Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

trzeba próbować ciekawe czy nasi mężowie to wytrzymają :) mój właśnie teraz już pojechał w trasę dobrze że można z wami popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kapieli, temp w srodku 37,4 nie mierzylam ngdy, nei wiem po oc teraz mierze;p :] moj maz odczuwa resje poczecia dziecka na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett temperature mierzy sie rano odrazu po przebudzeniu sie bez wstawania z lozka :) inaczej temperatura nie jest miarodajna :) @ sie jeszcze nie rozkrecila znaczy sie krew jest ale strasznie jej mało, od tego jak poszlam sie kapac minelo jakies 4 godzinki a mi od tamtej pory na podpasce została taka mniejsza kropa krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love mi się wydaje że to na pewno ciąża trzymam kciuki ja to nigdy nie mierzyłam temperatury a czy stosowaliście testy owulacyjne bo ja nie i kiedyś się zastanawiałam nad ich kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka ja juz stracilam nadzieje.. nie wiem moze jeszcze cos mile mnie zaskoczy, ale szczerze mowiac nie licze na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w ubikacji zobaczyc czy cos sie nie zmienilo, na podpasce tyle co bylo na papierze tylko minimialne brazowe cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady nie przepraszaj, dla mnei to dobre wskazowki na przyszlosc w razie czego:) dalej trzymam za Ws kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja rowniez mam nadzieje ze w tym okresie sie uda. ten cykl mam monitorowany i jestem na clo gdyz nie pekaja mi pecherzyki. jutro tzn dzis wizyta u gina wiec dam znac co i jak. powodzenia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) mogę się dołączyć :)? nie przeczytam całego wątku, bo jestem teraz w pracy, ale na pewno nadrobię zaległosci niebawem... mam 26 lat i właście rozpoczęłam pierwszy cykl strań :) miło mi was poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy was bardzo serdecznie :) moze wy sie orientujecie jak to jest, temperatura wczoraj spadla mi do 36,3 dostalam plamien ktore były bardzo słabe, brazowe czasem lekko czerwone, dzisiaj temperatura podskoczyla mi i mam 36,7( powrot do temperatury owulacyjnej) w nocy brak \"okresu\" teraz tylko cos znowu sobie plami tym razem bardziej na czerwono. Oczywiscie wczoraj mial mi sie zaczac normlany okres, a normalny oznacza u mnie obfita miesiaczki od samego poczatku przez 3 dni i cholernie bolacy brzuch. Brzuch mnie o dziwo nie boli od wczoraj, tylko tak troszeczke jakby stłumiony jest ten ból no i ten niby okres taki dziwny. Moze jeszcze jest szansa jak myslicie? temperatura w czasie okresu wzrasta w takim normlanym zwykłym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa:) Kajuska:) witamy!!! pewnie, ze mozecie sie dolaczyc, ja na razie nic nei monitoruje, jestem w Londynie, tu ta cala procedura jest taka zawila:D staramy sie pierwszy cykl;] choc dzisiaj konczy sie plodnosc owulacyjna juz, to do 3 listopada sobie poczekam:) a niech tam. co ma byc to bedzuie, Lady Love, nie zmnam sie ale:) kto wie, moze to to:) dawaj nam kolejne wiesci szybko, albo w ogole zrob test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Kajuśka i dowa witamy im więcej nas tym lepiej :) lady love zrób lepiej test bo jest możliwe że jesteś w ciąży a o temperaturze nie wiem jak to jest bo nigdy nie mierzyłam ivett jesteś już w pracy moja mała jeszcze śpi coś w nocy nie mogła spać jaka u Was dziewczyny jest pogoda bo u mnie słońce świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwinka25:) tak juz jestem w pracy, staram si e pracowac, zeby za duzo o tych sprawach nei myslec:) tu mamy 8;28:) za oknem szaro buro i ponuro, pada;] wlasnie, im wiecej tym lepiej, ja sie nawet niemoglam doczekac, zeby wejsc i popisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie polski czas, 9:40, pogoda się polepsza, nie myśle za bardzo o moim cyklu, długości, owulacji, temperatrze i innych, mam plan się nie schizowac i wrzucić na luz.. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak racja, trzeba sie wyluzowac, ale dzieki temu, ze wiem kiedy mam owulacje, nei przestaje myslec o tych plodnych dniach itd, postawnowilam si ejednak nei zalamac 3 listopada:] jesli dostane@ bedziemy probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba najpierw lepiej poczekac az mi sie ta niby ciotka skonczy co? wogole to zdazylo sie komus miec krwawienia w ciazy? słyszalam rozne pogloski ale jakos nie potrafilam sobie tego wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka25 postaram sie Cie zaskoczyc:] ale nie moge obiecac hahaha:) Lady Love moze i to mozliwe, czytalam o tym, ze plamienia wystepuja kiedys sie zarodek zagniezdza czy cos w tyym stylu:) ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jeśli chodzi o temperaturę to przynajmniej w moim wypadku do dzisiaj jest podwyższona, od momentu skoku po owulce to teraz ciągle rosnie i jest na poziomie około 36,8-37. zastanawiam się do kiedy w ciązy utrzymuje sie ta podwyższona temp. A o ciązy juz na 100% mozna mówić kiedy temp utrzumuje się na podwyższonym poziomie conajmniej 14 dni. U mnie dzisiaj juz 16 dzien podwyższonej:) W piątek za tydz jestem umówiona do lekarza. Jak myślicie czy to nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×