na prawde strasznie sie nie staralismy.. nie jest mi strasznie smutno, bo Anna jest w ciazy i ja sie tym ciesze! Uda sie w nastepnym cyklu! Pojde na monitoring i bedzie super! niech juz tylko ta durna @ przyhodzi bo nie chce mi sie na nia wiekami czekac... Eskspers super! Sylwinka biedulko, to mialas niezle przeboje! Mam nadzieje ze juz lepiej! Grazna bociek przyniesie szczescie w nastepnym cyklu :) Na pewno sie przyda i nikomu go na razie nie oddam :D:D:D Zaraz ide na lunch z dziewczynami i bede pewnie za jakies 2h :) najem sie kurczaczka i frytek :D:D:D Dzieki dziewczyny za wsparcie! Na prawde pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja Cię naprawdę lubię jesteś świetna bo zawsze się pytasz nas ciężarne o samopoczucie i zawsze się cieszysz jak dziewczyną sie udaje zajść naprawdę jesteś Wielka 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia smacznego :) Polusia biedulko Ty znów nad książkami ;) jak czujesz się na siłach to idz na egzamin, może akurat się uda a jak nie to we wrześniu na spokojnie zdasz :) a z czego dzis masz ten egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×