Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

przez anglie nie maja trasy chyba:( Dorka niech oddaja Ci twoja krwawice jelopy:/ banki sa ddebilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia no tak racja:) nowe horyzonty:) ja kartki wyslalam juz w piatek i sobote:) jakeis 22 sztuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi pasztet pycha :) dostalam slinotoku na sama myśl a przecież w ciązy nie moge :D no kurcze chyba sobie kupię i jedną kromeczkę zjem. wstrętna jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie powinnam:] ale nawet nie wiem czy jestem czy nie, chociaz jedzeniem nie bede sie zamartiwac tera;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam lodówkę i zabieram się za szafki w kuchni :) Agi narobiłaś mi smaka na krówki :P:P:P Aż chyba zadzwonie do mojego N., żeby jak będzie wracał to mi kupił :P Grażka ja kiedyś miałam smaka na pasztet i doszłam do wniosku, że jak zjem kromeczkę to nic się nie stanie :) Bo to w sumie podobno chodzi o witaminę A, no ale przecież no zjadłam całej puszeczki :P Kruszyna ja kupiłam sobie 2 tygodnie temu butki, takie malinowe mokasynki w Deichmanie i w sobotę ubrałam. Tak mnie obtarły, że nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka dla Ciebie największy rozmiar batoniku XXL a ja kupiłam sobie loda bo dostałam ochotę na lizanie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nam oznajmiono o ograniczeniu internetu w czasie pracy:/ kuzwa, no co prawda bardzo duzo siedzimy....ale zenujace to jest, ble;/ no i bede sie pojawiac teraz rzadko:( tylko na lunchu i w domu:( do dupy wszystko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja też zawsze mam plasterki :) Zresztą łatwiej by było wymienić czego nie mam w torebce :P Sylwinka a dla mnie masz coś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a był ze śmietanką i w dodatku ciepły :P:P:P:P:P:P:P a tak poważnie to był lód o smaku wiśniowo-czekoladowym z galaretką wiśniową w mlecznej polewie czekoladowej :D:D:D:D:D:D:D:D Polusia a na co masz ochotę co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna się nie chce podzielić i dlatego się chowa :P Ja sprzątam, ale co chwilę zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam ze spacerku, juz z usmiechem na twarzy jak obiecalam :) Wcinam pieczeonego ziemniaczka z awokado i pomidorkiem i serkiem brie. pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Dorcia zawsze takie buźki chcę widzieć obiecaj mi że już smutna nie będziesz a mogę sie poczęstować ziemniaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiemco mi poprawi humor;/ chyba to , ze za niecale 3 h ide do dom,u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tak najadlam ze sie ledwo ruszam :) Agi ja wiem co by ci humor poprawilo... ale na to musisz jeszcze poczekac kilka dni (ja bede mocno strasznie trzymac!) Ja mam kociol w pracy, wszyscy mnie calkowicie do szalu doprowadzaja! ale musze sie opanowac aby ich nie pozabijac :) Niech juz dzis sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę o 16 z pracy, zupę na dziś ugotowałam wczoraj wieczorem - jarzynowa :) A na kolację będzie kurczak z warzywami i ryżem :) Dzień mam dziś taki do tyłu, apatia mnie dopadła wstrętna :P Kochane dziewczynki doczekacie się swoich fasolek, ale nie dołujcie się proszę, no zróbcie to dla Kruszyny :D:D:D Tyle boćków do Was wysłałam, że musi być dobrze :) W tabelkę wpiszę się dopiero po wizycie u gina, wtedy zrobimy jakieś spotkanko przy obiedzie z teściami i im powiemy :) Boże drogi, nie przypuszczałam że dopiszę się do tej tabelki poniżej po 5 miesiącach starań:) Miałam zero wiary i taki dołek że szok :) Teraz się z tego śmieję, sama z siebie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×