Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dlatego nie narzekam głośno, robię kanapeczki (jak dam radę wstać wcześniej), całuję na dowidzenia, proszę o bezpieczną jazdę i telefonowanie do ukochanej żonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, kochana zonka jestes! Jeszcze troszke ponad godzinke, jej jak mi sie dzis nie chce pracowac! juz chce isc spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wyjątkowo się nie dłuży dzisiaj. Mam co robić, sporo klientów itd. Zaraz 18 więc jeszcze godzinka to szybko zleci :) Tobie też, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam cudny spacer :) Co prawda do przychodni po wyniki, ale na słoneczku :) Jedynie hematokryt mi wyszedł poniżej normy, ale dokładnie nie wiem co to znaczy. Jutro pani doktor mi powie co i jak. Teraz sobie leżę i odpoczywam :) Kasia może maluszek wolał kanapkę z czymś innym i kopaniem się domagał? :P:P:P No i tabelka: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............20............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............13...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........11............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................8............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............8............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to super ze wszystko dobrze! u nas dzis slonko za chmurami :( wieczorem moze nawet snieg padac... mam dosc juz tej zimy! Ja chce slonko, zapach kwiatkow! Jak bedzie cieplej to sie zabiore za projekt naszego ogrodka :) juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to jest tak, że dziecko się uaktywnia właśnie jakieś 20 min po zjedzeniu czegoś. Gdy np pod koniec ciąży zdarzy się, że nagle nie czujesz ruchów, lekarze radzą zjeść coś (najlepiej słodkiego). Po 15, 20 min maluch powinien się ruszyć :) Ja myślę, że on sobie jedzonko pobierał wtedy, albo go mój żołądek w tyłek uwierał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe :D Polusia a Ty nie czujesz jeszcze nic? Bo ja czułam już na samym początku 18 tygodnia wyraźne kopnięcia. Niestety bąbelki o którym mówią i piszą musiałam przegapić, chociaż przypominam sobie, że jakieś tak bulgotania były, ale myślałam, że to kiszki mi tam marsza grają :) Dorka a Ty zaraz zmykasz. Dobrze Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie powoli sie zbieram :) jeszcze tylko musze sie przez tlumy przedrzec na stacji i 10 min spacerku i bede w domku :D:D:D:D Kasia juz niedlugo Ci zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie była koleżanka i powiedziała, że jest cholernie zimno na dworzu. Drukowałam jej ogłoszenia i powiedziała, że mnie odwiezie do domku bo akurat będzie gdzieś tam jechać :) Także udało mi się dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się zbieram powoli. Jutro odbieram badania i jedziemy z rana obejrzeć pierwszy projekt mebli kuchennych :) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jade wlasnie do domu.tak was czytam i zazdroszcze tych kopniec,brzuchow i usg...ja jeszcze tydz czekam dokladnie.kregoslup mnie boli, staranka odchaczone w tym mc,teraz regeneracja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna juz tylko tydzien i bedzie wszystko wiadomo!!!po takich starankach odpoczynek sie nalezy :D:D:D ja dzis ostatni dzien staranek, bo ukochany jutro wyjezdza na kilka dni :( ale staranka beda dla zabawy, bo wiem ze sie nie udalo, bo nie bylo owu :( anna strasznie mocno trzymam i puszcze dopiero jak sie uda Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy :D:D:D Ja zbieram się już powoli do mojej gin :) Kasia pisałam dziewczynom już w weekend, że maleństwo coraz bardziej szaleje :) W piątek pierwszy raz naprawdę mocno poczułam jak się wierci :) A wczoraj wieczorem to nie chciało w ogóle iść spac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Daj znać jak już wrócisz od gina :):):) Ja już w pracy od 7:30, ale za to wczoraj sobie nową fryzurkę strzeliłam, obcięłam włosy, teraz mam takie kręciołki do ramion :) Od razu lżej :P M mnie tak wymiętosił wczoraj że dziś znowu mam banana na twarzy :P:P:P:P Eh te staranka, żyć nie umierać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a reszta gdzie się podziewa ja się pytam ??? Sylwinka wstałaś już? Może Grażka się na chwilkę pokaże...? :) Anna, Dorcia, Suri, Mery, Kasia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim jestem :D:D:D:D:D:D:D:D Polusia jak wrócisz od lekarza to daj znać ja do swojego jadę później bo i tak przyjmuje od 15 do 19 :D:D:D:D ale zapowiedziałam mojemu mężowi że jak dostanę pozwolenie to w nocy go zgwałcę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam dopiero o 9 tzn musiałam wstać o 5 bo zrobiłam swojemu M jedzenie bo jechał w trasę i musiałam mu otworzyć bramę ale o 12 wróci z powrotem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............20............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............13...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25..........12............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................8............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............8............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllooooooooooooooooooo gdzie się podziałyście co :(:(:(:(:(:(😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. prosze nie krzyczec! A u mnie nic sie w nocyy nie dzialo, ukochany ogladal mecz i jak wrocil do lozka to ja juz spalam jak zabita :( W nocy sie obudzilam do strasznie mi jajnik dokuczal, moze to spozniona owu? ale i tak nici, bo ukochanego zobacze dopiero we wt wieczorkiem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Kruszynka działajcie działajcie :) Dorka ja tez nie mam pojecia tak na 100 % czy owu była czy nie , ale nie powiem ze nie mam nadzieji, nie daliśmy kijankom dnia odpoczynku , zadne jajeczko nie mogło przejsc im koło nosa... ale to nie znaczy ze sie im udało ja dzis do pracy dopiero jutro wolne i wekend tez pracujacy niestety :( ale za to mniej myśle czy sie udało czy nie jedno mam tylko kłują mnie jajniki co jakis czas , ale ja mowie ze sie za bardzo przepracowały :) bo i pare dni kregosłup mi dokuczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - jak Ci gin pozwoli serduchować to będzie się działo :P:P:P Biedny ten Twój będzie :P:P:P Dorcia - buziaki dla Ciebie, nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tezjestem:) wczoraj nei pisalam, bylam bardzo zajeta!! Kruszyna ja tez bylam u fryzjera!:) mam nowa fryzurke:) wydepiloane brwi:D i w ogole spoko sie czuje:) ale niestety kolejne 3 dni w pracy! w niedziele dzien kobiet idziemy na kolacje!! SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos strasznie sie nie zamartwiam, bo wole miec jeszcze wakacje bez dzidzi aby sie nie stresowac, ale wiecie zawsze jest nadzieje a moze sie udalo... co ma byc to bedzie... Anna u ciebie to nie ma szans aby jajo gdzies moglo uciec przed chlopakami! Anna badzie dobrze! no i kruszyna jak po ziolkach? Sylwinka wspolczuje Twojemu M jak go dopadniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dopiero zaczną Wam ściany pękać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a koleżanki niech pokażą nowe fryzurki to je ocenimy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś musi mi fotę strzelić to na nk wrzucę :D:D:D Bałam się że będzie zły, bo wiele lat nosiłam długie włosy, ale stwierdził że jeszcze bardziej seksownie wyglądam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×