Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

u mnie tez jest oki rano ide do sklepu i z powrotem ,aby sie chociaz dotlenic :) potem juz siedze w domu ,tzn leze bo mi nic nie wolna ,czuje sie czasem beznadziejnie ze mi nic nie pozwalaja robic malej chyba lepiej z tym odpoczywaniem bo mi tak brzuch nie twardnieje i mała sie bardziej rusza. oszczedzam siły aby chociaz w niedziele pojsc na cmentarz bo sobie nie wyobrazam nie byc najwyzej mąz podwiezie mnie jak najbilzej cmentarza ( o ile sie da:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Asia będzie wszytsko dobrze i tak masz myśleć cały czas :) my wczoraj pojechaliśmy na wizytę do lekarza bo małemu ropieje cały czas lewe oczko i mimo kropelek nie przestaje. Dostaliśmy skierowanie do okulisty bo prawdopodobnie to zapchany kanalik ale tydz mamy jeszcze poczekać i masować to oczko :( wczoraj też Igorkowi odleciał pępol, waży 4 kg więc jest juz co dźwigać :) Dziewczyny przepraszam, że mało piszę ale nawet nie sądziłam, że tyle czasu będę poświęcać małemu. Jak śpi to mam chwilkę ale wtedy albo prasuje, albo gotuję albo ktoś u mnie jest albo śpię razem z nim ;) teraz właśnie pojedł i poszedł spać więc i ja się znów kłade do łóżka :) Miłego dnia Wam życzę :) buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Asiu kochana będzie dobrze zobaczysz ❤️ moja mała też już po swojemu gada fajnie to wygląda :) Grażka małe dzieci zawsze wymagają dużo czasu :) Madzi też ropiało oczko z tym że po kropelkach jej przeszło będzie dobrze :) a i duży chłopak już jest :D Kruszyna ja to wiem jak wygląda celibat ale kochana dasz radę a po porodzie to wolę nie myśleć co będzie się działo w sypialni :P:P:P:P:P Dorcia mój nazwał mnie babcią ze względu na mój wiek i się smieje że jestem do niego za stara już :):) a ja przecież dopiero 18 lat mam i jestem piękna jak kwiat :D:D:D:D:D Aniu leż i jeszcze raz leż bo ze szyjką nie ma żartów :) u mnie po urodzinach dobrze wieczorem przyszła teściowa wypiliśmy herbatę zjedliśmy torta pogadaliśmy i tak dzień zleciał a kupiłam małej body z napisem "kocham swojego tatę' i "jestem skarbem taty" mąż dumny jak paw był :D:D:D:D:D:D:D dla wszystkich buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać :) U mnie leci jakoś, leżę sporo bo już mam totalny ucisk na szyjkę, główka malutkiej jest bardzo nisko. W pon mam wizytę u gina, będziemy rozmawiać czy jest szansa na sn czy jednak czeka mnie cc. Sylwinka 🌼 Nooo taka stara to Ty nie jesteś jeszcze hihi :P:P:P Buziaki dla Ciebie i dziewczynek :) Życzę Wam spokojnej drogi na groby i do domów. My tylko pojedziemy dziś na najbliższe groby bliskich, dalej się nie wybieramy, nie chcę dużo chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze się uaktualniam bo w piątek zaczęłam 36tc czyli 9 miesiąc :) Trzymajcie kciuki żebym jeszcze choć ze 2 tygodnie wytrwała z dzidzią w brzuszku :) ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Kruszyna2008....35.........04.12.2009..........23....... ..Amelia anna999...........21.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................Igor S.U.R.I..........22.10.2009................Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka -sto lat:) nam maly przewrocil swiat :) ja dalej dochodze do siebie po anemii,porod bolesny mialam i na koncu atonie macicy,gdyby tego krwawienia nie zatamowali stracilabym macice :(wole nawet nie myslec przed 8 bylismy w szpitalu a od 10 coraz mocniejsze skurcze,maly przyszedl na swiat o 14 25 i takiego cieplutkiego polozylimi na brzuch,do konca zycia nie zapomne tego uczucia :) w dzien nawet duzo spi ale w nocy srednio co 2 godz pobudka na cyca ;) nie myslalam ze bede miala porod z takimi "przygodami" jak to krwawienie ale widok tego szkraba wynagradza wszystko!!!! asia - duzo zdrowka dla Tomaszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grazka - z oczkami czesto tak sie podobno dzieje i to nic groznego uciekam bo maly chce znow jesc :p mam nadzieje ze niedlugo dojde do siebie i bede czesciejtu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Suri miałaś ciężki poród, dobrze że wszystko dobrze się skończyło i masz racje, że taki mały szkrab wynagradza wszystko :) Dorka jak staranka? ja caly czas trzymam kciuki między karmieniami i zmianami pieluszki :) Kruszyna teraz to już z górki :) szybko zleci i urodzisz mi synową :D Dla wszystkich bez wyjątku śle buziaki 👄 mały mi coś dziś płacze, ostatnio mamy małe cyrki bo boli go brzuszek, kropelek na kolki nie możemy jeszcze podawać więc się męczymy razem z nim :( noc mi super przesypia, budzi się tylko raz więc nawet jesteśmy wyspani. Dzisiaj przychodzi ostatni raz do mnie położna więc musze się zabrać za sprzątnięcie mieszkania póki mały spi. jak bede miała chwilkę to coś skrobnę jeszcze do Was dziś :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Suri dla Ciebie 🌻 najważniejsze że jesteś już po i wszystko jest dobrze :) dziekuje za żuczenia 👄 Kruszyna ja mam dopiero 18 lat ;) acha i powiem Ci że teraz lekarze mają nową metodę cięcia cesarskiego ja po 4 dniach już nic nie czułam żadnego bólu i teraz czuję się fantastycznie :D:D Asiu napisz co u Ciebie jak Tomaszek się czuje :) Magduś 👄 dziękuje:) Grażka może masaż brzuszka zrób małemu :) Staraczki marsz do sypialni :P:P ja dzisiaj zmykam bo idę robić placek Dominika leży sobie na macie edukacyjnej i gada po swojemu :D:D:D:D a Madzia leży i bawi sie razem z siostrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! U mnie czas mija z rodzinka, bo mama byla ostatnio! Dzis juz niestety wyjezdza :( W nd mielismy nasza 5 rocznice, wiec z sob zrobilismy sobie romantyczna kolacje z szampanem itp ;) W sob tez zorganizowalam baby shower dla kolezanki a w nd byly urodziny brata, wiec doslownie latam jak szalona, jeszcze moja przyjaciolka byla od sr wieczora. Smialam sie ze dobrze ze ide do pracy to choc odrobine odpoczne :D:D:D A staranka spokojnie, ja juz kilka dobrych dni po owu, ale zupelnie sie juz nie nakrecam, przeszlo mi juz to cisnienie czkeania... nawet sobie mysle ze lepiej jakby sie udalo po wakacjach. No i moze dzis dostane nowa oferte pracy, bo szefostwo, ktore odeszlo ponad rok temu chce mnie zwerbowac do siebie, wtedy staranka bede musiala przynajmniej o 6 miesiecy odlozyc... No nic bede sie zastanawiac jak zobacze oferte! SURI przestraszylas mnie opisem, stracic macice w tak mlodym wieku? to musialo byc straszne, ale najwazniejsze ze sie wszystko udalo i maly jest przecudny no i Ty tez dojdziesz do siebie! Asia duzo zdrowka dla Tomaszka, oj biedulka jestes! Kasia gratulacje postepow synka! Super! Grazka, mam nadzieje ze malemu kolki przejda... Kruszyna odpoczywac, aby mi tu wczesniaka nie bylo! Anna tez prosze sie oszczedzac! Sylwinka teraz to Ty juz stara jestes :D:D:D Polusia - buziaczki! Mery mam nadzieje ze Twoj maluszek z dnia na dzien robi wielkie postepy! I gratuluje sily! Madzia, Agi, Neti, Novida buzka wielka dla was! Zycze wam tego co sobie ;) Tosia odezwij sie co i jak??? Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Suri dla Ciebie 🌻 najważniejsze że jesteś już po i wszystko jest dobrze :) dziekuje za żuczenia 👄 Kruszyna ja mam dopiero 18 lat ;) acha i powiem Ci że teraz lekarze mają nową metodę cięcia cesarskiego ja po 4 dniach już nic nie czułam żadnego bólu i teraz czuję się fantastycznie :D:D Asiu napisz co u Ciebie jak Tomaszek się czuje :) Magduś 👄 dziękuje:) Grażka może masaż brzuszka zrób małemu :) Staraczki marsz do sypialni :P:P ja dzisiaj zmykam bo idę robić placek Dominika leży sobie na macie edukacyjnej i gada po swojemu :D:D:D:D a Madzia leży i bawi sie razem z siostrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie od gina. Łożysko zaczyna się starzeć, przepływy mniejsze ale w normie. Szyjka nie otwiera się bardziej, jest zachowana. Dzidzia wg gina waży 1800 gram, ale chyba mnie zapamiętał dobrze, bo tłumaczył mi żebym się tym nie przejmowała. Mówił że robił cc dziewczynie w 39tc i dziecko ważyło 1800g a wszystko było dobrze. No i powiedział też że wg niego na 90% malutka mniej waży przez moje ciśnienie, pokazał mi na wykresach, że faktycznie wolniej rośnie od momentu jak mi ciśnienie skoczyło. Ale tą wagą się nie przejmuję, tak jak Wam wcześniej pisałam. Ważne że mała się rusza sporo aż daje mi w kość czasami :) No i mam odstawić leki 20 listopada, to będzie skończone 38tc. Z tego co czytałam to po odstawieniu Fenoterolu do tygodnia jest poród :) Gin rokuje raczej na cc, ale powiedział że to i tak okaże się dopiero na miejscu, przy porodzie. Bo może być tak że zacznę rodzić sn a ciśnienie się mocno podniesie i wtedy i tak zrobią cc, a może być też tak że dam radę do końca sn. Będziemy próbować :) Ogólnie z tej wizyty jestem zadowolona, poświęcił mi sporo czasu, pogadał jak człowiek, recepty wszystkie mam wypisane, płytkę z nagraniem też mam, mała ślicznie buzię znów mi pokazała :) Dorcia ja czekam na Twoje II kreski i kciukuję cały czas!!!! :):):) Suri - też tak myślę, że cały trud wynagradza widok maluszka :) I na to czekam z niecierpliwością :) Grażka 🌼 dla Ciebie i synka :) Sylwinka nastolatko Ty moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu :) ale ostatnio mało się dzieje na topiku. Jedną stronę piszemy od 28 października :O szok, tak pusto jeszcze tu nie było. Sylwinka masuję małemu brzuszek, przykładam ciepła pieluchę ale i tak nic to nie pomaga jak jest atak kolki :O pediatra powiedziała, że od 3 tyg możemy podac małemu kropelki ale narazie to musimy się męczyć. łatwo mówić bo sama jestem z małym i nic nie umiem zrobić jak on płacze. właśnie poszła położna i pępol już się ładnie zagoił :) więc kochane pępkowe robimy :) stawiam szampana :) Kruszyna już jesteś bliziutko porodu więc teraz się oszczędzaj żeby Amelcia nie była wcześniakiem. Jest malutka. Ja się bałam bo mój znów był duży. ale będzie wszystko dobrze, cesarki się nie bój. Fajnie za chwilkę znów będziemy mieć małego dzieciaczka na topiku :) Dorka jak zwykle u Ciebie dużo się dzieje :) super, tak trzymać :) ide zgrzać sobie rosół, bo za chwilkę mój mały głodomorek będzie chciał mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Grazka juz tu doslownie sporadycznie dziewczyny zagladaja, ale to zrozumiale. Kazda zajeta bobaskiem! U mnie urwanie glowy, ale juz dzis wszyscy jada :( wiec bedzie cisza i spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, fajnie ze zadowolona jestes z wizyty! Widac ze wszystko juz wiesz i jestes gotowa! Zycze aby mala rosla i oby sie udalo sn nie za wczesnie! Odpoczywaj i nie atakuj meza, bo Ty po przerwie to pewnie bys szalala jak najeta a wtedy mala na pewno postanowi przyjsc na swiat! A ja wlasnie sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka jest w ciazy! Ale sie ciesze! Doslownie wszyscy teraz sie o dzidzie staraja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Ty szampana ja placek stawiam i impreza na całego :D:D:D:D to już nie wiem co ci pomóc w sprawie kolek moja jak na razie nie miała kolek ja zrobiłam już placek i lecę kąpać Madzie dopóki Dominika śpi bo niestety jestem dziś sama w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, az sie boje o tym myslec, ale wszystko mnie dzis boli, doslownie jakbym miala za sekunde dostac @... a to dopiero 22dc. Az sie boje myslec, ze moze sie udalo.... Tak tylko chcialam sie z Wami podzielic... pewnie nic z tego, i takie super mialam podejscie, zupelnie sie nie przejmowalam, a jak zaczlo mi powaznie podbrzusze dokuczac, to znow zaczelam sie zastanawiac.... Oj oszalec mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kochanie będzie dobrze!!!! Z resztą wiesz, że każda kobieta ma inaczej, mnie bardzo kłuło w jajnikach i w pachwinach na samym początku, jeszcze nie wiedziałam wtedy że się udało. Za Ciebie ściskam z całych sił kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - a tak poza tym od tego nas masz, żeby pisać o takich rzeczach :) Ja mocno wierzę że się uda, skoro oboje jesteście zdrowi to tylko czekać jak lada moment zaciążysz :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie bo przez to znow sobie zrobilam nadzieje... a nie chce! Przez ostatnie kilka miesiecy zupelnie wyluzowalam i sie nie przejmowalam zadnymi objawami i ten cykl tez tak chcialam, ale przez te bole taka mala nadzieja sie pojawila no i nie chce zapeszac.... No nic czekam spokojnie, bo juz na prawde nauczylam sie cierpliwosci :D:D:D I kto wie moze za to zostane wynagrodzona... Dzieki Kruszyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu kto jak kto, ale Ty to bijesz wszystkie staraczki na głowę ze swoją cierpliwością :D:D:D:D:D Podziwiam Cię za to!!!!! Jeszcze troszkę i będzie wszystko jasne, choć wiem jak trudno jest wytrzymać w niepewności i czas jakoś wtedy wolniej leci ;) Ja zrobiłam sobie herbatki i wracam pod kocyk :) Mąż pojechał na duże zakupy do hipermarketu, dostał ode mnie listę na stronę A4 hihi, musi sobie dać radę biedaczek :P Choć już 2 razy dzwonił czy ma wziąść balsam do ciała taki czy taki, czy mydełko takie czy inne hihi kochany jest :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, niech sie maz uczy, bo jak bedzie dzidzia to pewnie nie bedziesz miala ani czasu, ani ochoty na przejazdzki do sklepow :) Oj te nasze chlopaki potrafia nas zaskakiwac! A ja bede czekac spokojnie i rano mam sie obudzic bez zadnych zludzen i nadziei! Tak sobie rozkazalam :D:D:D:D Zmykam do domku, mam nadzieje ze moj ukochany moze mi pyszny obiadek przygotuje! buzka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja całuje was mocno i niebawem zacznę pisac :) nie stetey bardzo zachorowała mi babcia i od wrzesnia była w szpitalu i tydzień temu niestety mi zmarła :o Ja nadal cierpie na brak II kresek jestem na luteinie teraz 3 cykl będzie bo własnie mi się skończyła @ cholera .klikne kochane w piatek bo muszę sie troche pozbierać i z robotą nadgonić CAŁUJE MOCNO WSZYSTKIE 👄 SYLWINKA-Witam Solenizantkę Wszystkiego najlepszego w dniu imienin, zdrówka, forsy oraz spelnienia marzeń raz jeszcze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla trzymaj sie cieplutko i wracaj do nas jak najszybciej Kruszyna ja choc zaczełam dopiero 6 mc tez ciagle tylko leze i juz mam dosc tego ,moj maz nie jest taki uczynny jak twoj ,ale bardziej z powodu takiej a nie innej pracy oraz tego ze mieszkamy u rodzicow wiec moge liczyc na nich. Ale odkąd ja leze nie kupuje wszystkiego co wczesniej i czuje czasem braki w zaopatrzeniu:( bo rodzice nie zawsze lubia to samo co my . Dorka trzymam mocno kciuki za ciebie !!!!:) dzis mam małego dołka bo spodkałam kolezanke z ktora sie spotykalismy wczesniej 9 mc zaczeła , i normalnie jest taka aktywna ,ciagle chodzi , cos robi , a ja :( nawet sie ze znajomymi nie mozemy spodkac ,co wczesniej bardzo czesto robilismy , poniewaz ja nie wytrzymam w pozycji siedzacej np 2 godz , szkoda mi tez troche meza , bo widze ze ma ochote sie spodkac :( ja wiem ze dzidzia najwazniejsza i oczywiscie to jest dla mnie priorytet ale.... szkoda ,wiecie pewnie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla przykro mi z powodu babci... Ale jedna mysl od razu mi przeszla przez glowe... Jezeli ktos odchodzi to nowa osoba przychodzi na swiat.... No i mam nadzieje ze tak bedzie u Ciebie i niedlugo nowa osobka zamieszka u Ciebie :D:D:D:D Anna wspolczuje takiego lezenia... na pewno mozna zwariowac.. A co porabiasz calymi dniami? Moze za kilka dni, tyg bedziesz mogla byc bardziej aktywna... Nic sie nie smuc, moze kolezanka bedzie miala dzidzie placzka a ty bedziesz miala bardzo grzeczne w nagrode :) A u mnie wszyscy wyjechali i spokoj w domu, szarowa za oknem i ogolnie juz sie nie moge doczekac swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... dzieki z apamiec o Tomaszku.. jeszcze nic nie wiemy a to czekanie jest najgorsze.. jutro wiecej badan w szpitalu wiec moze czegos sie dowiemy... Dorka... mam cicha nadzieje ze te bole jak na @ to wlanie TO czego bardzo zycze Tobie.. Czekaj spokojnie do terminu...ale wyglada na to ze nastepna @ zobaczysz za 9 miesiecy.. Grazka sil w walczeniu z kolkami... dziwne ze tak szybko przyszly do Was bowiem kolki zaczynaj sie zazwyczj po 6 tyg zycia.. ale istnieja przeciez kropelki ktore mozna dawac od dnia narodzin.... ja takie w domu mialam, ale kolek Tomasz nie ma, placze jak nie moze zrobic kupki czy puscic baczka, ale przed kazdy karmieniem stosuje cwiczenia np rowerek nozkami z 5 min i problemy zanikly... Syla przykro mi z powodu babci :( Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a jak ogolnie Tomaszek sie czuje? Widac aby mu cos dokuczalo? No nie wyobrazam sobie jak musi byc ciezko myslec ze Twojemu malnstwu cos dolega.... Ja sie absolutnie nie ekscytuje i spokojnie czekam. Na nic sie nie nastwiam a nawet spobie mysle ze moze lepiej po wakacjach... ale dziekuje wam za wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam dostęp do kompika :p Wreszcie udało się naprawić laptopka - naczekaliśmy się na jakąś głupią świetlówkę... Tak więc wracam do Was :) Stęskniłam się już ;) Sylwinka wszystkiego naj :) 🌻🌻🌻 Asia co dolega Tomusiowi? Nie mogę się doczytać :( Grażka my walczymy z kolkami od 3 tygodnia... I właściwie od początku lekarka przepisała mu Debridat, Espumisan i Gripe Water - wszystko po 3 razy dziennie. Gripe Water i Espumisan możesz kupić bez recepty ;) Kasia to Wiktorek duży chłopczyk z Wiktorka jest :) Ale jaki śliczny :) Dorcia ja trzymam kciuki ;) Byliśmy dzisiaj na drugim szczepieniu i muszę Wam powiedzieć, że Aleksik był bardzo dzielny - tylko chwilę popłakał po ukłuciu :) Ma już 61 cm i waży 5800g :) Jedyny problem to z podnoszeniem się jak na brzuszku leży - jak go kładę to zaraz się drze jak by go obdzierali ze skóry :p Ale walczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D a ja stawiam placek kawę c(_) i herbatę c(_) :D:D:D Asiu będzie dobrze dla Was 👄 Aniu wiem co to znaczy leżeć na początku miałam plamienia później krwawienie no i ciąża zagrożona i też musiałam leżeć i od tego leżenia dostawałam na głowę ale ja zawsze powtarzam że dla dziecka wszystko zniosę nawet jakbym miała leżeć w szpitalu całe 9 miesięcy :) Dorcia nie po wakacjach tylko do końca tego roku :D i proszę ze mną nie dyskutować :P na pewno w tym miesiącu zostaniemy ciociami u Dorci :D:D a moim największym marzeniem jest to żeby w końcu Dorcia Aga Syla Neti Novida Magda ogłosiły nam że są w ciąży i tego Wam z całego ❤️ życzę 👄 u mnie nocka wspaniała mała usnęła o godzinie 21:30 to wstała o 04:30 i pobudka później o 08:20 :D Madzia też kochana pomaga we wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×