Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia mojej jak się znudzi leżenie na brzuchu to się drze i przytyka sobie nos :P:P dziękuje za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ty to kochana dziewczyna jestes!!! Naprawde! Wielka buzka dla Ciebie! Polusia super ze juz masz kompa, moze w koncu nasz topik znow zacznie byc bardziej aktywny! Ciekawa jestem jak Magda... Czy beda robic juz niedlugo in-vitro! No i mam nadzieje ze u Tosi wszystko OK bo sie nie odzywa! A wszystkie mamy pewnie zajete sa malenstwami! Polusia widzialam zdejcia Twojego malenstwa - przeslodziutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dziękuję bardzo :) Wszyscy mówią, że do mnie podobny ;) Tylko oczy ma brązowe - po tatusiu :p A kiedy masz testować? Bo ja nie w temacie chwilowo :P Sylwinka super, że Madzia pomaga :) W końcu różnie dzieci reagują na rodzeństwo młodsze. Moja koleżanka opowiadała mi, że jak była mała to brat ją potrafił z wózka wyrzucić! Taki był zazdrosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja standardowo nie testuje tylko czekam na @ :D:D:D:D Sylwinka super masz te dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja była z początku zazdrosna a teraz jej już przeszło ale nigdy nie chciała siostry wyrzucić z wózka :P Dorcia Ty też jesteś kochana najbardziej to mi się podoba że jak koleżanka zajdzie w ciążę to bardzo się cieszysz z jej szczęścia 👄 a @ przyjdzie za 9 miesięcy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dostac za jakies 7-10 dni najpozniej. moze mi sie troche przesunac bo zaczelam brac duhpaston od 19dc, aby po owu :) Normalnie dostaje ok 30-31dc najpozniej, dzis dzien 23 :) Ogolnie to zupelnie bylam wyluzowana do wczoraj kiedy tak mnie wszystko bolalo jak na @ a jeszcze do terminu kilka dni i tak mi sie wy przypomnialyscie, jak narzekalyscie ze czujecie bo wszystko jak na @ boli a @ juz nie przyszla :D:D:D Sylwinka ja chyba nie naleze do tych zazdrosnych, przynajmniej mam taka nadzieje :D:D:D No i jak przyjaciele sa szczesliwi to ja tym bardziej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wielka 👄 dla Ciebie :) Sylwinka ma racje i jestem dumna z Ciebie że potrafisz się cieszyć szczęściem innych mimo, że sama walczysz o dzidzię :) Polusia ja mam krople niemieckie sab simplex i dziś nie wytrzymałam i dałam małemu 5 kropli zamiast 15 i widzę poprawę bo płacze ale krótko. Lekarka kazała dawać te krople ale ja nie wiem czy to kolki są bo właśnie mały tak płacze bo zadko kupki robi i pręży się strasznie przy pruczkach. Sama juz nie wiem, zrobię mu tak jak Ty Asia rowerek dzisiaj i zobaczymy. Asia mam nadzieję, że Tomaszkowi nic nie dolega i tylko najedliście się strachu niepotrzebnie. Ja dzisiaj mam mega doła, płacze razem z małym bo już nie wytrzymuje. jestem sama w domu, była na chwilkę siostra a tak sama w czterech ścianach z płaczącym dzieckiem. teraz właśnie śpi ale pewnie za chwilkę obudzi się na cyca i powtórka z rozrywki :( a mam jeszcze pełno prasowania, ktoś jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia drbridat też mi przepisała lekarka. Napisz mi czy od razu Aleksowi przeszły te kolki, jak to teraz wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka w tej ciąży to nie latałam ale jak byłam z Madzią to mnie tak wszystko bolało że nawet latałam z podpaską bo myślałam że zaraz mnie nawiedzi @ :P:P oczywiście nawiedziła mnie ale dopiero po 9 miesiącach :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki duzo sily przy malenstwach! Dorka jestes wielka i niedlugo ktos ta, na gorze cie za to wynagrodzi, bo jak mi takiemu nerwusowi sie udało to tobie tym bardziej a co robie w ciagu dnia...hm wstaje jem, pomalu sciele łożko zaczynam ogladac "dzien dobry tvn" potem zaczynam sie ubierac i ide do sklepu do ktorego , moich chodem mam 5min i cosik kupuje, chodzi o to aby sie przewietrzyc potem robie cos do obiadu , juz nie cały bo bym nie ustala tyle przy garach ,dzielimy sie z mama co mam robic. czasem zrobie pranie ( wrzuce w pralke) albo ( na siedzaco ) troche poprasuje , to wszyutsko oczywiscie z przerwami i jak tylko zaczyna mnie cos brzuch ciagnac to leze czasem ,ksiazka, komputer ... wczesniej to do kolezanki poszlam ale ona ma 2 dziewczynki a jedna 3 miesieczna i nie zawsze sie łatwo jej wybrac , takze tel nam został i czsem sie na miescie spodkamy takze moj dzien jest pełen wrazen :/ i ja wiem ze wszytsko dla małej ale czuje sie taka nieporadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka pezsylam duzo slonka, bo u nas wlasnie sie pokazalo! Na pewno to nie jest az takie latwe jak sie wydaje byc w takiej rutynie... Moja bratowa sie smieje ze powrot mojago brata z pracy jest dla niej wydarzeniem, albo wyprawa po jedzenie do sklepu :) dzieki dziewczynki za cieple slowa! Ja wiem ze nam sie uda, bo niby czemu mialoby nam nie wyjsc? Z jednej strony to nawet fajnei ze tak dlugo czekam, bo nie wyobrazam sobie jak bedziemy skakac z radosci jak juz beda te dwie krechy! Anna to masz fajny dzien i powolny :) spokojnie ze wszystkim dasz rade! Najwazniejsze abys byla ostrozna, a czas szybko minie i zaraz bedziesz na porodowke jechala! zobaczysz! A gdzie sie Kruszyna, Kasia podziewaja? Suri pewnie jeszcze dochodzi do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka skoro mnie wołasz to się odezwę :P Pisałam do Was któregoś dnia długiego posta i mi się kafe zwaliło, a zapomniałam skopiować, a potem mały wstał i nie mogłam napisać ponownie. Ale w sumie dobrze, bo same żale tam były. Dorka trzymam kciuki :) Dla reszty dziewczynek również pozytywne fluidki 🌼 A ja nie wiem co pisać. Chcecie słuchać codziennie jak minęła nam nocka i co porabiamy cały dzień? Zbyt nudne. Napiszę więc tylko, że w niedzielę mamy chrzciny. Łączone z chrztem córki brata. Przygotowania już w sumie skończyłam. Teraz poprasuję wszystko i gotowe. Prezenty kupione, stroje też. Denerwuję się jak młody wytrzyma w kościele, ale najwyżej wywalę na zachrystii cyca i nakarmię :) Nadal karmię cycem. Po niedzieli wprowadzam soczek marchewkowy i jabłkowy, potem marchewka. Zmykam na chwilę bo mały się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a kreacja zakupiona na chrzciny, bo pamietam ze szukalas :) A co za prezent kupiliscie? Ja nie mam pomyslow dla mojej Hani ale najchetniej to bym jej kupila takie serduszko jak ma moja mama, ja i ona bylaby trzecim pokoleniem :) Pisz wszystko, przeciez u kazdej z nas to samo! Wy od karmienia do pieluchy.. a ja do pracy i z pracy.... wiec tez nie jest super ciekawie i co miesieczne mysli... a moze juz sie udalo.... tez nudne, ale i tak was tym zanudzam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kupiłam w końcu garnitur (spodnie + marynarka). Na prezent kupiłam złoty łańcuszek i leżaczek bujaczek Fisher Price. A Wiktor od mojego brata (chrzestnego) dostanie następny fotelik samochodowy. Wykorzysta go za kilka miesięcy, ale to spory wydatek i już będzie :) No to ja też postaram się Was zanudzać :D Sprzedałam młodego do mamy na dół i czekam na męża, aż z pracy wróci i go przejmie (będzie za pół godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia myslalam ze napisalas ze ty przejmniesz meza :) Ale pozniej doczytalam ze to chodzi o maluszka ;) Ja tez chyba sobie sprawie jakis garnitur na chrzciny, bo moje sa w grudniu, wiec troche za zimno na sukienke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszka mąż przejmie, maluszka :D A ja chciałam garnitur bo pod niego zakładam bluzkę koszulową, którą bez problemu rozepnę, bo przecież karmię piersią. Ciężko miałabym zadrzeć sukienkę do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja miałam właśnie sukienkę na chrzcinach Aleksa i był problem :P Tyle dobrze, że obiadek potem był u moich rodziców, więc zamknęłam się w pokoju mojej siostry i tam małego karmiłam ;) A od chrzestnej (mojej siostry) dostał matę Fisher Price Rain Forrest :) Super sprawa, bo ona jest 0+ - mega kolorowa, jest muzyczka i światełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka u nas po lekarstwach przeszło w miarę szybko :) A o tych kropelkach Sab simplex słyszałam właśnie, że są świetne. No ale nam się udało zaradzić tym co pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia już sobie Ciebie wyobrażam jak zadzierasz tą kiecę do góry, żeby cyca wystawić :) A matę młody już ma. Malwinka też. Teraz szukam zabawek pod choinkę. Może macie coś do polecenia? Dla Malwinki już kupiłam, teraz dla Wiktorka - od nas i od dziadków. W święta będzie miał równo 5 miesięcy więc wszelkie zabawki dla dzieci siedzących się przydadzą bo niedługo będzie właśnie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam właśnie ten sam problem :p Moja mama kupowała nam ostatnio pampersy w Rossmanie i dostała takiego fajnego ślimak z Fisher Price :) I mi pomysł zabrała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ❤️ DORKA- oj nawet nie wierz jak bym chciała by to co napisałas się spełniło :) wierz może to głupie ale moja babcia była z 11.8 a mi termin by wypadł na 12.08 może coś w tym jest co napisałaś...👄 Buziaki dziewczynki 👄 musze z robotą nadgonic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Chcecie czytać o pierdołach to będę Was zanudzać teraz :P Polusia z tego co już zdążyłam zobaczyć Fisher Price ma dwa rodzaje ślimaków. Jeden chyba gra po naciśnięciu, a drugi "połyka" klocki. Też myślałam o ślimaku, ale o tym z klockami :) Kupiłam jednak Malwince muzyczny ogródek zabaw wczoraj. Dla Wiktorka od dziadków kupię krzesełko do karmienia, a od nas właśnie nie wiem. Muszę popatrzeć jeszcze. -------------------------------- A u nas znów kiepska nocka. Młody budził się 4 razy. Na szczęście szedł spać od razu po jedzeniu, ale już jest na tyle duży, że powinien opuścić z jedno karmienie. Teraz leży sobie na leżaczku i czeka, aż tata wyjdzie spod prysznica i się nim zajmie. A ja czekam na koleżankę fryzjerkę. Będziemy farbować odrosty i obcinać włosy. Jakoś muszę wyglądać na te chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze znów stronka moja hihhi:) Bynajmniej nie specjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki :D:D:D Syla nigdy nic nie wiadomo... ile czkeania jeszcze CI zostalo? Kasia a gdzie urzadzacie chrzciny w domu, czy gdzies w restauracji? Ja na swieta Hani kupilam taka oslone przed slonkiem do samochodu, ktora ma obracajaca sie pszczolke, rozne migajace swiatelka i gra muzyczki :) super bo ma pilota, wiec mozna ja wlaczas jak sie prowadzi :) Dla ukochanego siostrzenicy bedzie miala 10 miesiecy kupilam taki jakis duzy zestaw fishera co ma pelno przyciskow, klockow itp. My z chlopakiem zawsze kupujemy zabawki co robia duzo halasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla ja też trzymam kciuki :) uda się Wam dziewczynki :) najgorsze to czekanie każdego miesiąca :O pamiętam jak to było u mnie, później czekanie na poród i odliczanie tygodniu ciąży a teraz taki mały skarbek śpi i dni lecą jak szalone :) uda się i Wam! Buziaczki dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAZKA -a moj Skarbek wlasnie cos nie chce spac i najlepiej przy cycu by spedzal czas,jedyni przedwczoraj byl dzien dobroci dla nas,ale co tam cieszy mnie to wycieranie kupek,patrzenie na niego i tulenie:) no i tez stawiam pepkowe bo odlecial malemu pepol:) wysle wam zdjecie szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×