Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja bym pisala ale nei moge:( nie blokuja nam strion, ale kaza pracowac:D haha ja padaaaam] jestem zmeczona i mam zakwasy po zakupach wczorajszych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ale nie chce wam smucic... juz mam lepszy humorek, ale wszystko mnie boli i czuje sie nawzdeta, ze ledwo spodnie dopinam :( Wieczorem spotykam sie z bratowa i idziemy na male zakupiki dla jej jeszcze nienarodzonej coreczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupilam mojej chrzesnicy taka fajna bawelniana sukieneczke lekki roz, bardz delikatny:) w Zara Baby:) jakie tam sa piekne ubrankaaaa:) przecudne:) Dorka zaciazylas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jak ja zaciazylam to Ty na pewno zaciazylas jeszcze przede mna! Ja chyba kupie malej Hani jakies butki :) moja mam juz jej nakupowala pelno malenkich ciuszkow! Zrobie sobie zielona herbatke i moze mnie przeczysci albo co, bo przeciez nie moge byc taka beka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jestes podejrzana :D nic Ci nie mówie ale ja tam swoje wiem :D Zrobiłam obiad i na jutro zupe ogórkową :) omały włos a zjadlabym wszystkie kiszone ogórki :P teraz jedziemy do lasu nad takie cudne jeziorko :) bede jutro, wiec miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego spacerku Grazka! Agi a ty zaraz do domu, skubacu! Ja jeszcze ponad godzinka i tez bede leciec! Kruszyna, ja sie strasznie ciesze ze Tobie sie udalo, bo zwatpienie mialas dosc duze! Ja mam poprostu dzis dzien ze jakos calkowicie to dla mnie nie realne, ze pewnego dnia bede w ciazy.... ale wiem ze jutro wroci dobry nastroj i znow bede pelna optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka zadzroszce Ci takich spacerkow:) milego wieczorku:) Dorcia ja Cie podejrzewam, a ja nie jestrem, mnei nic nie boli:) i juz sie pogodzilam, bardziej mnie dobija fakt niewsypania i braku pomyslu na obiad:P a i musze isc do tesco...a wcale mi sie nie chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 15 min spadam:) dzisiaj tylko godzine wczesniej:( jutro normalnie juz, ale tylko 3 dni bo piatek woolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek i poniedzialek wolne! 4 dniowy weekend! Juz sie nie moge doczekac! Ty mnie Agi nie podejrzewaj bo nie ma o co :) Ja tak czasami mam ze jestem taka napompowana, i juz przestalo mnie wszystko bolec, wiec to pewnie znow dzialanie lekow i tyle! Ja tez jestem nastawiona ze nie wyszlo i nawet nie wiem kiedy @ ma przyjsc, wiec nie bede przezywac jak sie bedzie spozniac, tak jak w zeszlym miesiacu.... to chyba bylo moje najwieksze rozczarowanie i stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam do domku i padam! Oczy mi sie same zamykaja, boli mnie glowa, ogolnie czuje sie jakby mnie jakies przeziebienie bralo :( Ide sobie zrobic goraca kapiel i ide do lozka poczytac. bylam na pysznym wloskim jedzonku i od razu mi sie zrobilo lepiej. DO jutra dziewczynki! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu jestem pierwsza :P:P:P Wstawać śpioszki kochane moje :D:D:D:D Ja dzięki kochanemu pieskowi nie mam internetu w domu - bestia cały kabel przegryzła!!! Ale byłam wściekła na nią wczoraj!!! Myślałam że ją przez balkon wyrzucę :P:P:P Wczoraj M stwierdził że mam większe piersi - o matko, nie chcę większych!!! Teraz mam 75C, aż strach myśleć co będzie za kilka miesięcy!!! I zaczęły boleć, ledwo biustonosz ubrałam dzisiaj :P:P:P Plan na dziś: 1. Wytrzymać w pracy kiedy za oknem słońce pięknie świeci. 2. Po pracy ugotować obiad. 3. Jechać na zakupy świąteczne i po nowe buty :D 4. Zapłacić rachunki :( 5. Iść spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam że koleżanka z pracy jest na stole operacyjnym. Wczoraj w pracy zemdlała, okazało się że pęknął jej tętniak w mózgu.... Ma dopiero trzydzieścikilka lat i 2 małych dzieci... Co za życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Kruszynka nie przejmuj się pocieszę Cię że mi też duże się piersi zrobiły :D:D:D:D:D a psa to masz fajnego mój jeszcze lepszy był kiedyś pościągał teściowej pranie i pogryzł :P:P a za koleżankę trzymam kciuki żeby się operacja udała 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy miałam jakieś koszmary :O i wstałam jakaś zdenerwowana ale jest już dobrze a teraz pędzę na śniadanko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłam spać w nocy, gorąco mi było, a od rana jest mi zimno... Ale dzień zapowiada się upalny, szkoda że się lżej nie ubrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewuszki moje kochane! Ja dzis sie czuje troche do bani! Chyba mnie jakies chorobsko powala :( boli mnie glowa, gardlo :( ale pije juz goraca herbatke, wiec zaraz sie pewnie lepiej poczuje! Kruszyna mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z Twoja kolezanka z pracy! A co do pieska, to tak to juz jest ze szczeniaczkami, jak z dziecmi - ucza opanowania :):) Kruszyna masz juz trening przed dzidzia :D:D:D A ja sie nie moge doczekac jak moje rodzynki urosna pewnego dnia... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie wszystkie podziewaja ? Spia, pracuja? co jest grane! Dziewczynki jeszcze kilka dni i wolne! Juz sie nie moge doczekac! bede malowac jajka i pojde je poswiecic z chlopakiem, aby jego tez poswiecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, teraz to pewnie cale noce i dnie moglabys spac co? Ja wczoraj sie polozylam po 10 bo oczy mi sie same zamykaly, a dzis zuplenie nie moglam sie z lozka zebrac :( juz druga kawke pije aby sie obudzic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć staraczki i brzuchatki :) Dorka :):):):):) oby moje przypuszczenia okazały sie trafne :P:) Kruszyna dzisiaj mi się sniłaś :D przyjechałaś do mnie i myłaś rower :) mówiłam Ci, że w ciąży nie możesz na rowerze jezdzic ale się uparłaś i namietnie go szorowałaś żeby sobie pojezdzic :D Co do Twojego psiaka to niezły z niego urwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Psiak rozrabia i to nieźle :(:(:( Nie biorę nic na ten ból głowy, wytrzymam, Kruszyna w brzuszku przecież najważniejsza :):):) Dorcia mnie się chce spać tylko po południu, a wieczorem padam z nóg :) Wczoraj miałam sprzeczkę z M, bo ciągle po nim sprzątam itp, no i powiedziałam że mi przykro, bo pracuję normalnie, potem obiad w domu, posprzątać żeby czysto było, naczynia umyć a on przed kompem siedzi - chyba zrozumiał :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak ze chlopak gotuje a ja po nim sprzatam - musi byc podzial rol! Oboje pracujemy i nie wyobrazam sobie wracac do domu do garow, posprzatac, poprac - chyba bym sie zarobila :):) U nas jakos to sie tak fajnie podzielilo bardzo naturalnie! Juz nie pamietam kiedy ostatnio nawet kanapke sobie zrobilam :) Kruszyna M musi ci pomagac, w szczegolnosci teraz! Grazka, moje objawy to jakas zaraza a nie dzidzia :( Ja to wiem! Grazka niezle masz sny :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia u nas też tak czasem jest - że niby podział, ale nie do konca :( No to musiałam chłopa trochę przycisnąć i mu nagadałam aż mi ulżyło :P:P:P Wywaliłam jego ciuchy z łazienki na środek pokoju nawet :P:P:P Ale miał minę jak to sprzątał, przeprosił i powiedział że rozumie :D:D:D:D I mam nadzieje że się poprawi bo jak nie to będę ciężarówka-hetera :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, lepiej z Toba teraz nie zaczynac :D:D:D Ale moj tez zostawia ubrania tam gdzie sie rozebral i nie kumam jaki to wysilek zebrac je i wrzucic do kosza na pranie :D:D:D no ale ja nie moge narzekac, bo on jednak duzo robi... ja palcem w kuchni nie ruszam, a on nic nie sprzata, no poza jego biurem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale napisalyscie;) ja nie mialam czasu pisac, rano nie mielismy neta:] w pracy:) my w domu mniej wiecej dzielimy si eobowiazkami raz gotuje ja a raz Pawel razem chodzimy na zakupy, ale ja wole prac i sprzatac:) Kruszyna trzymam kciuki za Twoja kolezanke:) oby wyszla calo i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×