Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Agi to Twoja decyzja i nikt nie ma prawa komentować :) Cieszę się, że napisałaś, bo nie będziemy się martwić :) Dorcia pyszna taka kawa jest :) ten ekspres co moi rodzice mają też ma młynek do kawy. Mieli taką pyszną ostatnio -orzechową i to była jedyna kawa, którą mogłam wypić bez rewolucji w żołądku :P Już prawie 12, a ja zamiast się uczyć drzemię sobie, nie mam siły jakoś dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka pewnie wcina banany i nie chce sie podzielic!!! Asia tez mi sie wydaje ze dla mezczyzn to jest pewnie bardziej przydatne niz dla kobiet, pewnie czuja sie w jakis sposob przygotowani! Super ze mezus tak sie interesowal :)) A te prania w tym upale to wam w chwile poschna! Ja wczoraj pralam wszystkie reczniki! Dwie godzinki i suchutkie i pachna swierzym powietrzem! Uwilbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia moze przeloz ten egzamin.... po co masz sie stresowac! Ja walsnie po kazdej wypitej kawce mam straszne rewolucje ostatnio :( ale i tak pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę co mi powie lekarz dzisiaj, ale chyba sobie daruję teraz i zaliczę ten przedmiot we wrześniu - w sumie i tak to będzie pierwszy termin wtedy. Dorcia jak tak miałam od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia pewnie przeloz sobie na wrzesien! Co sie bedziesz teraz stresowac! lepiej skoncentruj swoja uwage na tym abys odpoczywala i sie przygotowywala do nadejscia synka!!! Mi kawka bardzo smakuje, ale mnie goni :( Poczekamy do jutra i zobaczymy! Ale tak sobie wlasnie mysle ze mam tak super weekend i nastepne dwa tyg ze nawet jak nie bedzie pozytywny test to nie bede miala czasu sie nad soba uzalac i sie smucic! Juz sie nie moge doczekac niedzieli jak zobacze moich przyjaciol, ktorych nie widzialam 2 lata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie Ci się fajny weekend szykuje :) Fajnie tak spotkać się ze dawno nie widzianymi znajomymi :) Ale i tak czekam na wiadomości od Ciebie ;) Mnie się szykuje sekretny baby shower :P Moja siostra mnie zaprosiła na sobotę i powiedziała, że mój mąż z jej chłopakiem mają iść na piwko :P A na pewno 2 koleżanki zaprosiła ;) Zobaczymy czy mnie intuicja nie myli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj podejrzliwa jestes Polusia! Ja taka niespodzianke zorganizowalam bratowej kilka tyg temu! Nic sie nie spodziewala i zaniemowila jak weszla do mnie do salonu, bo wszystkie jej kolezanki juz byly i super wszystko ustroilysmy! Fajne mialysmy gry i zabawy! Polusia to super! bedziecie sobie plotkowac i milo spedzac czas! Ja bede miala jeszcze jeden, bo moja przyjaciolka jest w ciazy i tez bede jej organizowac niespodzianke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już :P od rana nie miałam ochoty wchodzić na kaffe :) Dorcia i Ania dobrze że tych wstrętnych @ nie ma i przez 9 miesięcy ich nie będzie :) na szczęście ja nie mam żadnych skurczy łydek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Dziś czuję się lepiej. Co prawda dalej jest gorąco i duszno, ale maluch się uspokoił, no i to żebro mnie nie boli aż tak. Schylać się jednak nie mogę, bo mały ma chyba obie nogi pod moimi żebrami, bo boli strasznie. Na noc wzięłam wczoraj nospę i jakoś dałam radę :) Ze sprzątaniem prawie nic nie wyszło, bo glazurnik oznajmił, że będzie musiał jeszcze podkuć schody i będzie się kurzyło. Poprosiłam mamę, żeby umyła więc lodówkę chociaż, bo mąż ją podłączył więc warto żeby już czysta była. Wzięła się jeszcze za zmywarkę i z grubsza okno. Ja siedziałam na stołeczku i się przyglądałam. Poszłam też wcześniej spać więc odpoczęłam sobie. Suri expresu nie polecę bo nie mam. Polusia trzymaj się. Ja też się słabo czuję w te upalne dni, ale o tym już chyba wszyscy wiedzą, bo marudzę Wam niemiłosiernie :) Daj znać koniecznie po wizycie u gina. Ja też miałam mieć baby shower, ale nic z tego nie wyjdzie bo mieliśmy się spotkać u nas przed porodem. Ale na takie warunki ich nie zaproszę :( Dorka, anna nadal mam kciuki zaciśnięte :) grażka ja biorę Asmag 3x 1 tabletka. Pomaga. Jeśli jednak bieżesz też żelazo to należy zrobić przerwę ok 3 godz pomiędzy tymi tabletkami. Magnez spowalnia, czy tam blokuje wchłanianie się żelaza. aska fajnie, że będziesz chodzić do szkoły rodzenia. Chociaż znajomości nałapiesz, a i mąż ma uciechę :) agi - wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a to czemu? Wszystko jest OK? Dobrze sie czujesz? Kasia ciesze sie ze juz lepiej i nicpon juz tak nie uciska, ale pewnie z dnia na dzien bedzie ciezej i juz nie bedziecie mogly sie doczekac aby urodzic! A ja nie moge sie doczekac razem z wami! Kasia zrobisz baby shower jak juz sie urodzi! Tez bedzie super - w polaczeniu z parapetowka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty ekspert jesteś Dorcia ;) Fajnie faktycznie, trochę się odstresuje i pośmieje :) Sylwinka :) Już myślałam, że Cię ten bocian porwał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to dobrze, że lepiej się czujesz :) Eh te upały nas wykończą... Dobrze, że Wiktorek się uspokoił i nie męczy mamusi ;) Za to Aleks dzisiaj daje popis :P Tak się przedtem wiercił, że nie wiem. Myślałam, że wyjdzie przez skórę normalnie :P Aż mnie potem brzuch bolał. Postaram się dzisiaj dać znać co mi powiedział lekarz, ale nie wiem czy się dopcham do kompika, bo mój M. kończy jakiś projekt na uczelnie. Jak nie to z samego rana Wam napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam na lunch, umieram z glodu! Ide z dziewczynami z pracy na curry i posiedziec w slonku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow wszystkie spia? :D:D:D Ja sie tak najadlam ze sie nie moge teraz ruszac :D anna jak tam humorek i nastroj przed jutrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wszystko jest ok dobrze się czuje :) Polusia to by musiał być mega bocian żeby mnie porwać :D ale jest przywiązany cały czas dopóki na teście nie pokażą się dwie kreski :P Aga wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w domu na godzinkę. Odpoczęłam troszkę, a mąż pojechał po nowy brodzik (pierwszy uszkodzony). Komisyjnie rozpakowali ten nowy i??? uszkodzony również :) Normalnie nie wiem co im zrobię jak trzeci też uszkodzony przyjdzie wrrrr Idę xerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dorka mieszane uczucia mam :/ tak sobie mysle a jak bedzie 1 krecha to co , boje sie tego .. biore ta luteine i jak nie jestem w ciazy to ona wywołuje @ ost lekarz mowił ze mam brac 5 dni i potem test wiec jak jutro wyjdzie jedna krecha , to biore luteine dalej i w niedziele testuje znowu a ty jak tam ?masz przeczucia >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co chwile tez jestem glodna a nie mam sil juz do sklepu isc po cos ,mieszkanie wysprzadtalam i oklaplam :p jakies pierogi z wisniami bym zjadla,tylko nie ma mi kto zrobic :( łeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz to mogę Ci kompot podać z truskawek i porzeczek :P:P a pierogi mam ale ze serem :D:D:D Aniu będzie dobrze i będą dwie kreski zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze tyle nie jesz bo przynajmniej gruba nie bedziesz a jaaaaaa ,wlasnie sie wazylam i mam 65kg przy wzroscie 165,przytylam juz 6kg dzisiaj taka glodna chodze ze nawet tego bociana bym zjadla ktory kolo Ciebie latal :p ale wtedy dorka by miala do mnie pretensje hihiih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos rozdaje pierogi??? Ja tez poprosze! Zjem wszystkie, bo uwielbiam! Niewazne z czym!!! anna ja tez mam mieszane uczucia, ale jestem pelna nadzieji! U mnie moze byc przesuniecie po poronieniu... ale w sumie biore duhpaston na wywolanie @! Trudno jak bedzie jedna kreska, to znaczy ze bede miala kolejny upojny cykl! Postanowialm sie nie zalamywac... zobaczymy... anna a masz jakies inne jeszcze objawy? Trzymam mocno za Ciebie! Kasia biedulo, chlopaki sie najezdza a ty nadenerwujesz z tym brodzikiem! Suri znalazlas maszyne do kawy ktora chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie mojego bociana nigdy nie dostaniesz jedynie możesz na niego popatrzeć i go pogłaskać :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D przecież Ty chuda i śliczna jesteś :) Dorcia oddaj stronkę a dostaniesz pierogi :D:D:D:D:D:D:D:D:D macie i jedzcie (_____________________________________________) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę pierogi. \"ze srem\", albo z czymś innym :D No ten brodzik to już naprawdę dał nam w kość. Wagą proszę się nie przejmować, ja też sporo przytyłam patrząc na wagę, chociaż każdy mówi, że tylko brzuszek mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×