Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no jakto! Maz dogodzi! Oj bedzie dzis kruszyna go niezle wykanczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego przytulania! Tylko banana nie polam, w tym szalenstwie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie sie wszystkie podzialy? ciezarne odpoczywaja ? Oj coraz wiecej ciezarnych to i na kafe bardziej cicho :) ale dobrze, niech sie grono powieksza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie czytałam całego topicu ale staram sie o dzidzi już rok! wiec chyba sie zalicze do grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie pogadam bo nikt nie odpisuje kurcze a akurat dzisiaj takiego doła mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz rok sie staram sieosta rodzi za 2 tygodnie bratowa urodziła miesiac temu dzis byłam z siostra na zakupach takich ostatnich przed porodem a ja dalej nie w ciąży i nie moge zajsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosc trudno wszystko przeczytac :) tu duzo dziewczyn sie stara i duzo zachodzi :D:D:D:D:D Stosujemy rozne sztuczki, ktore nam pomagaja :) Moze sie wpiszesz do naszej tabelki i dolaczysz do nas, bedzie Ci latwiej i weselej, no i zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne zawsze to by łatwiej było tak z kims pogadać!!!wiec bede uwarznie śledzić wasz topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bylas u lekarza, aby przebadac ze wszystko jest OK? Ja sie staralam dwa miesiace i okazalo sie ze nawet nie mam owu... Poszlam do gina, i teraz mam wszystko wyregulowane, stosuje testy owu, aby nie przegapic zadnej owu, i z testami to moj drugi cykl. A ty sobie czyms pomagasz, czy idziesz na zywiol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pół roku po lekrzach jezdziłam mialam mase badań i różne zastrzyki i jakies plastry mi przepisywała i takie malutkie tabletki i nic!!najgorsze ze ja dostaje okres tylko jak mi przepisze tabletki samo od siebie nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tydzień starasznie bola mnie sutki ale to pewnie nic nie znaczy tylko na okres ale jakos go nie dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby byly najbardziej wiarygodne to kupuje sie w aptece, wiem ze dziewczyny zamawialy tez przez int. nie wiem dokladnie ile kosztuje w Pl, bo ja kupowalam w Anglii. kilka dni przed spodziwana owu uzywasz je codziennie rano, dzialaja jak ciazowe i pokarza ci dwie kreseczki w dzien owu, no moze dzien przed, wiec wtedy atakujesz ukochanego przez trzy dni i powinno sie udac :) A bylas u gina sie przebadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne raz mi powiedziała ze mam słabą owulacje a potem ze juz jest ok ale od tego czasu minęlo juz pół roku i nic kurcze no a tak bym dzidziusia chciała ja mam 25 lat mąż 29 najwyrzszy czas a tu nic a jakie macie jeszcze sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze dziwczyny mierza temp, obserwuja sluz aby okreslic kiedy maja owu, ale mi sie wydaje ze testy sa najbardziej wiarygodne. Czesto bywa tak ze poprostu nie wstrzelamy sie w owu i dlatego nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli musisz miec wywolywane okresy? Nie masz regularnych cykli? Ja mialam bardzo nieregularne i bardzo dlugie, dostalam tabl wywolujace i od czasu kiedy je biore mam wszystko regularnie i pobudzilo mi to jajniki do dzialania no i mam owu. Moze zmien lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez 3 miesiace systematyczne badałam sie u gina i mówił kiedy ma być stosunek i dalej nic teraz czekam na okres dlugo mi sie spoznia test robilam tylko te sutki bolace mnie zastanawiają bo zwykle przed okresem bolały mnie cale piersi a teraz przerazliwie bola mnie same sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze test robilas i nie wyszedl pozytywny? A kiedy powinnas dostac @? Ja nie jestem w ciazy, wiec sama nie wiem jakie sa pierwsze oznaki, ale moze sie tym razem udalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam mieć okres 8 stycznia i test robiłam około 10 stycznia u mnie to normalne ze mam okres raz na 2 misiące mam dośc robienia testów z jedną kreska wiec nie robie następnego!! tak tylko myśle sobie ale pewnie znowu sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze trudno, ale musisz sie pozytywnie nastawic! Bardzo duzo zalezy od naszego nastawienia. Moja gin zawsze mi powtarza, ze trzeba sie czesto przytulac, ale dla przyjemnosci, bez stresu i pozytywnie myslec ze sie uda. No i nie zalamywac sie z miesiaca na miesiac, bo dzidzia nie chce sie zagniezdzic w zestresowanym srodowisku. wiem jak rozczarowujaca jest jedna kreska, ale trzeba sie przemoc i pozytywnie myslec ze uda sie w nastepnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dorka juz mi lepiej a ty ile sie starasz?????? jak mi radzisz zrobic jescze jeden test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie od listopada, ale w pod koniec grudnia dowiedzialam sie ze mam policystyczne jajniki i moje staranka nie beda owocne, bo nie mam owu. Lekarz przypisala mi jakies tabl i teraz mam wszystko wyrownane i mam owu :) Wlasnie byla wczoraj :D:D:D I to jest nasz drugi cykl z owu. Ja bym zrobila test, tak dla pewnosci... Ale jak wyjdzie negatywny, to sie nie zalamuj, tylko glowa do gory i dzialaj! Moze zasiegnij opini innego lekarza, bo to nie jest normalne ze masz @ co dwa miesiace! Ja na tych tabl mam 25dniowe cykle, wiec super, bo jak nie wychodzi to nie musze tak dlugo czekac na nastepna szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja nigdy nie wiem czy dostane czy nie dostane okres i kiedy niby mnie leczyla starciłam duzo kasy bylo juz ok ale od nowa nie mam okresu juz 2 cykl taki długi wiem ze to nie normalne po wypłacie pewnie pujde do lekarza!!!wiec ja mam przekichane bo jak sa takie nieregularne okresy to ciężko wyliczyc owulacje!!a moze to maz ma jakis problem????ale on nie chce sie zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze... ale ja na razie bym sie skupila na tobie, bo powinni ci to wyregulowac! moze postaraj sie pojsc przez kase chorych, aby zaoszczedzic. A co ci zapisali na wyrownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja biore metformax i duhpaston, i bede brala az do czasu jak zajde... bo jak przestane to znow mi sie wszystko rozreguluje... A ty juz przestalas brac? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×