Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

czesc grazka :) ja tez juz nie spie,normalnie z kurami teraz przyszlo mi wstawac :p kawe wlasnie pije na obudzenie ale srednio mi cos smakuje bo taka zwykla sypana , macie jakis godny polecenia ekspres cisnieniowy??? bo juz od dawna sie z M przymierzamy do kupna i nie mozemy sie zdecydowac,za duzy wybor no i czekam na wiadomosc o II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, Grażka 🖐️ Ja jem śniadanko właśnie, więc herbatkę chętnie :p Dzisiaj sobie pospałam trochę, bo wczoraj wieczorkiem jakoś nienajlepiej się poczułam :( Jakoś tak niesamowicie słabo mi było, że nie wiem. Tak nie do końća przeszło, ale muszę się zebrać w sobie bo na 16 jadę do gina... Chyba ta pogoda mi nie służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to witaj w klubie z tym wstawaniem ;) kurcze ale duchota dzisiaj, dobrze że obiad mam zrobiony bo został z wczoraj ;) Polusia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........36.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........34........07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........30........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......28........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25.........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........25..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............24.........22.10.2009............30 ........Dawid ja o dziwo lepiej sie czuje nawet w taki upal niz jak deszcze byly,przynajmniej po scianach nie chodze i wiecej energii mam ;) tylko po 22 zasypiam jakbym conajmniej caly dzien po gorach chodzila ;) dorka,anna - chyba slysze krzyk waszej radosci :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia - daj sobie stopy do miski z zimna woda, ja sie poczulam jak nowonarodzona jak mi slabo bylo w te deszczowe dni,jakos krazenie sie poprawia wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to pogoda taka jak u mnie. Ja na razie nawet nie myślę o obiedzie... Nie mam siły jakoś. Moja siostra coś kombinuje w sobote, bo mówi mi wczoraj, że mam przyjechać do nich koło 17-18. Ja się pytam po co, a ona, że się dowiem w sobotę. A do koleżanki powiedziała, że porozmawiają później :P Tak coś myślę, że ona chce "baby shower" zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ranne ptaszki!!! Dolaczam sie do kawki i herbatki! Ja wcinam platki z malinami i truskawkami! Pycha! Testu jeszcze nie ma, ale co najwazniejsze @ tez nie :D:D:D Ale cicho, nic nie mowcie, bo moze gdzies nas uslyszec... Powiedzialam wczoraj ukochanemu ze sie spoznia.... strasznie sie ucieszyl, ale powiedzial zebysmy sie nie ekscytowali i razem bedziemy testowac w pt rano... Polusia odpoczywaj kochana w takim upale! Super ze dzis wizyte masz, pewnie wszystko juz ci powie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak dobrze że jej nie ma ;););) Dorka to jutro już z samego rana czekamy na dobre wiadomości ;) mój Igorek czeka na kolegę lub koleżankę :) Suri co do ekspresu to ja nie pomogę bo nie mamy ;) o 12 przyjedzie do mnie siostra :) jak ja lubię jak one przyjezdzają bo wtedy dzień taki lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorka moze nasz @ wybrały sie razem na wakcaje, jak byłam w szkocji to @ miały blizej do siebie ;) u mnie tez nie ma , ale tez nie testowałam , dzis rano troszke bardziej mam piersi wrazliwe, ale upławy dalej mam przezroczyste , no i oczywiscie nadzieje wielka... wczoraj tez powiedziałam mezowi ze sie spoznia , ale ze stoickim spokojem powiedział ze chciałby zeby sie udało , ale mogła sie przesunac przez podroz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze biore luteine i w piatek bede testowac jak nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej sie odezwe i bede na bierzaco informowac :) ciezarowki wy to musicie sie fatalnie czuc w ta pogode , wspolczuje i duzo sił wam zycze, tzrymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny jutro świętujemy :) Aniu jakoś mi się nie chce wierzyć że przez podróż aż tyle by się spóźniła :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka ja tez mam taka nadzieje ale wiesz jak sie ma długie cykle i niereguralne to sie troszke inaczej podchodzi do tego wszystkiego dzis 43 dc, naprawde mam nadz ze nie przyjdzie a boje sie testowanie jeszcze bardziej niz w poprzednich miesiacach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zabraniam jej przychodzić!!! jasne, że wszystko może się zdarzyć ale szansa jest wielka i ja wierze, że bedą dwie kreseczki u Ciebie i Dorki :) wybrały się Wasze @@ na wakacje tak jak napisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja tez, bo nadzieje mam i z chwili na chwile wieksza. Mam takie dziwne bole w okolicach jajnikow i to mi daje jakas nadzieje... Smiesznie ze razem w tym samym czasie powiedzialysmy naszym polowkom :) anna 43dc to juz chyba nie jest przesuniecie... ja dzic mam chyba 37dc.... boje sie jutra bardzo! mam nadzieje ze bede spokojnie spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do ciężarnych: czy bierzecie magnez? kurcze łapią mnie skurcze w łydkach w nocy :O zapomniałam zapytac o to mojego lekarza a on jest na urlopie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri chyba faktycznie spróbuję. Może trochę mi się lepiej zrobi... Kurcze nie wiem czy będę jutro w stanie iść na egzamin, ręce mi tak spuchły, że nie ciężko mi się pisze... No nic mam L4 jak coś, będę zresztą pytała lekarza co i jak :) A co do ekspresu to moi rodzice mają taki i są zadowoleni http://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/saeco-incanto.bhtml :) Anna, Dorcia ja cały czas przesyłam fluidki i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech to bede dlugie 9 miesieczne wakacje!!!! Anna razem bysmy swietowaly w weekend!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dorka jak mysle o tym to mam swieczki w oczach i chyba pierwsze co bym zrobiła to bym sie popłakała ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ekspers cisnieniowy gaggia - super jest bo sam mieli kawe ale jest dosc duzy. Dostalismy od tesciow jak sie wprowadzilismy do naszego mieszkania. to jedna z moich ulubionych rzeczy w calym domu! anna jak mi wyszedl poz test w zeszlym cyklu, myslalam ze bede plakac, ale nie ryczalam, patrzylam tylko z niedowierzaniem... Oj jak zycze ci jutro lez radosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, szczegolne buziaczki dla Anny i Dorki, bardzo mnie cieszy brak @, i trzymam mocno, mocno kciuki, za jutrzejsze testowanie....!!!! Sylwinki i Grazki bocki napewno jutro nie zawioda, w koncu to polskie bocki :) U mnie dzis ponad 40stopni, ale od ponad miesiac upaly u mnie wiec juz sie przyzwyczailam, i szczerze wole taka pogode niz deszcze, siedze w cieniu z wiatrkaiem, zimne napoje, czeste chlodne prysznice i jest milo :) Wczorajsza szkola rodzenia trwala 2godz :) Bylo milo. Wiele informacji, i to bardzo praktycznych. Byl temat o porodzie. Polozna uczyla partnerow masowania plecow podczas skurczow, jakie pozycje przyjmowac, jakie sa najlepsze by porot przyspieszyc, jak z ciepla woda itd. Wszystko wiedzialam, ale fajnie poznac inne ciezarne i moj mezus mial niezla zabawe i mnowstwo pytan oczywiscie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, nie pisalam, bo po pierwsze mam dosyc duzo pracy, nie mam zbyt wielu okazji do pisania w pracy...ale jest drugi powod tez- a mianowicie na jakis czas moze na dosc dlugi a moze na zawsze robie przerwe, nie gniewajcie sie...to przemyslana decyjza, nie chce nikogo urazic ani obrazic, ale nie odczuwam potrzeby pisania tutaj, bo to nie ma sensu, dlatego koncze, ale to nie jest skierowane przeciwko wam dziewczyny ani starczkom, ani zaciazonym..nie koncze staran, ale nie chce juz tu zagladac, to tyle, aha i dziekuje za wsparcie wszytskim. Wszystkim gratuluje, Dorce i Annie tez bo na pewno sie udalo:) zycze przyjemnych porodow i ciazy..wiem, ze moge pisac o codziennosci, ale nie czuje takiej potrzeby rowniez, koncentruje sie raczej na rzeczywistym swiecie i relaksuje jak moge:) Nie bede tez tu zagladac, zeby Was poczytac, to ostatatnia moja notka. A pisze to dlatego, zeby wszystko bylo wyjasnione, nalezy sie Wam to- choc nie podobalo mi sie to jak agresywnie Mery zaatakowala Suri, kiedy odeszla z jakiegos innego topiku:( nie na tym to polega dziewczyny, nie bierzcie forum zbyt powaznie do konca, zblizyc mozna sie na gg, pogadac przez telefon napisac maila, ale nie robmy afery, jesli ktos odejdzie z forum i sznujmy decyzje tych dziewczyn, nic nikomu tak naprawde nie jestesmy winne, to nasza wola i decyzja, ja mam nadzieje, ze przez wakacje nam sie uda, jakos wam kiedys dam znac....bawcie sie dobrze razem i nie robie sobie krzywdy niepotrzebnymi wyrzutami...ok to papa, trzymam kciuki i prosze nie komentujcie mojej notki, nie chce wkurzac:) P.S nie odchodze z powodu osobistych problemow- bo u nas ok, wrecz wspaniale:) ja tez dobrze sie juz czuje i moze nawet dlatego chce odejsc;) buziaki Aga Magda badzmy w kontakcie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka co do magnezu, to biore oczywiecie, i to slow-mag, bo jest rozpuszczalny w jelicie a nie w zoladku, wiec nie podraznia, sluzowki, bo niestety magnez bardzo czesto to robi. Biore 2x1, i jak mi sie czasem zapomni to skurcz w nogach lub klucia w kanale czy brzucha zaraz mi o tym przypominaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi fajnie, że szczerze napisałaś nam o tym :) powodzenia i oczywiście jak się uda to proszę nas o tym poinformować :) Polusia, Asia dzięki :) jak moja siostra przyjedzie to wybiore się do apteki i coś kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie chcialas aby odejscie Twe komentowane bylo, wiec napisze tylko tyle, kazdy ma prawo pisac o czym chce, ile chce, jak czesto chce itd ma i prawo nie pisac w ogole, i nawet nie musi nikogo o tym informowac. Jednak bardzo milo ze napisalas o tym, bo nie bedziemy sie martwic,czy cos zlego sie wydarzylo.TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi -wszystkiego najlepszego Ci zycze!!! i jak bedziesz miala kiedys ochote i czas to napisz :) pozdrawiam aska - pierwsze koty za ploty po szkole rodzenia :) moj M tez niemoze sie doczekac kiedy juz pojdziemy czy myslicie ze lepiej kupic taki ekspres z mlynkiem czy bez-do zmielonej kawy ??? grazka - tez mnie czasem te skurcze lapia, magnez chyba niezaszkodzi, ja ide do gina 13.07 to sie spytam,narazie daje rade bo spie z ta poduszka pod nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to zajecia super! Fajnie!!! A tylko jedne czy bedzie ich kilka? Pewnie wszystko jeszcze bardziej realne sie wydaje jak omawia techniki oddychania, pozycje itd. U nas tez lato - pieknie i slonecznie! Az nie moge sie nacieszyc ta pogoga. Agi - no comments :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri zdecydowanie z mlynkiem! Kawa jest o wiele smaczniejsza bo swierzo przemielona! No i ten zapach - jeden z moich ulubionych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, zajecia sa raz w tygodniu przez okolo 2 miesiace :) Mysle ze taka szkola rodzenia jest super szczegolnie dla facetow, duzo rzeczy sobie uswiadamiaja, wiedza jak inni partnerzy reaguja itp :) A gdzie Sylwinka i jej uwieziony bocian :) Robie pranko poscieli dla synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×