Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No przeziębienie mam dalej, ale już przechodzi. Gardło nie boli, jeszcze tylko trochę katar męczy. Przynajmniej tej nocy spałam w miarę dobrze, oprócz pobudek na siku i smarkanie :P A samopoczucie u mnie duuużo lepiej niż wczoraj. Wyżaliłam się mężowi za wszystkie czasy, wszystko mu powiedziałam co mi na sercu siedziało i to naprawdę pomogło. Chyba zacznę do niego cały czas dużymi literami mówić, bo wielu rzeczy nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetom czasem trzeba duzymi literami mowic!!ja czasem tez mam wrazenie ze do niego do konca nie dotarlo nadal ze malego czlowieczka mam w brzuchu,dopoki go na rece nie wezmie to nie do konca jakby rozumial,nie mowie ze ma sam za ciuszkami latac i skarpeteczki kupowac ale moglby czesciej ta dzidzie w brzuszku glaskac,ja o to czasem mam zal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też :) Ale wczoraj po tej rozmowie tak coś go wzięło, że zaczęliśmy się godzić w łóżku :P Po wszystkim głaskał brzuszek i mówił "córa sorki że cie tak wytrząsłem, ale masz taką fajną mamę" no uśmiałam się nieźle :) Częściej mogłoby tak być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) dobrze ze przynioslo efekt! :)czasem fajnie sie tak pogodzic ;) kasia,polusia - duzo zdrowka dla malenstw :) ide na zakupy bo cos pusto w lodowce mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moj maz tez zadko głaszcze moj brzuch narazie bardziej zwraca uwage na moj biust ktory podskoczył juz o jeden rozmiar :) czasami jak mu mowie ze by z dzieckiem pogadał to pogłaszcze chwile i tyle, mam nadz ze jak juz zaczenie kopac to maz bedzie mial wieksze zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri zapomniałam ci jeszcze jednej rzeczy powiedziec o toxoplazmozie to ze masz dwa (-) to tez oznacza ze musisz uwazac na koty , mieso surowe itd. zebys sie nie zaraziła ta choroba , bo jezeli nie chorowałas o nie masz wytworzonych przeciwciał czy jakos tak ja dzis tez badania robiłam jutro odbior mam nadz ze wszytsko bedzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczatka! Ja tylko na chwilke, bo znow urwanie glowy! Jeszcze nawet herbaty ne wypilam! Ale musze sie podzielic wiesciami o Asi! no wiec wlasnie dostalam sms-a! Jest w szpitalu, bo malemu spadl rytm serduszka i zaczela krwawic, wiec dzis po poludniu beda wywolywac porod. Mocno musimy teraz trzymac aby wszystko pieknie sie udalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Mój mąż chyba uwierzył w to dzieciątko dopiero jak kopniaki poczuł pod ręką :) Normalka :) Facetom często trudno jest to zrozumieć, w końcu to my mamy objawy, czujemy ruchy itp. Od jakiegoś czasu mała tak mocno kopie i się przeciąga że brzuch podskakuje, przez bluzkę nawet widać - jak to mąż widział to uwierzył że może boleć :P A gdzie reszta dziewczynek? Dorcia co tam u Ciebie? Jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no wywołałam Cię :) Trzymam mocno za Asię!!!!!!!!!!! Niech szybciutko jej poród pójdzie, musi być dobrze!!!! GAGA cudny maluszek! Jaki duży!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ale miałam nosa :) W takim razie trzymam kciuki za Asie i jej szybki poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie super, ale wlasnie chyba @ przylazla... Jak zawsze powoli sie rozkreca :( ALe zupelnie nie jestem jakos zalamana, nie wiem czemu! Chyba bo nawet nie mialam czasu sie na nic nastawic, tyle mam pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia :(:(:(:(:(:(:( Dobrze że masz takie podejście, podziwiam! Ściskam mocno, choć nie ukrywam że po cichutku czekałam na Twój + Niech @ idzie w cholerę od kolejnego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie za bardzo moam inne wyjscie! Moge sie zalamywac, denerwowac, ale zupelnie mi to nie pomoze w zajsciu niestety. Niby wszystko jest OK, ale cos nie zaskakuje :( Moze jednego dnia sie uda, mocnow to wierze! A na razie trzymam za Asie! Mam nadzieje ze mocno prze i zaraz bedzie miala swojego ukochanego synusia na rekach!!! magda, a jak wczoraj maz zaaragowal? Jakie dalsze postanowienia? Duzo wczoraj o wam myslalam wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trzymamy kciukasy !!! juz niedługo zobaczysz swoje malenstwo :) DORKA a ty sie nie łam jestes silna , silniejsza niz my tutaj wszystkie razem wziete :) co dalej zamierzasz jakies konkretne kroki , czy poprostu monitoring i staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna , zupelnie sie nie lamie :) wlasnie zaskoczona jestem ze spokojnie do tego podchodze. Nic wiecej nie bede robic, bo niby wszystko jest OK. ja mam owu co miesiac, chlopak zdrowy i wyniki ma super. Poprostu kiedys zaskoczy ;) zamierzam dalej szalec w sypialni i tyle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czyli jednak dobrze wysnilam ze asia rodzi :D ale fajnie :) anna - doczytalam wczoraj o tych przeciwcialach,nie mam ich ale trzeba uwazac,najwazniejsze ze ujemny wynik :)daj znac jutro jakie masz wyniki :) dorka - co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!! pewnie ze zalamywanie sie nic nie da,przyjdzie jeszcze wasz czas :) magda - jak samopoczucie??itrzymam kciuki za was!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka :(:(:( wygoń ją raz na zawsze! musisz byc twarda i powiedziec jej ostro że juz jej nie chcesz :O szkoda, że przyszła noo :( trzymam kciuki za Asie :) oby wszystko było dobrze i szybko urodziła Tomasza :) Ja mam wieści od Sylwinki, że prawdopodobnie jutro wyjdą ze szpitala jak z małą bedzie wszystko ok. Ja dzisiaj byłam u siostry i duzo rzeczy dokupiłam dla Igorka, min taki cieplejszy kocyk, poduszkę i kołderkę, flanelowe pieluchy, recznik, przescieradła i takie pierdołki. teraz cos zjem i musze się położyc na troszkę :) Kruszyna, Suri, Kasia, Polusia, Magda, Anna 👄 Gaga śliczny Twój synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Asia trzymam kciuki :) Mam nadzieję, że pójdzie szybko i zaraz dostaniemy wieści, że jesteśmy ciotkami :) Ja zmykam do spania. Mały był marudny dzisiaj więc chcę odpocząć, a jutro z rana chcę na targ pojechać po parę rzeczy. W sobotę przyjeżdżają do nas znajomi więc chcę zrobić ciasto, ze dwie sałatki i muszę zaopatrzyć się w produkty :) Dobranos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak Asia, mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Może nie miała siły sms-a do Dorki napisać i napewno już tuli Tomusia do cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........40..........06/09/09............26.... ......Tomek Grażka23.........35..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............33.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....28.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........15.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aktualizacja :) Dziś Asia przeniesie się do dolnej tabelki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........40..........06/09/09............26.... ......Tomek Grażka23.........35..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............34.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....28.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........15.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA hej:) no tez sie martwie co z aska,mam nadzieje ze szybko poszlo w szkole rodzenia wczoraj mowila pani ze taka biegunka (jak miala asia)czesto jest przed porodem,bo organizm sam sie oczyszcza grazka - czy Tobie wrocilo tez to spanie z I trym???ja spie jak susel,moze nadrabiam te zaleglosci z tego mojego budzenia sie ostatnimy czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Asia jest szczesliwa mamusia Tomka! Maly przyszedl na swiat 10.09 o godzinie 23.14 i wazyl 3740. Porod trwal 4 h! Synus i rodzice sa najszczesliwsi na swiecie! no i tatus swietnie sie spisal! Pozniej Asia napisala jeszcze jednego sms-a ze siedzi i nie moze sie na niego napatrzec! Jutro juz beda w domku, wiec wszyskto opisze! No kolejna rozpakowana!!!! Grazka teraz na Ciebie czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu 🌻 GRATULACJE!!! 🌻👄❤️ tak teraz moja kolej i Suri :) dziwnie się czuje na samej górze tabelki :P Suri ja śpie jak zabita ;) z przerwami na siusiu ale od razu zasypiam. spać chodzę już koło 21 i wstaje o 8 :D dziś wczesniej wstałam bo musiałam przeczytać wiadomości o Asi :) zastanawiam się jak to bedzie jak mały się urodzi z tym moim spaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........35..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............34.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....28.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........15.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA 🌼 🌼 🌼 Gratulacje dla Rodziców :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I witam pozostałe dziewczynki :) Grażka niedługo Twoja kolej, szykuj irokeza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×