Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Moja mama w 7 miesiacu ze mna przez ploty skakala! Super sie czula ze mna i z bratem, wiec dlatego zakladam ze tez bede sie super czula :D:D:D no mam nadzieje ze juz niedlugo zobaczymy! Strasznie nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest patrzeć jak dorasta jak stawia pierwsze kroki wypowiada pierwsze słowo :D:D moja ma 4 lata a ona dvd umie włączyć komputer tak samo grę sobie włączy i gra a najlepiej bierze telefon dostawia do ucha i udaje że z kimś rozmawia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie ciekawi jak dzidzia wyglada i jak widzi sie wlasne cechy w innym czlowieczku! To musi byc niesamowite uczucie jak ktos mowi ze twoje dziecko jest do Ciebie podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice zawsze mowia male dziecko maly klopot, duze dziecko duzy klopot. Mama ostatnio ze to najlepszy czas keidy dziecko jest male i jest pod Twoja opieka, a potem przestaje sluchac, wlasne wybory, wyjezdza gdzies daleko np do takiej Anglii, i rodzice sie bardziej o nas boja, tesknia i chcieliby zebsmy raz jeszcze mali byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec to np był zazdrosny jak Paweł sie pojawił w moim życiu wiecie ja jestem jedynaczką i mój ojciec zazdrosny pomyślał sobie że obcy facet przyszedł i mu jedyną córeczkę zabierze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Madzia to czysty tatuś ukochana córeczka tatusia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tata tez zazdrosny, do tej pory :) Ja troche jestem oczkiem glowy taty, a moj brat mamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś na ten temat bycia oczkem u swojego taty, mój ojciec całą miłość przelał na mojego synka bo ja już dorosłam niestety tak mówi A co do obserwowania swojej pociechy to jak patrze na synka i jego zachowanie i odzywki to tak jak bym patrzyła na siębie, albo na męża aż się nieraz śmiejemy do siebie Pamiętam jak rodziłam synka moja mama była ze mną przy porodzie i jak już urodziłam i położono mi go zaczełam płakać moja mama się wystraszyła i zapytała co się stało coś cię boli coś się dzieje powiedziałam tylko nie mamusiu to ze szczęścia i wiecie co życze wszystkim tego uczucia i tej więzi, która się wtedy rodzi między nami czyli mamą i dzieckiem Ale się rozpisałam :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno bym ryczala. Ja mokre oczy mam i zawsze rycze ze szczescia albo przejecia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się poryczałam u lekarza jak mi oznajmił że jestem w ciąży :D:D a jak byłam na sali operacyjnej bo miałam cesarkę to tak płakałam że pielęgniarka i lekarz myśleli że coś się dzieje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez bede ryczec jak sie dowiem ze jestem w ciazy :) chyba dlatego ze wyczekuje tego dnia, jakby sie od razu udalo, to bym chyba nie plakala. A jak zobacze dzidzie to na 100% bede ryczec! Ciekawe jak chlopak zaaraguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domu dziewczatka! Pewnie jeszcze zajrze zanim ukochany wroci z pracy. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D:D:D:D:D:D:D:D:D śpiochy co jest z Wami wstawać pppppppoooooooooobbbbbuuuuuuuddddkkkkkkkaaaaaaaaaaaa :P chociaż nie mam stronki ale jestem pierwsza :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka No w końcu nie jestem pierwsza i nie gadam sama do siebie :P:P:P:P A Ty co tak wcześnie? Spać nie możesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę już od 7 nie śpię :D:D przed chwilą miałam badane piersi przez męża :P:P a co tam u Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziś humor lepszy, bo serduchowanie było wczoraj wieczorkiem :):):):) W końcu @ sobie poszła, to staranka już ruszyły i trenujemy, trenujemy :D:D:D:D Aż mnie dzisiaj nogi bolą :P Sylwinka, to wiesz po takim badaniu możesz być spokojna o piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi lekarz pozwoli na przytulanko to normalnie jak go dopadnę to będzie koniec :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zawsze jak idę do lekarza to mój M się pyta no i co powiedział a jak mu powiem to on na to widzisz zbadał bym cię i to samo powiedział co lekarz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staranka ruszyły pełną parą jak nogi bolą to powiedz szefowi żeby Ci jakieś łóżko podstawił żebyś sobie wygodnie leżała :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy ponad tydzień przerwy!!!!! Już mnie nosiło normalnie i tylko czekałam aż @ sobie pójdzie :D No i daliśmy czadu wczoraj :P A 12 marca przywożą meble do kuchni do domu teściów, więc końcem marca będziemy sami w mieszkaniu :D:D:D:D Wezmę wtedy chyba tydzień urlopu, tak będziemy szaleć :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najszczesliwasza
Cześć, mogę sie przyłączyć do Was? Ja starałam się 5 lat o dziecko, mam teraz 29 lat, leczyłam się na zespół policystycznych jajników teraz JESTEM W CIĄŻY ale dzięki zapłodnieniu in vitro ale noszę w sobie dziecko i jestem najszczęśliwsza na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ty dziś nie mogłaś spać, a ja za to wreszcie się wyspałam :P:P:P Pospałam do 9:30 i teraz jem śniadanko - kanapki z ogórkiem :D No ale Twój mąż ma racje :P W końcu - kto lepiej niż on wie co i jak u Ciebie? :P:P:P Kruszyna to chyba uśmiech od ucha do ucha dzisiaj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Kruszyna i Sylwinka pieknie juz z usmiechami na ustach z rana :D:D:D Najszczesliwasza, wielkie gratulacje! Ja tez mam policystyczne jajniki, ale mam nadzieje ze mi nie zajma staranka tak dlugo... Polusia, ja tak jak Ty sie wczoraj wyspalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwnka niestety ze zwykłym, zielonym - mój N. w pracy już... Dorka ja chyba po tym wczorajszym sprzątaniu tak spałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie wyspalam noc wczesniej, wiec wczoraj oboje padlismy przed 11 :D:D:D:D Moj ukochany jutro wyjezdza na kilka dni, wiec bedzie chyba jakis atak :D:D:D jak nie bedzie zbyt poturbowany po pilce :D A ja wlasnie zjadlam ciacho z czekolada - pycha! Teraz pije sok jablkowy, podziele sie chetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Ja tylko na chwilkę! U mnie wszystko ok, to nie ja mam problemy ale bliska mi osoba:O Dziś zaczął mi się 3 miesiąc :) Dokładnie miesiąc temu robiłam pierwszy test :) Dorka, Ania mam nadzieję, że zaszłyście w ciążę mimo że testy owulacyjne nie wychodziły tak jak u mnie to było :) Kruszyna super okres przed Tobą:) MIłych staranek, jak zioła? Sylwinek Twój mąż to ginekolog amator? :D:D:D przynajmniej jemu nie musisz płacić bo bada Cię dla przyjemności :P Asiu dzięki ze pamiętasz o mnie :) buziaki dla Ciebie 👄👄👄 Polusia,Suri, Megi, Kasia, Agi 🌻🌻🌻 Ja do ginekologa wybieram się 16 marca a za tydzien musze zadzwonic żeby umówić się na usg 3d do Katowic które wykonuje się między 12 a 13 tygodniem :) no to się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a Ty gdzie sie ukrywasz :D:D:D:D Ty jesz ogórka a ja pomidorka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Grazka! Super ze u Ciebie wszystko OK! Mam nadzieje ze problemy bliskiej osoby zaraz sie skoncza! nie wierze ze juz 3 miesiac zaczynasz, ten czas tak szybko leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×