Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

witam Dorka ciekawe kogo pod serduszkiem nosisz dziewczynke czy chłopca .... napisz szybciutko jak tam na usg cieszę się, że już migreny minęły i że ciąża dobrze przebiega już za tobą połowa teraz to zleci ... Agi przestań się denerwować wszystko będzie ok inaczej być nie może teraz tylko odkreślaj tygodnie i ciesz się każdą chwilą bo szybko minie .... ten stan ...a jak maluszek już będzie to zaczyna się inna bajka ....oj same zobaczycie Kruszyna jak Hania ile waży Polusia twój Aleksik to już niezły super zdjęcia na nk widać jak mu się zwierzaki w zoo podobały :) Magda będzie dobrze już nie takie złe wyniki miało kilka kobiet w mojej rodzinnie i są mamusiami choć np. moja cioci czekała na to 10 lat kiedy już wszyscy mówili, że jest to niemożliwe i lekarze i znachorzy i kto by nie tylko dopiero kiedy zaczeli z mężem chodzić do homeopaty brali jakieś kuleczki i teraz kuzynek ma kilka lat kiedyś nie wierzyłam w homeopatie ale sama zaczęłam od niedawna leczyć siebie i dzieci i szczerze jestem bardzo zadowolona Madziu daj sobie czas i nigdy nie trać nadziei zobaczysz napiszesz kiedyś nam na forum, że są 2 kreseczki i tego ci życzę z całego serca U nas ok mały ma 6,900 mierzy ok 70 cm siedzi sam mówi dwusylabowe wyrazy typu tata mama baba .... choć nie wie że tata to tata itd... zaczyna pełzać i coś w stylu raczkowania choć zdecydowanie woli chodzenie karmię nadal piersią choć je mały prawie wszystko często łapie jakieś katary kaszelki ... jest kochaniutki uśmiechnięty i kto na niego popatrzy teraz, nie wierzy, że jak się urodził miał cały 1 kilogram 250 gram, zębów brak myślałam, że był jeden niestety nie czekamy myślę, że niebawem będzie Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti heeeej ! nie wiedzialam, ze az tyle juz przeszliscie! przykro mi, ale walczysz i to Ci bedzie wynagrdzone!:) dobrze, ze zajrzalas;) Mery juz mnj panikuje:) Duzo mi forum pomaga:) pisanie, czytanie rad....duzo korzystam, pomaga mi Dorka i Asia, wszystkie dziewczyny dobrym slowem, cokolwiek by sie dzialo, jestem spokojna:) Mery supe, ze Twoj synek pieknie rosnie:) milej nocki wszytskim dobrej nocki ja juz spadam do lozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze bola mnie piersi, najbadziej wieczorami nei wiem czemu:) w pracy jakos tego nei czuje, moze stanik mi pomaga, ale jak zdjemuje stanik to odczuwam ciezkosc i bol:) a z rana swedza po bokach czasami...to chyba dobry znak:) dzisiaj jest straszna pogoda tutaj, wczoraj wialo, nei moglam spac przenieslismy sie do drugiego pokoju, bo denerwowalo nas stukanie i brzeczenie anteny satelitarnej a ja panikowalam, ze sie urwie:D ale ok...mimo to jestem wyspana i raczej nie jestem senna, z ato glodna:) mam nadzieje, ze dzien minie mi ok:) czekam na paczke od Dorki a jutro moze dojdzie od Asi, albo jeszcze dzisiaj! Kruszyna jak Hania po wazeniu i szczepieniu??? A Dorka dzisiaj Wasz dzien, czekam z neicierpliwoscia!!! juz odliczam godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MERY witaj :) Hania waży 6730g i ma 67cm. Przez 6 tyg przybrała tylko 600g więc trochę mało, ale z drugiej strony jest bardzo aktywna więc może dlatego spala tłuszczyk ;) No i rośnie nadal 3cm na miesiąc. U nas są próby pełzania, nadal jej to nie wychodzi, ale w końcu(!!!) obraca się sama na brzuszek, na plecki, ciężko ją upilnować :D:D:D Jak marudzi to woła "mama", ostatnio "tata" no ale wiadomo że jeszcze nie wie co te słowa znaczą i są przypadkowe. Cieszę się że u Was dobrze, że maluszek rośnie i się ładnie rozwija. Powiedz proszę czy chodzisz z nim na jakieś ćwiczenia do rehabilitanta? Wczoraj pediatra mi to zasugerowała...... Więc umówię się najpierw do neurologa, bo mam do niego zaufanie i niech on mi powie czy ćwiczenia u fachowca są potrzebne czy nie. AGI super że jesteś taka podekscytowana, ale niedługo sama zobaczysz co Ci służy a co nie - taka intuicja ciążowa :P NETI fajnie że się odezwałaś. Nie miałyśmy ze sobą wiele do czynienia, ale to miłe jak ktoś się pojawi po czasie :) Widzisz, niektórzy mają tak strasznie pod górkę, jak Ty i Magda, a ja się dowiedziałam wczoraj że kuzynka (20 lat) która ma niespełna roczne dziecko z wpadki jest znów w ciąży....... Bez komentarza..... Bo słów mi brak :( Biedne te dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Neti duzo sily zycze! My zawsze o Tobie tu pamietamy, ale jak sama pewnie zauwazylas forum bardzo zacichlo i ostatni fajnie znow odzylo! Wspaniale ze tak walczycie! W koncu sie uda, choc wierze ze sily juz pewnie zaczyna brakowac... Mery wspaniale ze synek tak swietnie sie rozwija! Moja kolezanka ponad rok temu urodzila corcie ktora miala niecaly 1kg! Byla mniejsza niz paczka cukru... Teraz nigy nikt by nie powiedzial ze byla wczesniaczkiem.Urwis niesamowity! Przecudowna! Kruszyna Hania tez juz zaczyna polwoli sie przemieszczac! Super zaraz bedzie chodzic! Ale wtedy sie zacznie! Oczy do okola glowy! Agi jak piersi Cie swedza to juz smaruj je kremami na rozstepy! Nie zartuje! wiem ze moze sie wydawac jeszcze za wczesnie, ale mi radzily kolezanki od dnia kiedy zaszlam od razu smarowac piersi, brzuszek, boki i posladki. Polecam krem na rozstepy Palmers - nie jest drogi i wszedzie dostepny. Ja jeszcze uzywam bio oil ale tylko na wieczor bo to strasznie tluste. Ogolnie zalecaja smarowanie rano i wieczorem. A piersi, przynajmniej mi sie zrobili jak dwa kamienie... Ukochany sie smieje ze sa wypelnione betonem :D:D Dzis ide wlasnie po staniki nowe i taki jakis sportowy do domu, bo moje strasznie mnie denerwuja! Ja pol nocy nie moglam dzis spac, taka jestem podekscytowana! W sumie nie wiem czemu, bo nie zalezy nam na zadnej plci i oboje nie mamy chyba zadnych przeczuc... tzn mamy, ale codziennie inne :D Po usg ukochany zabiera mnie na pyszna kolacje a potem - jezeli to chlopiec to koniecznie musimy jechac do domu ogladac mecz! Ja chyba oszaleje z tymi mistrzostwami!!!! Nie przepadam za pilka :( Agi paczucha juz niedlugo dojdzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna a ta kuzynka to ta, co pamietam jak sie wscieklas jak ona zaszla od razu - tzn z wpaki a Wy sie staraliscie...i teraz znow???? Oszaleli???? Wow powodzenia im zycze, bo nie bedzie im chyba lekko.. z tego co pamietam to ich sytuacja finansowa nie byla za kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORCIA ja w ciąży oglądałam mistrzostwa nożnej jak najęta hihi, małej w brzuchu się to podobało bo zawsze kopała jak szalona :) Ta kuzynka i jej mąż mieszkają u jej rodziców na garnuszku, nie rozumiem tego na prawdę! Żeby nie pomyśleli o zabezpieczeniu.... Szkoda mi tylko tych dzieci i jej rodziców, bo mają ciężko w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak mowi powaznie ze jak bedzie chlopiec to kazdy mecz bede musiala ogladac! Bo on chce z synkiem sie ekscytowac! A jak dziewczynka to tez bede musiala ogladac, bo nie chce aby jego corcia miala nastawienie do pilki jak mama... no i chyba nie mam wyboru... Moja dzidzia dzis w nocy szalala jak chlopak polozym mi reke na brzuchu - przez przypadek - tak kopala, ze musialam reke zdjac, bo zasnac nie moglam :) No kuzynostwo bardzo nieodpowiedzialne! Rozumiem ze wpadki sie zdazaja, jedna... ale wtedy czlowiek chyba sie uczy uwazac... brak slow na takich ludzi... mam nadzieje ze jakos im sie ulozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka strasznie Wam zazdroszcze:) ja jestem na etapie obaw, ale juz spokojniejsza...na wizyte do Gp ide w srode, a prywatnie do polskiego ide 3 lipca w terminie mojej drugiej spodziewanej @ wtedy na pewno bedzie cos widac;) wytrzymam tyle;) A co do mistrzostw to ja nie pzrepadam za pilka na szcescie moj maz woli boks....ale jakies mecze na pewno bedziemy ogladac:P moja tata za to jest strasznym kibicem i my 3 dziewczyny zawsze odkad pamietam musialysmy ogladac mecze! kiedys mielismy tylko jeen tv i nie bylo szans:D moja biedna mama haha jakos wytrzymala!:) Dorka ja juz kupilam te balsamy palmersa...zawsze uzywalam takiego zielonego oliwkowego;p a teraz bede uzywac tych dla kobiet w ciazy:) ja mam duzy biust i nie wiem co bedzie dalej cz duzo wiecej urosnie?? hmm okaze sie hahaha;) w bio ili tez sie moze zaopatrze pewnie na dlugo mi starczy.. Dorka niewazne co bedzie, bedzie zdrowe kochane i dlugo wyczekiwane;) poza tym szykuje sie Wam super wieczor:) swietnie;) ja czekam kiedy zlapie mnie ciazowe zmeczenie bo jeszcze nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi tak naprawde obawy nigdy chyba nie mijaja... dlatego trzeba o nich nie myslec! A mysle ze dopiero zaczynamy sie martwic jak dzidzia sie urodzi! Jak pojdziesz w 8 tyg to juz super wszystko zobaczysz, serduszko bedzie bilo - super! oj ja juz chyba wole pilke niz boks... ale przynajmniej boks nie leci tak czesto w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zalezy w jakiej TV hahaha w Polsat Sport boks to normalka wieczorami:) ale moj maz mnie nie katuje :) oglada rzadko ostatnio:) co do forum to ozywilo sie ostatnio...:) nie mowie, ze dzieki mnie hahaha:D sa tu wierniejsze dziewczyny niz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ze... No nic bede musiala przezyc te 4 tyg pilki, ale mistrzostwa swiata az tak strasznie mi nie przeszkadzaja, bo fajnie sie tu spotkac ze znajomymi, ktorzy sa roznych krajow :) Agi a kiedy mowicie rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wow ale się tu dzieje :) nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego teraz bo mały nie śpi. koło 14 idziemy na działkę a teraz siedzimy w domu, ja posprzątałam i teraz gotuje obiad. Jutro jedziemy na urodzinki o mojej chrześnicy :) miłego weekendu, poczytam Was później :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka juz powiedzielismy:P moze glupio zrobilismy ale nie wytrzymalam, bez wzgledu na wszytsko, ciesza sie!!!!!! strassznie, tyle lat czekali na taka wiadomosc;) gdzyby cos to pogodza sie z tym, ale tfuuu nic sie nie stanie;) Grazka no zapisujemy ostatnio duzo stron:) ostatnie 4 ja zlapalam, teraz Dorka:) milej imprezki i wypoczynku!!!!! jutro u nas tez zapowiadaja slonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pisz jaka reakcja? Przez skypa rozmawialas ze ich widzieliscie czy przez telefon? Super! Fajnie jest sie podzielic z rodzicami, bo mozna z nimi juz rozmawiac, planowac! Moja mama prawie dwa dni plakala ze szczescia. Moi rodzice wiedzieli jakie mielismy problemy, bo mama przeciez mi kupowala leki, zapisywala do lekarzy itd wiec ich szczescie bylo ogromne! A powiedzialas przyjaciolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka:) smiali sie z niedowierzania, ze tak o! ijuz;) a przeciez mowilam im w zaufaniu ostatnio, zeby nei spodzieewali sie za szybko, bo neistety nie bedzie latwo:) wiec sa bardzo szczesliwi, moj tata bardzo bo on czekal i juz nawet nie dopytywal sie, zeby mnie nie dolowac. A tu ja zadzwonilam z taka wiadomoscia:) niezle, niezle:) a przyjaciolki i przyjaciele nieliczni tez wuiedza...ale nie mowie szerszemu gronu osob:) jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! pewnie sa strasznie podekscytowani!!! Dziewczyny jeszcze 4 godziny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jest juz koperta:) otworzylam i zazylam jedna tabletke:) dzieki jeszcze raz jak nei wiem co!!!!!:)))))))) jeszcze pare godzinek i zobaczysz kto mieszka w srodku brzucha:)!!!!!!!!!! Sylwinka odezwij sie i reszta:) dzisiaj dzien oczekiwan, a ja sie ciesze, ze mam duphaston:) dziekuje:) Asia tez wyslala!:) musze sie Wam jakos odwdzieczyc chocby za fatyge:) mam ochote na pomidory z parmezanem i bazylia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze ze wszystko doszlo! A karteczke przeczytalas? Taka naskrobana szybko, ale wiadomosc wazna, bo poza lekarstwem przeslalam Ci jeszcze pozytywne mysli!!!! I je tez codziennie masz zazywac! Zaraz jak wstaniesz na czczo :D:D:D:D Oj tez bym zjadla taka salatke! Czyzby juz smaki nachodzily???? Super! Ja na lunch mam razowy polski chlebek ze slonecznikiem z serem, szynka i pomidorkiem, ale to nie to samo! Ja dzis ide z ukochanym na przepyszny obiad swietowac wiesci! Boze oby tylko wszystko bylo dobrze, ale na pewno jest bo dzidzia szaleje u mnie i chyba sama jest podekscytowana dzisiejszym spotkaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka na pewno te mysli pozytywne bede zazywac;) dziekuje, zarozowil sie swiat:D Z dzieckiem wszystko w porzadku, pewnie sie wierci, bo wie, ze dzisiaj swieto:) i bedzie pycha kolacja!!!:) jeszcze tylko pare godzinek:) jak tylko bedziesz mogla to napisz juz po!!:) ja jednak do lekarza pojde 18 czerwca do tego GP znaczy, bo akurat wtedy mam wolne musialam zamienic sie- naprawiaja okno....:) w salonie, bo jedno sie zacielo i sie nie otwiera......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi u GP to Ci tylko pogratuluja, zapytaja czy sie dobrze czujesz i tyle :) Ja pierwsza wizyte mialam przez tel :) Wylicza wstepna date porodu i po sprawie.. No ja zaraz zmykam do domku :) Chyba wezme sobie kapiel dla relaksu, poczekam na ukochanego i wyruszymy :) Mam nadzieje ze nie bedzie kolejek i nie bedziemy musieli czekac... ostatnim razem to wszystko bylo co do minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tak mi sie wydaje...ale ta moja kolezanka z pracy jak poszla na pierwsza wizyte bez scanu oczywiscie, to zwazyli ja, pobrali krew na badania jakies i wypelnili jakies papierki, a pozniej przyszedl jej list z zaproszeniem na scan..nie wiem jak u mnie to bedzie...zobacze za tydzine w piatek, mam blisko, to sobie zrobie spacerek:) teraz mam przerwe..pozniej 2 i pol godzinki i jade do domu:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam nadzieje, ze duphaston nei zagrozi mojej ciazy:)? wy doswiadczone juz to wiecie:) moze progesteronu nie mialam az tak malo skoro udalo sie zajsc i zagniezdzic bez niego:) ale na ostatnich badaniach nie mialam go za duzo ale w normie, wiec chyba nic mi nie bedzie:) nie powinnam go raczej odstawiac tak sobie co nie?? lekarz mi powie jak do niego pojde....albo zadzwonie do mojego jeszcze raz:) wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Wpadam na chwile podzielic sie radosna nowina - bedziemy miec dziewczynke! Oboje jestesmy w niebo wzieci! Maya jest bardzo ruchliwa i zdrowiutka. Zbadali ja od stop do glow i wszystko jest swietnie! jak sie dowiedzialam plec, to lzy poleciamly mi ciurkiem i juz nie moglam ich zatrzymac, az sie pani zapytala czy wszystko OK :) odp ze jestem niesamowicie szczesliwa! Poniewaz mam problemy z tarczyca, bede miala jeszcze jedno usg w 35tyg, Super sie ciesze, bo chcialam isc prywatnie na 3d a tak to nie ma juz takiej potrzeby. Nadal nie mozemy uwierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) DOrciaaa:) to swietnie:) cudownie, ze jest ruchliwa i zdrowa i bedzie taka piekna jak jej mama:D nie dziwie sie, ze ukochany sie cieszy...! czekalam na wiadomosc wczoraj, ale bylam pewna ze rano napiszesz, a ja mam wolne wstalam bo juz nie chce mi sie spac....biust boli najbardzije wieczorami...czasem mam takie napiecie w brzuchu jak na okres....biora rano jedna tabletke duphastonu, od Asi paczka tez juz doszla;) mysle, ze na dlugie tygodnie mi wystarczy, a pozniej to juz lekarz zadecyduje czy mam brac po polowce i odstawic stipniowo, 3lipca sie dowiem i na pewni juz zobacze cos..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORCIA no przecież Ci mówiłam że będzie dziewczynka :D Ja przecież wróżka jestem ;) AGI będzie miała chłopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kruszyna masz racje;) przynajmniej ja tak chce i tak czuje:) na pewno sie nie myslisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i mam stronke:) ale i tak ja ostatnio najwiecej pisze i Dorka to prawdopodobienstwo zlapania stronki jest duzeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jeszcze raz gratuluję :D Już na FB Ci napisałam :D A ja powoli zaczynam myśleć o drugim maluszku :P Może jednak w tym roku zaczniemy starania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×