Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri podoba mi się bardzo ten express, ale ja się na eskpresach nie znam :) Zwróć tylko uwagę na cenę filtrów czy co tam się do ekspresu wkłada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ekspresach to jestem ciemna bo kawy nie pije :D a przez to nie tyję bo słodkiego nie mogę jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypytamy dokladnie w sklepie co to za cudo :) kasia - wypoczywaj dla malenstwa :)i oby kolejny brodzik byl juz w porzadku dorka - jak jutro nie zatestujesz rano to naprawde capne i zjem tego boćka,wiec pamietaj ... ;) czekam na wiesci jutro :) anna - Ty tez jutro testuj!razniej wam bedzie z dorka :) sylwinka - ja bym chciala nie lubic slodyczy :p na poczatku wogole nie mialam ochoty a teraz lubie slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niby nie jest słodkiego. Odrzuciło mnie całkowicie w ciąży. Hmm... to skąd ta waga? Wiem!! Mąż mnie regularnie pompuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra pojechała a ja mam tak spuchnięte nogi po spacerze że zaraz miska idzie w ruch z chłodną wodą :O Ja przytyłam 6,5 kg :D ale jak narazie tylko w brzuszek poszło. Kasia a Ty ile przytyłaś? przyznaj się :P pewnie nie dużo bo chudziutka jestes :) Dziewczynki moje bede jutro bo musze wyłączyc komputer! Burza!!! Po testowaniu prosze od razu pisać !!! ja bede czekać na dobre wiadomości!!! Ja mojego boćka oddałam Dorce więc ona musi go chronić przed Suri :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawow w sumie to nie mam bardzo tzn w szkocji jak byłam to o 19 to ja juz mogłam isc spac , teraz jak wrociłam tez , ale wiecie podroz no i ta pogoda tez wpływa tak na człowieka wiec nie biore tego jako objawy mam kłucia jajnika i czasem podbrzusza , piersi mam troche bardziej wrazliwe i w sumie to tyle , nie wiem juz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze te wiadomosci naprawde z droka przekazemy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, nie przyznam się :P No dobra, ale powiecie, że słonica jestem - 12kg mam na + anna nie dopatruj się objawów, bo ja ich nie miałam, a szkrab w brzuchu jakoś się znalazł :) Możesz być z tych bezobjawowych jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu się wykazałam mega odwagą i napisałam wprost o swojej wadze, a Wy uciekłyście, bo ze słoniem zadawać się nie będziecie. Buuu :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie krzyczec na Anne, to ja sie z ciekawosci pytalam :D:D:D Bocka nikomu nie oddam! chyba ze mi juz dzidzie przyniesie, to wtedy oddam staraczce, aby im szczescie przynoisl!!! Suri super ekspres! namawiaj meza! Ja bylam na spotkaniu i teraz jestem wypompowana :( ale juz niedlugo lece do domku! Ide na zakupy z ukochanym i na pewno kupie test i bede testowac jutro rano :D:D:D Nawet jestem podekscytowana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka slonica Kasia??? o czym ty opowiadasz??? wysoka jestes, chudzina straszna! Masz prawo w 9 miesiacu ciazy troszke przytyc :D:D:D Najwazniejsze aby po ciazy zgubic zbedne kg :D:D:D Jestem tak jakos pozytywnie podekscytowana, chyba dlatego ze nie bede sama, a bede po raz pierwszy z chlopakiem testowac!!! bocka trzymam i nie puszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna trzymaj sie dzielnie jutro! Nie wazne jaki wynik, na pewno bedzie dobrze!!! Mam ogromna nadzieje ze obu nam sie udalo! Byloby przecudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka TROSZKĘ przytyć? 12kg to nie troszkę :) Przytyłam najwięcej z tego towarzystwa. Jestem teraz duuuuuuża :D aska wzymam Cię.... pytanie mam nasza Ty położno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo!!! jestes w 9 miesiacu!!! zrzucisz wszystko szybko jak sie malutki urodzi! Nic sie nie przejmuj!!! Asia sie pewnie na slonku wygrzewa! Asia a jak ty sie czujesz? przeszly juz wszystkie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka w 9 mies będzie miała 3kg na + pewnie :) A ja jestem Pani hipopotamowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo biedna Sylwinka nie moze jesc slodyczy :(:(:( hipus, niewazne ile przytylas, wazne ze super sie z tym czujesz!!! Ja pewnie tez mocno przytyje... tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dorka widzisz, że się nabijam :) Wiem, że zgubię to szybko, bo z samo dziecko + wody płodowe to jakieś 7-8kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie hipcia pocieszaj sie ;););) zartuje! Moja kolezanka przytyla 30kg!!!! i teraz ma problem, bo nie moze sie tego pozbyc :( ale sama sobie winna bo wcinala 4-6 snicersow, marsow dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieźle. Mnie odwiedza dużo studentek jak wiesz. Są wśród nich pielęgniarki, które od lat pracują w szpitalach, na położnictwie też. Wszystkie tłumaczą, że mam mały brzuszek i nie wieżą w te 12kg :D No i oczywiście opowiadają o przypadkach, gdzie kobieta właśnie jak mówisz 30kg, 32kg przytyła. Nawet jedna z moich sióstr z pierwszym dzieckiem 23kg, a z drugim 28kg. Także moje 12kg to pikuś :) Ale hipciem się nazywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zmien swoje imie na kaffe na hipcia :D:D:D 30-32 kg to juz obrzarstwo... Lece do domku, pozniej do sklepu po tescik no i do jutra kochane! trzymajcie mocno! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra Dorka. Napisz koniecznie jak już zatestujesz. Od anny również czekam na wieści. Kciuki nadal trzymam, Dorka trzymaj boćka :) Na hipcia przemianowywać się już nie warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza. No i tak - w sumie nie poskaracało się bardzo i nadal jest zamknięte wszystko, więc jeszcze troszkę Aleks tam posiedzi ;) Ale na wszelki wypadek wypisał mi skierowanie do szpitala - nawet nie wiedziałam, że coś takiego się robi. No bo wiadomo co innego skierowanie do jakiegoś specjalnego zabiegu, ale do porodu? Co do moich wyników morfologii to ogólnie był zadowolony, oprócz płytek, bo strasznie spadły... I za 2 tygodnie mam przestać zażywać magnez. I duuuuużo odpoczywać w chłodzie. No i dostałam urosept na bolący pęcherz. A co do wagi to ja mam aktualnie 8 kg na +, bo dzisiaj się okazało, że gdzieś zgubiłam 1 kg... Kasia moja koleżanka po porodzie zgubiła 12kg, także to różnie bywa ;) Dorcia, Anna ja czekam jutro na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Polusia. Fajnie, że szyjka nadal zamknięta i ogólnie wszystko dobrze. Odpoczywaj kochana ile możesz, a Alex niech poczeka do terminu :) Też słyszałam o skierowaniach do szpitala. W sumie nie wiem czemu mój lekarz mi nie dał, skoro wyjechał na urlop i powiedział, że gdybym miała na niego nie zaczekać z porodem, to mam jechać do szpitala normalnie. No nic - mam nadzieję, że te 10 dni wytrzymam (wizytę mam 13 lipca). Nie przytyłaś dużo - 8kg to malutko naprawdę. Ja się swoimi kg nie stresuję :) Jeszcze 15 min i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też nie przejmuję :) A mi dał to skierowanie, bo właśnie na 2 tygodnie wyjeżdża. Kurcze już muszę zmykać, bo mój M. ten proejkt chce robić... Będę jutro pewnie :) Idę poleżeć sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×