Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

moj zawsze sie stresuje jak mowie ze ide do fryzjera, abym nie sciela wlosow za krotko, a jak wracam to zawsze mu sie podoba :) A dziwnie bo jak go poznalam to mialamkrotkie wlosy, czyli co nie podobalam mu sie na poczatku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - oni tak mają :P:P:P Ja miałam króciutkie włosy jak się poznaliśmy :) Potem cały czas nosiłam do pasa, po ślubie tylko trochę podcięłam (do połowy pleców), a teraz do ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki trzymajcie kciuki :) ja mam zalatane dni moj salon bierze udział w pokazie mody z okazji dnia kobiet no i mozecie sie domyslac jaki zamet w dzien kobiet ja pracuje i mąż takze ,także nici ze swietowanie w ten dzien , no nic trudno jakos sobie odbije :) trzymajcie sie sieplutko przez reszte dnia kruszynka napisz jak te ziolka działaja na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja za ciebie bardzo mocno trzymam! No i na pocieszenie ja spedzam dzien kobiet na dwoch koncach swiata z moim ukochanym :( On bedzie w Afryce a ja w PL :) Jak jestes taka zalatana to nie bedziesz miala czasu o wszystkim myslec i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - zawsze można dzień później poświętować :D:D:D A co do ziółek, to wydłużyła mi się @, ale to raczej dobrze. W nocy ostatnio obudziłam się zlana potem - te zioła oczyszczają organizm i to chyba dlatego że wyłazi ze mnie dziadostwo :P:P:P Poza tym nic innego nie zauważyłam, ale za wcześnie na to :) Planuję pić 3 miesiące, no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sciecie standardowe:D do ramion, lekko scieniowane, z grzywko lekko skosnie:D i tyle, moze dzisiaj wrzuce na Nk , ale to nic pewnego:) dzisiaj nasz ukochany serial DR HOUSE!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruzyna co to za ziola???? mzoe powinnam sprobowac, z tym, ze tu na pewno ich nei kupie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam włoski całe ścieniowane i dlatego takie kręciołki się robią :) Trochę minie zanim przyzwyczaję się do takiego widoku w lustrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - te zioła to mieszanka ojca Grzegorza Sroki. Kupujesz składniki w sklepie zielarskim i sama mieszasz. Co wieczór parzysz łyżeczkę tej mieszanki i pijesz szklankę. A to skład: Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zioła podobno regulują też cykle, pobudzają jajniki do pracy i dobrze działają na śluzówkę. Na efekty trzeba poczekać, ale wielu udało się zajść w ciążę w pierwszym czy drugim miesiącu picia tych ziół :) Więc próbuję i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muze skoczyc do babci, ona jest szalona zielarka, ziolami leczy sie od lat, i pijawkami brrrrrrr;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - ja nie jestem do końca przekonana, ale myślę że spróbować z ziołami nie zaszkodzi, jeśli oczywiście wiesz co z czym pomieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna jak podzialaja to moze powiem mamie i mi kupi w pl no i bede parzyc :) oboje ziolka pijecie, czy tylko Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna bedziesz super oczyszczona z M :) Mi znow zaczyna dokuczac jajnik :( na prawde wydaje mi sie ze to spozniona owu :( szkoda ze przepadnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zapewne to ta owulka spozniona:) a Twojego faceta juz nei ma?? juz pojechal? szkoda. mysle nad obiadem dzisiejszym, moze sos pieczarkowy z makaronem:) cos musze wymyslec!!!! jzu mi sie nudza dania, a nie powtarzam zbyt czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - polecam sos śmietanowo-ziołowy z Knorr - pycha z makaronem albo ryżem i do tego kawałki piersi z kurczaka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kruszyna ja wlasnei unikam takich torebkowych sosow i pomyslow na obiad. Bo wole cos sama upichcic:) ale tu nawet nei wiem czy znajde ten sos, w angielskich supermarketach sa produkty knorra i sa tez tu w poslkich czy hinduskich poslkei rzeczy, ale sama juz nei wiem, na pewno jakich makaron z sosem lekkim i mieskeim z kury bym zjadla:)!!!ugotujcie cos za mnie, lubie jesc rzeczy zrobione przez kogos:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja tylko napiszę, że odebrałam wyniki i są słabsze niż 2 mies temu. HGB było wtedy 11,6 a teraz 10,6 :( Nie wiem już co mam robić. W poniedziałek idę do gina i już się boję co powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - buraki jedz :) Moja mama miała wysoką anemię w ciąży i walczyła z nią warzywami. Ale jeszcze lekarz chyba coś przepisał, nie pamiętam. Napewno będzie dobrze :)))))) Podobno w ciąży to bardzo częste :)))) Ważne tylko żeby być pod opieką lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia:) a moze wszystko ok bedzie! mysl pozytywnie! lekarz cos na pewno poradzi! moze jakas specjalna dieta albo lek bezpieczny, cos musi byc na poprawe wynikow, zaraz Ci tu asia doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - no to sama zrób sosik, jeśli masz w domu oregano i te inne przyprawy ziołowe :) Eksperymenty w kuchni zawsze mnie pociągały hehe i często kończyły się z M w łóżku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna sama zrobie, ale mneij ziolowy, jakos mnie ostatnio od oregano i ziol w ogole odrzuca;D za to pawel kocha oregano do wszystkiego i duzo ziol w ogole....inne kubki smakowe ma widac:D wrazliwe podniebienie:D ja kocham swojskie obiadki uwielbiam bary mleczne i pierogi w nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sęk dziewczyny, że żelazo w tabletkach przyjmuję cały czas. Jem też wątróbkę, buraczki i inne takie. Niby wszystkie zasady zachowuję, a żelazo spada :( ehh, głupi dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na obiad bede miala szarlotke :) Wczoraj mi ukochany zrobil na pocieszenie jak wyjedzie :) a ja jak jestem sama to nie za bardzo lubie jesc... chlopak dzis jedzie po poludniu, i zobaczymy sie we wt wieczorem :( no szkoda ze przepadla, ale dobrze ze jest! To jest dla mnie najwazniejsze! A ja jutro sie umowilam z moimi przyjaciolkami na tajskie jedzonko i juz mi slinka cieknie! Ja uwielniam egzotyczna kuchnie :) no ale ruskich pierogow to nic nie pobije :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a moze to dziwne...ale tu przeczytalam na etykiecie od watrobki, ze kobiety w ciazy i starajace sie powinny unikac jedzenia watrobki....nie wiem czemu tak, chyba, ze przeczytalam na odwrot :D ale jaja! nei wiem sama ide dzisiaj do sklpeu i rzuce okiem jeszcze raz na etykiete watrobki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Should a pregnant woman eat liver? There is some concern about consuming liver during pregnancy. Liver is a good source of protein and is rich in certain vitamins and minerals. These include: The B vitamin folic acid, which helps prevent certain birth defects Iron, which helps prevent anemia Vitamin A, which is needed for normal fetal growth and development However, in the case of vitamin A, liver may contain too much of a good thing. Some studies suggest that high doses of vitamin A may cause birth defects. According to the Institute of Medicine (IOM), the recommended dietary allowance (RDA) of vitamin A for pregnant women is 2,565 IUs (international units) per day (7). In a 1995 study, women who took more than 10,000 IUs of vitamin A daily (nearly 4 times the amount recommended by the IOM) in the first two months of pregnancy had more than double the risk of having a baby with birth defects (8). Other studies have suggested that doses under 30,000 IUs daily probably do not cause birth defects, but the lowest dose that may cause birth defects is unknown (9). The body makes its own vitamin A, when needed, from substances such as beta carotene, which is found in yellow and green vegetables. This raw material for the vitamin is completely safe and healthy during pregnancy. However, much of the vitamin A consumed is the preformed vitamin (retinol) which, in excessive amounts, may cause birth defects. Preformed vitamin A is found in many vitamin supplements and some foods, including meats, eggs, dairy products and fortified breakfast cereals. Liver is the only food that provides very high amounts of vitamin A. For example (7): A 3-ounce serving of beef liver may contain 27,000 IUs. A 3-ounce serving of chicken liver may contain 12,000 IUs. A pregnant woman who eats liver regularly may consume enough vitamin A to pose a risk to her baby. Though it is not proven that eating liver causes birth defects, the safest approach is for pregnant women to minimize their consumption of liver. A pregnant woman also should be sure that her multivitamin or prenatal supplement contains no more than 5,000 IUs of preformed vitamin A. Some prenatal vitamins contain no preformed vitamin A, substituting beta carotene or omitting vitamin A entirely. She should not take any vitamin A supplements beyond that amount (10). to dla Asi:) jak chce wam si eczytac po ang, to czytajcie, pewnei tez gdzies po poslku to jest:) chodzi wiec o witamine A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co tam wyczytałaś, ale wszędzie jest napisane, że wątróbka jest bogata w żelazo. Pierwsza lepsza str z google, cytuje: "Wątróbka to najbogatsze źródło łatwo przyswajalnego żelaza i witaminy B12." dalej "Poziom żelaza uzupełnisz, jadając więcej mięsa, warto też od czasu do czasu, np. raz w tygodniu, zjeść porcję wątróbki" itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no o tym, ze watrobka ma zelazo to wiem, ale jednak chyba napisane bylo, ze zawiera witamine A i dlatego sie nie powinno spozywac...ale nie wiem, moze tylko w Uk tak doradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×