Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A sylwinka to sie tyko kryje i podglada! bede teraz co noc sprawdzac czy nie ma cie przypadkiem pod lozkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia rozumiem bo sama jeszcze nie mam wszsytkiego w domu zrobionego, szkoda tylko że musisz to wszystko przed samym porodem znosić :( ale ja też bym nie wytrzymala i też bym sprzątała :) dobrze że masz do pomocy mamę :) ona na pewno nie da Ci sie przemęczyć ;) ja gonię męża żeby wszystko zdążył zrobić do 30 tc bo później chce zająć się tylko drobnymi porządkami i czekać na poród :) Sylwinka i jak pralka się spisała? jaką kupiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krążą nad domem boćki znajome, goście zza siedmiu mórz. I po tym można od razu poznać, że Dorcia i Anna są w ciąży już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka taką od góry otwieraną z firmy indesit i jak wiruje to w ogóle jej nie słychać bo tamta stara pralka jak wirowała to aż podskakiwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka smieszna jestes!!! Zlap jednego bocka i nie wypusc do czasu kiedy mi dzidzi nie przyniesie!!! no i dla Anny tez! i za kilka dni dla wszystkich pozostalych staraczek, ktore czekaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) ja mam ariston :) to prawie ta sama firma. Super ciche są te pralki :) ja mojej też nie słyszę tylko jak skonczy prac to wydaje taki fajny dzwięk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Dzieki! trzymaj do czasu testowania! Jak bedzie pozytywny tomozesz puscic aby komus innemu przyniosl dzidzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka sprawdz pocztę :) wysłałam Ci boćka :) zdjęcie zrobił mój mąż na wakacjach w bieszczadach :) mi już nie jest potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dolecial jeszcze do mnie :( Czy to znak :(:(:( Wyslalas mi na hotmail czy wp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam... niech leci jak najszybciej:D:D:D Dzieki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz powinien dolecieć bo musiałam go wysłać z innej poczty. na onecie coś mi poczta nie działa jak należy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrrrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dolecial! Piekny!!! Juz sie nie boje testowac! Piekne zdjecie z takimi rozlozonymi skrzydlami!!! Grazka na prawde mnie uszczesliwilas! Dzieki!!! Sylwinka, ale ty swojego jeszcze nie wypuszczaj i moze beda blizniaki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pozytywne przeczucie, ale zobaczymy :) Z takim bockiem to musialo sie udac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudny ten bociek :) zobaczysz że przyniesie Ci szczęście i wymarzoną dzidzie :) pożycz go pozniej innym staraczkom ;) Ja zmykam już dzis bo idziemy posiedziec na dworze :) miłego wieczoru :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie pomyślałam Dorka że ostatnio wyliczyłaś termin na 26 stycznia a z tego co pisałaś zapisałaś na topik luty2010 :) czy to nie jest jakiś znak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam go od razu jak test bedzie pozytywny! Przekazuje go wtedy kolejnej w kolejce! Mielgo wieczorku! Ja zaraz koncze prace i ide do kina z bratowa, to sie wyluzuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wszystkie znikacie to ja też lecę na dwór :D:D:D Dorcia mój jest przywiązany i nie odleci dopóki wam nie przyniesie małych bobasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedak, to musimy sie pospieszyc, bo sie ptaszysko zameczy :D:D:D Agi, tosia a co u was? nic sie nie odzywacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pisałyście :) Ja wróciłam do domku po 16, siostra mnie odwiozła i po drodze sobie odebrałam wyniki badań :P Ciuszki wyprane i część poschła, a część jeszcze wisiała na sznurku jak wyjeżdżałyśmy ;) Jeszcze tylko prasowanie zostanie i gotowe :D No jeszcze parę rzeczy z allegro do prania tylko zostanie :P Ledwo żyję dzisiaj z tego upału, ale troszkę się dotleniłam, bo posiedziałyśmy sobie w cieniu na podwórku :) Dorcia, Anna ja trzymam kciuku za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) stawiam kawke i herbatkę więc oddzywać się bo nie bede sama pić :P Polusia super, że juz ubranka masz wyprane :) Kasia jak się czujesz dzisiaj? dałaś rade wczoraj posprzątać? Dorka, Anna trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×