Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Madzia całuje swoją siostrę po czółko i mówi że ją kocha pomaga mi zawsze podaje mi pampersy i chusteczki nawilżające wodę morską i aspirator do noska :D:D:D przeszła jej już zazdrość :) Kasia to już nie wiem co Ci doradzić w sprawie butelek i smoczków a wiecie mój mąż dopiero odkrył że jego córcia jeszcze zębów nie ma :D:D:D:D:D:D:D:D:D on to ma pomysły a jak Dominika płacze to mówi do niej poczekaj zaraz mama da Ci cyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dorka - do 5 roku zycia najlepiej :D Mielismy własnie akcje łapania kupy. 3 dni nie robil wiec teraz zuzyl w 5 min 3 pampersy na kupke :) Utrudnione mialam zadanie bo przebieralam bezposrednio na nowej sofie :) Od razu ulżyło :) Chciałyście żebym pisała o kupkach to macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tak myslalam ze gdziec do 16-stki! A co bedziesz zalowac synkowi! A kupe zlapaliscie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16-tka jakaś taka nierówna. Może od razu 18?? Prezentem wkroczenia w dorosłość będzie odstawienie od cyca :D Obiadek mi się gotuje, dziecko śpi, a ja lecę prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no wzorowa Matka Polka! Pieknie!!!! A ja zaraz mam przerwe i nie mam pomyslu co ze soba zrobic, bo zimno i szaro za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem na chwilę :) Był u mnie brat na wagarach :P Szafkę mi przestawił w małym pokoju bo już dawno chciałam to zrobić a sama przecież nie będę :P Obiad zjadłam i znów mnie zgaga pali jak cholera :( Sylwinka - oj tak, w tych lustrach fajnie widać to i tamto :P:P:P A córcia coś czuję że będzie tatusia na całego :D Nie spodziewałam się że tak się ten mój mąż rozkręci :) Teraz co wieczór sobie z nią rozmawia, opowiada jej różne fajne rzeczy, czasem to aż mi łezka poleci normalnie :) Kasia - pisz, pisz o kupkach, będziesz naszym ekspertem niedługo :) Dorcia wymyśliłaś coś na tą przerwę? Może wyskok do sklepu jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakupy nie poszłam, zaczęło padac więc nawet dobrze bo siostra sama zrezygnowała :) tak czy siak chyba wybiorę się na kurs asertywności po porodzie :P Byłam tylko po chleb i pasztet bo miałam takiego smaka że dobrze, że mam blisko do domu bo bym jadła po drodze :) Suri teraz każde Twoje milczenie będzie przez nas odbierane jako poród więc pisz do nas! :) Kasia no to Wikusiowi ulżyło :) a sofa zawsze może mieć nowy wzorek :) Kruszyna ale dzień :) Teraz mam do Was zadanie bojowe ;) proszę Was o zdanie na temat tej pufy bo zastanawiam się nad kupieniem do pokoju małego, żeby stała koło łóżeczka i była dla mnie do karmienia a później do brykania małego. Może któraś z Was taką posiada i może mi powiedzieć czy jest wygodna i w ogóle cokolwiek :) http://sklep.fatty.pl/p/pl/10/2xl+z+ekoskory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa juz sie skonczyla :( zadzwonilam sobie do mamy i poplotkowalam :D:D:D A wy ciagle o tych lustrach :D:D:D ja za to lubie jak jest ciemno i tylko jest swiatelko jednej malutkiej swieczki gdzies schowanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka fajna, ale nie wiem na ile wygodna do karmienia... bo wydaje mi sie ze powinnas miec dobre podprcie plecow.. nie wiem jak to przy karmieniu cycem, ale jak butla to wiem jak Hanie trzymam i nie mam dobrego oparcia to po chwili plecy bola i super jest ten rogal! A Suri to chyba na prawde jest na porodowce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna zobaczysz jak mała się urodzi to ledwo mąż wróci z pracy to od razu poleci do córci wiem to po swoim mężu najlepiej koleżanka mówiła że chciałaby mieć taką ładną córeczkę jak Madzia a mój powiedział że takie ładne to tylko on potrafi robić :D:D:D:D:D:D:D:D Kasia moja to już ile razy obsikała rożek i łóżko :D Grażka ładna ta sofa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do karmienia to chyba własnie może być niewygodna ale do czytania bajek w sam raz :) nad tym rogalem się zastanawiam i chyba go kupię. Suri może już tuli swojego Dawidka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - jeśli ta sofa jest taka jak w opisie, że plecy mają dobre oparcie to chyba będzie przydatna... Bo faktycznie do karmienia i w ogóle trzeba mieć oparte plecy bo inaczej wysiądą po 15 minutach :P Rogala używam teraz do spania, jak leżę, jak siedzę to plecy sobie podpieram, a potem na 100% się przyda do karmienia. Jest REWELACYJNY po prostu!!! Sylwinka coś mi się zdaje że moja mała to nawet podobna do taty będzie, z ostatniego zdjęcia buzi usg tak wnioskuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma czarne włoski po tatusiu i cała jest podobna do tatusia oczywiście dół ma za mamusią :P:P a chyba nikt nie ma numeru Suri więc niczego sie nie dowiemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Poprasowane, obiad ugotowany, mały znów śpi chociaż zaraz pewnie wstanie :) Co do tej pufy/fotela to powiem tak - siedziałam na tym czymś. Jest mega wygodne, człowiek się zapada w te kulki i kręgosłup też jest odciążony, ale... jak ja karmię cycem to jestem pochylona do przodu nad dziecko, a nie do tyłu oparta o coś, a po drugie nie wiem czy bym dała radę podnieść się z tego z dzieckiem na rękach :D Człowiek tam wpada normalnie i nie ma oparcia pod ręką. Nie podeprzesz się ręką jak na normalnym fotelu bo ręka wpadnie w kulki :) Do czytania bajek super, do zabawy dla dziecka też, bo nawet się położy tam, ale do karmienia to wg mnie zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kaska, nie siedziałam na tej pufie nigdy i faktycznie może być problem ze wstaniem z niej z dzieckiem. Musze pogadać z M do czego własciwie będzie nam ona służyła i czy warto ją kupić. na początku chciałam ją właśnie żeby móc siedziec na czyms wygodnym w pokoju małego a później że może nada się do karmienia. no nic zobaczymy jeszcze :) Do mnie Suri nie napisze bo nie ma mojego numeru tel, ale jak się nie odezwie to na bank jest już na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) hahha no co Wy ja jeszcze nie na porodowce :D bylam zawiezc L4 do pracy,potem u rodzicow,kupilam kocyk dla Dawidka i tak mi zlecialo,troche przecholowalam z tym bieganiem dzis bo az mi slabo,jutro nie wylaze nigdzie :p grazka - tez sie nad tym fotelem zastanawiam,jest superwygodny,na pasazu w realu takie worki sako sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih Suri a my myślałyśmy, że znów ciotkami jesteśmy :) No w realu są takie piłki :) M już chciał kupić ostatnio :) musze tam się przejechać i usiąść :) tylko kto mnie będzie dźwigać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam robić obiad, dziś warzywa na patelnię, kurczak i ryż :) odezwe się jutro :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz do domku w auto i do Hani! Juz sie nie moge doczekac! Jeszcze tylko dwa dni pracy w tym tyg :D:D:D Suri a ty nam dawaj znac, bo my juz Ci dopingowalysmy!!! buzka i milego wieczoru! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia to pieknie!!! Jeszcze raz wielkie gratulacje! Na pewno teraz wszystko bedzie super!!! Teraz dbaj bardzo o siebie no i niech maz sie ekstra troszczy ;) Suri, Grazka meldowac sie bo pomysle ze na porodowce jestescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tosia - super wynik :D ja sie melduje,chociaz w nocy ok 3 mialam takie skurcze jak na @ i dotarlo do mnie ze jakby co to nie dam wam znac bo nie mam jak przy zmianie kompa wszystkie adresy mailowe ma moj M na przenosnym dysku i jeszcze mi ich nie wgral,jak macie moj adres mailowy to odezwijcie sie to sobie zapisze na nowej poczcie. w razie czego moze napisze smska do grazki albo sylwinki?? grazka - ciekawe czy w jednym czasie wyladujemy w szpitalu,masz tez te skurcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia wynik betki prawidłowy jak najbardziej 🌼 Suri koniecznie wykombinuj coś, bo my tu MUSIMY wiedzieć kiedy będziesz rodzić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia ❤️ A ja już mam meble w salonie, przed 8 rano przywieźli :D:D:D:D Stoją w folii i dziś lub jutro wieczór mąż ma zacząć malowanie pokoju :P Łóżeczka jeszcze nie składamy, bo zrobię przemeblowanie w małym pokoju i powinno zrobić się więcej miejsca :) Robię sobie właśnie cappucino, chce ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawunie chetnie!!! Z duza pianka poprosze :D:D:D Kruszyna to super ze juz masz meble! Zaraz sobie wszystko pieknie poustaiwasz i bedziesz miec super! Suri koniecznie wez nr kom Grazki, Sylwinki albo Kruszyny i dawaj znac! bo nie wyobrazam sobie ze Ty bedziesz na porodowce a my nie bedziemy nawet o tym wiedziec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×