Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hihihi koteczek chcialam to dyskretnie zrobic ale oki:) wyslalam Ci zaproszenie:D jak przjmiesz bedziesz wiedziala z kim po nocach siedzisz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na tym topiku dopiero od dzis, nie czytalam wszystkich stron i nie wiedzialam ze juz wymienilscie sie linkami na NK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz KOTECZEK jaka niedomslna jestem fakt w sklepie najwiecej osob sie przewija, zakupy kazdy musi zrobic:D ja zajmuje sie ubezpieczeniami:) to mniej popularne miejsce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale se dziewuszki popisalyscie;) haha ale macie o kim:) my te bezdzietne raczej mozemy sobie tylko wyobrazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett i na was przyjdzie czas a wtedy te z dzieciaczkami moga cos doradzic:D albo odradzis:D trzymam kciuki za kazda fasolke:):):) zreszta u mnie tez moglaby sie juz zagniezdzisc... starzeje sie powoli i mam zamiar urodzic dziecko nie bedac w wieku mojej babci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze business women tutaj mamy:) w dodatku w Polsce mieszka na moim drugim topiku jestem jedna z nielicznych dziewczyn z POlski, reszta mieszka za granica z jedna z dziewczyn byc moze niedlugo sie spotkam:) mieszkamy dosc blisko siebie:D nawet umowilam ja na rozmowe w sprawie pracy:) znamy sie telefonicznie tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak Ivett, fajnie dziewczyny, ze mozecie pisac o tych malych istotkach juz... pieknie... A ja tu dopiero o ciazy marze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozni ludzie tutaj sa, kazdy moze sie wypowiadac i fajnie ze sa rozne tematy wszyscy znajda cos dla siebie... a obrazaja ludzie ktorzy nie maja kultury osobistej... zreszta po co bedziemy sobie tm glowe zawracac:) hihihi dziewczyny jeszcze okaze sie ze mamy ze soba wiele wiecej wspolnego niz topik podobne zawody np ale laczy nas jedno kazda z nas chcialaby miec upragnionego dzidziusia niektore pierwszego a inne z nas kolejnego:D dzieciaczki to nas laczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×