Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia 🖐️ szkoda, że nie zdałaś egzaminu :( jak tam brzuszek? Ja też nie miałam jakiś specjalnych dolegliwości, choc czułam kilka dni po owulacji silny ból jajnika ale śluzu nie miałam w ogóle, piersi mnie też nie bolały jakoś szczególnie. Kazda z nas jest inna a nadzieję zawsze trzeba miec :) ja tez trzymam kciuki. Ciekawe jak Magda? Syla i Milka też by sie mogłu odezwac bo nie wiadomo co u nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczelo skrecac! Mam jakies skorcze w jajnikach, az na plecy mi bol promieniuje :( stad chyba tez zly humor... w przyszlym cyklu ani dnia nie odpuszcze :) Agi bedzie dobrze, uda nam sie! Ale podlamac sie czasami trzeba, chyba aby sie zmotywowac bardziej na nastepny cykl! Dzieki dziewuszki za wsparcie i pocieszenie! Tego mi dzis potrzeba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka u mnie super, poza tymi wczorajszymi rewolucjami. Brzuszek rośnie, a mały coraz mocniej kopie :) Najgorzej jak muszę do ubikacji, a on mnie po pęcherzu kopie - łobuz mały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) zle humorki mina tak jak zla pogoda zobaczycie:) ja wczoraj cisnienie mialam 95/60 i takie jakies zatkane uszy,ale podobno to wina cisnienia,strasznie dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka:) a moze Ci sie udalo:) chyba, ze czesto Ci sie takie bole zdarzaja:)najgorszew jest to, ze dzisiaj poniedzialek;/ i jeszcze mam czekac do nastepnego poniedzialku;/ dzieki za info o Waszych przypadkach..ale wiecie, ja mysle, ze jakos bym to przeczuwala...a Ty Dorka na pewno nie przeczuwasz??? nie moglo sie udac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczelo skrecac! Mam jakies skorcze w jajnikach, az na plecy mi bol promieniuje :( stad chyba tez zly humor... w przyszlym cyklu ani dnia nie odpuszcze :) Agi bedzie dobrze, uda nam sie! Ale podlamac sie czasami trzeba, chyba aby sie zmotywowac bardziej na nastepny cykl! Dzieki dziewuszki za wsparcie i pocieszenie! Tego mi dzis potrzeba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Polusia to super :) tez juz bym chciała czuć kopniaczki :) mi juz tez brzuchol rośnie :) Dorka od tego jestesmy, zeby Was wspierac:) ja tam mam nadzieję, ze Wam sie uda zawsze do samego konca i prosze mi się tu szybciutko zarazic moim optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby moglo, jezeli owu byla do 13dc :) wczesniej mialam 11dc, tylko ostatni miesiac byla 16dc, wiec nastawialm sie ze w tym pewnie tez tak bylo no i przepadla, bo chlopak byl chory :( A na sile nie chcialam ;) no nie zawsze mam takie bole.... ale nie chce sie nakrecac... przy tych wszystkich tabl, to trudno jest przewidziec cokolwiek, co jest normalne, co powoduja tabl a co moze byc jakims objawem... Ja mam jeszcze uplawy, czego normalnie nie mam.... raz tylko mialam, ale troche inne.... ale nastawiam sie ze sie nie udalo, tak jak ty mysle ze gdzies bym podswiadomie wiedziala, a ja nie mam zadnych przeczuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam sie ciesze ze nie macie zadnych przczuc ze sie udalo!! Bo takie przeczucia nie istnieja, kazda czuje sie zawyczaj jak przed @ i tyle.... wiec szansa jest zawsze, chocby nawet jedno przytulanko bylo.... Poza tym wiosna wiec szalenstwa dopiero sie zaczna :) :) Aga mysl o Barcelonie, beda suuuuper wakacje. Co tam jeszcze musisz dokupic z ciuszkow? Suri, ja mam ten sam problem z uszami, kilka razy dziennie mi sie zdarza zatykanie, moje cisnienie to max 90/60, wiec to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - to mnie pocieszylas ze sama nie jestem :) mi sie to pierwszy raz zdarzylo i zaskoczona bylam zaraz sobie profilaktycznie slaba kwe zrobie z mlekiem,chociaz dzisiaj juz chyba troche lepsze cisnienie z tymi przeczuciami to masz racje,nie ma co dzielic wlosa na czworo,trzeba isc na zywiol i zastanawiac sie dopiero jak @ nie przyjdzie narazie nie ma co sie nakrecac i zaprzatac glowy ps.a kciuki ciagle trzymam za niezaciazone jeszcze ;) i zeby @ zrobila sobie wolne od ich brzuszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moja terapeutka przyszla:D no tak asia mysle o Barcelonie o fajnych rzeczach:] a jesli chodzi o ciuchy to moze jakis sweterek lub cos na chlodniejsze dni:) moze sukienka jakas, ale wybredna bylam wczoraj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka :) moze sie nie nakrecasz, ale ja cos czuje, ze moglo Ci sie udac;) skad te bole i uplawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi idz na calosc! A moze sobie cos fajnego w Barcelonie kupisz :):):) Agi ja wiem ze sie nie udalo :( Poczekam, zobaczymy.... ale nastawiam sie juz na przyszly cykl i tyle! Ja wlasnie zaczynam przerwe, chyba sie wybiore na szybki spacerek przy rzecze i cos sobie dobrego kupie do jedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam w planie kupic kilka rzeczy i torebke:) wczoraj zamiast ubran kupilam sandalki, chustke bransoletke i spodenki lniane takie szorty:) i na tym koniec, bo wolalam wydac na kosmetyki, przywiezli nowa dostawe vichy do bootsa:) a polowalam na moj zielony krem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tego nie wiemy:) nie ma objawow tak jak mowi terapeutka:) ide n acalosc:) ale w Barcelonie to ja wole zwiedzac i jesc niz zakupy robic] a Dorka oddali Ci kase w banku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, miałam nie pisać na ten temat, ale widzę że muszę :P Ja myślałam że mam zakwasy po sprzątaniu, tak mnie w krzyżu łupało - zostało do dziś :P:P:P:P:P Jajniki kłują czasem aż do pachwin czuję! To tyle na ten temat :P:P:P Uważam że dobrze jest nie nakręcać się i liczyć na kolejny cykl żeby się miło rozczarować :D:D:D:D Zakupy hmmm Dziś kupię sobie buty, bo nie mam za bardzo takich wiosennych :):):) Napewno humor będzie jeszcze lepszy po zakupach :D:D:D:D Też bym się wybrała do Barcelony mmmmm :):):) Ale w tym roku tylko takie jednodniowe wypady będziemy sobie robić, bo stawiamy na remoncik :) Cóż - coś za coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ja mam przyjechać do Was i nakopać Wam do dupy :P:P:P:P:P:P:P:P:P gdzie wasze pozytywne myślenie co :P:P:P:P Grażka te motylki to mogą być pierwsze takie ruchy a płeć poznam może 30 kwietnia bo idę na usg 4 D :D:D:D:D:D dobra lecę do sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - czekamy na wizytę u lekarza najpierw :) Moja mama tylko wie :) Mówiła że jeszcze nie może w to uwierzyć, tak się cieszy :) Największą niespodziankę będą mieli chyba teściowie i mój tata (mama się nie wygadała na moją prośbę) :D:D:D Tata co mnie widzi to pyta o wnuczkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wrócę ze sklepu to macie być w dobrych nastrojach bo jak nie to odchodzę stąd ooooooooo :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze chodzenie na zakupy to strata czasu, ale wiesz zawsze mozna gdziesz szybko wskoczyc :) ja takie zakupy lubie najbardziej, jak przypadkiem wejdziesz i wychodzisz z piekna para butow :) Zaraz tak bedziesz przesiaknieta wyjazdem ze zapomnisz o wyczekiwaniu itp! SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Sylwinka czesc, moj dobry humor i pozytwyne myslenie mam w dupie;) a wiec smialo choc i nakop sobie ile chcesz;) Kruszyna remomnt wazny:) pojezdzicie jeszcze na pewno we 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja tez ide do sklepu :) poczekaj to razem pojdziemy i kupimy dziewczynom czekolade na poprawienie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kaski jeszcze mi nie oddali - gnojki! Zaraz ide na sloneczko i obiecuje ze wroce w super nastroju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble czekolada fuuuj:( :D:D::D ja zaraz zrobie sobi ebulki z pszattem drobiowym i ogorkeim swiezym:D jezu jaki apatyt mam na to:] a w domu chce zrobic szyszki ryzowe:) umiecie je robic?? musze gdzies kupic tu krowki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna sie wiosennie, sandalki , lniane szorty...super.....o to chodzi wiosenne podejscie do wszytskiego :) Uciekam na poczte, kartki swiateczne do Polski musze wyslac a potem zakupy jedzeniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×