Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka!!! Kope lat :P:P:P:P Cieszę się że zajrzałaś do nas :) Zioła chyba wydłużyły mi @ bo plamienie się ciągnie nadal.... Ale to dobrze, bo chyba czyści się tam w środku co trzeba :) Te zioła działają odtruwająco i oczyszczająco na organizm, więc samo zdrowie :):):) Dzisiaj wieczorem idziemy na małą imprezkę, mój brat ma urodziny, 19 lat kończy chłop :P:P:P A po imprezce mam obiecane łóżkowe szaleństwo znowu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci Dorcia leci:) Cieszę się, że już sie wiosna zbliża bo wrócą bociany z bobasami dla Was :D aż się chce wstawać z łóżka jak jest tak ładnie za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że do nas wróciłaś bo mi brakowało siostry syjamskiej :D:D:D:D:D Polusia a gdzie Ty latasz po nk co :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dobrze, że daliście sobie jeszcze trochę czasu, mam nadzieję, że zioła szybko pomogą i bedzie dzidzia :) Ja zmykam już ale bede zaglądać od czasu do czasu :) Miłego dnia :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka :):):) Oj, żeby taka pogoda już została :) Kruszyna jak popije ziółek to zaraz do niej bocian przyleci :D Ja jutro wybieram się rano do mojej pani doktor :) Ona zawsze mi robi USG, więc jutro pewnie też zrobi i zobaczę jak moje maleństwo urosło :) A może zobaczy czy to będzie dziewczyna czy chłopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że uda się nam szybciutko, jak będziemy sami mieszkać :) Wyluzujemy się jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka bo ja jestem wszędzie :D Niedługo jak otworzysz lodówkę to tam też będę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz czyham na bociany! Wypatruje ich co rano :) Jak tylko jakiegos zobacze to zlapie i nie wypuszcze dopiero za 9 miesiecy :D:D:D Polusia ale byloby super gdybys juz plec poznala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia do lodówki wejdź jak się gorąco zrobi na dworze :P mam wiadomość jutro jadę do lekarza kazał mi w sobotę przyjechać ale powiedziałam nie ja chcę jutro i koniec :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z psiakiem na spacerku :) Taka piękna ogoda dzisiaj, że mam ochotę iść na spacer, ale wszyscy zajęci :( Albo w pracy, albo w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba było powiedzieć to byśmy wpadły do Ciebie :D:D:D szkoda że bliżej siebie nie mieszkamy jakbyśmy się tak zebrały wszystkie i poszły na spacerek to ludzie by zaczęli uciekać wiedząc że idzie banda z kaffe :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis troche zalatana w pracy :( Az mnie glowa rozbolala :( chetnie bym sie dotlenila... Sylwinka to super ze bedzie jutro usg! A co M sie boi lekarza czy jak ze moze z Toba nie wejsc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zawsze to już środa :) Sylwinka to ty też jutro zobaczysz swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on się nie boi lekarza bo to jest ten sam co prowadził mi pierwszą ciążę a mój M wtedy chodził ze mną na usg i wszystkie zdjęcia z usg zbierał i ma schowane :D:D:D:D:D tylko on się jeszcze zastanawia czy wejść czy nie ale i tak wiem że wejdzie bo chce zobaczyć swoje dziecko :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wejdzie! Nie wytrzyma z ciekawosci! to chyba musi byc jedna z tych magicznych chwil jak sie razem patrzy na swoje malenstwo jeszcze w brzuchu... Jak ja sie nie moge doczekac takiej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie mółby nie wejść - w końcu zobaczyć swoje maleństwo na USG to coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia no to razem pójdziemy do lekarza będzie nam raźniej :D:D:D:D wiecie ja tylko nie lubię siedzieć na tym fotelu ja to jak wchodzę do lekarza to pierwsze pytanie jakie mu zadaje to czy będę siedzieć na tym pięknym tronie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka tron u gina do przyjemności nie należy :P Ja się tylko cieszę, że moja pani doktor nie ma tych okropnych, lodowatycn metalowych narzędzi, tylko takie jednorazowe plastikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He dziewczny, ale pieknie wiosennie na dworzu, wrocilam wlasnie ze spaceru z pieskiem :) Polusia 18 tydzien, to juz pieknie bedzie widac plec :) Zeb tylko maluszek sie niewstydzil i ladnie pokazal :) Kruszna, super ze juz zaczeliscie staranka, a jak zostaniecie sami to w ogole z lozka nie bedziecie wchodzic, wiec dobry pomysl z tym urlopem... :) Slwinka, ja sobie nie moge wobrazic ze mezczyzna sie zastanawia czy wejsc na usg, przeciez to taka piekna chwila. Dla mnie to bylo podwojne przezcie, bo zobaczylam moje malenstwo i zobacyzlam lzy w oczach mojego meza... Grazka 😘, najwazniejsze z malenstewm wszystko dobrze i juz niedlugo bedzie usg, fajnie bedzie zobaczyc Twoje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to chyba jakas dziwna jestem, bo nie przeszkadza mi fotel u mojej gin, ale moze dlatego ze jest jakis dziwny i nie wyglada jak typowy fotel :) no i ona jest strasznie delikatna no i pokoj jest zaciemniony... Polusia juz nie moge sie doczekac aby sie dowiedziec czy masz chlopca czy dziewuszke :D:D:D A jakie przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z tym może być różnie, bo to straszny uparciuch :P Jak byłam ostatnio i pani doktor chciała zmierzyć przeziernośc to nie chciało się maleństwo obrócić :P:P:P Dorka ja tak sobie myślę, że dziewczynka będzie - tym bardziej, że tak jak moja mama ze mną i moją siostrą nie miałam mdłości i wsuwam słodycze w ilościach hurtowych :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam porównanie i powiem że wolę chodzić do faceta ginekologa bo jest delikatny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! Ja zawsze marzylam o pierwszej dziewczynce... a teraz to sie to troszke zmienilo i poprostu marze o dzidzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×